Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55

Wątek: Gdzie ja w chuście - tam wisiadło/spójrzcie co spotkałam str.2

  1. #41
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,516

    Domyślnie

    dobrze ze rodzice chcą nosić - ja starszego tez w wisiadle nosilam (po przyjrzeniu sie mu stwierdzam ze jeszczez nie takie tragiczne bo dość szerokie jak na wisiadło i bardziej miekkie niz standartowe.., ale wisiadło jednak i pozycja przodem tez była w instrukcji)
    moze czasem to faktycznie bak informacji - zwłascza jak wisiadło drogie - to co im za różnica kupic ergo np...

    mi sie smutno robi jak dziecko spiace w wisiadle i głowa mu lata na wszystkie strony... czy rodzice nie widza ze coś jest nie tak?
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  2. #42
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    a czaicie sytuacje... na brytyjskim forum umawialysmy sie na spotkanie chustowe, w miejscu, gdzie miala byc wyprzedaz dzieciowych rzeczy, wiec frekwencja nam ładnie dopisala. Okolo 20 chustomam sie zjawlo. I w srodku tej wyprzedazy, mieszy odjechanymi chustami, jedno wisiadlo. W dodatku z tym wisiadlem Murzynka A wiecie z jaka wyzszoscia na wszystkie "szmaciary" spogladala

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Jaśnie Pani, to dopiero musiała mieć minę a Wy wszystkie też.

    ja też ostatnio wisiadła spotykam -Dzisiaj w ZOO jedno, przodem do świata, a 30.05. w Parku Miniatur w Inwałdzie - maluch na oko 3-miesięczny też przodem do świata. Ale wówczas moja starsza zaczęła tłumaczyć 6-letniej córce przyjaciółki, dlaczego tak nie wolno nosić dzieci! Ależ byłam z niej dumna.
    Julka 2001, Zosia 2007

  4. #44
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    ja niestety moją starszą córę też nosiłam w wisiadle- ostatnio nawet oglądałam jej zdjęcia i wygląda to okropnie, ale wtedy nie zdawałam sobie sprawy z tego, że nie jest to dobre dla dziecka;
    chciałam kupić chustę, ale już funduszy nie starczyło i korzystałam z tego, co miałam; i w takiej sytuacji wolałabym, żeby ktoś mnie uświadomił, że to nie jest właściwe dla dziecka - choć nosząc w wisiadle też mogłam wyglądać na "dumną" mamę

    teraz noszę w chuście i żałuję, moją starszą córę ominęła ta przyjemność

  5. #45
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Puławy teraz nibylanida
    Posty
    79

    Domyślnie

    ja już nosze druga córę w chuście w sumie od ponad dwóch lat jestem zachustowana ale mimo mojego fisia i gadania o tym jakie to wisidła są blee i pokazywania stron i wogóle i tak ostatnio koleżanka wolała kupić wisidło i ja poprostu wymiękłam nie wiem poddaję się tylko od razu jej powiedziałam ze jeżeli przy mnie dziecko w tym włoży to jej nogi z dupy powyrywam

  6. #46
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    wczoraj wlasnie skonczylam na spacerze mowic do niemeza, ze mam nadzieje ze uda nam sie jakas chustomame w realu zobaczyc - na festynie bylismy - a tutaj przed nami mama z wisiadlem, dziecko ok.4miesieczne, przodem do swiata


    Aga, mama Alii

  7. #47
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    powiem tak, przeszłam przez etap wisiadła (ale dzięki WAM odrodzonam) wiem, że nie miałabym wówczas nic na przeciwko gdyby jakaś zachustowana podeszła i uświadomiła. Zwłaszcza żem była do chusty przekonana tylko ta chusta nie była przekonana do mnie

    może więc warto czasami wspomnieć że to wisiało jest beee i dac alternatywę ?? , wśród znajomych to ja już propaguję właściwoą i jedynie słuszną postawę hahahah

  8. #48
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    enka75- popieram

  9. #49
    Chustofanka Awatar kinia
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    420

    Domyślnie

    Kiedy jeszcze nie wiedziałam, gdzie można dostać chustę tkaną, obeszłam kilka sklepów sieciowych dla dzieci i jedyne co można było dostać, to takie torby nosidełka gotowe.

  10. #50
    Chustonoszka Awatar szarlottka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pati291 Zobacz posta
    Dzisiaj widziałam w wisiadle 2-3 miesięczne dziecko. Zimne dreszcze mnie przeszły jak zobaczyłam jak on wisi. Mama go ręką podtrzymywała. Z szoku wyjść nie mogę jak pionowo to dziecko "stało".
    Ja widziałam 5-6 tyg. dziecię Jeszcze wtedy nie nosiłam, ale czułam, że coś nie halo z tym bb
    Karola, mama Alka (06.02.2006) oraz Maksia (12.01.2009)

  11. #51
    Chusteryczka Awatar ovejablanca
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,559

    Domyślnie

    Ja dziś widziałam mamę z maluchem przodem do świata uwiązanym...w chuście...elastyku chyba.
    nóżki mu smętnie zwisały, chusta zwinięta w linkę niby coś na kształt 2x, tyle że przodem do świata. Szok.




  12. #52
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    skoro w necie krążą filmy z instrukcją wiązania dziecka w chuście przodem do świata, to później ludzie tak noszą, nie zgłębiając się w temacie, czy to jest dobra dla dziecka

  13. #53
    Chustonoszka Awatar Alix
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    skoro w necie krążą filmy z instrukcją wiązania dziecka w chuście przodem do świata, to później ludzie tak noszą, nie zgłębiając się w temacie, czy to jest dobra dla dziecka
    Serio? Ja w zyciu na taką nie trafiłam Ale może mało szukałam, albo farta miałam

  14. #54
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Alix, polecam ten wątek:
    http://www.chusty.info/forum/showthr...do-%C5%9Bwiata


    Przepraszam za OT

  15. #55
    Chustonoszka Awatar Alix
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122

    Domyślnie

    Dzieki, juz czytam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •