Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 71

Wątek: Chusty Womar (wydzielony)

  1. #21
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    w cytatach i tak można przeczytać oryginał....

  2. #22
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewadbr Zobacz posta
    w cytatach i tak można przeczytać oryginał....
    Spoko spoko, Meta zaraz posprząta, prawda?
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    biedrona, ja wiem ze nie lubimy womaru, ale raz- mam ich chuste w domu i nie jest zła, widziałam gorsze
    dwa- w nowym katalogu maja inne zdjeica. jak sie krytykuje to trzeba by najpierw sprawdzic -nowy katalog- str 7- wiazania duzo lepsze niz byly

    edit- zdjecie z katalogu

    ja wiem ze tutaj kazda ma juz nakladzione do glowy ze womar ble, womar fuj i wogole, ale inne firmy tez mialy (maja) wtopy różnorakie i o nich jakoś ciszej, albo przynajmniej lepsze argumenty. tu znowu, jak przy ziabaqulu bedzie dyskusja typu 'nie bo nie'... naprawde gorsze wiazania maja niektóre firmy na swoich fotach


    co do wpisywania w kazdym watku tego samego tekstu... no comments...
    Ostatnio edytowane przez morepig ; 05-05-2010 o 14:35

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  4. #24
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    biedrona, ja wiem ze nie lubimy womaru, ale raz- mam ich chuste w domu i nie jest zła, widziałam gorsze
    dwa- w nowym katalogu maja inne zdjeica. jak sie krytykuje to trzeba by najpierw sprawdzic -nowy katalog- str 7- wiazania duzo lepsze niz byly
    ja wiem ze tutaj kazda ma juz nakladzione do glowy ze womar ble, womar fuj i wogole, ale inne firmy tez mialy (maja) wtopy różnorakie i o nich jakoś ciszej, albo przynajmniej lepsze argumenty. tu znowu, jak przy ziabaqulu bedzie dyskusja typu 'nie bo nie'...


    co do wpisywania w kazdym watku tego samego tekstu... no comments...
    Edit - to nie do mnie było ale się odezwę - ja nie przeczę, chętnie potestuję - tylko nie lubię jak się tak prodcent zachowuje - TAK SAMO jak zibaqulu - i tam była naprawdę nie dyskusja nie bo nie - tylko nie bo się nas jak debili traktuje :/ Pamiętam dobrze...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    Edit - to nie do mnie było ale się odezwę - ja nie przeczę, chętnie potestuję - tylko nie lubię jak się tak prodcent zachowuje - TAK SAMO jak zibaqulu - i tam była naprawdę nie dyskusja nie bo nie - tylko nie bo się nas jak debili traktuje :/ Pamiętam dobrze...
    no ja to rozumiem, co do tego sie nie wypowiadam, a raczej wypowiadam w podobnym tonie co Wy ale jazda po kims, do tego ZE STARYM nieaktualnym zdjęciem- to juz nie jest ok.

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  6. #26
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    ja się zgadzam z morepig.
    brzydkie posty pojawiły się zanim womar powklejał swój tekst w różne watki, powiedziałabym że trochę "na wyrost".
    a zdjęcia wklejone przez morepig pokazują, że naszą krytykę womar wziął pod uwagę.

    czyli, co? jezeli ktoś wypuści kiepski produkt, naskoczymy na niego, on poprawi co było złe, to potem nie ma już możliwości normalnej rozmowy?
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  7. #27
    Chustofanka Awatar u_lcia
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    józefów / warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    ja rozumiem, ludzie widzac 5 metrów materiasły pytają czy to da się samemu ogarnąć.. widząc to wiązanie to ja pytam, czy to da się tak samemu??? bo niby jak? żeby tak luźno było wszędzie.. w tym katalogu na ichniej stronie jest jeszcze fajna fotka (2x albo kieszonka z rozłożonymi połami) na tle wiezy eiffla..bardzo jestem ciekawa, czy to jest wygodne..

  8. #28
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie



    Cytat Zamieszczone przez CABabies Zobacz posta
    Aha, do Womar jeszcze... z calym szacunkiem i naprawde nie sarkastycznie... Ale dlaczego Wasz slogan brzmi "serce przy sercu" a na zdjeciach wyglada to bardziej jak "serce przy nerkach"... lub nawet nizej??

  9. #29
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewadbr Zobacz posta
    w cytatach i tak można przeczytać oryginał....
    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    Spoko spoko, Meta zaraz posprząta, prawda?
    Oj tam, czepiacie się

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    biedrona, ja wiem ze nie lubimy womaru, ale raz- mam ich chuste w domu i nie jest zła, widziałam gorsze
    dwa- w nowym katalogu maja inne zdjeica. jak sie krytykuje to trzeba by najpierw sprawdzic -nowy katalog- str 7- wiazania duzo lepsze niz byly

    edit- zdjecie z katalogu

    ja wiem ze tutaj kazda ma juz nakladzione do glowy ze womar ble, womar fuj i wogole, ale inne firmy tez mialy (maja) wtopy różnorakie i o nich jakoś ciszej, albo przynajmniej lepsze argumenty. tu znowu, jak przy ziabaqulu bedzie dyskusja typu 'nie bo nie'... naprawde gorsze wiazania maja niektóre firmy na swoich fotach


    co do wpisywania w kazdym watku tego samego tekstu... no comments...
    More błagam Cię
    mi ręce opadły do samego podejścia Womaru do forum , do potencjalnych klientów
    Ewidentnie tekst wczesniej przygotowany po doniesieniach w jakim świetle stawia sie Womar u nas na form .Zero podejścia indywidualnego do wątkuch tylko wklejanie "pustego grzecznościowego "postu .Czy odpowiedzieli na pytanie Adrianny?
    nie
    mimo ze Womar był dostepny i przeglądał wątki .
    Nie miał przygotowanego ,zredagowanego tekstu na tą odpowiedz

    Samo podejście producenta do sprawy jest parciem na kase .Biznes to biznes .Tzreba sie wkrecac tam gdzie bedzie zbyt .A gdzie bedzie zbyt ?
    no na forum chustowym

    I prosze nie pisz że " każda ma nakładzione do głowy"
    nie jestem każda i mysle po swojemu
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  11. #31
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Biedronko, a zwróciłas uwagę że inne moje pytanie też zostało bez odpowiedzi? i nie piszę o womarze.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  12. #32
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adriana Zobacz posta
    Biedronko, a zwróciłas uwagę że inne moje pytanie też zostało bez odpowiedzi? i nie piszę o womarze.
    ta
    moze zadaj na pw
    nie umknie niezauwazone
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  13. #33
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adriana Zobacz posta
    Biedronko, a zwróciłas uwagę że inne moje pytanie też zostało bez odpowiedzi? i nie piszę o womarze.
    to?:
    czyli, co? jezeli ktoś wypuści kiepski produkt, naskoczymy na niego, on poprawi co było złe, to potem nie ma już możliwości normalnej rozmowy?
    ja zauważyłam, nie do mnie było. ale tez ciekawa jestem, po co były nagonki na womar jeśli nie po to żeby się poprawił. po to by się firma zamknęła? sądzę iż to niedoczekanie.
    i womar to się powinno wesprzeć w dążeniu do światłości, w końcu np infant tu do nas nie napisał nic

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  14. #34
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    Przecież to jasne kiedy womar odkupi swoje winy. Kiedy wycofa swoje wszystkie wisiadła ze sprzedaży i pokornie pokłoni się na forum chustowym przed wszystkimi chustomamami. A tak na poważnie, to też byłoby mi się ciężko przekonać do ich chusty (mimo tego, że nowe zdjęcia wyglądają całkiem całkiem), bo widok wiszących dzieci w ich pozostałych produktach kłuje w oczy.
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziobak Zobacz posta
    Przecież to jasne kiedy womar odkupi swoje winy. Kiedy wycofa swoje wszystkie wisiadła ze sprzedaży i pokornie pokłoni się na forum chustowym przed wszystkimi chustomamami. A tak na poważnie, to też byłoby mi się ciężko przekonać do ich chusty (mimo tego, że nowe zdjęcia wyglądają całkiem całkiem), bo widok wiszących dzieci w ich pozostałych produktach kłuje w oczy.
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziobak Zobacz posta
    Przecież to jasne kiedy womar odkupi swoje winy. Kiedy wycofa swoje wszystkie wisiadła ze sprzedaży i pokornie pokłoni się na forum chustowym przed wszystkimi chustomamami. A tak na poważnie, to też byłoby mi się ciężko przekonać do ich chusty (mimo tego, że nowe zdjęcia wyglądają całkiem całkiem), bo widok wiszących dzieci w ich pozostałych produktach kłuje w oczy.
    no, niestety, kłuje. i oby one zniknęły jak i to paskudne wiązanie!

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  17. #37

    Domyślnie

    Wiem, ze pewnie to juz czytalyscie i pewnie juz ktos na forum cytowal, ale ja dopiero to wyczytalam na ich stronie:

    " Nie polecamy natomiast proponowanego przez producentów chust noszenia dziecka na plecach. Jest to pozycja ryzykowna ze względu na brak kontaktu z rodzicem. Dziecko nie pozostaje w zasięgu wzroku matki, nie ma możliwości być tulone czy głaskane. Może się też niekontrolowanie odchylić lub zakrztusić. Jako alternatywę dla tej pozycji polecamy wspomnianą wyżej pozycję przodem do świata."

    No, super!
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  18. #38
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    to?:


    ja zauważyłam, nie do mnie było. ale tez ciekawa jestem, po co były nagonki na womar jeśli nie po to żeby się poprawił. po to by się firma zamknęła? sądzę iż to niedoczekanie.
    i womar to się powinno wesprzeć w dążeniu do światłości, w końcu np infant tu do nas nie napisał nic
    a nie marta choć to też.
    ale pisałam do Biedronki o zupełnie innej sprawie. jedna ze sprzedających chusty powiedzmy X, napisała że chusty Y miały błąd w produkcji. pytałam 2 razy skąd wie, bo to mocne słowa pod adresem konkurencji. i ciszaaaaa
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  19. #39
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adriana Zobacz posta
    a nie marta choć to też.
    ale pisałam do Biedronki o zupełnie innej sprawie. jedna ze sprzedających chusty powiedzmy X, napisała że chusty Y miały błąd w produkcji. pytałam 2 razy skąd wie, bo to mocne słowa pod adresem konkurencji. i ciszaaaaa
    aha zasiałaś we mnie ciekawośc hi hi

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  20. #40
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    631

    Domyślnie

    to bylo chyba w moim wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •