Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kto mial florke i dlaczego juz nie ma?

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie Kto mial florke i dlaczego juz nie ma?

    kolezanka chce kupic, ale ja zastanawia, ze szybko sie pozbywaly dziewczyny
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  2. #2
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    Mnie urzekły te kwiatowe wzory w bardzo eleganckiej tonacji kolorystycznej... ALE : na prawej stronie jest cacy a na lewej beee :/ , jak dla mnie idiotyczna ta kieszonka naszyta- źle sie wiąże( z tego powodu zrezygnowaliśmy z tej firmy)- wiec poszła cieszyć kogoś innego

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    to że flora jest przepiękna nie ulega wątpliwości, ale nie nosi się w niej wygodne, nawet mój mąż który zagryzłby za tę chustę jak ponosił w didku sam mi powiedział żebym sprzedała florkę.
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  4. #4
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Na razie mam florkę (od 2 miesięcy) noszę i jest ok. Może dlatego, że mam stosunkowo małe porównanie z innymi chustami
    Mi bardzo podoba sie kombinacja kolorów i wzorów - idealnie pasuje do mojego stylu ubierania. Lubie klasyke. Jak nabedę coś innego, czytaj didek - to może ją sprzedam.
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Lipno
    Posty
    248

    Domyślnie

    Mam florke, bardzo mi sie podoba- jest taka miejska
    mam tez Didka, lilbulke, ale jak na razie Florka jest moja
    Hani moj maz tez jakos woli inne chusty niz Florcie chociaz mu sie podoba
    Szalone dzieci mam

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    a dopiero trafiłam na ten wątek.Dzieki Donkaczka ,bo to chyba dla mnie założyłaśMam florkę od 3 tygodni,bo kupiłam po super okazyjnej cenie.I tak....wzór bardzo mi sie podoba (bo ja taka nie pasiasta jestem),ale w motaniu w porównianiu do didka żakarda to kiepsko się układa.I jak mam szybko Bartusia zamotać to wybieram jonasa.Pracuje nad florka,piorę,prasuję (zreszta to mnie odpręża ) i plote warkocze.Nie sprzedam,bo za tyle co kupiłam to sie nie opłaca

  7. #7
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    ja jeszcze mam, to moja pierwsza chusta. wystawiłam na sprzedaz bo jak wiesz DonKaczko zakochałam sie w Ince, a na razie 2 chusty dlugie wiazane mi nie sa potrzebne. kupiłam bo urzekły mnie wzory kwiatowe, nie upieralam sie zeby zostawic bo lewa strona jest lewa. dzisiaj zauwazyłam że w końcu zmiekła moja florka i nosi sie w niej coraz lepiej jesli nabywca sie nie znajdzie, to tez płakac nie bedę. na lato przyda sie jak znalazł
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  8. #8
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irlaaa
    Na razie mam florkę (od 2 miesięcy) noszę i jest ok. Może dlatego, że mam stosunkowo małe porównanie z innymi chustami
    Mi bardzo podoba sie kombinacja kolorów i wzorów - idealnie pasuje do mojego stylu ubierania. Lubie klasyke. Jak nabedę coś innego, czytaj didek - to może ją sprzedam.
    Napisałam miesiąc temu i równo miesiąc później juz nie mam florki sprzedałam, mimo mojej miłości wielkiej, bo doszłam do wniosku, że mój Roczniak (już prawie) za ciężki.

    Powiem Wam, że trudno się zdecydować na jedną - dwie chusty, przy obecnym wyborze. Mózg mi się prawie zagotował podczas decydowania
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184

    Domyślnie

    irlaaa nawet nic nie mow.. wszystkie piekne i jak tu wybrac moze przy wiekszej ilosci dzieciaczkow uda mi sie jakis stoisk uzbierac

  10. #10
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Miły oczopląs z kociokwikiem
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •