Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Gdzie w Warszawie najfajniejszy sklep z chustami?

  1. #21
    Chustomanka Awatar randia
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    688

    Domyślnie

    Vega się przeniosła na świętokrzyską, ale tam to dopiero pani nie wie nic a nic (przynajmniej ta, która mnie kilka razy obsługiwała - nie odróżniała wełny od bawełny, ciężko się było dogadać). Przestałam chodzić jak przymierzała Państwu noworodka do ergo Tuli.
    Za to wybór duży.
    Jest ekomaluch.
    Edit - widzę, że to właśnie w tamice. Ale mają showroom na gdańskiej i tam zawsze ktoś kompetentny mnie obsługiwał.
    No i pieluszkarnie, w tej na madalińskiego zawsze trafiałam na takiego bardzo fajnego pana, który Wszystko Wiedział i był bardzo uzdolniony marketingowo
    mama Tolka 01.08.2011 i Sary 27.04.2014

  2. #22
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Nie chcę generalizować ale:
    - Vega - byłam tam nieco ponad rok temu (garaże przy Świętokrzyskiej) i wyszłam w przeświadczeniu, że chusty Nati to chłam, najlepsza na świecie Babylonia a wszystko inne to wariacje Babylonia Mje wszystkie koleżanki nie znające się na chustach (i przyznam się że wtedy i ja) zakupiłyśmy dzieciom 4-miesięcznym Babylonie
    - Pieluszkarnia - nie wiem jak stacjonarnie ale online nie narzekam na obsługę.
    - Ekomaluch - duży wybór, ceny jedne z wyższych ale przynajmniej czegoś się można o oferowanych produktach dowiedzieć. Może nie aż tyle ile bym chciała ale wiedzą Panie o nich sporo. Tylko że ja zawsze kupowałam online.
    - sklepik w Tamice - tam chyba tylko jest Lenny Lamb. Nie bardzo jest z czego wybierać jeśli mówimy o tym samym miejscu
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  3. #23
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    a co jest złego w Babylonii?

  4. #24
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Niby nic ale chust jest mnóstwo a tam TYLKO te nam polecano. Na 4 moich znajomych 4 kupione chusty to Babylonie dla maluszków ledwie trzymających głowę. Uważam, że to pewne nadużycie i brak indywidualnego podejścia do klienta. Na tamtym etapie tj. zakupu pierwszej chusty uważam, że dla maluszka lepsze byłoby Leo i na pewno nie byłoby tak sztywne jak moja Prunella. No ale ja zaczęłam od Anki i Prunelli więc też od sztywniejszych chust. Ale obie pokokachałam za kolorystykę.
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  5. #25
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Ja u Vegi kupowałam moje pierwsze Didymosy , pierwsze MaM, pierwsze ponczo dla dwojga itd...

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  6. #26
    Chustomanka Awatar Tahiya
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    904

    Domyślnie

    Podpisuję się pod tym co napisała egla30. Przed zakupem sprawdziłam oferte Vegi na stronie. Jak to "chustonówka" dostałam kręćka i stwierdziłam, że w wyborze pomoże mi sprzedawca. Wtedy to była chyba właścicielka w garażu. Miałam do wyboru tylko Babylonie. Wyszłam ze sklepu z przeświadczeniem, że niczego innego nie ma oprócz elastyków i jakiejś tam sztywnej jeszcze. Tak więc przez godzine wybierałam kolor BB bo nic mi nie pasowało tak naprawdę. Ale zakręcona byłam pod koniec ciąży i już nie miałam siły szukać czegoś innego. W sumie z BB byłam zadowolona ale nie zakochana.
    Kalina 08/09/2011 i Marianna 29/08/2014

    Dziewczyny, która ma namiary na jakieś noclegi w okolicach Lubiatowa. Przyznać się.

  7. #27
    Chustomanka Awatar katsos
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    730

    Domyślnie

    Dziękuję za wskazanie sklepów i od razu opinie . Mam nadzieję, że uda mi się gdzieś zajrzeć, gdy zawitam do Warszawy.

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1

    Talking W Warszawie na Ursynowie przy Płaskowickiej są chusty i nosidła

    Cytat Zamieszczone przez CABabies Zobacz posta
    Czy jest jakis sklepik w warszawie, gdzie maja fajny wybor chust, nosidelk miekkich, itp.?
    Nie wiem czy najfajniejszy, ale maja duży wybór, Babylonia, Girasol, Hoppediz, LennyLamb, Natibaby, Storchenwiege, Tula i nosidla nosidełka Bondolino, Manduca, Marsupi, Tonga, Tula. Ja wypożyczałam na pare dni za jakies grosze, bo mają wypożyczalnie i sobie najpierw dopasowalam do swojej budowy, bo jak sie okazuje to jest ważne. Przy kółkowych bolał mnie kręgosług, kobieta mi wyjasniła, że za nisko dzieciak mi pupa siadał dlatego...ech cale zycie sie czlowiek uczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •