Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79

Wątek: Instrukcja do chusty wiazanej tkanej

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Instrukcja do chusty wiazanej tkanej

    Ostatnio edytowane przez Jazzoo ; 07-07-2014 o 12:18
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #2
    Chustomanka Awatar meryenn
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dębica
    Posty
    986

    Domyślnie

    poszukuje instrukcji do wezla przesownego. Poratuje ktos?

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  4. #4
    Chustonówka Awatar ziz77
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Puławy
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam się Jestem tu nowa.
    Mój synek ma niecałe 6 miesięcy. Od początku noszę go w chuście. Na początku w elastycznej, teraz w tkanej.
    Tymon waży teraz coś około 10 kg więc po ostatnim dwugodzinnym noszeniu czułam ramiona i plecy przez cały tydzień.

    No i chciałabym go nosić w jakikolwiek sposób na plecach. Tylko, że on jeszcze nie siedzi i jakoś ciężko mi go z fotela założyć na plecy, a i z biodra jakoś się "przelewa" i wygina ;]

    I w ogóle jakoś naciągnąć dobrze nie mogę. A i nóżki prostuje cały czas tak, że mu się wysuwa materiał spod pupy. Macie jakieś rady?? bo już nieco zdesperowana jestem. A przeszukałam sporo stron na ten temat

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Gosiorku, z 5,2 zawiążesz kangurka, ale... nadmiar chusty bardzo ci to będzie utrudniał. Tata na pewno będzie nosił? Wybacz że tak pytam, ale z doświadczenia wiem że czesto tata jednak rezygnuje, a mama zostaje z za długą chustą...
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  6. #6
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    Właśnie tu jest problem, przy tak długiej chuście, możesz się zrazić do chustowania. A z tatusiami to jest tak, że zazwyczaj zaczynają nosić jak dziecko siedzi i można w nosidle ergo. Zastanówcie się na spokojnie. Ewentualnie pomyśl nad 2 sztukami, jedna 3,6 a druga 5,2 jeśli mąż na pewno będzie nosił.
    Mama Jakuba - styczeń 2011 , Alicji - luty 2014
    i grudniowej 2016 Oliwki

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dziś postaram się zamotać mala wraz z tatą Ogólnie bardzo mu sie to podoba,a to juz wielki plus.Zobaczymy jak to bedzie.na szczescie mam pozyczona chuste i jest to 5.2 didymosa.Dziekuje Wam za rady.Jezeli zrezygnuje to bede szukala czegos krotszego,tzn mam juz nawet wypatrzone.Cale szczescie ze mieszkam w De bo tu ceny przyjemniejsze

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    A to fajnie dobra opcja z pożyczeniem i wypróbowaniem Powodzenia dzisiaj
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzisiaj nam sie nie udalo,ale jutro na pewno,poniewaz mamy festym i maz bedzie musial sie zamotac bo z wozkiem nie da rady,a ja musze pomagac.Tez sie ciesze ze moglam pozyczyc.Do proby mam dwie jedna didymosa 100 bawelna,a druga troche elastyczna irmy moby.Niby elastyczna jest latwiejsza do motania,ale mi jakos lepiej sie mota didka.A i mala w niej jakos lepiej sie czuje.
    Zeby nie nabijac kolejnego posta robie edycje.
    A wiec moj maz jest po pierwszym chustowaniu i o dziwo bardzo mu sie spodobalo i ma zamiar tak wlasnie spedzac wiecej czasu.Co do chusty mialyscie racje ze bedzie za dluga,myslalam ze dla meza bedzie ok ale i dla niego jest za dluga wiec szukamy czegos krotszego,obstawiam 4.2.Maz powiedzial ze bedzie chetnie nosic tylko chusta nie ma byc rozowa
    Ostatnio edytowane przez gosiorek ; 27-06-2015 o 21:00 Powód: dopisek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •