Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: mięciutkie jak kaczuszka

  1. #21
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,196

    Domyślnie

    Mam od dziś Nati Grecję z wełną - boże, dziewczyny, nigdy nie kumałam tych "ochów" i "achów" do wełny i określeń w stylu "miękka jak kaczuszka " Myślałam sobie w duchu: Jaka kaczuszka, pogięło je czy co? Cofam, cofam wszystko!! Ta chusta jest genialna, i nie mam słów!!!! Tak się cieszę, że ją mam!!! Jest w b.dobrym stanie, po 1 dziecku, zadbana, nic nie trzeszczy , nie sfilcowana, piękna, równiutka, na oko 4,2 m. Droga, ale warta swojej ceny Jest cu-do-wna


    Moja pierwsza chusta, o której mogę powiedzieć, że jest tak przytulaśna jak kocyk..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  2. #22
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,984

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buggins Zobacz posta
    nati perelka no-cotton, po wyjeciu z pudelka jak obrus, ale po praniu..... kaczuszka moze sie schowac
    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    Zdecydowanie perełka nati! Bardziej miękka chyba nawet od Girasola
    Mam perłę no cotton i jest mega miękka, przy tym nośna, najbardziej ze wszystkich chust jakie macałam

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Mam od dziś Nati Grecję z wełną - boże, dziewczyny, nigdy nie kumałam tych "ochów" i "achów" do wełny i określeń w stylu "miękka jak kaczuszka " Myślałam sobie w duchu: Jaka kaczuszka, pogięło je czy co? Cofam, cofam wszystko!! Ta chusta jest genialna, i nie mam słów!!!! Tak się cieszę, że ją mam!!! Jest w b.dobrym stanie, po 1 dziecku, zadbana, nic nie trzeszczy , nie sfilcowana, piękna, równiutka, na oko 4,2 m. Droga, ale warta swojej ceny Jest cu-do-wna


    Moja pierwsza chusta, o której mogę powiedzieć, że jest tak przytulaśna jak kocyk..
    To uważaj na nią - bo lubi się "szmacić", jedna z najszybciej i najłatwiej niszczących się chust. Ale potwierdzam - kaczka.

    Cytat Zamieszczone przez zulam Zobacz posta
    Mam perłę no cotton i jest mega miękka, przy tym nośna, najbardziej ze wszystkich chust jakie macałam
    Och jak ja tęsknię za perłą no cotton - ale do białej i do morskiej , no i najrzadziej spotykana złota, której nie miałam.

    Co do kaczuszek, to jeszcze polecam dmuchawce no-cotton, indio loden (ale trochę firanka). Bardziej mięsiste, puchate ale takie kaczkowate to były Maki forumowe .

  4. #24
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Według mnie tylko Lisca!
    Mam karabik i minos, zwłaszcza pierwsza jest najmiększą chustą jaka dotykałam. Nie mam może wielu doświadczeń w tej dziedzinie, ale pewnie ok. 20 macałam. I taka mięsista, jakby puchata. Co prawda nie mam ich od nowości, ale możesz kupić używkę.




  5. #25
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kura Zobacz posta
    Według mnie tylko Lisca!
    Mam karabik i minos, zwłaszcza pierwsza jest najmiększą chustą jaka dotykałam. Nie mam może wielu doświadczeń w tej dziedzinie, ale pewnie ok. 20 macałam. I taka mięsista, jakby puchata. Co prawda nie mam ich od nowości, ale możesz kupić używkę.
    Masz rację - o lisce zapomniałam, tylko że lużno tkane są ://

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •