Strona 733 z 807 PierwszyPierwszy ... 233633683723725726727728729730731732733734735736737738739740741743783 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,641 do 14,660 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #14641
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    A co lubi Twój 5-latek? Pewnie jest bardzo oczytany, nie wiem więc, czego z poniższych pozycji jeszcze nie przerobił:
    Niezwykłe przygody 10 skarpetek (mój 5-latek dostał pod choinkę i uwielbia)
    Wielka księga przygód Basi 4 (nowość, u nas hit)
    przygody Neli małej reporterki (pierwszą część pożarł w mig, czekamy na dostawę kolejnych)
    Dzieci z Bullerbyn (ciut na wyrost ale oczytane dzieciaki chwycą bez problemu)
    Rozbójnik Hotzenplotz

    pomyślę jeszcze nad innymi, to na szybko przychodzi mi na myśl
    Mój lubi to co wkleiłaś za wyjątkiem Rozbójnika, którego jeszcze nie czytaliśmy. Książki będą dla synów mojej koleżanki, dla młodszego myślę właśnie o Basi (wiem, że lubi) i o Gruffalo a dla starszego hmm i tu mam właśnie dylemat

  2. #14642
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    A polecicie mi jakąś książkę o ciele/zdrowiu dla dzieci niedużych czyli moich (niespełna 3-5 lat)? Anatomia z mamaniii i dwóch sióstr za szczegółowa i za poważna z tego co się ich naoglądałam w internecie. Super by było jakby trochę było o układach. Uwielbiają słuchać jak im opowiadam co się dzieje z jedzeniem. No i na tapecie bardzo u nas jest ciąża i gdzie ten dzidziuś właściwie siedzi i co u niego słychać.

    Znalazłam m.in takie:
    https://aros.pl/ksiazka/cialo-czlowi...poczatkujacych
    https://aros.pl/ksiazka/cialo-bez-tajemnic

    generalnie wolę realistyczne ilustracje ale chyba prosta treść i realistyczna ilustracja to za duże wymagania


  3. #14643
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    jest jeszcze jakas z klapkami, Moje cialo - pytania i odpowiedzi
    http://www.empik.com/moje-cialo-pyta...5910,ksiazka-p

  4. #14644
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Obawiam się o żywotność okienek


  5. #14645
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    My mamy "ciało bez tajemnic", u nas przyjęta entuzjastycznie (najbardziej podoba się młodzieży trawienie i kupy&pryki ofc), mamy jakiś czas i jeszcze nie zdezelowali okienek
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  6. #14646
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guesy Zobacz posta
    My mamy "ciało bez tajemnic", u nas przyjęta entuzjastycznie (najbardziej podoba się młodzieży trawienie i kupy&pryki ofc), mamy jakiś czas i jeszcze nie zdezelowali okienek
    U nas tak samo. A książkę ma od 3 r. ż.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  7. #14647
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Od normalnego użytkowania te okienka się nie zniszczą. Mój 3 latek jakość bardzo delikatny nie jest, a książka trzyma się bardzo dobrze.
    J.2014 i E.2016

  8. #14648
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Holi sekrety ludzkiego ciała są bardziej zaawansowane niż ciało bez tajemnic a zdecydowanie prostsze niż anatomia, ja polecam u nas w użyciu od 3giego roku życia (złapał zanim zdążyłam schować jak kupiłam na wyrost i nauczył się wszystkich układów)..
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  9. #14649
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676


  10. #14650
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Ja kupilam Cialo bez tajemnic pod choinke dla Gucia i jest hit u nas zdecydowanie. Dodatkowo znalazlam kupione dawno Cialo czlowieka - pierwsza encyklopedia i tez jest fajne. W tej drugiej jest duzo ogolnych informacji o zdrowiu i tym jak o nie dbac. O ciazy tez jest, ale troche slabo moim zdaniem bo tylko pokazane jak rosnie brzuch.

    http://www.empik.com/pierwsza-encykl...3955,ksiazka-p


  11. #14651
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Książka z naklejkami dla dwulatka.

    Kupiłam taką z Yoyo books i zabawa była przednia, ale naklejki na raz. Są jakies fajne pozycje naklejkowe dla malucha z naklejkami wielorazowymi? Nie wiem jak miałby to wygladac, sliskie kartki, czy slabszy klej, ale wiecie o co chodzi .


  12. #14652
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Książka z naklejkami dla dwulatka.

    Kupiłam taką z Yoyo books i zabawa była przednia, ale naklejki na raz. Są jakies fajne pozycje naklejkowe dla malucha z naklejkami wielorazowymi? Nie wiem jak miałby to wygladac, sliskie kartki, czy slabszy klej, ale wiecie o co chodzi .

    Nigdy nie mieliśmy takich wielokrotnego użytku, u nas najczęściej kupowane są gazetki z naklejkami z bajek, które dzieciaki lubią - w składnicy nieraz można upolować coś za 2-3 zł

  13. #14653
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,728

    Domyślnie

    Wielorazowe są z Melissa&Doug np. te https://noskinoski.pl/pl/p/Melissa-D...%2C-25-zl/1203. Jest kilka wersji tematycznych.

  14. #14654
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Wielorazowe są z Melissa&Doug np. te https://noskinoski.pl/pl/p/Melissa-D...%2C-25-zl/1203. Jest kilka wersji tematycznych.
    Oo super.

  15. #14655
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    tak, jest super.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  16. #14656
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie



    Zaczął się u nas etam, powiedz to, a to. Potrzebujemy slownika obrazkowego dla 2latka, mam W domu dziczy na ullicy ale jeszcze nie pykło. Mizielińskich rozwazam, a najbardziej chcialabym cos takiego ze zdjeciami. Co polecicie?

  17. #14657
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    A Pucia znacie?

  18. #14658
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    A Pucia znacie?
    Hmm, mamy, ale długo syn nie lubił, a i mnie się ta książka wizualnie nie podoba, jakaś taka kolorystycznie brązowa, nie będe inaczej nazywać . Ale dzięki za przypomnienie, wyciągnę ją na wierzch stosiku.

  19. #14659
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Oświećcie mnie o co kaman z książąką Tulleta Gra luster? Oglądam, no i czarne kształty na błyszczącym papierze . Dam jutro dopiero synowi, może jego zainteresuje, ale ja tego w ogóle nie czuje. Starość nie radość .


  20. #14660
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,955

    Domyślnie

    Holi, wracając do książek o ciele i układach, to polecam "Zjedz to sam" Mizielińskich. Wprawdzie nie o całym ciele , tylko o trawieniu i wydalaniu, ale u nas bardzo lubiana i przez Starszą, i przez Młodszego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •