Strona 589 z 807 PierwszyPierwszy ... 89489539579581582583584585586587588589590591592593594595596597599639689 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,761 do 11,780 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #11761
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Gratki
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  2. #11762
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,784

    Domyślnie

    Wruuu nie widac zdj
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #11763
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Wruuu nie widac zdj
    hmm ja widzę dorzuciłam linki do strony wydawnictwa

  4. #11764
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    też widzę
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  5. #11765
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Ja też



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #11766
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,784

    Domyślnie

    Teraz juz widac
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  7. #11767
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    z ostatnich lektur - czesc z zamowienia niedawnego:

    Ciocia Jadzia w Rio swietna, nie wiem czy nie najlepsza z dotychczasowych. troche smieszna, troche absurdalna, troche wzruszajaca (ale moze to moje ciazowe hormony ); troche mrugania do starszych - ale bez szalenstw, za duzo nie lubie. codziennie bylo - jeszcze kawalek, jeszcze...
    Zubr Pompik - tez swietny, przy okazji troche wiedzy przemyca - ale nie nachalnie; dobrze, ze zimowy juz do nas idzie, bo wiosenny sie zaraz skonczy. i czekam na kolejne tomy, mam nadzieje, ze sie Media Rodzina sprezy!
    Pan Kuleczka - jak zawsze - ale my jestesmy fanami; zaczelismy wczoraj i nie moglam skonczyc - bo te rozdzialy to takie krotkie sa mamo - oglosil W domagajac sie kolejnego

    Kot ty jestes - ladny, W sie podobal bardzo, bo on fan wierszowanego jest w szczegolnosci

    poza tym doroslejszy Tappi na tapecie, tez nie moge skonczyc, bo chca wiecej. co mnie cieszy, bo zeszlym razem F sie bal - wyraznie dorosl do niektorych ksiazek, co mnie na przyszlosc cieszy. i Mity o stworzeniu swiata Onichimowskiej - F uwielbia, ja tez lubie - bo tam duzo nowych rzeczy dla mnie, opowiesci eskimoskie, indianskie, afrykanskie etc. oprocz klasyczniejszych bardziej. do tego cudnie wydane ilustracyjnie.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #11768
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Żubr Pompik i u nas robi furorę. Cześć zimowa czytana codziennie choć zupełnie nie na czasie.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  9. #11769
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Żubr Pompik i u nas robi furorę. Cześć zimowa czytana codziennie choć zupełnie nie na czasie.
    dlatego wzielam na poczatek wiosenna ale, ze sie konczy, to bedzie jaka jest i trudno. mam nadzieje, ze sie kurier pospieszy, bo sie juz doczekac nie mozemy na kolejna czesc.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #11770
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Racja. My mamy z biblioteki, wyboru nie było



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  11. #11771
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    A ja ostrzegę przed nowoscia - seria Samo dzielny wstaje sam, Samo dzielny lepiej wie. Bardzo na nia czekaliśmy, bo ilustracje autora Pompika, czyli Samojlika, natomiast tekst B. Staneckiej (tej od Basi). Reklamowana jako ksiażka dla trzylatka.

    Okazało się, że kolorowa jest jedynie okładka, a w środku tylko jednokolorowe mazaje, co przy tego typu obrazkach nie wyglada atrakcyjnie. Już lepsze byłyby wyłacznie czarno-białe, młody mógłby potraktować je jako kolorowanki (zwłaszcza, że na koncu jest kilka obrazków do pomalowania).
    Treść jeszcze bardziej rozczarowujaca. Przeczytaliśmy po razie i Rycyk nie ma chęci na powtórkę.




  12. #11772
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    dziewczyny czy polecacie ksiazkę "prawie wszystko" i "zooleogia" mamy animalium i inwentarze, ale te mi się też bardzo pdobają, tyle że nie wiem czy jest sens kupować bo wydają się podobne...może ma któraś z Was porownanie i moze mi doradzić?

  13. #11773
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,198

    Domyślnie

    kuro, pokażesz środka trochę? I dzięki za opinię.

    magda, mamy "Inwentarz" i "Prawie wszystko". Inwentarz leży, a Prawie wszystko- zaglądają i sami wertują sobie, jest to naprawdę lubiana książka.
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  14. #11774
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,784

    Domyślnie

    Oo a chcialam zamawic Samo dzielny
    Dzieki za opinie poogladam w necie lub na zywo
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  15. #11775
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    ok dzięki Soul więc chyba się skuszę

  16. #11776
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    dotarły do nas zamówienia z czytam i nieprzeczytane z książkami-nie mogłam się doczekać kiedy otworzę karton-starsza jajbardziej zadowolona z zaskóniaków i ekonomii, ponadto seria z multico o przyrodzie też jest w obrocie, ale troche rozczarowana królestwem dziewczynki -Chmielewskiej. Mnie bardzo podobaja się pszczoły, Młodsza zainteresowała się jedynie książeczką Krakowiaczek jeden z wydawnictwa muchomor oraz zaśnij ze mną, kolory i zwierzęta Owsińskiego neistety nie robia na niej wrazenia

  17. #11777
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    dziewczyny czmam pytanie dotyczace "zróbmy sobie arcydziełko i arcypalce odnośnie tego dla jakiego wieku są te pozycje?

  18. #11778
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,082

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    z ostatnich lektur - czesc z zamowienia niedawnego:

    Ciocia Jadzia w Rio swietna, nie wiem czy nie najlepsza z dotychczasowych. troche smieszna, troche absurdalna, troche wzruszajaca (ale moze to moje ciazowe hormony ); troche mrugania do starszych - ale bez szalenstw, za duzo nie lubie. codziennie bylo - jeszcze kawalek, jeszcze...
    Zubr Pompik - tez swietny, przy okazji troche wiedzy przemyca - ale nie nachalnie; dobrze, ze zimowy juz do nas idzie, bo wiosenny sie zaraz skonczy. i czekam na kolejne tomy, mam nadzieje, ze sie Media Rodzina sprezy!
    Pan Kuleczka - jak zawsze - ale my jestesmy fanami; zaczelismy wczoraj i nie moglam skonczyc - bo te rozdzialy to takie krotkie sa mamo - oglosil W domagajac sie kolejnego

    Kot ty jestes - ladny, W sie podobal bardzo, bo on fan wierszowanego jest w szczegolnosci

    poza tym doroslejszy Tappi na tapecie, tez nie moge skonczyc, bo chca wiecej. co mnie cieszy, bo zeszlym razem F sie bal - wyraznie dorosl do niektorych ksiazek, co mnie na przyszlosc cieszy. i Mity o stworzeniu swiata Onichimowskiej - F uwielbia, ja tez lubie - bo tam duzo nowych rzeczy dla mnie, opowiesci eskimoskie, indianskie, afrykanskie etc. oprocz klasyczniejszych bardziej. do tego cudnie wydane ilustracyjnie.
    hmmm... i po co ja tu zaglądałam

    miałam tylko zamówić jedną rzecz z księgarni no ale jak jedną... wiec zaczęłam szperać co owa księgarnia ma i z zamówienia na parę fontów zrobiło mi się ponad 40 O_o
    natala fajne książki wypisałaś i nie mogę się oprzeć aby ich nie kupić najbardziej mnie ciekawią te Mity ale akurat tej jednej nie ma :/

    edit :
    i jednak nie zamówię żadnej bo dostawa to ponad 15 funtów wagowo przesadziłam chlip chlip... a już się cieszyłam na nowe książki...
    Ostatnio edytowane przez gosia2809 ; 04-05-2016 o 00:21



    Karmiliśmy się 3 lata 3 miesiące i 5 dni

  19. #11779
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    kuro, pokażesz środka trochę? I dzięki za opinię.

    magda, mamy "Inwentarz" i "Prawie wszystko". Inwentarz leży, a Prawie wszystko- zaglądają i sami wertują sobie, jest to naprawdę lubiana książka.








    Za to okładka była całkiem obiecujaca:



    Wielkie, wielkie rozczarowanie . Rysunki - jak widać, tekst - opis rozpierduchy, która robi trzylatek podczas snu rodziców. No nie ujęło nas to zupełnie i to nie z powodu niepoprawnej politycznie treści .




  20. #11780
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,784

    Domyślnie

    Ja za to jestem bardzo rozczarowana Miko. Dobrze ze nie byly to drogie ksiazki, bo pewnie beda lezec.
    Okladka pompowana czego nie lubie a w srodku cienki papier i pozszywane tak kartki ze po kilku dniach wertowania (czytalismy tylko raz i juz nie chca) poluzowaly sie kartki.
    Tresc pozostawia duzo do zyczenia i ten jezyk. Nie lubie takiej formy pisania.
    No nie jest to ksiazka dla mnie
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •