Strona 39 z 807 PierwszyPierwszy ... 2931323334353637383940414243444546474989139539 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #761
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Na stronie wydawnictwa i na bonamedia.pl

  2. #762
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorotea Zobacz posta
    A propos wyd. Bona, chce skorzystać z promocji, ale muszę się ograniczyć do jednej pozycji: który Pan Brumm wydaje się wam najfajniejszy? A "Tato..." Majaluomy?
    Chyba ten o utknięciu A na "Tatę..." to może jeszcze ciut wcześnie? Czy nie?

    ty się ryba nie denerwuj (...)

  3. #763
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Myślisz? Bo ja już bym przeczytała No dobrze, czytam małemu sporo książek od 3 lat, ale muszą mieć ilustracje, bo inaczej się nudzi. Ale może bym na prezent kupiła? Od ilu jest "Tata..."?

    A Julka & Julek? Od 3 (też myślę o prezentach)?

  4. #764
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorotea Zobacz posta
    Myślisz? Bo ja już bym przeczytała No dobrze, czytam małemu sporo książek od 3 lat, ale muszą mieć ilustracje, bo inaczej się nudzi. Ale może bym na prezent kupiła? Od ilu jest "Tata..."?

    A Julka & Julek? Od 3 (też myślę o prezentach)?
    "Tato" ma duzo tekstu, specyficzny humor, specyficzne ilustracje - u nas chwyta dopiero teraz a i tak wydaje mi sie, ze jeszcze troche poczekam, zanim dziec doceni w pelni

    Julki czytamy od wakacji chyba, tez sporo tekstu (ale kazde opowiadanie jest krociutkie, mozna przeczytac jedno, dwa i zrobic przerwe). ilustracje czarno-biale, w kazdym opowiadaniu jest jeden malutki obrazek i jeden duzy - na strone, pol, trzy-czwarte - roznie. jak dla Adasia prezent ma byc, to jednak Julki bym obstawiala, nie tate.

    pan brum lezy i czeka, podobno swiateczny jest fajny (czytalam recenzje gdzies, w Rymsie chyba ). przy nastepnym zamowieniu kupie
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #765
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Uch, zaszalałam w Bonie. Wzięłam 2 książeczki dla Adasia i kilka na prezenty. I teraz mam dylemat, co zostawić sobie, a co oddać (i najwyżej kiedyś pożyczyć ) Skoro "Tata..." trafia do starszego czytelnika, to przekażę go chyba znajomemu 3,5latkowi lub nawet 4,5latkowi, a "Julek" zostanie z nami. Hmmm. A J&J nadałby się dla 3,5latka? Nie za dziecinny będzie?

  6. #766
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorotea Zobacz posta
    Uch, zaszalałam w Bonie. Wzięłam 2 książeczki dla Adasia i kilka na prezenty. I teraz mam dylemat, co zostawić sobie, a co oddać (i najwyżej kiedyś pożyczyć ) Skoro "Tata..." trafia do starszego czytelnika, to przekażę go chyba znajomemu 3,5latkowi lub nawet 4,5latkowi, a "Julek" zostanie z nami. Hmmm. A J&J nadałby się dla 3,5latka? Nie za dziecinny będzie?
    Wg mnie to może być - dla "standardowego" trzyipółletniego czytelnika. A "Tatę" to nawet temu 4,5 daj

    ty się ryba nie denerwuj (...)

  7. #767
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Moja czyta Julki niemal codziennie od nie wiem ilu miesięcy, ale w ogóle jej się nie nudzi, wię myślę, że jeszcze długo poczyta - dla trzy i pół latka powinno być ok. Ale dziecko dziecku nierówne - i jeśli chodzi o rozczytanie, i gusty (u synka koleżanki Julki w ogóle nie chwyciły).
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  8. #768
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    nie wiem czy było:
    http://projektmama.pl/historia-dla-d...eau-5250p.html

    Podwodny świat - czytamy to codziennie od tygodnia, tekst dla 4 latki akurat, ilustracje cudne!
    Tylko czekam aż Madzia wpadnie na to, że będzie chciała się uczyć nurkować... I wszystko jest teraz "o głębinie" - mamy origami morskie, pod choinkę film syna J.Costueau o morzu dla dzieci (od dziadka), Madzia rysuje "głębinę"... W sumie taka fajna fascynacja, moim zdaniem ciekawsza niż dinozaury.

    Za to mocno na czasie "Ekspres Polarny" mnie zawiódł - chwyciłam w bibliotece i to takie marne streszczenie filmu bez emocji. Obrazki niby fajne a jednak jakieś sztuczne.

  9. #769
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mart Zobacz posta
    nie wiem czy było:
    http://projektmama.pl/historia-dla-d...eau-5250p.html

    Podwodny świat - czytamy to codziennie od tygodnia, tekst dla 4 latki akurat, ilustracje cudne!
    Tylko czekam aż Madzia wpadnie na to, że będzie chciała się uczyć nurkować... I wszystko jest teraz "o głębinie" - mamy origami morskie, pod choinkę film syna J.Costueau o morzu dla dzieci (od dziadka), Madzia rysuje "głębinę"... W sumie taka fajna fascynacja, moim zdaniem ciekawsza niż dinozaury.
    mart a możesz robić fotki środka - zawartości?
    gdzie można ją dorwać stacjonarnie - bo widzę że empik niet
    Tato jest nurkiem -to i córka byłaby zainteresowana taką lekturą...
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  10. #770
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    widzieliście takąświateczną kolorowankę: http://czytajki.blogspot.com/2011/12...czne-stoy.html

    ?

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  11. #771
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    widzieliście takąświateczną kolorowankę: http://czytajki.blogspot.com/2011/12...czne-stoy.html

    ?
    chyba jest u nas w sklepie.
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  12. #772
    Chustomanka Awatar holica_1630
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków
    Posty
    772

    Domyślnie

    Na Allegro jest kilka aukcji z ta świąteczną kolorowanką: http://allegro.pl/listing.php/search...zne+sto%C5%82y
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

  13. #773
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    dzisiaj do mnie doszła. Super jest

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  14. #774
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    dla nie bardzo rozrysowanej trzylatki się nada?
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  15. #775
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    dla nie bardzo rozrysowanej trzylatki się nada?
    hmmm to zależy czego oczekujesz.... IMO troche jednak za skomplikowane, ale większość to antykolorowanka, więc cokolwiek narysuje będzie dobrze

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  16. #776
    Chustomanka Awatar goldhind
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    660

    Domyślnie

    Nie chcę was martwić, ale w poszukiwaniu prezentów świątecznych znalazłam takie podejrzane miejsce www.gigant.pl
    Kilka książek, które mnie interesuje jest 3 do 5 razy taniej! (dobrze liczę? normalnie 25 zł w innych księgarniach, a tu 5 zł). Czy ktoś coś tam kupował??

  17. #777
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Z nowości przeczytałam z dziećmi "Samotnego Jędrusia" Widłaka - bardzo ładna książeczka. Dla starszych dzieci wyszły "Dwa serca anioła" wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca chorego na serce ze starszym panem z podwórka.

  18. #778
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Dzięki Agnen!

    Dziś przyszła paczka z bony
    - Skrzaty - nie planowałam, w dzieciństwie nie miałam, ale za taką cenę... - pewnie dłuużej poczekają w szufladzie, chyba że wcześniej się złamię i pójdą prezentowo;
    - Tato, popłyńmy na wyspę! - na próbę jeden tom - przeczytałam - co jakiś czas mąż odwracał się pytać, czemu się śmieję - zdeecydowanie na tak, tylko jeszcze nie wiem, czy moja niespełna trzylatka nie jest trochę za mała (poza tym tam nie ma Julków!) - jeśli tak, to chwilkę poczeka; bardzo mi się podoba - poza dzieckiem w wisiadle przodem do świata na obrazku pod koniec książki; w ogóle ilustracje mają specyficzną urodę, ale dobrze odzwierciedlają tekst - same w sobie by mi się pewnie nie podobały; generalnie - jestem b. zachęcona do pozostałych tomów.
    - podobnie na próbę Pan Brumm utknął na dobre - do tej moja może nawet być ciut wyrośnięta, ale pewnie nie; może potrzymam dłużej w szufladzie i będzie dla młodszego - jak trochę urośnie - w końcu on też musi czasem mieć coś własnego! A książeczka nieco sadystyczna;
    - Niewidzialny Tonino - kupiłam dla siostrzeńca, 3 podstawówki, sam nie bardzo czyta - (naiwnie może) liczę, że stosunkowo duże litery i książka autora Gelsomino w kraju kłamczuchów, którego bardzo lubiłam, go przekonają...

    kiedy przeglądałam sobie internet z nazwiskiem Tullet kołatającym mi się po głowie przez rzezuchamę, Staśka i jego polecenia. Bo brakuje mi dla małego interaktywnych książeczek dla roczniaka+, tj czytamy "z pukaniem", czyli Jest tam kto? (chyba teraz niedostępna), mamy jeszcze jedną belgijską książeczkę z wysuwającymi się elementami, ale to mało (no, niby jest jeszcze Bardzo głodna gąsienica, ale nie jestem wielbicielem - tam te dziurki trochę na siłę jakieś, bez rzeczywistego zadania dla dzieci). No i znalazłam w księgarni bookoff.pl, gdzie akurat do 10.12 wysyłka za darmo. No i przylecą do nas 2 Tullety (a szuflada stęka w ciężkoksiążkowych mękach )
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  19. #779

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stokrotka.a Zobacz posta
    mart a możesz robić fotki środka - zawartości?
    gdzie można ją dorwać stacjonarnie - bo widzę że empik niet
    Tato jest nurkiem -to i córka byłaby zainteresowana taką lekturą...
    Tu są zdjęcia
    http://pozarozkladem.blogspot.com/20...dny-swiat.html

    My już się naczytaliśmy i naoglądaliśmy, pogadam z J. może zechce się rozstać, jeśli nigdzie nie znajdziesz?

  20. #780
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuku Zobacz posta
    My już się naczytaliśmy i naoglądaliśmy, pogadam z J. może zechce się rozstać, jeśli nigdzie nie znajdziesz?
    A gdyby nie zechciał, to bonamedia służy pomocą (dostawa od 50 zł gratis)
    http://www.bonamedia.pl/produkty/pok...Jennifer-Berne

    ty się ryba nie denerwuj (...)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •