Strona 240 z 807 PierwszyPierwszy ... 140190230232233234235236237238239240241242243244245246247248250290340740 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,781 do 4,800 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #4781
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Lili Zobacz posta
    Też tak mam Mail, telefon cisza... Co robić z takimi kwiatkami? Pozostaje czekać czy robić raban?
    Ja bym poczekała do końca tego tygodnia. Ew. poprosiła kogoś mieszkającego gdzieś w miarę blisko by się przeszedł do ich siedziby.
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  2. #4782
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ja trzem sowom nie moglam zaplacic (bo czemus PayU karty nie chcialo tylko przelew z konta, ktorego w Pl nie mam) - napisalam maila - zero odpowiedzi. w sumie nie zaluje, na wyrost chcialam, ale wiecej do nich raczej nie zajrze...

    Wajraka mamy, musze z szafy wygrzebac. kupilam jakos okazyjnie bardzo na Targach w Krakowie.

    u nas i Panna Kreseczka i Pan Motorek entuzjastycznie przyjeci. wzielabym Kreseczke na poczatek - bo byla pierwsza. i sie pojawia w Motorku moi Moja pierwsza ksiege pojazdow (mowimy o TEJ?) uwielbiaja (ja tez, za ilustracje), ale kupilismy ja dawno temu, nie wiem czy dla 4-latka troche nie za pozno (choc ja kupuje rozne 'za pozno' glownie dla ilustracji, wiec co ja tam wiem )

    u nas szal na Tajemnice... przeczytalismy trzy, dziec starszy domaga sie kolejnych. a mlodszy na fali Basi domaga sie kolejnych zeszytow Basia uczy.

    a Listy od Feliksa znacie? kolejna ksiazka, od ktorej sie chlopacy nie mogli oderwac. w ogole jest ich wiecej, po angielsku chyba ze trzy kolejne wypatrzylam, ale jakies potwornie drogie, musze gdzies zapolowac, bo sie chlopaki domagaja wiecej...
    Ostatnio edytowane przez natala ; 18-03-2014 o 14:45
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #4783
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Poczekam do jutra na odpowiedź, jak się nie doczekam to będę straszyć, no bo co innego począć? Szkoda, bo lubię małe księgarnie i takie promocje


  4. #4784
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Moje książki z sów przyszły wczoraj, też sporo czekałam, ale domyślam się, że mieli dużo zamówień i stąd ta obsuwa

  5. #4785
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pekatrine Zobacz posta
    Moje książki z sów przyszły wczoraj, też sporo czekałam, ale domyślam się, że mieli dużo zamówień i stąd ta obsuwa

    Obsuwa obsuwą, ale jeżeli firma nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile, to już gorzej...


  6. #4786
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Nie ma dla mnie wytłumaczenia na kilkudniowe nie odbieranie telefonów i maili, głównie dlatego, że w tej księgarni to nie pierwsza taka sytuacja, i jest to wymowna anty-reklama.. Jeden dzień, dwa, moża zawalić, zachorować, ale na trzeci dzień już prowadząc firmę stawiasz pracownika lub jakiekolwiek zastępstwo pod telefonem i kompem, no ludzie..

    Mi szkoda nerwów, i obchodzę potem takie miejsca szerokim łukiem, niestety..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  7. #4787

    Domyślnie

    Ja od sów przesyłkę dostałam szybko, ale jednej książki nie mieli na stanie, przysłali inną nie pytając czy jestem zainteresowana. Swoją drogą z literacką też nie ma kontaktu telefonicznego. Przynajmniej na meile odpisują.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  8. #4788

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    ja trzem sowom nie moglam zaplacic (bo czemus PayU karty nie chcialo tylko przelew z konta, ktorego w Pl nie mam) - napisalam maila - zero odpowiedzi. w sumie nie zaluje, na wyrost chcialam, ale wiecej do nich raczej nie zajrze...

    Wajraka mamy, musze z szafy wygrzebac. kupilam jakos okazyjnie bardzo na Targach w Krakowie.

    u nas i Panna Kreseczka i Pan Motorek entuzjastycznie przyjeci. wzielabym Kreseczke na poczatek - bo byla pierwsza. i sie pojawia w Motorku moi Moja pierwsza ksiege pojazdow (mowimy o TEJ?) uwielbiaja (ja tez, za ilustracje), ale kupilismy ja dawno temu, nie wiem czy dla 4-latka troche nie za pozno (choc ja kupuje rozne 'za pozno' glownie dla ilustracji, wiec co ja tam wiem )

    u nas szal na Tajemnice... przeczytalismy trzy, dziec starszy domaga sie kolejnych. a mlodszy na fali Basi domaga sie kolejnych zeszytow Basia uczy.

    a Listy od Feliksa znacie? kolejna ksiazka, od ktorej sie chlopacy nie mogli oderwac. w ogole jest ich wiecej, po angielsku chyba ze trzy kolejne wypatrzylam, ale jakies potwornie drogie, musze gdzies zapolowac, bo sie chlopaki domagaja wiecej...
    Co do "za późno", to w zasadzie mam pretekst, młodszą córkę
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  9. #4789
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Dlatego ja lubię Arosa

    Z anielską cierpliwością odpowiadają zawsze na moje wszelakie bzdurne pytania, i dzwonią zawsze jak jakiejś ksiażki nie ma, z zapytaniem co sobie życzę i co robić, o niczym za mnie sami nie decydują Taka dopieszczona się u nich czuję..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  10. #4790
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Co do "za późno", to w zasadzie mam pretekst, młodszą córkę
    na pewno jej sie spodoba

    edit: a ja gildie lubie - nie dosc, ze tanio wysylaja za granice (i nawet ekonomiczna przesylka idzie mniej niz tydzien ostatnio i jeszcze sledzic ja mozna) to tez pytaja jesli czegos nie ma, odpowiadaja na maile od razu. a jkak jedna paczka kiedys zginela to bez problemu przyslali wszystkie ksiazki jeszcze raz.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #4791
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    " Fala" Lee Suzy
    Fala jest świetna; Tadzio bardzo ją lubi.

  12. #4792
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    wsadziłam do koszyka serię A.Głowińskiej m.in. "Nie ma Tusionka" i się zastanawiam brać czy nie skusiła mnie wersja kieszonkowa
    jak na razie internetowe opinie tez kuszą hmm
    Ostatnio edytowane przez dankin-82 ; 18-03-2014 o 19:20

  13. #4793
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    ja mogę polecić ( o ile jeszcze nie było ) "Czarny ptak" i " Fala" Lee Suzy
    "Czarny ptak", którego dzieci dostały na poprzednie Boże Narodzenie, zadziwił mnie i darczyńcę - mój wtedy niespełna trzylatek ileś razy sam do niego wracał, nadal co jakiś czas się domaga tej książki;
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  14. #4794
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Fakt, książki Suzy są "specyficzne"



    do lektur dla małych przyrodników można dołożyć "Dzieci doktora Motyla"

  15. #4795
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Dlatego ja lubię Arosa

    Z anielską cierpliwością odpowiadają zawsze na moje wszelakie bzdurne pytania, i dzwonią zawsze jak jakiejś ksiażki nie ma, z zapytaniem co sobie życzę i co robić, o niczym za mnie sami nie decydują Taka dopieszczona się u nich czuję..
    Ja zmieniłam arosa na profit24 - zawsze jak aros ma promocję, to profit też, cena niższa jeszcze bardziej o choćby 1% (chyba chcą tym zabłysnąć ), no i od 150zł dostawa gratis. Książki porządnie zapakowane, kontakt natychmiastowy, no cud miód

    Z tymi trzema sowami to masakra, raz jeszcze jakoś przed świętami zamawiałam z jakiejś pomniejszej księgarni krakowskiej z ul. Wadowiskiej (nick: agaxel1) i też się przejechałam - książki przyszły 3 miesiące po czasie, jedna z nich zamiast papierowej przyszła w wersji audiobookowej (książki nie wymienili, kasy nie oddali, zero kontaktu po 'incydencie').
    Ostatnio edytowane przez Mama Lili ; 18-03-2014 o 19:31


  16. #4796

    Domyślnie

    Podsuniecie coś o porach roku? Książkę, która pomoże Tymkowi się połapać, bo mieszają mu się dokumentnie.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  17. #4797
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Jablonka Eli? (nie czytalam i nie jestem peena wieku ale to chyba powinno byc to)

    <pisane z telefonu>
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  18. #4798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    Jablonka Eli? (nie czytalam i nie jestem peena wieku ale to chyba powinno byc to)

    <pisane z telefonu>
    mamy i lubimy musimy do niej wrócić
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  19. #4799
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,434

    Domyślnie

    Dziewczyny, a czy miała któraś z Was książki Maliny Prześlugi?
    Jestem ogromnie ciekawa wrażeń.

    (my jeszcze nie mamy )
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  20. #4800
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Podsuniecie coś o porach roku? Książkę, która pomoże Tymkowi się połapać, bo mieszają mu się dokumentnie.
    Bawidoc jest swietny, tylko pewnie by trzeba na allegro probowac. pogrzebie jutro po polkach moze cos jeszcze wynajde

    Cytat Zamieszczone przez weci Zobacz posta
    Dziewczyny, a czy miała któraś z Was książki Maliny Prześlugi?
    Jestem ogromnie ciekawa wrażeń.

    (my jeszcze nie mamy )
    mamy Ziuzie, o ktorej pisala Karusek chwile temu. mnie sie podoba bardzo, chlopakom jakos mniej, ale moze sprobujemy za troche znowu. wiecej nie kojarze.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •