Strona 445 z 807 PierwszyPierwszy ... 345395435437438439440441442443444445446447448449450451452453455495545 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,881 do 8,900 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #8881
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    znalazlam teraz - ale nie znam, nie wiem czy sie nada dla 3latka - Gram w przepisy drogowe
    Dzięki natala jego głównie same znaki interesują póki co ... a gry jeszcze u nas nie bardzo wychodzą jak się dziś okazało :/ najlepsza byłaby książeczka jakaś, może coś się pojawi jeszcze

  2. #8882
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Dzięki - w końcu "wzięłam, co było" w najbliższej stacjonarnej księgarni, bo bałam się, że nie zdarzy dojść, a Eliza Piotrowska raczej jest lubiana - mam 2 książki o Janie Pawle II - zanim został papieżem i jak został świętym (gdyby było gorzej, to oczywiście bym się wstrzymała! ). Na pierwszy rzut oka wygląda ok, drugiego na razie nie ma, bo pani ładnie zapanowała.
    Dzięki za wątek, w swobodniejszej chwili będę się przyglądać dla moich i dopiszę nasze.

    O ruchu drogowym jest "Miś i Tygrysek" chodzą po mieście, dla trzylatka powinno być ok, ale przeglądając znaków na obrazkach znalazłam dokładnie 3, nie licząc świateł (w tym dwa razy parking).

    Marko - rozgosc się w wątku, poopowiadaj czasem, co Wy czytacie i jest coś warte (lub wręcz przeciwnie), a może czasem będziesz też miała jakiś pomysł na podpowiedź dla poszukujących. Dzięki za przypomnienie Madelaine, muszę zerknąć na YT czy nie ma kreskówki, bardzo ją lubiłam.
    Ostatnio edytowane przez jul ; 06-05-2015 o 22:52
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  3. #8883
    Chusteryczka Awatar Marko
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,534

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta

    Marko - rozgosc się w wątku, poopowiadaj czasem, co Wy czytacie i jest coś warte (lub wręcz przeciwnie), a może czasem będziesz też miała jakiś pomysł na podpowiedź dla poszukujących. Dzięki za przypomnienie Madelaine, muszę zerknąć na YT czy nie ma kreskówki, bardzo ją lubiłam.
    No rozgościłam się dzisiaj i kot dzisiaj głoduje... za to synek najedzony Za szybko piszecie. Na razie mogę tylko tak - robić zamieszanie co kilkadzisiąt stron

  4. #8884
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marko Zobacz posta
    No rozgościłam się dzisiaj i kot dzisiaj głoduje... za to synek najedzony Za szybko piszecie. Na razie mogę tylko tak - robić zamieszanie co kilkadzisiąt stron
    OT - masz bardzo ciekawy awatar
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  5. #8885
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ja sie na Bogucka czaje - ale, ze jak robilam ostatnie zamowienie to jeszcze jej nie bylo (moglam w przedsprzedazy, ale znizki miala malo) - to bedzie pewnie nastepnym razem. albo i nie - bo mi koszyk puchnie, a portfel wrecz przeciwnie
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #8886
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    O ruchu drogowym jest "Miś i Tygrysek" chodzą po mieście, dla trzylatka powinno być ok, ale przeglądając znaków na obrazkach znalazłam dokładnie 3, nie licząc świateł (w tym dwa razy parking).
    Nie wiem czy ktos juz pisal ale w ''Tygrysek musi miec rower'' tez znaki sa. Jest 6 w ramce - kazdy podpisany. Te znaki pojawiaja sie tez na pozostalych ilustracjach - na drodze. Oba tytuly sa w ksiazce ''Mis i Tygrysek ida do szkoly''.
    2009 2012

  7. #8887
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    oooo super akurat "Mis i Tygrysek idą do szkoły" leży w szafie to wyciągnę dzięki

  8. #8888

    Domyślnie

    Potrzebujemy pilnie książki o ciele człowieka. Oglądałam encyklopedia Było sobie życie, ale tego chyba mój pięciolatek jeszcze nie udzwignie. Zjedz to sam wydaje się w sam raz ale raz, że tylko o trawieniu a dwa, że w niebotycznej cenie na all.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  9. #8889
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Potrzebujemy pilnie książki o ciele człowieka. Oglądałam encyklopedia Było sobie życie, ale tego chyba mój pięciolatek jeszcze nie udzwignie. Zjedz to sam wydaje się w sam raz ale raz, że tylko o trawieniu a dwa, że w niebotycznej cenie na all.
    Świat w obrazkach. Ludzkie ciało - tak na szybko to pierwsze co mi do glowy przyszlo. Bawidoc o ciele tez jest swietny, ale akurat ta czesc najtrudniej chyba upolowac.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #8890
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Może komuś przyda się ta informacja - na allegro w dość znośnej cenie jest Richard Scarry - kilka tytułów. Oprawa miękka, ale i tak jest to opłacalne - porównując zagraniczne źródła (nowe wydania).

    Link do jednej z pozycji: http://allegro.pl/richard-scarry-bes...327707142.html

    W sumie ma osiem, każda w takiej samej cenie - 19,99. Też kupiłam - i okazuje się, że sprzedający ma większe zapasy - niby tylko dwa egzemplarze, ale po kupieniu "dokłada"

  11. #8891
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Potrzebujemy pilnie książki o ciele człowieka. Oglądałam encyklopedia Było sobie życie, ale tego chyba mój pięciolatek jeszcze nie udzwignie. Zjedz to sam wydaje się w sam raz ale raz, że tylko o trawieniu a dwa, że w niebotycznej cenie na all.
    A może "MÓzgofalki"? http://www.empik.com/male-mozgofalki...3705,ksiazka-p
    Lolka lubiła, ale potem pożyczyłyśmy komuś, więc nie mam jak wnętrza wrzucić

  12. #8892
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Potrzebujemy pilnie książki o ciele człowieka. Oglądałam encyklopedia Było sobie życie, ale tego chyba mój pięciolatek jeszcze nie udzwignie. Zjedz to sam wydaje się w sam raz ale raz, że tylko o trawieniu a dwa, że w niebotycznej cenie na all.
    Miszka ostatnio codziennie ćwiczy to: http://www.empik.com/sekrety-ludzkie...1328,ksiazka-p Jest niezła, okienka interesujące. Jednak mam małe zastrzeżenia merytoryczne.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  13. #8893
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Powiedzcie mi, proszę co dla 4-latki, średnio oczytanej? Najlepiej coś, co będzie mogła też samodzielnie oglądać..
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  14. #8894
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    a ja z pytaniem o litery
    lepsze mamoko


    czy litery z tako?


    nie wiem, czy w mamoko są znaki polskie, bo zależy mi właśnie żeby były

  15. #8895
    Chusteryczka Awatar anialodz
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Edinburgh
    Posty
    1,767

    Domyślnie

    w mamoko sa obrazki do wyszukiwania na dana litere, nie pamietam czy jest Ł ale chyba nie, innych znakow napewno nie ma; ogolnie bardzo polecam zwlaszcza do nauki jezykow

  16. #8896
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Kudlata - pierwsze, co mi przyszlo do glowy, to Ksiezniczki i smoki, któryś Findus, Słoneczne jajo, tylko do oglądania Gdzie jest moja siostra, bardziej standardowo któras Basia, czy Lotta (u nas to były wyd Nasza Ksiegarnia, ale generalnie wszyscy chwala zakamarkowe obrazkowe).
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  17. #8897
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    U nas fascynacja Afryką Kazika trwa nadal. Młoda bawi się w przygody Kazika Playmobilem. Mamy już łódkę, rower, namiot i ogniska. Widząc,jak dziecko lubi tę lekturękupiłam jej jeszcze książkę, bo to jednak bardziej namacalne i trwalsze niż płytka. Przy okazji nabyłam inne książki Łukasza Wierzbickiego i listy Kazimierza Nowaka.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  18. #8898
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    TECHNICZNIE - może ktoś skorzysta
    Cytat Zamieszczone przez Araminta Zobacz posta
    i trwalsze niż płytka.
    dlatego kopiujemy płyty dziecięce, zwłaszcza te ulubieńsze i często słuchane - oryginał siedzi sobie bezpiecznie w klaserze, a używane są kopie - zazwyczaj oznaczone jakimiś odręcznymi obrazkami, żeby dzieciom łatwiej było rozpoznać co jest na której płycie, w samochodzie jeździ płyta z ilomaś bajkami na mp3, zgranymi na jedną płytę.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  19. #8899
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Właśnie zamierzam zrobić sobie kopię bezpieczeństwa.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  20. #8900
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    mamru - imo Mamoko. to Tako to sa takie cwiczenia do robienia - ogladalam na Targach i jakos mi nie podeszlo. (podglad kawaleczka).

    Kudlata - pod jul sie podpisze - zakamarkowa Lotta (albo Dzieci z Bullerbyn tez Zakamarkowe), Basia, królewna Aurelka albo Florka. albo moj ukochany Wesoły Ryjek. a jak bardziej do ogladania to moze ktoras czesc Mysiego domku?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •