Strona 178 z 807 PierwszyPierwszy ... 78128168170171172173174175176177178179180181182183184185186188228278678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,541 do 3,560 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3541
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shazza Zobacz posta
    Melduję, że zabraliśmy się dziś z Jankiem za AUTA i NA BUDOWIE i chyba oboje jesteśmy trochę rozczarowani... Czereśniowa wyznaczyła u nas jednak pewien poziom, któremu te pozycje do pięt nie dorastają, buu.
    Powiem ci, że Maks nawet lubi te książeczki, zwłaszcza różowego kota Ja też mam mieszane odczucia, ale ważne, że jemu się podobają

  2. #3542
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Obrazki okej ale tekst wierszowany taki sobie ale tylko przerzuciłam. I mało tego tekstu.

    A ja podpytam o jakąś pozycję o smokach dla trzylatka, jakiś czas temu jul szukała, wiem że jest chyba coś ze Świata w obrazkach,Smok wawelski Chotomskiej, coś o smoku lubującym się w krówkach, ale czy coś jeszcze?
    Jest stare, dobre "Ble ble" M. Musierowicz, ale nie wiem, czy trzylatek zrozumie?
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  3. #3543
    Chustonówka Awatar roo
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Łasków/ Zamość
    Posty
    42

    Domyślnie

    My mamy mrówki. Mój dwuipółlatek ogląda z zainteresowaniem. Obrazki są lekko humorystyczne, ale bardzo wiernie oddają życie ściółki leśnej. Jeżeli kogoś ten temat bawi- uważam, że świetne. Ta książeczka może zaciekawić życiem w lesie, a potem temat można pociągnąć. Mój synek ma tatę leśniczego, więc ściółka mu bliska
    Jeżeli chcesz troszkę podejrzeć jak wyglądają ilustracje-www.mrowisko.nk.com.pl - uzupełnienie książeczki informacjami o owadach i ich zwyczajach. Obrazki zaopatrzone są w krótkie wierszyki zagadki- typu policz coś, albo znajdź na obrazku itd.
    Moim zdaniem warto
    Syn I 06.11 Syn II 10.12 Syn III 07.15

  4. #3544
    Chustomanka Awatar shazza
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    638

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pekatrine Zobacz posta
    Powiem ci, że Maks nawet lubi te książeczki, zwłaszcza różowego kota Ja też mam mieszane odczucia, ale ważne, że jemu się podobają
    Też coś czuję, że młody, jak się już oswoi z nimi, to ze względu choćby na tematykę będzie do nich wracał, ale póki co porzucił w połowie, czemu się nie zdziwiłam, bo też mi nie podeszły te rysunki... no i byliśmy mocno rozczarowany wyglądem karetki choćby (Ne! Ne! Ne! )
    JANEK, 25/11/2011
    KRZYŚ, 01/09/2013

  5. #3545
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Obrazki okej ale tekst wierszowany taki sobie ale tylko przerzuciłam. I mało tego tekstu.

    A ja podpytam o jakąś pozycję o smokach dla trzylatka, jakiś czas temu jul szukała, wiem że jest chyba coś ze Świata w obrazkach,Smok wawelski Chotomskiej, coś o smoku lubującym się w krówkach, ale czy coś jeszcze?
    Może to:http://www.matras.pl/jak-szewczyk-smoka-pokonal.html


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  6. #3546
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roo Zobacz posta
    My mamy mrówki. Mój dwuipółlatek ogląda z zainteresowaniem. Obrazki są lekko humorystyczne, ale bardzo wiernie oddają życie ściółki leśnej. Jeżeli kogoś ten temat bawi- uważam, że świetne. Ta książeczka może zaciekawić życiem w lesie, a potem temat można pociągnąć. Mój synek ma tatę leśniczego, więc ściółka mu bliska
    Jeżeli chcesz troszkę podejrzeć jak wyglądają ilustracje-www.mrowisko.nk.com.pl - uzupełnienie książeczki informacjami o owadach i ich zwyczajach. Obrazki zaopatrzone są w krótkie wierszyki zagadki- typu policz coś, albo znajdź na obrazku itd.
    Moim zdaniem warto
    Dzięki Właśnie się nad nimi zastanawiałam. Dopisuję do listy zakupów. A Noc na Czereśniowej gdzieś macie tanio?
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  7. #3547
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez letka82 Zobacz posta
    A Noc na Czereśniowej gdzieś macie tanio?
    Zawsze tanio jest tu: http://aros.pl/ksiazka/noc-na-ulicy-czeresniowej
    Ale nie wiem czy wystarczająco tanio


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  8. #3548
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Dostałam na mailaod ZNAKu kod rabatowy 60zł w prezencie przy zamówieniu za min.150zł - jeśli komuś byłby potrzebny, to podam na pw
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  9. #3549
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Zawsze tanio jest tu: http://aros.pl/ksiazka/noc-na-ulicy-czeresniowej
    Ale nie wiem czy wystarczająco tanio
    Miałam nadzieję, że odeślecie mnie gdzieś gdzie nie wydam majątku...na inne książki Znowu nie skończy się na jednym tytule Miałam się ograniczać i brać więcej książek z biblioteki
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  10. #3550
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Ja właśnie wróciłam z dziećmi z biblioteki. Każda z córek przyniosła po 3 książki a ja się tylko cieszę, że za tydzień je oddamy i nie zajmą nam miejsca na półce
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  11. #3551
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    Dostałam na mailaod ZNAKu kod rabatowy 60zł w prezencie przy zamówieniu za min.150zł - jeśli komuś byłby potrzebny, to podam na pw
    ja też dostałam, ale obliczyłam, że to 20% zniżki
    jakoś nic mnie w tym znaku nie interesuje specjalnie, może jedną czy dwie książki bym wybrała, resztę mam

  12. #3552
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,748

    Domyślnie

    chyba 40%?

  13. #3553
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    faktycznie

  14. #3554
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez modrooczka Zobacz posta
    Ja właśnie wróciłam z dziećmi z biblioteki. Każda z córek przyniosła po 3 książki a ja się tylko cieszę, że za tydzień je oddamy i nie zajmą nam miejsca na półce
    ach, już samo przeczytanie takiego wyznania działa odświeżająco.

    ktosia tu ostatnio (Paskówka?) pisała o poczuciu przesytu. ja też, po tym jak dokonawszy jakiś miesiąc temu kompulsywnego zakupu hurtowego w Arosie, poczułam się co najmniej bulimicznie.
    bo gdy przyszła ta wielka paka, przyjemność stopniała. dużo więcej radości sprawia mi kupno czegoś pojedynczego, za to wymacanego (także myślami). i widzę (po raz kolejny), że chłopczykowi mojemu wszystko jest jedno czy z całej serii o Pomelo ma wszystkie czy tylko jednego. i tak wałkowałby najchętniej jedną książkę na okrągło. a poza tym jest coś pociągającego - zarówno w niezaspokojeniu, jak i w umiarze

  15. #3555
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    szaście, mam ostatnio podobne przemyślenia - klikam oczywiście każdą forumową okazję, wertuję księgarnie netowe, śledzę nowości ale coraz częściej odpuszczam zakup - chyba nie tylko moje dzieci mają przesyt

  16. #3556
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    szaście, mam ostatnio podobne przemyślenia - klikam oczywiście każdą forumową okazję, wertuję księgarnie netowe, śledzę nowości ale coraz częściej odpuszczam zakup - chyba nie tylko moje dzieci mają przesyt
    Ja robię najpierw tak - sprawdzam czy interesujaca mnie ksiazka jest w naszej bibliotece, jesli tak, to zapisuję sobie na liscie w excelu z adnotacją, że do wypożyczenia, ew. rezerwuję z bibliotece. Jeśli nie ma to wpisuję na listę chciejstw, którą zanosze do pani biblotekarki i cierpliwie czekam az mi ja kupia

    Czasem coś kupuję, ale zwykle przed okazjami (urodziny itp.)


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  17. #3557
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    a poza tym ja lubię jak widok książki uruchamia wachlarz skojarzeń że tę kupiłam w amoku, na targach, po tamtą Tadzio wyciągnął łapkę w Kredce, a jeszcze inną posiadłam w drodze wymiany z kimś kogo lubię. jak mam 15 książek z anonimowego arosa, to w skojarzeniach jakieś takie rozwodnienie następuje, a do tego generalny deficyt. przynajmniej tych startowych, a startowe skojarzenia, wierzę w to nieśmiało, mają też duży wpływ na to jak się potem z takim przedmiotem człowiek dogaduje.

  18. #3558
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    tak sobie myślę od jakiegoś czasu, że muszę się wybrać z dziećmi do Ambelucji - póki co byłam sama, a tak sobie wybiorą co będą chcieć, ale wtedy na bank nie skończy się na jednej

  19. #3559
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    tak sobie myślę od jakiegoś czasu, że muszę się wybrać z dziećmi do Ambelucji - póki co byłam sama, a tak sobie wybiorą co będą chcieć, ale wtedy na bank nie skończy się na jednej
    Ano właśnie. Póki to ja jestem w ciągu to pół biedy, ale czasem w ciągu są dzieci. Właściwie wpadają w rozpasany konsumpcjonizm przy każdej wizycie w Badecie. Ponieważ zapowiadam im, że nic (poza upatrzoną potrzebna rzeczą - ostatnio był to prezent dla siostrzeńca) nie kupujemy, one kupują sobie same, za kieszonkowe. Bilans niedzielny: nowy Mysi Domek, książka do mazania o księżniczkach, ćwiczenia z Basią i "Sezon na zielone kasztany" Kosmowskiej. Poddałam się i kupiłam sama dla siebie "Świat według dziadka", a małzonek złapał się za poradnik użycia młotka Widłaka i Pawlaka (dla przyjaciela na imieniny podobno).
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  20. #3560
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    918

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roo Zobacz posta
    My mamy mrówki. Mój dwuipółlatek ogląda z zainteresowaniem. Obrazki są lekko humorystyczne, ale bardzo wiernie oddają życie ściółki leśnej. Jeżeli kogoś ten temat bawi- uważam, że świetne. Ta książeczka może zaciekawić życiem w lesie, a potem temat można pociągnąć. Mój synek ma tatę leśniczego, więc ściółka mu bliska
    Jeżeli chcesz troszkę podejrzeć jak wyglądają ilustracje-www.mrowisko.nk.com.pl - uzupełnienie książeczki informacjami o owadach i ich zwyczajach. Obrazki zaopatrzone są w krótkie wierszyki zagadki- typu policz coś, albo znajdź na obrazku itd.
    Moim zdaniem warto
    No to dla mojego fascynata kolei i promów kosmicznych odpada Chyba że akurat by go zainteresowała przyroda
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •