Strona 200 z 807 PierwszyPierwszy ... 100150190192193194195196197198199200201202203204205206207208210250300700 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,981 do 4,000 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3981
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    A ja ponownie chciałam pochwalić Literacką. Obudziłam się w poniedziałek, że może dokupię jeszcze książek na prezenty, zamówiłam, zapłaciłam, we wtorek dostałam maila, że jedna ksiazka będzie dopiero w czwartek i pytanie co robić Więc szybko zmieniłam paczkomat odbiorczy (bo wyjedżamy do rodziców) i wczoraj moje wszystkie ksiązki wyszły, więc spoko na Wigilię będą. A cieszę się bardzo bo starszakowi zamówiłam to:

    http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl...pionierzy.html

    I sama jestem strasznie jej ciekawa


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  2. #3982
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    u mnie w każdym, razie Aros naprawił swój błąd i nawet pozycje niby niedostępne i wykreślone z zam do mnie dotarły; nawet szybko im poszło



    za to w końcu udało mi się kpić w regularnej cenie Joachima Lisa i jeszcze chorują młode na "Przepraszam czy jesteś czarownicą" ale nie ma w normalnej cenie ehhh

  3. #3983
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    u mnie w każdym, razie Aros naprawił swój błąd i nawet pozycje niby niedostępne i wykreślone z zam do mnie dotarły; nawet szybko im poszło



    za to w końcu udało mi się kpić w regularnej cenie Joachima Lisa i jeszcze chorują młode na "Przepraszam czy jesteś czarownicą" ale nie ma w normalnej cenie ehhh
    A gdzie Joachima znalazłaś?
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  4. #3984
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Dziewczyny, Wy wiecie wszystko.... Gdzie teraz jakieś fajne promocje książkowe? Albo gdzie najtaniej? Niekoniecznie dzieciowo....

  5. #3985
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Magnus chyba jak zwykle Aros i Literacka oni caly czas maja najtaniej

  6. #3986
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Dokładnie - Aros! Obkupiłam się tam przed świętami w książki dla moich Dziabągów, naprawdę dobre ceny mają (a do 6 grudnia mieli wybitnie dobre ;P), teraz półki już zastawione nowościami: przyfrunął do nas Pomelo, Emil, Mela (synek pokochał ją od pierwszego czytania), Nusia, Igor i lalki, Felek i Tola, Co?! (kocham tę książkę!!! Jest genialna!!!), Gałgankowy skarb (moja Ala się zaczytuje), Mama Mu na sankach, różne tematyczne o zimie (Wyprawa Ollego itp), ogółem ponad 20 sztuk. Chwilowo czuję się książkowo zaspokojona.
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  7. #3987
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Od piątku w Biedronce mają być jakieś tanie książeczki w typie "dlaczego cytryna jest kwaśna" http://biedronka.pl/rozrywka/kolorow..._aktywizujace/ - trzeba się będzie przejść i zobaczyć co to
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  8. #3988
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Dzięki, paskowka i dzieckoziemi My ostatnio realizujemy się bibliotecznie, poza tym miałam trochę zapasów i wypadłam z obiegu zakupowego.

  9. #3989
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    pakując paczki dzieciom m się uparł, że książki muszą być i wyciągnęliśmy z zapasów Kalinie zbiór Lotty a Hani kto się schował
    szał Lotty a zwierzaki w kącie
    hmm

  10. #3990
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    U nas Kto się schował w codziennym użyciu od Mikołajek najulubieńszy jest hipcio i renifer i świnka
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  11. #3991
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Jesteśmy po lekturze Panamy Janoscha - podpasował całej rodzinie Malej podobają się obrazki, a i historia z chorym tygryskiem akurat trafiła na jej chorobę i konieczność brania zastrzyków, więc super wyszło. Za to z mężem mamy ubaw z poczucia humoru pisarza i chwilami zastanawiamy się czy to aby na pewno książka dla dzieci (zwłaszcza bal Tygryska )... Mam nadzieję, że pozostałe historie też wydadzą w zbiorczym tomiku, bo jednak tak pojedynczo to i drogo, i dużo miejsca zajmą.
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  12. #3992
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    Jesteśmy po lekturze Panamy Janoscha - podpasował całej rodzinie Malej podobają się obrazki, a i historia z chorym tygryskiem akurat trafiła na jej chorobę i konieczność brania zastrzyków, więc super wyszło. Za to z mężem mamy ubaw z poczucia humoru pisarza i chwilami zastanawiamy się czy to aby na pewno książka dla dzieci (zwłaszcza bal Tygryska )... Mam nadzieję, że pozostałe historie też wydadzą w zbiorczym tomiku, bo jednak tak pojedynczo to i drogo, i dużo miejsca zajmą.
    Bal tygryska uwielbiam ale przeczytaj koniecznie dzień dobry świnko.
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  13. #3993
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ilonsa Zobacz posta
    Bal tygryska uwielbiam ale przeczytaj koniecznie dzień dobry świnko.
    Przeczytaliśmy, bo też jest w tym zbiorku I naprawdę z każdą kolejną historią coraz mocniej się z mężem zastanawialiśmy czy to nie jest jednak książka dla dorosłych Muszę pamiętać, by zmieniać winko cioci Gąski na soczek
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  14. #3994
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    A ja nie zmieniam. Wszystko dla ludzi, młoda w ogóle nie zwracała na to uwagi. To my dorośli wszystko analizujemy
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  15. #3995
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ilonsa Zobacz posta
    A ja nie zmieniam. Wszystko dla ludzi, młoda w ogóle nie zwracała na to uwagi. To my dorośli wszystko analizujemy
    u nas też zawsze winko
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  16. #3996
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    u nas też zawsze winko
    u nas tez

    na szybko - prezenty swiateczne czesciowo przeczytane. Pirat Rabarbar robi furore, wsrod doroslych tez Pan Blysk Tolkiena F zachwycil, nie moglam skonczyc czytac. trafilo do niego poczucie humoru bardzo.

    Wojtkowe pop-up'owe pingwiny juz musze pokleic w dwoch miejscach, co najlepiej chyba swiadczy o 'ilosci odslon'

    c.d.n...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #3997
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Od Wigilii czytamy "Czupieńki i gwiazdka". Miałam wątpliwości czy spodoba się mojemu trzylatkowi po przekartkowaniu jej wcześniej. Przeczytaliśmy i synek na koniec mówi: "A to była TA gwiazdka!" Chwyciło nas za serce. Oboje.
    Dziękuję za polecenie


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  18. #3998
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    i u nas czytanie książek od mikołaja trwa i trwa starszy zamęcza mnie "Brudem" Olgi Wożniak i Czereśniową którą dostał Młodszy Ale i Panama, I mama MU, i Tutlututu wciąż z półki wyciąga. Nie ma nudy...codziennie coś innego, bo i sporo tego pod choinka leżało
    A Młodszy "Jest tam kto sobie" upodobał...i Alberta wciąż kartkuje i przegląda.

    "Pan Błysk" mnie ciekawi...jak już znudzą się nam książki z półki to poszukam i kupię.
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  19. #3999
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    A przyczytałyście "Wierzcie w Mikołaja"? Jest z a j e b i s t a! I Bóg jest Kobietą


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  20. #4000
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    A przyczytałyście "Wierzcie w Mikołaja"? Jest z a j e b i s t a! I Bóg jest Kobietą
    Przeczytaliśmy, dzień po dniu I bułeczki szafranowe robiliśmy w odpowiednim momencie (i nie smakowały jak kupa ). Bardzo się podobało i mnie, i Bartkowi. Nawet to takie (za) łatwe zakończenie nie drażniło, bo książka dla dzieci. Tylko dlaczego ta, o której wszyscy myślą, że jest nim, tak biednego, niczemu niewinnego Czupira się czepiała, hmmm?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •