Strona 460 z 807 PierwszyPierwszy ... 360410450452453454455456457458459460461462463464465466467468470510560 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,181 do 9,200 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #9181
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pekatrine Zobacz posta
    Mamy tę książkę, jak się ma do oryginału nie wiem, ale czyta się dobrze, młody (3,5) bardzo lubi. Mogę zrobić fotkę środka jak chcesz.

    Tez mamy i moj synek uwielbia, ja tez lubie.

    Poleccie prosze, Dziewczyny, jakas wielka ksiege naklejek?
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  2. #9182
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniamakrela11 Zobacz posta
    Kupiłam w auchan za 16, były tez inne wzory Na dzień matki dostałam od dzieci
    to muszę się wybrać, po książkę do kolorowania dla mojej przyjaciółki

    (audiobook w watku audiobookowym, zostawiam reszte!n)
    Ostatnio edytowane przez natala ; 28-05-2015 o 10:34
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  3. #9183
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,969

    Domyślnie

    Mamruniu to żarcik był . Najbardziej się chyba z naszych Tupciowi dostało, a i Martynce. ale cóż, dzieci lubią, choć Jul przerzuciła się z M. na Hanię Humorek. Tupcio mnie bardzo denerwował przy Frania, ach aż mu tekst zmieniałam, potem tolerancja mi wzrosła, a skutków antywychowawczych nie było.

    Czyli zamówiłaś Kasdepkego? . Ta pozycja jest fajna, ja lubie nasza miejską biblio za ciągłe nowości i fajne pozycje. A i czereśniową Jesień mam z biblio i Babo i Bintę.

    (j.w.)
    Ostatnio edytowane przez natala ; 28-05-2015 o 10:35
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

  4. #9184
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schiselle Zobacz posta
    dobra,Melę wyrzucamy, Tappiego znalazłam o podróżach po szumiących morzach młody zakręcony totalnie na piratów,morze itd.), więc na początek ją weźmiemy, zastanawiam się nad tym Proszę mnie przytulić...kusi mnie tylko nie wiem czy ona na chwilęwłaśnie nie będzie. Chyba weźmiemy Alberta co Dianek podsunęła, oglądałam Mamę Mu, ale nie jestem przekonana czy młodemu się spodoba, reszta chyba zostaje
    tylko ten Tappi różni się od urodzinowego ciasta - jest dla trochę starszych, czarno-białe ilustracje i więcej tekstu. Może już chwyci u 4-latka


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  5. #9185
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Widziałam ostatnio w bonito, że są jakieś z Egmontu
    o takie
    tu masz podgląd http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2...-gromadka.html
    ale to tylko tyle ... nie mamy jeszcze żadnego, do tej pory jedynie takie kartonowe z biblio czytaliśmy.
    Ten Kubuś właśnie do nas leci
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  6. #9186
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    ostatnio mieliśmy z biblio Małego Chopina Rusinka - dzieciom się podobało, zwłaszcza, że okazało się, że znali to z przedstawienia w Teatrze Małego widza, gdzie byli z dziadkiem - natomiast oboje z mężem byliśmy zdegustowani - on głownie jakością wiersza, ja głownie treścią (mały Chopin oczywiście nie lubił szpinaku, ale też sporo innych durnych kwiatków). Coraz bardziej rozumiem niechęć Natali do Rusinka.

    Dziś wieczorem po powrocie z biblio czytaliśmy Ja i moja siostra Klara - raczej ja pożyczam te książki, oni potem zazwyczaj wybierają coś innego do czytania, ale jak czytamy to są kompletnie zasłuchani - przy następnej książce, specjalnie wybranej przez średniego w biblio (Łowcy smoków na podst. filmu), zasnęli niemal od razu, nawet nie próbowali tak uwagi utrzymać.

    (j.w.)
    Ostatnio edytowane przez natala ; 28-05-2015 o 10:35
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #9187
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Ten Kubuś właśnie do nas leci
    Ooo kudlata jak dojdzie to pokaż w książkowych zakupach co nowego macie

  8. #9188
    Chustoholiczka Awatar gouraanga
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    3,671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta

    w gildii - nie maja najtaniej, ale przesylka ekonomiczna najtaniej wychodzi. i mam znizke, wiec w sumei mi sie oplaca najbardziej. rewolucja.co.uk tez jest w miare tania, ale jak kiedys sprawdzilam, to z m oja znizka mi taniej z Pl sciagac.
    bardzo dziękuję! będę sprawdzać.

  9. #9189
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Magdo, nie kupiłam jeszcze zapisałam na liście, a ponieważ w arosie do niedzieli 35% no nie wiem nie wiem czym to się skończy
    Martynki też Wero dostała, przeczytała dwa razy sama i tyle, największy szał był z naklejkami, a od tamtej pory leżą na półce i nie sięgają. Ja myślę, że to ma być dla nich, jak im się podoba to ok czytamy, raz Little Pony też sobie kazały kupić, ja nie uległam, ale ciocia i owszem kupiła im jakąś gazetkę i co? powycinały sobie z niej te kucyki i nakleiły do jakiegoś zeszytu tyle tekst im nie odpowiadał

    my po porannych godzinach z książką, strasznie je lubię, starszaki wychodzą do szkoły, a my na materac i znoszą te książki "moje, nie moje" cudna, wzruszająca, warto mieć, trochę mi "niebieską niedźwiedzicę" przypomina. "chodzi much apo globusie" bardzo się spodobała mojemu prawie 5latkowi, a wierszyki ze "strasznego dnu słonia" momentami przekomiczne

  10. #9190
    Chusteryczka Awatar ellie
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,112

    Domyślnie

    Dziewczyny drogie, śledziłam wątek od... sama nie wiem od kiedy i dziś się ogarnęłam i zrobiłam pierwsze porządne zamówienie w Arosie dla moich chłopców. Do tej pory czytaliśmy to co było w domu jeszcze z moich dziecięcych lat . Jesteście dla mnie skarbnicą wiedzy i ogromną inspiracją! Jak przyjdzie zamówienie to się pochwalę co dzięki Wam dla nich zamówiłam

  11. #9191

  12. #9192
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    a czy któraś z Was ma Baranka Bronka? Fajny?
    Albo Wierszyki łamiące języki?

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  13. #9193
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    baranka mamy fajny, taki śmieszny, tak jak kotek splotek
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  14. #9194
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Baranek i reszta z tej serii.. wg mnie tylko dla ilustracji bym polecała. Treść taka jakaś bez polotu, nie ma się do czego przyczepić, ale i nie ma zachwytu. Za to ilustracje cudne Specjalnie nowej bym nie kupowała..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  15. #9195
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Elayla Zobacz posta
    a czy któraś z Was ma Baranka Bronka? Fajny?
    Albo Wierszyki łamiące języki?
    Mam i to i to, szału póki co nie zrobiły. Baranek jest cudny, ale historia nudnawa, Kuba przez miesiąc sięgnął po nią ze trzy razy. To baaaaaaardzo mało jak na niego
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  16. #9196
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy był 4 tom Pozyczalskich, wydany przez dwie siostry, czy coś przegapiłam? W mojej książce znalazłam taką zapowiedź
    J.2014 i E.2016

  17. #9197
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Wierszyki lamiace jezyki mamy. Nie chwycily, i mi tez jakos srednio sie podobaja. A wlasciwie nie podobaja
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  18. #9198
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    My tez wierszyki lamiace jezyki mamy. Ksiazka moze nie nalezy do ulubionych, ale mlody ja lubil i czesto czytalismy. Wiec jak widac roznie z tym bywa.

    Dzieki, kustafa. Chyba tego gruffalo kupie na probe, bo u nas biblioteka niestety slabo wyposazona...

    Napisane z telefonu

  19. #9199
    Chustofanka Awatar EwAnia
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Czernica ( Rybnik )
    Posty
    216

    Domyślnie

    A czy jest gdzieś wątek o książkach dla dorosłych, tzn najbardziej chodzi mi o różne poradniki psychologiczne i nie tylko.

  20. #9200
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    tak na szybko- pod zięmią, pod wodą od jakiego jest wieku?
    Moje dwa szczęścia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •