Strona 320 z 807 PierwszyPierwszy ... 220270310312313314315316317318319320321322323324325326327328330370420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,381 do 6,400 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #6381
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    542

    Domyślnie

    Szukam bajki dla 3 latka opowiadajacej o ciemności i potworach, żeby trochę oswoić ten lek. Nie mogę nic znaleźć. Widziałam cos takiego kiedyś w księgarni, ale teraz juz jej tam nie ma, a ja nie pamiętam ani autora, ani tytulu
    Wojtuś 5.12.2011

  2. #6382
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Kicia kocia nie chce spać, pierwsza myśl.

  3. #6383
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    Laszlo boi się ciemności?

  4. #6384
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    542

    Domyślnie

    Dzięki jak próbowała szukać przez google to wyskakiwaly mi tylko potwory i spółka
    Wojtuś 5.12.2011

  5. #6385
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez britta Zobacz posta
    Laszlo boi się ciemności?

    do tego: "Franklin boi się ciemności" lub "Marysia boi się ciemności" oraz "O Mateuszku który boi się ciemności......", "Już nie boję się ciemności"

    i nasze ulubione "Jak pokonać duchy, a za chwilkę ukażą się z tej serii "Jak pokonać nocne stwory"

  6. #6386
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Mieliśmy jeszcze Kazio i nocny potwór, ale ilustracje okazały się trochę przegięte dla mojego 2,5latka

  7. #6387
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    a Albert teraz tematycznie nie wychodzi?już mi się sprawdzać nie chce

  8. #6388
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    a Albert teraz tematycznie nie wychodzi?już mi się sprawdzać nie chce
    ano z zapowiedzi wynika, ze tak.

    Kazio jest swietny, nawet moje strachajlo starsze sie nie balo czytac. Kicia Kocia tez niezla. a Laszlo jakos nie chwycil, sama nie wiem czemu, mnie sie tam bardzo podoba.

    i jeszcze nie ksiazkowo co prawda, ale warto Potwory do szafy

    a z innej beczki, jakby ktos sobie Pomelo i kolory chcial poogladac troche w srodku, to mozna na blogu 1x365 naszej dawno nie widzianej zorro-nie-matki (jak to odmienic??)
    Ostatnio edytowane przez natala ; 08-09-2014 o 00:01
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #6389
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    fajne te ... i kolory, chyba bardziej mi się podobają niż Pomelo i przeciwieństwa

    U nas pierwszy raz młodszy jest przekonany do dłuższej książki, czyli ostatnio króluje Pirat Rabarbar
    Co miesiąc podczytujemy Linneę w ogrodzie - jestem ciut zawiedziona, liczyłam, że trochę więcej tam będzie, no nie wiem, może typu, że teraz zbiera się owoce, grabi liście etc (trochę i mi by podpowiadało w moich pracach ogrodowych początkującej ), że też więcej miejsca poszczególnym miesiącom będzie poświęcone, czuję trochę niedosyt, ale córce się podoba, no i jest pretekst do rozmowy (np o liściach), do rozwinięcia tematów różnych.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  10. #6390
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    u nas Rabarbar sie podobal bardzo, ale po pierwszym tomie F zarzadzil przerwe - a szkoda, to swietne dla drosolych do czytania - pekalysmy z mama moja ze smiechu

    u nas powrot do detektywow - drugi tom Detektywa Noska pochlonelismy z jeden wieczor i jedno sniadanie. jeszcze nam jeden zostal i bede musiala sie zaczac rozgladac za kolejnymi detektywami. mam nadzieje, ze Bona wyda wkrotce Jaromira. albo Dwie Siostry Ture Sventona - bo to przednia literatura jest.

    poza tym ilosc zapowiedzi mnie troche przeraza - takie swietne rzeczy sie wydaje, ze trudno z czegos zrezygnowac. skad brac na to pieniadze? i miejsce w domu??
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #6391
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    i miejsce w domu??
    No właśnie! Skąd? my już żyjemy w stosach książek.

  12. #6392
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    pieniądze jak pieniądze, ale skąd brać miejsce na nowe u nas to zaczyna być dużym problemem

  13. #6393
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    Dziewczyny, od jakiego wieku można startować z Detektywem Noskiem? 4 lata to nie za wcześnie? Kusi mnie no i nie wiem- brać czy nie brać?
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  14. #6394
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agata Zobacz posta
    Dziewczyny, od jakiego wieku można startować z Detektywem Noskiem? 4 lata to nie za wcześnie? Kusi mnie no i nie wiem- brać czy nie brać?
    hmm, powiedzialabym, ze za wczesnie - wlasnie konczymy trzecia czesc, F zachwycony, W sie troche nudzi i nie do konca ogarnia - chyba, zeby sprobowac ostatnia czesc (Jak detektyw Nosek Zadziwil Lipki Nowe) - tam kazdy rozdzial to osobne opowiadanie, o kolejnej sprawie.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #6395
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    dzięki Natala, to wstrzymam się jeszcze, bo ostatnio próbowałam z Tajemnicą diamentów i nie złapało, więc czeka na lepsze czasy.
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  16. #6396
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agata Zobacz posta
    dzięki Natala, to wstrzymam się jeszcze, bo ostatnio próbowałam z Tajemnicą diamentów i nie złapało, więc czeka na lepsze czasy.
    "Tajemnice..." to tak dla minimum kumatego 6latka są.

    Co do miejsca na książki to nowe półki można zmontować, ja na brak kasy na książki narzekam...
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  17. #6397
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nalia Zobacz posta
    Co do miejsca na książki to nowe półki można zmontować, ja na brak kasy na książki narzekam...
    trzeba je jeszcze miec gdzie wieszac

    mnie ostatnio maz powiesil kilka - ale w takim miejscu (nad schodami na pietro), ze sama mam klopoty z siegniecem - wiec tylko na moje ksiazki sie nadaja. dla chlopakow nabylam szafke, ustawilam szczesliwa w korytarzu i d... bo sie okazlao, ze sie schodow na strych nie da sciagnac. cale szczescie, ze regal wlazl do pokoju F, szfka dosunieta do sciany pozwala drabine sciagnac (na styk, T twierdzi, ze sie kiedys rozwala, ale na szczescie za czesto sie na strych nie wlazi). ale na pewno jeszcze cos gdzies upcham
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #6398
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    trzeba je jeszcze miec gdzie wieszac

    mnie ostatnio maz powiesil kilka - ale w takim miejscu (nad schodami na pietro), ze sama mam klopoty z siegniecem - wiec tylko na moje ksiazki sie nadaja. dla chlopakow nabylam szafke, ustawilam szczesliwa w korytarzu i d... bo sie okazlao, ze sie schodow na strych nie da sciagnac. cale szczescie, ze regal wlazl do pokoju F, szfka dosunieta do sciany pozwala drabine sciagnac (na styk, T twierdzi, ze sie kiedys rozwala, ale na szczescie za czesto sie na strych nie wlazi). ale na pewno jeszcze cos gdzies upcham
    Ja właśnie planuję remont przedpokoju - półki na książki na obu dłuższych ścianach nad drzwiami - będzie można sięgać tylko na drabinie. innych miejsc na półki juz nie znajduję
    (u mnie jeszcze muszą co i rusz być nowe półki na CD - kilkutysięczna kolekcja mojego męża też ma potrzeby).

  19. #6399
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    ja planuje i męcze męża o regał do sypialni na książki, chłopaki maja swoje ksiązki u siebie, te z których wyrastaja lub jeszcze nie dorośli lądują u mnie. NA razie sie jakoś mieścimy. W ogóle nie mamy jakoś wielu książek na pewno nie tyle co natala Ale znajomi nas odwiedzający często się mówią "O!ile książek", bo podobno już coraz rzadziej się widuje w domach regały zawalone literaturą...
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  20. #6400
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    Widział już ktoś, że EneDueRabe wydało Małego Gruffalo ? Wczoraj pojawiła się notka na fb, a teraz widzę, że w ich sklepie dostępny
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •