Strona 301 z 807 PierwszyPierwszy ... 201251291293294295296297298299300301302303304305306307308309311351401801 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,001 do 6,020 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #6001
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    542

    Domyślnie

    A jest jakiś spis fajnycch książek dla dzieci? Oklepanych i klasyków mamy dużo, mamoko tez juz wszystkie w domu są, teraz chccialabym cos nowego, akle nawet nie wiem gdzie szukać tajnych książek dla 2,5 latka, który niedługo zaczyna przsedszkkole
    Wojtuś 5.12.2011

  2. #6002
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    mamru - stosik marzen moich dzieci zwlaszcza F, ktory Tajemnice wielbi namietnie - babcia wlasnie fundnela kolejne trzy tomy

    Monika - moze jakas typowa wyszukiwanke - Mamoko ktores? albo ulice Czeresniowa?

    pijana_wiatrem - http://forum.gazeta.pl/forum/f,10146...la_Dzieci.html albo tematycznie - u nas w watku obok - ciagle sie cos nowego pojawia, wiek jest zazwyczaj podany (tak plus minus).

    w przyszlym tygodniu jedzie do nas samochod. tzn. nie do nas, ale do nas zajedzie. pusty samochod... wujek jedzie zabrac kolejna partie rzeczy do Pl, gdzie sie przeniosl ne emeryturze, hajtnal z moja ciotka rodzona i sobie zyja i sie podjal zabrac co chcemy i ile chcemy... hmm, jakby to powiedziec, Znak ma 45% znizki... a ja mam imieniny niedlugo i jeszcze bym ciezkie w arosie wziela i jeszcze moze... ksiazki od babci juz czekaja (w tym moja cegla z reportazami polskimi XX wieku ), miejsce na kolejne polki wymyslone, tylko skad kase brac??
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #6003
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pijana_wiatrem Zobacz posta
    A jest jakiś spis fajnycch książek dla dzieci? Oklepanych i klasyków mamy dużo, mamoko tez juz wszystkie w domu są, teraz chccialabym cos nowego, akle nawet nie wiem gdzie szukać tajnych książek dla 2,5 latka, który niedługo zaczyna przsedszkkole
    http://ryms.pl/ksiazka.html moze tu

  4. #6004
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pijana_wiatrem Zobacz posta
    A jest jakiś spis fajnycch książek dla dzieci? Oklepanych i klasyków mamy dużo, mamoko tez juz wszystkie w domu są, teraz chccialabym cos nowego, akle nawet nie wiem gdzie szukać tajnych książek dla 2,5 latka, który niedługo zaczyna przsedszkkole
    może pobuszuj w fajnych wydawnictwach (mają ofertę w ujęciu wiekowym)
    zakamarki, dwie siostry na ten przykład
    dla 2,5 latka Julek i Julka powinni być OK (wyd. hokus-pokus)
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  5. #6005
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    natala, uwielbiam Cie, moj malz bedzie otwieral ksiegarnie internetowa, Twoje notatki to beda dla nas wytyczne co sciagac

  6. #6006
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sysunia Zobacz posta
    natala, uwielbiam Cie, moj malz bedzie otwieral ksiegarnie internetowa, Twoje notatki to beda dla nas wytyczne co sciagac
    a pracownika on-line nie szukacie czasem? do dzialu z ksiazka dziecieca
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #6007
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    to bedzie tylko ksiazka dziecieca
    napisz mi priv

  8. #6008
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    właśnie sprawdziłam. mnie nie urzekły opisy
    juz dawno chciałam ją przeczytać bez wzg na opisy

  9. #6009
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    Isabel - mam dwa stosiki polski i angielski - jak nie padne z potforami to wrzuce w watek tematyczny dzis. jak sie nie uda to jutro...

    na razie po polsku http://www.chusty.info/forum/showthr...=1#post2792800 - wiecej niz myslalam

    Wilkonia malej kup, naprawde warto

    Psi wątek super, natala serdeczne dzięki. Dziś zamówiłam "Trzy psy przyszły" i "Kamyki Astona". A w koszyku w Bonito siedzi Dżok, Psie życie i Wiersze pod psem W.Chotomskiej plus jeszcze inne pozycje. Ja to jednak nie potrafię kupować w detalu

  10. #6010
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isabel Zobacz posta
    Psi wątek super, natala serdeczne dzięki. Dziś zamówiłam "Trzy psy przyszły" i "Kamyki Astona". A w koszyku w Bonito siedzi Dżok, Psie życie i Wiersze pod psem W.Chotomskiej plus jeszcze inne pozycje. Ja to jednak nie potrafię kupować w detalu
    sie ciesze jeszcze dojda angielsko jezyczne (i nie tylko chyba) - jak bys cos chciala - zakladajac, ze mieszkasz w PL - to bookdepository.co.uk wysyla do Polski za darmo

    o detalu mi nie mow, prosze - mnie sie nie oplaca kupowac pojedynczo, ze wzgledu na przesylke. wagi tego, co czasem do nas jedzie/leci wole nie sprawdzac...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #6011
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isabel Zobacz posta
    Psi wątek super, natala serdeczne dzięki. Dziś zamówiłam "Trzy psy przyszły" i "Kamyki Astona". A w koszyku w Bonito siedzi Dżok, Psie życie i Wiersze pod psem W.Chotomskiej plus jeszcze inne pozycje. Ja to jednak nie potrafię kupować w detalu
    W "Binta tańczy" tez jest piesek, prawie na każdej stronie. W ogóle polecam tą serię- Lalo gra na bębnie i Bobo chce. Super są i moja córka jak miala 1,5 roku umiała się już na tym ładnie skupić.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  12. #6012
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    W "Binta tańczy" tez jest piesek, prawie na każdej stronie. W ogóle polecam tą serię- Lalo gra na bębnie i Bobo chce. Super są i moja córka jak miala 1,5 roku umiała się już na tym ładnie skupić.
    o widzisz, przegapilam... zaraz w watek psi wrzuce, dzieki!
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  13. #6013
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    159

    Domyślnie

    Natala ja mieszkam w PL i tez nie opłaca mi się kupować pojedynczo
    Aniaszew ile ja już razy miałam zakupić Bintę i zawsze coś innego mnie skusiło. Biorę pod uwagę też książki dla starszych, gdyż ze skupieniem u mojej córy nie ma problemu. Często czytamy pod rząd kilka pozycji, zwłaszcza rano. Dzień rozpoczęty bez książki, gdy Laura siedzi na nocniku zaraz po wstaniu, to dzień dla mojego dziecka stracony

    I na koniec, nalazłam spis książek gdzie bohaterem jest pies, zestawienie wprawdzie było robione w 2010 r. ale może się przyda do wątku tematycznego http://www.docstoc.com/docs/10982064...ATER-LITERACKI

  14. #6014
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Kupiłam Czereśniową, Basię, Cyferki, Bobo, Alfabecik dla dzieci i transport w obrazkach (to na podróż dla A.)
    Dzięki za pomysły, dokupieęto serię dlaczego w najbliższym czasie. I ta o myszkach książkę- jej plakat u nasd wisiał w poprzednim mieszkaniu (dostaliśmy) i faktycznie fajnie to wygląda
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  15. #6015
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isabel Zobacz posta
    Natala ja mieszkam w PL i tez nie opłaca mi się kupować pojedynczo
    Aniaszew ile ja już razy miałam zakupić Bintę i zawsze coś innego mnie skusiło. Biorę pod uwagę też książki dla starszych, gdyż ze skupieniem u mojej córy nie ma problemu. Często czytamy pod rząd kilka pozycji, zwłaszcza rano. Dzień rozpoczęty bez książki, gdy Laura siedzi na nocniku zaraz po wstaniu, to dzień dla mojego dziecka stracony

    I na koniec, nalazłam spis książek gdzie bohaterem jest pies, zestawienie wprawdzie było robione w 2010 r. ale może się przyda do wątku tematycznego http://www.docstoc.com/docs/10982064...ATER-LITERACKI
    Binta z rodzina sa swietne, choc nie powiem, zebym po przeczytaniu ich milonpincettysiecy razy palala do nich taka sama miloscia jak na poczatku

    dzieki za psy, cos z tego na pewno wykorzystam - np. zapomniane przeze mnie Pieciopciaczki Chotomskiej. a link do listy wkleje w watku tematycznym, jak ktos bedzie potrzebowal czegos wiecej. psy 'angielskie' sie wczoraj zaczely pojawiac, dzis mi sie moze uda skonczyc... a na poczatek polecam zwlaszcza Dog - swietny pomsyl, zdjecia psow z roznosciami do robienia, mamy wszystkie trzy z serii (oprocz psow sa koty i ksiazka o zwierzetach gospodarskich) i wszystkie trzy sa swietne. i dosc wytrzymale - psy kupilam jak F mial chyba rok, moze ociupine wiecej - pare miejsc tzreba byl;o podkleic, ale dzialac dziala

    a tez w temacie - zaczelismy Detektywa Noska (ktoremu pomaga gadajacy kundel Kuba) i kolejny strzal w dziesiatke! zaraz powinnismy skonczyc, kolejne dwa tomy zamowione. z psich detektywow Pan Jaromir tez jest swietny - a przy tym zupelnie inny - i tez z czystym sercem moge polecic. obie tak 6-7+

    w ogole zrobie kiedys osobna liste w watku tematycznym na ksiazki detektywistyczne dla dzieci, moi uwielbiaja a juz mi sie powoli pomysly zaczynaja konczyc...

    Monika - dobry wybor
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  16. #6016
    Chustofanka Awatar kks
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    264

    Domyślnie

    dziewczyny, podczytuję wątek, ale nic nie piszę, bo wszystko już tu jest cała moja wiedza książkowa i duuuużo duuuużo więcej dzięki!!!
    a na dobranoc wklejam, co nam listonosz dziś przyniósł:
    Kasia - żona A., mama T. (03.07.2011) i K. (31.03.2014)

  17. #6017
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    kks - ja z uprzejma prosba o napisanie czegos o Dzikim owocu - bo mam na wish liscie od dawna i ciagle jakos wypada z koszyka.... a stosik apetyczny bardzo, nie powiem
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #6018
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    W "Binta tańczy" tez jest piesek, prawie na każdej stronie. W ogóle polecam tą serię- Lalo gra na bębnie i Bobo chce. Super są i moja córka jak miala 1,5 roku umiała się już na tym ładnie skupić.
    też jest pies
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  19. #6019
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    też jest pies
    w kazdej jest, juz dopisalam

    jeszcze mi sie Pelerynek przypomnial, doloze pozniej. btw cudna ksiazka, moi baaardzo lubia. i ma byc wiecej
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #6020
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kks Zobacz posta
    dziewczyny, podczytuję wątek, ale nic nie piszę, bo wszystko już tu jest cała moja wiedza książkowa i duuuużo duuuużo więcej dzięki!!!
    a na dobranoc wklejam, co nam listonosz dziś przyniósł:
    ładny zestawik Nusia i bracia Łosie znalazłam nawet w naszej osiedlowej bibliotece, która notabene dość fajnie zaopatrzona w zakamarki jak na taką małą biblioteczkę

    a kupa fajna na problemy z kupą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •