Strona 558 z 807 PierwszyPierwszy ... 58458508548550551552553554555556557558559560561562563564565566568608658 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,141 do 11,160 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #11141
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,187

    Domyślnie

    a macie mój pierwszy atlas ?


    dla jakiego to wieku? dla maluszków czy ciut starszych też OK?
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  2. #11142
    Chustomanka Awatar katarinqa
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    okolice Trójmiasta
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a macie mój pierwszy atlas ?


    dla jakiego to wieku? dla maluszków czy ciut starszych też OK?
    Ja mam
    Dla mojego 3-latka ok ale niewiele informacji w nim raczej

    To cały atlas jest











    Ostatnio edytowane przez katarinqa ; 04-01-2016 o 21:42
    Kuba 01.03.2013

  3. #11143

    Domyślnie

    Pomóżcie proszę. Czy Planeta Ziemia i Świat bez tajemnic Olesiejuka to jest to samo? Chodzi mi o te książki z okienkami.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  4. #11144
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    annagdynia, to wydał olesiejuk?
    przypomina mi atlas z dzieciństwa




    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #11145
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    annagdynia, to wydał olesiejuk?
    przypomina mi atlas z dzieciństwa
    TAK - olesiejuk
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  6. #11146
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a macie mój pierwszy atlas ?


    dla jakiego to wieku? dla maluszków czy ciut starszych też OK?
    Mamy. IMHO dla maluchów jednak. Treści zbyt wiele nie ma
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  7. #11147
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Pomóżcie proszę. Czy Planeta Ziemia i Świat bez tajemnic Olesiejuka to jest to samo? Chodzi mi o te książki z okienkami.
    nie. Planeta Ziemia to tlumaczenie See Inside Planeth Earth a Swiat bez tajemnic to Look Inside Our World - See inside jest dla staszych troche, Look inside - jest prostsze, dla mlodszych czytelnikow.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #11148

    Domyślnie

    Natala, bardzo dziękuję. Powiedz jeszcze, która będzie bardziej odpowiednia dla Tymka biorąc pod uwagę wiek? Mamy laroussy i planeta Ziemia nie cieszy się wzięciem. Lubi dinozaury i bohaterów. W książkach Olesiejuka są okienka, więc może chwyci. Kosmos chyba niedostępny a szkoda.
    Wesoły Ryjek jest dla jakiego wieku?
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  9. #11149
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Natala, bardzo dziękuję. Powiedz jeszcze, która będzie bardziej odpowiednia dla Tymka biorąc pod uwagę wiek? Mamy laroussy i planeta Ziemia nie cieszy się wzięciem. Lubi dinozaury i bohaterów. W książkach Olesiejuka są okienka, więc może chwyci. Kosmos chyba niedostępny a szkoda.
    Wesoły Ryjek jest dla jakiego wieku?
    my mamy tylko serie See inside (poza jakimis wyjatkami) - moi bardzo lubia. choc akurat sa takie, ktore lubia bardziej niz Ziemie - to tez fakt. do kupna tej drugiej, dla mlodszych sie przymierzam, bo tam w ilustarcjach 'maczala palce' Marianna Oklejak i chce na zywo zobaczyc co to ja bym chyba brala ta dla starszakow - najwyzej bedzie troszke na wyrost.

    a Ryjek 2,5-3+ przy oczytanych dzieciakach imo spokojnie. te opowiadanka dlugie bardzo nie sa, mozna przeczytac jedno na raz i tyle.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #11150
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Szukając czego innego natknęłam się na stronę z bajkami dla dzieci na telefon. Ceny przyjemne. Są wierszyki piękne ilustracje i puzzle do układania. B.mi się podoba. Muszę tylko ogarnąć czy mój tel to obsługuje http://bajkipolskie.pl/bajki.html

  11. #11151
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Mamru, ciekawie brzmi też muszę sprawdzić. Dostałaś pw ode mnie?



  12. #11152
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Dziewczyny, poleccie coś dla 7latka, o którym nie wiem nic, oprócz tego że właśnie urodził mi się młodszy brat.
    Są jakieś pewniaki dla chłopców w tym wieku?
    J.2014 i E.2016

  13. #11153
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,018

    Domyślnie

    A ja potrzebuje prezent urodzinowy dla 12 latki i 4 latka, pomożecie? Chłopiec kocha dinozaury, lego, transformersy. Dziewczynka jest od roku na etapie miłości do sów, 6 rok chodzi na balet...
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  14. #11154
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    A ja potrzebuje prezent urodzinowy dla 12 latki i 4 latka, pomożecie? Chłopiec kocha dinozaury, lego, transformersy. Dziewczynka jest od roku na etapie miłości do sów, 6 rok chodzi na balet...
    Dla 4latka może książka z okienkami o dinozaurach? http://bonito.pl/k-90250425-swiat-di...ka-z-okienkami

  15. #11155
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    PRZEDSZKOLE - o pierwszym dniu i nie tylko...

    - Guido Wandrey W przedszkolu typowa picturbook w typie wyszukiwanki; czytalam opinie, ze przeladowana szczegolami - jesli srodek jest taki jak okladka (pod linkiem mozna ja powiekszyc) to faktycznie cos jest na rzeczy; kartonowa; 2-3+
    - Emilie Beaumont W przedszkolu ksiazka z serii Obrazki dla maluchow; kartonowa; 2-3+
    - Monica Rinaldini, Vilma Costetti Kubus idzie do przedszkola o pierwszym dniu w przedszkolu; seria o Kubusiu inspirowana jest idea porozumienia bez przemocy (NVC); papierowa; 3+

    - Anna Sojka Pora do przedszkola - 12 opowiadan z zycia przedszkolaka; papierowa i audiobook; 3+ (?)
    - Beata Ostrowicka Lulaki. Pan Czekoladka i przedszkole czyli wazne sprawy malych ludzi Hubert i pierwszy dzien w przedszkolu, papierowa + plyta CD; 3+
    - Liane Schneider Zuzia idzie do przedszkola pierwszy dzien w przedszkolu, jak to u Zuzi nieco hurra optymistycznie - poszla i bylo milo ale moze o to chodzi w ksiazeczce dla dzieci? papierowa, 3+
    - Liane Schneider Zuzia spi w przedszkolu - niech Was tytul nie zmyli (tak jak mnie) - to nie o codziennym lezakowaniu a o nocy spedzonej w przedszkolu! papierowa, 3+
    - Zofia Stanecka Basia i przedszkole - o pewnym fatalnie zaczetym przedszkolnym dniu i o tym, ze pozory myla. i jak dobrze miec przyjaciolke, ktora lubi szpinak. i bloto... dla rodzicow - o madrej obecnosci (albo nieobecnosci, zalezy pod jakim katem popatrzec...) pani przedszkolanki; papierowa i audiobook (audiobook w tomie razem Basia i podroz); 3+


    Dziewczyny znalazłam ten spis, ale nie wiem co wybrać... Potrzebuje na szybko dla mojej córy, bo prawdopodobnie zaniedługo spróbujemy wysłać ją do przedszkola. Możecie coś polecić? Najlepiej zachęcającego



  16. #11156
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    918

    Domyślnie

    Zuzia idzie do pkola. Basi nie znam. Pora do pkola to jednostronicowe opowiadania. Synkowi się podobały ale nic toto nie jest..

    Edit. A dla was Mamo tato idę do przedszkola
    Ostatnio edytowane przez podgrzybek ; 07-01-2016 o 07:46
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  17. #11157
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Moje córki były zachęcane "Lulakami".
    Julka 2001, Zosia 2007

  18. #11158
    Chustomanka Awatar Volpe
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Beskid Śląski
    Posty
    653

    Domyślnie

    U nas była faza na 'ja chcę do przedszkola' po Tupciu Chrupciu. Na szczęście jej przeszło




  19. #11159
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaisa Zobacz posta
    Dziewczyny, poleccie coś dla 7latka, o którym nie wiem nic, oprócz tego że właśnie urodził mi się młodszy brat.
    Są jakieś pewniaki dla chłopców w tym wieku?
    Rozbojnik Hotzenplotz zawsze i wszedzie

    Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    A ja potrzebuje prezent urodzinowy dla 12 latki i 4 latka, pomożecie? Chłopiec kocha dinozaury, lego, transformersy. Dziewczynka jest od roku na etapie miłości do sów, 6 rok chodzi na balet...
    pomysle i napisze pozniej, dobrze?

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Dziewczyny znalazłam ten spis, ale nie wiem co wybrać... Potrzebuje na szybko dla mojej córy, bo prawdopodobnie zaniedługo spróbujemy wysłać ją do przedszkola. Możecie coś polecić? Najlepiej zachęcającego
    Zuzia jest OK, choc jak pisalam troche hurra optymistycznie, jak to w tej serii. Basia jest fajna - choc nie opierwszym dniu - ale generalnie o tym, ze przedszkole da sie lubic. Kubus tez jest OK. jest jeszcze z nowej serii Muzy jedna ksiazka - tytul potem - mix pt. pierwszy dzien w przedszkolu i nietolerancja - dziewczynka ma w polowie pochodzenie afrykanskie. wiecej potem...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #11160
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,590

    Domyślnie

    A jakie wydanie "Opowieści wigilijnej" możecie polecić?
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •