Strona 232 z 807 PierwszyPierwszy ... 132182222224225226227228229230231232233234235236237238239240242282332732 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,621 do 4,640 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #4621
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Lili Zobacz posta
    Pop upowa wersja Sabudy jest boska
    dzięki, chociaż nie jest to to, o co mi chodziło - może ktoś ma jakiś inny pomysł na wydanie oryginalnego i w dobrym tłumaczeniu tekstu Pięknej i Bestii z przynajmniej znośnymi ilustracjami?
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  2. #4622
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    jul, wydaje mi się, że w Kocie w butach z Buchmanna jest Piękna. Ksiażka jeszcze w szafie więc nie pamiętam, a sprawdzić mogę dopiero w niedzielę bo jestem poza domem. Może ktoś też ma i się wypowie wcześniej

  3. #4623
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Soul, dzięki za fotki treści
    2 + 7 (2005-2018)

  4. #4624
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Proszę bardzo, cieszę się, że mogłam pomóc
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  5. #4625
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez britta Zobacz posta
    jul, wydaje mi się, że w Kocie w butach z Buchmanna jest Piękna. Ksiażka jeszcze w szafie więc nie pamiętam, a sprawdzić mogę dopiero w niedzielę bo jestem poza domem. Może ktoś też ma i się wypowie wcześniej
    nie ma, wlasnie sprawdzilam. my tez mamy Sabude i niestety nie znam polskiej wersji.

    we wtorek ide do szkoly opowiadac klasie F o mojej ulubionej ksiazce z dziecinstwa - mamy w szkole Miedzynarodowy Tydzien Ksiazki - i sie waham pomiedzy Tajemniczym ogrodem i Krolowa Sniegu. na razie stanelo na Ogrodzie - zwlaszcza, ze fajne rzeczy dla dzieciakow w necie znalazlam - labirynty, wyszukiwanki slowne etc. ale nie mam angielskiej wersji w domu (za to polskie trzy, wlaczajac moj egzemplarz z dziecinstwa) i musze do biblioteki pognac - chcialabym przeczytac kawalek chociaz malutki. a Krolowa mam w obu jezykach - po polsku z ilustracjami Wasiuczynskiej (moja ulubiona z calej serii Medii Rodziny) a angielska ilustrowana przez Yerko. jak ten osiol u zlobu jestem
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #4626
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    A my odkryliśmy wczorajw bibliotece Wesołego Ryjka Jestem zachwycona tymi historyjkami, muszę kupić obie części

  7. #4627
    Chustomanka Awatar wrotka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    K-Koźle
    Posty
    789

    Domyślnie

    o prosiaku? muszę zerknąć
    córa 2011 i synek 2014

    Lepiej zapytać się i być głupim przez 5 minut, niż nie zapytać i być głupim przez całe życie

  8. #4628
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    A mnie jakoś tak nie bardzo Wesoły Ryjek podszedł. Dziewczynki lubią za to.

  9. #4629
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    Mela jest chyba krotsza - ale i tak warto, obydwie, bo cudne sa Mama Mu - dluzsza troche chyba, imo powinna sie nadac. Cynamon i Trusia to wierszyki. ja bym w Zakamarki szla - Nusia, Lotta, obrazkowa Pippi, obrazkowe Dzieci z Bullerbyn - wszystkie troche dluzsze - ale z obrazkami, jak beda za dlugie na poczatek to spokojnie mozna opowiadac - a przynajmniej na dluzej beda.

    Jak to dziala mamy po angielsku i ze slownikiem musialam czytac pierwszy raz te wszystkie przekladnie, kola zebate i inne inszosci
    dzięki, niestety nie udało mi się zamówić Dzieci z Bullerbyn, a fajne są, jeszcze muszę domówić Pippi reszta zamówiona i już z niecierpliwością czekamy

  10. #4630
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,737

    Domyślnie

    Nie pamiętam czy w wątku o niej było, ale moi zapałali miłością (choć Albert jeszcze nie został zdetronizowany) do tej książeczki
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/14806...ego---po-burzy
    mamy jeszcze przejażdżkę - też kochają

    znowu muszę uzbierać na pozostałe z serii - warto?
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  11. #4631
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Nie pamiętam czy w wątku o niej było, ale moi zapałali miłością (choć Albert jeszcze nie został zdetronizowany) do tej książeczki
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/14806...ego---po-burzy
    mamy jeszcze przejażdżkę - też kochają

    znowu muszę uzbierać na pozostałe z serii - warto?
    my mamy angielskie wersje - moi uwielbiaja. najbardziej chyba o burzy i zimowa czesc, ale inne tez. po angielsku sa jeszcze takie krotsze rozne - o zwierzetach na przyklad - ale to juz kupuje jak sie gdzies w taniej ksiazce/w charity trafia...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #4632
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Bardzo męczyła mnie książka "Opowiadania z dreszczykiem" aż kupiłam mojej wiecznie bojącej się córce, która po przeczytaniu stwierdziła, że ani przez moment się nie bała i że książka w ogóle jest niestraszna ehhh

    ale za to skoro już nas "mocniejsze" książki zaczynają fascynować, to właśnie kupiłam (tu na wyrost, najpierw sama zobaczę czy młoda będzie w stanie przejść przez tekst) : "Opowieści tajemnicze i szalone" A.E.Poe -tu ilustracje i "Opowieści wuja Mortimera" ... ciekawa jestem jej reakcji


    za to młodsza zakochana w "Kaktusie", jeszcze raz dziękuję

  13. #4633
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    W Bonito jest dodatkowy rabat 8% po wpisaniu kodu uro8dziny Łączy się ze zwykłym rabatem, ale nie łączy się z wyprzedażami.
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  14. #4634
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    dzięki okoani własnie miałam to wpisać...rabat obowiązuje do konca marca...mam taka info w mailu

  15. #4635
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    aladw - do końca marca? to biedny mój portfel
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  16. #4636
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aladw Zobacz posta
    dzięki okoani własnie miałam to wpisać...rabat obowiązuje do konca marca...mam taka info w mailu
    kochana

  17. #4637
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    Wesoły Ryjek jest fajny- my lubimy taki trochę... hmmm... filozoficzny jak Pan Kuleczka (no ale cóż sie dziwić)
    Percy jest spoko mamy wszystkie cześci- te rozkładówki sa fajne- moi lubią bardzo i często wracają

  18. #4638
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    Poszuka tego Percego dla Wiktora. A przy okazji czy kolejność czytania tomów z serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" ma znaczenie, czy poza pierwszym tomem resztę można czytać niezgodnie z kolejnością wydania?
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  19. #4639
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nalia Zobacz posta
    Poszuka tego Percego dla Wiktora. A przy okazji czy kolejność czytania tomów z serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" ma znaczenie, czy poza pierwszym tomem resztę można czytać niezgodnie z kolejnością wydania?
    podobno kolejnosc jest bez znaczenia - poza pierwsza czescia rzecz jasna. F pochlonal dwie na razie, kolejna w nastepnym zamowieniu. btw wlasnie wyszla 20 czesc, nie liczac ksiag zagadek i czegos tam jeszcze. kolejna studia bez dna, po Basi, Zuzi i Madrej Myszy w ogole...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #4640
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    podobno kolejnosc jest bez znaczenia - poza pierwsza czescia rzecz jasna. F pochlonal dwie na razie, kolejna w nastepnym zamowieniu. btw wlasnie wyszla 20 czesc, nie liczac ksiag zagadek i czegos tam jeszcze. kolejna studia bez dna, po Basi, Zuzi i Madrej Myszy w ogole...
    Oj tak tak, mamy już trochę tych Lase u Mai. Ale traktuję rozwojowo, trochę dzieci jeszcze w kolejce jest .
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •