Strona 527 z 807 PierwszyPierwszy ... 27427477517519520521522523524525526527528529530531532533534535537577627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,521 do 10,540 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #10521
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    u nas malutka czarownica się podobała zarówno mi starszemu jak i babci, która się domagała jej przez kolejne dni wioząc wnusia do przedszkola (mówiąc muszę koniecznie się dowiedzieć co było dalej )
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  2. #10522
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    a takie coś jak Rok w lesie posiadł ktoś z Was? http://aros.pl/ksiazka/rok-w-lesie szukam czegoś co określi trochę czas i jego następstwa, mamy czereśniową, znalazłam w arosie rok z findusem i o tej myślałam właśnie. warte toto?

    no i jeszcze0 czy małego gruffalo da się gdzieś kupić nie-za-150-zł? bo widzę że nie widzę i jestem zaskoczona..
    Ostatnio edytowane przez żuk ; 06-11-2015 o 08:36


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  3. #10523
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,806

    Domyślnie

    Na olx juz sa do kupienia Rok w lesie, pewnie nie zachwycila kazdego
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  4. #10524
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Jest jeszcze Jaki to miesiąc wydane przez Muchomor. O następstwach czasowych
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  5. #10525
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żuk Zobacz posta
    a takie coś jak Rok w lesie posiadł ktoś z Was? http://aros.pl/ksiazka/rok-w-lesie szukam czegoś co określi trochę czas i jego następstwa, mamy czereśniową, znalazłam w arosie rok z findusem i o tej myślałam właśnie. warte toto?

    no i jeszcze0 czy małego gruffalo da się gdzieś kupić nie-za-150-zł? bo widzę że nie widzę i jestem zaskoczona..
    Gruffala sie chyba wyczerpaly obydwa, niestety.

    Jak to miesiac jest fajny, Rok z lesie jest cudny - u nas czeka na Swieta, wiec na razie pozachwycalam sie ja. jest jeszcze Rok w miescie - ale Bogucka trzeba lubiec - ja nie lubie, przyznaje bez bicia. za to W ksiazke uwielbia, siedzi i patrzy co sie zmienilo w kazdym miesiacu. wiec imo wszystkie trzy sie nadadza.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #10526
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żuk Zobacz posta
    a takie coś jak Rok w lesie posiadł ktoś z Was? http://aros.pl/ksiazka/rok-w-lesie szukam czegoś co określi trochę czas i jego następstwa, mamy czereśniową, znalazłam w arosie rok z findusem i o tej myślałam właśnie. warte toto?

    no i jeszcze0 czy małego gruffalo da się gdzieś kupić nie-za-150-zł? bo widzę że nie widzę i jestem zaskoczona..
    nowość 52 tygodnie jest o upływającym czasie, jabłonka Eli też w sumie

  7. #10527
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Zuku przygody Mamy Mu są też napisane właśnie po kątem pór roku. Wiosna - Mama Mu sprząta, lato - Mama Mu na huśtawce, Mama Mu nabija sobie guza, jesień - Mama Mu czyta, Mama Mu buduje, zima - Mama Mu na sankach, Wigilia Mamy Mu i Pana Wrony

    a Rok w lesie cudowny, polecamy bardzo. 52 tygodnie też mnie kuszą

  8. #10528
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Dziewczyny a polecicie coś dla oczytanego bystrego 6 latka- ale coś encyklopedycznego. On lubi oglądac, podpytywac. Myślałam w ogóle o MAPACH Mizielińskich ale co innego ejszcze? czterolatkowi vbiore rok w lesie a dla starszaka no nie wiem co

    edit: mam podpowiedź od Żuka - ksiązka o polskich odkrywcach i wynalazcach ale nie pamieta tytułu, pomożecie?
    Ostatnio edytowane przez MonikaK ; 06-11-2015 o 12:42
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  9. #10529
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,955

    Domyślnie

    Tej podpowiadanej nie znam, ale może "Było sobie życie"? u nas od roku często wracamy do tej książki.http://lubimyczytac.pl/ksiazka/14806...dia-dla-dzieci

  10. #10530
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Dziewczyny a polecicie coś dla oczytanego bystrego 6 latka- ale coś encyklopedycznego. On lubi oglądac, podpytywac. Myślałam w ogóle o MAPACH Mizielińskich ale co innego ejszcze? czterolatkowi vbiore rok w lesie a dla starszaka no nie wiem co

    edit: mam podpowiedź od Żuka - ksiązka o polskich odkrywcach i wynalazcach ale nie pamieta tytułu, pomożecie?

    Pionierzy? http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl...pionierzy.html

    Monika ja bym Mapy kupiła, albo Uniwersytet dziecięcy.

  11. #10531
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    tez mysle, ze Pionierzy. jeszcze fajne jest Pod ziemia, pod woda i Ale patent. to oprocz tego co juz bylo wspominane. i Tu jestesmy Mizielinskich, ale chyba nie do dostania, niestety...

    Uniwersytet moze byc troche na wyrost, nawet dla oczytanego imo - ale fajny jest, wiec czemu nie?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #10532
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    * chyba wydawnictwo BONA wysprzedaje się na Allegro
    bo właśnie widzę użytkownika BonaMedia - ceny tańsze niż w aros i nieprzeczytanie
    np. tato - 11zł, Rozbójnik 11zł

    Powiedzcie czy warto Rozbójnika i Duszka z wyd. Bona? plis podpowiedzcie? bo jest w naszej tez wypożyczalni, nie wiem czy to taka literatura na raz i dzieci nie chcą wracać ?

    a i właśnie wróciliśmy z Pałacu Młodzieży po zapisaniu dziewczyn w Bibliotece jesteśmy pierwszymi osobami które zlitowały się nad -
    Rok z Linneą wyd. Zakamarki {tą chciałam mieć w swoich zbiorach, ma ktoś? dzieciaki korzystają?}
    Tato pojedźmy na grzyby wyd. Bona
    Linnea w Ogrodzie Moneta wyd. Zakamarki
    Gdybym nie pomyliła psów wyd. Zakamarki{ warto? np posiadać w swoich zbiorach?}
    Mały Duszek wyd. Bona

    * wszystkie zakupione w 2014 i widać że nowe, a karta biblioteczna zdradza nam że nikt nie wypożyczał ich od nowości
    Natomiast Martynka nieźle zdezelowana i Disnejowskie Szlagiery
    Ostatnio edytowane przez stokrotka.a ; 06-11-2015 o 18:42
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  13. #10533
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    Dziewczeta, poleccie prosze jakies fajne wydanie ksiazkowe Koled dla dzieci?
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  14. #10534
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,434

    Domyślnie

    MonikaK
    tak jak mamru Mapy brałabym w ciemno
    u nas prawie codziennie w użyciu (obawiam się, że będę musiała kupić niedługo kolejny egz...bo ten, ekhm, przestanie nadawać się do używania ),
    poza tym olesiejukowe książki z okienkami, mamy Planeta Ziemia i Wynalazki.

    edit
    a ja szukam książki w której bohater, już nawet nie główny ma na imię Ignacy(najlepiej bohater pozytywny),
    nie przejdzie akcja z podmienianiem imienia- Starszak często czyta Młodszemu.
    Ostatnio edytowane przez weci ; 06-11-2015 o 18:51
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  15. #10535
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,806

    Domyślnie



    moj Ignas zarzyczył sobie tą książkę
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  16. #10536
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,434

    Domyślnie

    qqrq5 DZIĘKI !!! ogromne dzięki !
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  17. #10537
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stokrotka.a Zobacz posta
    Powiedzcie czy warto Rozbójnika i Duszka z wyd. Bona? plis podpowiedzcie? bo jest w naszej tez wypożyczalni, nie wiem czy to taka literatura na raz i dzieci nie chcą wracać ?

    a i właśnie wróciliśmy z Pałacu Młodzieży po zapisaniu dziewczyn w Bibliotece jesteśmy pierwszymi osobami które zlitowały się nad -
    Rokz Linneą wyd. Zakamarki {tą chciałam mieć w swoich zbiorach, ma ktoś? dzieciaki korzystają?}
    Tato pojedźmy na grzyby wyd. Bona
    Linnea w Ogrodzie Moneta wyd. Zakamarki
    Gdybym nie pomyliła psów wyd. Zakamarki{ warto? np posiadać w swoich zbiorach?}
    Mały Duszek wyd. Bona
    Roku z Linnea nie mamy. Ale jest Linnea w ogrodzie Moneta tak zmeczona czytaniem że za niedługo trzeba będzie nowy egzemplarz
    Serie Gdybym z zakamarków b.polecamy.co jakis czas w ramach wieczornego czytania odkurzamy wszystkie 3tomy.
    Seria Tato też fajna.
    Mały Duszek. Wodnik. Hotzenplotz klasyka warto mieć. Te z Bony jak najbardziej. U nas to hity, zwłaszcza Hotzenplotz
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 06-11-2015 o 20:06

  18. #10538
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    518

    Domyślnie

    Dziewczyny przez was znowu zapełniam koszyk. Wzięłam i jaki to miesiac i rok w lesie i jeszcze trzeba mu czegoś o tygodniu bo przecież mój pieciolatek nie może zapamiętać dni tygodnia...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  19. #10539
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Swbarbara od dzis dostępne jeszcze te fajne kartonowe rozkladanki z Bajki
    https://bajkizbajki.pl/ksiazki/Za-kierownica
    https://bajkizbajki.pl/ksiazki/Na-pokladzie
    Dni tygodnia w bardzo glodnej gąsienicy
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 06-11-2015 o 20:49

  20. #10540
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    518

    Domyślnie

    Eeee gąsienice mamy i jakoś nie weszło do lepetyny... choć zna ja na pamiec bo "czyta" siostrze.
    A to jeszcze dodam coś dla siostrzenca i bratanka lat 9 i 8 czytać nie lubią. ... Ale co? Inwentarze? Encyklopedie było sobie życie ?

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •