Strona 188 z 807 PierwszyPierwszy ... 88138178180181182183184185186187188189190191192193194195196198238288688 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,741 do 3,760 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3741
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    wdech wydech dziewczyny
    literacka po zamówieniu sobotnim i opłacie od razu ( konta w tym samym banku)dziś przekazali wieczorem paczkomatom

  2. #3742
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    wdech wydech dziewczyny
    literacka po zamówieniu sobotnim i opłacie od razu ( konta w tym samym banku)dziś przekazali wieczorem paczkomatom
    a do mnie pan z literackiej zadzwonił osobiście wczoraj wieczorem (akurat na basenie byłam i włosy suszyłam) czy ja pamiętam o moim niedokońcozonym zamówieniu, bo jak się szybko nie zdecyduję to nie dojdzie do Mikołajek tak się chłopina zmartwił. No ale koszt mojego zamówienia to 3585 zł więc w sumie...


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  3. #3743
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    noo ja bym też wygłaskała takiego klienta

  4. #3744
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,590

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    No ale koszt mojego zamówienia to 3585 zł więc w sumie...
    Że tak z ciekawości spytam - to dla siebie prywatnie zamawiałaś?
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  5. #3745
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez modrooczka Zobacz posta
    Ja też i wydaje mi sie to średnio miłe. W paczce są książki na mikołajki i szlag mnie chyba trafi, jak do czwartku nie dojdzie. Miało być wczoraj!!!
    modrooczko, mogę spytać, kiedy płaciłaś? Łudziłam się, że wczorajsze poranne dojdzie do piątku, bo 1 książkę potrzebuję na niedzielę, ale widzę, że pewnie marne szanse...
    2 + 7 (2005-2018)

  6. #3746
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    modrooczko, mogę spytać, kiedy płaciłaś? Łudziłam się, że wczorajsze poranne dojdzie do piątku, bo 1 książkę potrzebuję na niedzielę, ale widzę, że pewnie marne szanse...
    Specjalnie wzięłam płatność przy odbiorze, bo bałam się, że zaraz się okaże że na jakies pozycje jednak muszę czekać i nie chciałam blokować pieniędzy.
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  7. #3747
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    tak się chłopina zmartwił. No ale koszt mojego zamówienia to 3585 zł więc w sumie...
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  8. #3748
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez modrooczka Zobacz posta
    Specjalnie wzięłam płatność przy odbiorze, bo bałam się, że zaraz się okaże że na jakies pozycje jednak muszę czekać i nie chciałam blokować pieniędzy.
    nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - znaczy mogę dołożyć jeszcze Uniwersytet dziecięcy, którym mnie wczoraj w którymś wątku kusiłaś. Już mi nie zablokuje zamówienia, bo i tak zamówienie nie przyjdzie na czas
    2 + 7 (2005-2018)

  9. #3749
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Jak mam firmowe zamówienia na 200 pozycji to księgarnie w pakiecie jeszcze mi buty chcą czyścić Dodają cuda, gratisy, bezpłatne przesyłki - słowem powinno się mieć 100 córek, byłoby taniej (na pojedynczym egzemplarzu)
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  10. #3750
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    a było już o:
    "Europa pingwina Popo"
    "Turlututu..." Autor "Naciśnij mnie"
    i jeszcze mamy dla małego pocztyliona:
    "Zagadkowa koperta listonosza Artura" z całym sprzętem pocztowym
    http://www.otymze.pl/2013/10/ludzie-liscie-pisza.html
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  11. #3751
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Czy ktoś już pisał, że w Arosie do 32% taniej do 6 grudnia? Mikołajkowa promocja...
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  12. #3752
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stokrotka.a Zobacz posta
    a było już o:
    "Europa pingwina Popo"
    "Turlututu..." Autor "Naciśnij mnie"
    i jeszcze mamy dla małego pocztyliona:
    "Zagadkowa koperta listonosza Artura" z całym sprzętem pocztowym
    http://www.otymze.pl/2013/10/ludzie-liscie-pisza.html
    o Turtlututu kilka razy - glownie o tym, ze rozczarowuje (po Nacisnij mnie orzynajmniej). raczej zgodna opinia panuje zdaje sie
    o Arturze - strone temu, sama pisalam

    o Europie nie - jak masz, to napisz prosze czy warto...

    przyszly dzis ksiazki - Wierzcie w... przegladnelam na szybko, w sumie chyba fajne. pierwszy rzut oka - moj ukochany, matowy paier - juz jest na plus zatem wiecej - po 6 grudnia

    F sie pochwale - wzial Kto polubi trolla z serii czytam sobie - i przeczytal - sam, prawie bez bledow. sam sie po polsku nauczyl czytac, skubany. czasem mu sie angielskie zasady wlaczaja, ale generalnie czyta bez problemow.

    uwielbienie dla Wydry trwa - dzis przeczytalismy kolejna czesc, szukajac wydry na folwarku. na jutro nam palac zostal - dzis juz F marudzil, ze bedzie trudno, bo tam tyle miejsc, gdzie sie wydra mogla schowac

    i jeszcze dopisze, bo na czasie - zamowilam koledy wyd. Zysk i ska - kazda utwor w innym tomie, Zegadlowicza, Kochanowskiego, Slowackiego, Staffa, Podhorskiej-Okołów (ps. Bozymir) i jeszcze Kulig Deotymy i sie bardzo przyjemnie zaskoczylam. zwlaszcza stosunkiem ceny do jakosci spodziewalam sie malutkich ksiazeczek, a tu calkiem spory format (jakos nie doczytalam informacji na stronie ksiegarni...) porzadnie wydane, z twarda okladka (OK, jak dla mnie moglyby byc miekkie, mniej miejsca zajmuja), ladnie ilustrowane. beda pod choinke jak znalazl - do wspolnego czytania
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  13. #3753
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    To u mnie aros się spisał. W ostatniej chwili zdecydowałam się, że jednak chcę "Wierzcie w Mikołaja" już na ten rok, a nie dopiero na przyszły. W poniedziałek dzwoniłam do dwóch księgarni stacjonarnych, które mam na trasie praca-dom, w obu książki nie mieli, więc zajrzałam do arosa, już porządnie po południu, przy "Wierzcie..." informacja, że wysyłają jeszcze dziś. Szybko zamówiłam i już wczoraj, czyli we wtorek miałam zamówienie w paczkomacie.
    Przeczytaliśmy zaległa dwa rozdziały i przepisowo trzeci - zapowiada się rewelacyjnie. Ten klimat, ta tajemnica. Cieszę się, że się zdecydowałam.

  14. #3754
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucy van Pelt Zobacz posta
    Że tak z ciekawości spytam - to dla siebie prywatnie zamawiałaś?

    Nieeeee dla przedszkola na prezenty świąteczne


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  15. #3755
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Do mnie dzisiaj dotarlo zamówienie z NK - chyba jedyne co dolega książkom, to Muminki są lekko popisane długopisem na okładce (o "uszkodzeniach" typu nadgięta miękka okładka, czy lekko nadgnieciony róg twardej oprawy nie piszę, bo dla mnie to akurat normalna sprawa). Kasdepke pójdzie na prezent gwiazdkowy dla córy, ale reszta poczeka, bo ma mało ilustracji, więc i tak jej nie zainteresuj na tym etapie "Alicja..." mi się bardzo podoba, no ale ja nie jestem fanką mrocznych ilustracji
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  16. #3756
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stokrotka.a Zobacz posta
    "Turlututu..." Autor "Naciśnij mnie"
    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    o Turtlututu kilka razy - glownie o tym, ze rozczarowuje (po Nacisnij mnie orzynajmniej). raczej zgodna opinia panuje zdaje sie
    zdaje się, że niezgodna jednak
    się na wcześniejszą serię wypowiedzi nie załapałam, ale w wieku około 2,5-letnim była to ulubiona książka mego syna. ("Naciśnij mnie" leżała w tym czasie wzgardzona i do tej pory leży). Pan Oko został bohaterem naszych dni; rysowaliśmy go, lepiliśmy, wycinaliśmy. a rozkładówkę z Paryżem oglądaliśmy kilkanaście razy pod rząd.

  17. #3757
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    zdaje się, że niezgodna jednak
    się na wcześniejszą serię wypowiedzi nie załapałam, ale w wieku około 2,5-letnim była to ulubiona książka mego syna. ("Naciśnij mnie" leżała w tym czasie wzgardzona i do tej pory leży). Pan Oko został bohaterem naszych dni; rysowaliśmy go, lepiliśmy, wycinaliśmy. a rozkładówkę z Paryżem oglądaliśmy kilkanaście razy pod rząd.
    a, bo pan Oko jako taki jest OK. rozczarowanie bywalo glownie tym, ze Nacisnij mnie to jedna rozbudowana opowiesc o kulkach (ze tak nieco prostacko splaszcze ) a turlututu to duzo malych - i tu owo rozczarowanie bylo - ze takie krotkie - mysmy sie chyba po Nacisnij.. spodziewaly jednej, dlugiej opowiesci, a nie taki kawalkow. i tych rzeczy do robienia nie az tyle, ile by sie chcialo (tu moje dzieci cytuje...)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #3758
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Jakby ktoś planował większe zakupy w ZNAK, to mogę podarować kod rabatowy - 50zł przy zamówieniu za min. 150zł
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  19. #3759
    yena
    Guest

    Domyślnie

    moja corka uczy sie teraz w szkole o van Goghu i kupilam jej Van Gogh and the Sunflowers Laurence Anholta oraz Vincent van Gogh. Sunflowers and Swirly Stars.
    http://www.amazon.co.uk/Van-Gogh-Sun...the+Sunflowers
    http://www.amazon.co.uk/Vincent-Van-...d+Swirly+Stars

    obie swietne! mam ochote na wiecej na temat malarstwa i zastanawiam sie czy dokupic pozostale pozycje Anholta czy moze polecicie cos innego bez czego absolutnie nie da sie zyc?

  20. #3760
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yena Zobacz posta
    moja corka uczy sie teraz w szkole o van Goghu i kupilam jej Van Gogh and the Sunflowers Laurence Anholta oraz Vincent van Gogh. Sunflowers and Swirly Stars.
    obie swietne! mam ochote na wiecej na temat malarstwa i zastanawiam sie czy dokupic pozostale pozycje Anholta czy moze polecicie cos innego bez czego absolutnie nie da sie zyc?
    a moze Katie and the Sunflowers? cala seria o Katie fajna zreszta...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •