Strona 457 z 807 PierwszyPierwszy ... 357407447449450451452453454455456457458459460461462463464465467507557 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,121 do 9,140 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #9121
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    a no właśnie witek pisze, że to unikat cena wysoka 60 zł za książkę a ja jak oglądałam w ksiegarni to mnie nie powaliła
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  2. #9122
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Kochane potrzebna mi książka o prądzie, skąd się bierze itd, polecicie coś?
    Właśnie czytałam z maluchami Pstyk!Jak oszczędzać energię. Ona jest bardziej ekologiczna.Jest taki krótki przekrój od początków ludzkości ,jak to było z energią, a potem co robić by oszczędzać na prądzie. Moim dzieciom sie bardzo podobała.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  3. #9123
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    http://allegro.pl/adas-i-slon-ksiega...389794196.html
    czy to znacie? fajne?
    warto kupić, no może nie w tej cenie
    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a no właśnie witek pisze, że to unikat cena wysoka 60 zł za książkę a ja jak oglądałam w ksiegarni to mnie nie powaliła
    mamy Adasia w komplecie, pierwszy zdobyczny ja lubie, chlopaki tak sobie - chyba za wczesnie czytalismy, musze sprobowac znowu. tzreci i czwarty tom daje sie gdzies czasem upolowac, pierwsze dwa raczej kompletnie niedostepne. u witka wszystko w takiej cenie, dzis mi allegro przyslalo, ze jest cialo bawidoca - caly komplet za 249 - srednio co miesiac dostaje te oferte, od ponad rroku chyba - komu on/ona te ksiazki liczy sprzedac?? btw na targach w Krakowie pytalam panie z wydawnictwa, czy nie beda Adasia wznawiac, ale nie wiedzialy.

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Kochane potrzebna mi książka o prądzie, skąd się bierze itd, polecicie coś?
    nie w prost i dla mlodszych raczej jest Prąd Koroblewskiego z wytworni - na allegrowie akurat jeden jest. troche tez nie wprost jest w Pan Tom buduje dom - jak sie musial Tom do eletrowni podlaczyc.

    dankin, mysle, ze Gundi chodzilo o stare wydanie, to z innymi bajkami w tomie. szkoda, ze wnowili tylko to jedno...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #9124
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Aniu ta http://aros.pl/ksiazka/pstryk-jak-oszczedzac-energie-2
    wygląda ciekawie, ale szukam jeszcze czegoś w tym temacie

    edit! Natalia thx!

  5. #9125
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    mamy Adasia w komplecie, pierwszy zdobyczny ja lubie, chlopaki tak sobie - chyba za wczesnie czytalismy, musze sprobowac znowu. tzreci i czwarty tom daje sie gdzies czasem upolowac, pierwsze dwa raczej kompletnie niedostepne. u witka wszystko w takiej cenie, dzis mi allegro przyslalo, ze jest cialo bawidoca - caly komplet za 249 - srednio co miesiac dostaje te oferte, od ponad rroku chyba - komu on/ona te ksiazki liczy sprzedac?? btw na targach w Krakowie pytalam panie z wydawnictwa, czy nie beda Adasia wznawiac, ale nie wiedzialy.
    tak jeszcze w temacie witka, widziałam, że ma tam książkę za 999 zł
    on chyba liczy, że się ktoś trafi, jakiś desperados bo ja rozumiem kupić trochę drożej ale z umiarem
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  6. #9126
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    tak jeszcze w temacie witka, widziałam, że ma tam książkę za 999 zł
    on chyba liczy, że się ktoś trafi, jakiś desperados bo ja rozumiem kupić trochę drożej ale z umiarem
    w sumei pewnie tak, tylko jak mu taka ksiazka lezy od roku, dwoch za te cene, to moglby sie w glowe poklepac, wstawic na licytacje od jakiejs sensownej ceny - i tak by pewnie poszla za wiecej niz startowa cena, a przynajmniej cosby z tego mial. ale moze to taka sztuka dla sztuki
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #9127
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    my mamy dwa Adasie. ale nie chwycily. moze powinnam znowu sprobowac, i jak nie pójdzie, to wystawic na all?
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  8. #9128
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Mnie też zastanawia fenomen witka z all bo przecież za każde wystawienie płaci się prowizję, im wyższa cena, tym wyższa prowizja. I nie mogę się nadziwić, że opłaca mu się wystawiać książki miesiącami w takich cenach
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  9. #9129
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    dziewczyny napiszę jeszcze tutaj

    szukam "W Aeroplanie" Tuwima, ale wydania tego starego z czasów 80tych czy jakoś tak
    nie ma może któraś z Was na zbyciu?
    To to o kurce? Jeśli tak to chyba u mojej mamy leży

  10. #9130
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Natalko piszę tu, przeczytaliśmy Zielony i Nikt i uważam, że od 5 lat spokojnie można już, nawet nasza 3latka z uwagą słuchała. Prawie 9latek trochę był zawiedziony że już koniec, czekał na jakąś przygodę, a tu jedyną przygodą był fakt, że Nikt wyszedł ze studni i zachwycał się światem. no ale nasz najstarszy teraz na etapie Hobbita, Władcy Pierścieni więc wiesz

    a jeszcze dziś wyjęłam Pieniek otwiera muzeum i Basia i urodziny w muzeum i b. się dzieciom podobała,zwłaszcza Pieniek. a teraz jeszcze Pan Kuleczka i Mały Duszek

  11. #9131
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundi Zobacz posta
    ''O wiadukcie kolejowym, ktory chcial zostac mostem nad rzeka i nne bajki''
    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    dankin, mysle, ze Gundi chodzilo o stare wydanie, to z innymi bajkami w tomie. szkoda, ze wnowili tylko to jedno...
    Tak, wlasnie o to stare mi chodzilo, dlatego napisalam caly tytul Ale dziekuje za linki, choc juz mam to wydanie. Kupilam kiedys, myslac, ze tam wszystkie opowiadania sa. Ale gdybym wiedziala, ze tylko jedno to pewnie tez bym kupila, bo lepsze to niz nic.
    Starego juz nawet u Witka nie ma za 777,77zl
    2009 2012

  12. #9132
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    tak jeszcze w temacie witka, widziałam, że ma tam książkę za 999 zł
    on chyba liczy, że się ktoś trafi, jakiś desperados bo ja rozumiem kupić trochę drożej ale z umiarem
    Aż sobie popatrzyłam co to za książka za 999? Pan Tom buduje dom, który to tytuł wznowiono i można kupić za 24zł... Gdybym był dorosły też wznowiony w normalnej cenie... Inne nieistniejących wydawnictw wiadomo, nie do dostania, ale bez przesady musiałabym mieć naprawdę dużo kasy żeby sie rzucać na te unikaty za taką cenę. Przecież nie musimy mieć wszystkich książek świata. Wolę kupić kilka innych wartościowych pozycji, które są dostępne w ludzkiej cenie w normalnych księgarniach.
    J.2014 i E.2016

  13. #9133
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Nie wiedziałam, że wznowili Pana Toma, dzięki dorzucę do kolejnego zamówienia.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  14. #9134
    Chustomanka Awatar Volpe
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Beskid Śląski
    Posty
    653

    Domyślnie

    http://m.lubimyczytac.pl/ksiazka/752...jej-towarzysze ostatnio wrzuciłam w złym wątku, to ponawiam tutaj. Cudna historia, u mnie na półce dzięki mojej mamie, która dostała ją w podstawówce za dobre sprawowanie nie wiem czy można ją gdzieś teraz dostać (może allegro?) ale polecam z całego serca.

  15. #9135
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Nie wiedziałam, że wznowili Pana Toma, dzięki dorzucę do kolejnego zamówienia.
    tylko ma inną szatę graficzną, tamten UNIKAT

    Cytat Zamieszczone przez Volpe Zobacz posta
    http://m.lubimyczytac.pl/ksiazka/752...jej-towarzysze ostatnio wrzuciłam w złym wątku, to ponawiam tutaj. Cudna historia, u mnie na półce dzięki mojej mamie, która dostała ją w podstawówce za dobre sprawowanie nie wiem czy można ją gdzieś teraz dostać (może allegro?) ale polecam z całego serca.
    pewnie witek ma

    a gdybym był dorosły - fajna jest polecacie? bo to co przeczytałam na stronie arosa mnie zaciekawiło
    Ostatnio edytowane przez annagdynia ; 26-05-2015 o 22:52
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  16. #9136
    Chustomanka Awatar Volpe
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Beskid Śląski
    Posty
    653

    Domyślnie

    Teraz zerknęłam - dużo tego na all i to po kilka złotych

  17. #9137
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    tylko ma inną szatę graficzną, tamten UNIKAT
    No właśnie chyba tylko ma inną okładkę - bo ilustratorka ta sama w obu książkach. No i format mniejszy 12x12, a ten unikat Witka 20x20. Te kilka centymetrów więcej kosztuje prawie tysiaka
    J.2014 i E.2016

  18. #9138
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Co to za książeczki ? Ktoś czytał, widział?

    autorstwa: Inkpen Chloe i Inkpen Mick

  19. #9139
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,590

    Domyślnie

    Gdybym był dorosły mamy i polecamy! Fantazje dziecka na temat tego, co robił by jako dorosły człowiek z dość nieoczekiwanym zakończeniem
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  20. #9140
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    wruuu ale fajne, co to za wydawnictwo?

    my się właśnie z M. zachwycamy Rokiem w mieście, i śmiejemy do rozpuku z Raz, dwa, trzy psy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •