Strona 159 z 807 PierwszyPierwszy ... 59109149151152153154155156157158159160161162163164165166167169209259659 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,161 do 3,180 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3161
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Wczorajszy dzień popsuty księgarnią Merlin - minął, nadal milczą, wysłałam im pdf z wpłatą, odzewu nie ma. Ale!

    Ciul z nimi, mój znajomy zdobył dla mnie dwie książeczki z mojej świątecznej dzieciowej WishListy i już mi nic nie popsuje humoru

    I mam prośbę do dziewczyn, które mają Misiową Piosenkę, czy mogłbyście mi wkleić ze dwie strony, jak ona wygląda w środku? Mój Ignaś ma tyko jedno życzenie do Św. Mikołaja, chce dostać liska, i nic więcej, i tak myślę, że do tego liska bym mu jeszcze Misiową może dołożyła...
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  2. #3162
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Soul, tutaj zobacz Misową: http://ksiazkiobrazkowe.blogspot.com...-piosenka.html

    Paskówka, mój siostrzeniec uwielbia tę o mapach: http://entliczek.eu/index.php?page=s...emart&Itemid=9
    Bardziej o konstrukcji i historii map, ale bardzo fajna jest

    A ja jestem oczarowana "Prawdziwą bajką" Genialna graficznie. No i mam wyczekanego "Tuwima" Wytwórni. Yupi!

  3. #3163
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    madorado, dziękuję! Szukałam, a przeoczyłam jakoś
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  4. #3164
    Chustomanka Awatar olcia
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    926

    Domyślnie

    dziewczyny
    a może Wy będziecie mogły mi pomóc
    bardzo szukam książeczki "Pluk z wieżyczki"
    czy któraś ma na zbyciu? albo wie, gdzie jeszcze można dostać? nakład niestety wyczerpany...
    pozdrawiam
    ola

  5. #3165
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    O, a można tak zapytać tu o coś, czego się szuka tak bardzo, BARDZO...? Bo ja też mam taką, której nigdzie nie ma już, i może któraś z was by chciała puścić dalej.. Ale boję się napisać, bo nie wiem, czy to nie wbrew regulaminowi, ostatnio coś było o ostrzeżeniach za handel, itd...
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  6. #3166
    Chustomanka Awatar olcia
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    926

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    O, a można tak zapytać tu o coś, czego się szuka tak bardzo, BARDZO...? Bo ja też mam taką, której nigdzie nie ma już, i może któraś z was by chciała puścić dalej.. Ale boję się napisać, bo nie wiem, czy to nie wbrew regulaminowi, ostatnio coś było o ostrzeżeniach za handel, itd...
    ooo... dawno mnie nie było na forum, więc jeśli moje pytanie jest wbrew regulaminowi, to przepraszam, wykasuję je..

  7. #3167
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    dziewczyny a co poradzicie kupić dla 7 latka ktory głownie gra w gry i uwielbia rozne potwory z bajek typu ben ten (choc teraz juz chyba cos innego) i dla 10 latka ktory lubi w miare czytac
    ciężko mi się wczuć w ich potrzeby bo u mnie same dziewczyny na stanie i do tego nie ten przedzial wiekowy
    i mysle o mikolaju/swietach

  8. #3168
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    O, a można tak zapytać tu o coś, czego się szuka tak bardzo, BARDZO...? Bo ja też mam taką, której nigdzie nie ma już, i może któraś z was by chciała puścić dalej.. Ale boję się napisać, bo nie wiem, czy to nie wbrew regulaminowi, ostatnio coś było o ostrzeżeniach za handel, itd...
    zacytuję to, ale odpowiem ogólnie

    zapytać, gdzie można dostać (jaka księgarnia, czy w ogóle?) można
    zapytać, czy ktoś ma do odsprzedania nie można
    można iść z tym na zakamarek albo na bazarek wymiankowy (kto ma dostęp)


  9. #3169
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olcia Zobacz posta
    dziewczyny
    a może Wy będziecie mogły mi pomóc
    bardzo szukam książeczki "Pluk z wieżyczki"
    czy któraś ma na zbyciu? albo wie, gdzie jeszcze można dostać? nakład niestety wyczerpany...
    pozdrawiam
    ola
    Olcia, pisałam ostatnio do wydawnictwa. pracują nad wznowieniem, nie wiadomo czy się uda (skomplikowana sytuacja prawno-autorska), ale może się uda...

  10. #3170
    Chustomanka Awatar olcia
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    926

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    Olcia, pisałam ostatnio do wydawnictwa. pracują nad wznowieniem, nie wiadomo czy się uda (skomplikowana sytuacja prawno-autorska), ale może się uda...
    dziękuję
    zatem czekamy...

  11. #3171
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olcia Zobacz posta
    dziewczyny
    a może Wy będziecie mogły mi pomóc
    bardzo szukam książeczki "Pluk z wieżyczki"
    czy któraś ma na zbyciu? albo wie, gdzie jeszcze można dostać? nakład niestety wyczerpany...
    pozdrawiam
    ola

    ale chcesz na własność, czy przeczytać tylko? Bo jak to drugie to poszukaj w bibliotece - u nas jest


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  12. #3172
    Chustomanka Awatar olcia
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    926

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    ale chcesz na własność, czy przeczytać tylko? Bo jak to drugie to poszukaj w bibliotece - u nas jest
    szukałam, w mojej nie ma
    najchętniej to na własność z resztą
    ale dziękuję!

  13. #3173
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lemniscus Zobacz posta
    dziewczyny a co poradzicie kupić dla 7 latka ktory głownie gra w gry i uwielbia rozne potwory z bajek typu ben ten (choc teraz juz chyba cos innego)
    ciężko mi się wczuć w ich potrzeby bo u mnie same dziewczyny na stanie i do tego nie ten przedzial wiekowy
    i mysle o mikolaju/swietach
    Dla 10 latka - nie doradzę, ale dla 7 latka, ja chyba kupiłabym grę - albo Machinarium, albo Botaniculę, obie zrobione przez uwielbiany przeze mnie skład Amanita Design. To nie są gry, tylko bajeczne opowieści, i totalne popłynięcie w świat fantazji, wyobraźni, gdzie żadne granice nie istnieją.. Są baśniowe, cudowne - choć są i czarne charaktery i złe postacie, i odrobina dreszczyku.. Gry bez słów, do myślenia, kombinowania, używania logiki, głowy.. Spodobają się chłopcu, który lubi potwory na pewno..

    Tak przekornie piszę, wiem, że szukasz i pytasz o książkę ale no te dwie gry tak się wyróżniają, że ja po prostu jest nimi totalnie oczarowana, moje dzieci zresztą też. Sama przechodziłam z wypiekami na buzi..!

    I trzecia gra, ponadczasowa - zero potworów, tylko mnóstwo łamigłówek, zagadek logicznych, układanek, szyfrów, kodów: Tiny Bang Story. Trzeci ponadczasowy klasyk wg mnie. Każdą z tych trzech gier bez chwili wahania kupiłabym dziecku w takim wieku, że jeśli już i tak siedzi przed kompem, niech to będzie takiej estetycznej jakości, i z takim polotem..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  14. #3174
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez randia Zobacz posta
    u nas fascynacja trwa nieustająco - około półtora roku najfajniejsza była ksiażka z serii obrazki dla maluchów - http://alejka.pl/w-stadninie-kucykow...aluchow-n.html Tolek do teraz chętnie do niej sięga. Jest tez dużo przyjemniejsza dla oka
    Dzięki zamówiłam jeszcze http://lubimyczytac.pl/ksiazka/14156...at-w-obrazkach to chyba coś podobnego będzie

  15. #3175
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Zareklamuję, ale sama tego tym razem nie prowadzę, wisi tam sobie tylko jeden mój tekst W sumie trochę na wzór zachodnich stron o książkach pojawiła sie stronka http://czytamsobie.pl/index.php Zawieszki na drzwi rządzą
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  16. #3176
    Chustomanka Awatar Kirah
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Zielonki/Kraków
    Posty
    1,059

    Domyślnie

    Podobno w przyszłym roku ma być nowa siedziba, więcej miejsca i klimatyzacja. Niech jeszcze dołożą dzień branżowy i wszyscy będą zadowoleni

  17. #3177
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Co możecie polecić na pierwsze urodziny? Chciałam kupić "Prosiaczka", ale nakład wyczerpany
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

  18. #3178
    Chustomanka Awatar Elanna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków :-)
    Posty
    1,202

    Domyślnie

    Ulice Czeresniowa u nas byla z rok hitem
    Zdeklarowana Galicyjka. Matka Polka pracująca.

    Mama P (2011), M (2013) i M2 (2018)

    Nie wierzy w krasnoludki ani w kalorie.

  19. #3179
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Violcia szukaj! widzialam na Targach, ze jest juz dodruk
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #3180
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kirah Zobacz posta
    Podobno w przyszłym roku ma być nowa siedziba, więcej miejsca i klimatyzacja. Niech jeszcze dołożą dzień branżowy i wszyscy będą zadowoleni
    Kasiu, teoretycznie dniem branżowym był ten czwartek nieszczęsny...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •