Strona 27 z 807 PierwszyPierwszy ... 1719202122232425262728293031323334353777127527 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #521
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    na 2,5roku to jeszcze Janosch się nada

    Znacie Ciocię Jedzię? Genialne opowiadania dla przedszkolaków. I rodziców bo ja momentami tam pękam ze śmiechu jak to czytam. Ciocia Jadzia na półeczce

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  2. #522
    Chustomanka Awatar jagienkat
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,373

    Domyślnie

    jesteście nieocenione!!
    To jeszcze jedno pytanie do Meli, Eli etc - to wszystko o dziewczynkach, nie widziałam w srodku i bałam się, że chłopcu (samochody wszelkiej maści, piłka i ukochany mis to podstawa) może się nie podobać. Ale widzę, że Wy też chłopców macie..? Przynajmniej niektóre Rozumiem, że są raczej uniwersalne?
    Ostatnio edytowane przez jagienkat ; 15-06-2011 o 13:55

  3. #523
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jagienkat Zobacz posta
    jesteście nieocenione!!
    To jeszcze jedno pytanie do Meli, Eli etc - to wszystko o dziewczynkach, nie widziałam w srodku i bałam się, że chłopcu (samochody wszelkiej maści, piłka i ukochany mis to podstawa) może się nie podobać. Ale widzę, że Wy też chłopców macie..? Przynajmniej niektóre Rozumiem, że są raczej uniwersalne?
    Jak najbardziej uniwersalne, Mela jest świnką zresztą Ela ma kolegę Olka.
    U nas na tapecie teraz Księżniczki i smoki Też polecam, choć ciut starszym.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  4. #524
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Janosch jest uniwersalny (nie wiem czy nie bardziej chłopcowy ), co do Meli, Ali itp. to nie wiem. Krótkie książki Lindgren z Zakamarków tez uniwersalne, zreszta dla 2,5 latka to chyba kiepski podział (przynajmniej młoda w tym wieku łykała wszystko jak leci niezależnie od rodzaju zabawek przedstawionych w książce)

    A Pana Kuleczkę już czytaliście?

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  5. #525
    Chustomanka Awatar jagienkat
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,373

    Domyślnie

    Też nie, ale o Panu Kuleczce słyszałam faktycznie dużo i dobrze czytam, co piszecie i rośnie mi niezła lista dziękuje Wam baardzo!

  6. #526
    Chustomanka Awatar szokam
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,125

    Domyślnie

    mamaija, nie uwierzysz, ale Jagienkat jest moją przyjaciółką i właśnie teraz, będąc w szczecinie wciągnęłam ją w "nasze" forum" Witamy Jagienkat!!!

  7. #527
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Jagienkat, z klasyki może raczej Tuwim niż Brzechwa? Są wydania z dużą ilością ilustracji, takie starsze też oraz z serii Poczytaj mi mamo (zresztą cała seria będzie idealna, także ta z wiewiórką). Dzięki takiemu wydaniu z lat 70 (Lokomotywa, Ptasie radio i Rzepka) Adam pokochał Lokomotywę i ostatnio wspólnie ją recytujemy.
    Jeśli masz wątpliwości, co mały zaakceptuje, przejdźcie się po prostu do biblioteki rejonowej. Ja już od pół roku buszuję po mojej rejonowej, wcale nie najbogatszej, i oprócz staroci pożyczyliśmy też sporo Zakamarków, Pana Kuleczkę, Tupciów Chrupciów i inne mniej znane książki.

  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    na 2,5roku to jeszcze Janosch się nada

    Znacie Ciocię Jedzię? Genialne opowiadania dla przedszkolaków. I rodziców bo ja momentami tam pękam ze śmiechu jak to czytam. Ciocia Jadzia na półeczce
    Ciekawie się zapowiada Zajrzę do środka
    moje miejsce wirtualne Petit bon ton

  9. #529
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Albo jak nie do biblioteki, to idźcie do Empiku po prostu, posiedzieć i poczytać Ulubiona forma spędzania czasu w CH mojego Staśka; czasem nawet z kul;kami wygrywa
    Serio, przetestowałam w ten sposób kilka książek, żeby zobaczyć, czy mu się podobają.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  10. #530
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie

    szokam!super-szczecinianka tak? aleee fjnie- witamy, witamy!!!!
    Biblioteke i ja polecam -jestesmy przynajmniej raz w tygodniui choc osiedlowa to własnie wiele tutulów testowalysmy- niektóre pózniej zakupilysmy bo tak sie podobało - niektóre nie ale zapoznalysmy sie z Mela.
    empik też super pomysl - jak jestesmy to wlasnie zasiadamy i czytamy-przegladamy - w "empikowej czytelni" kilka fajnych ksiazek dla dzieci przeczytałysmy.
    a znacie kartoniki z zagadkami -Zgaduj z
    CZU-CZU?sa dla 2, 3, 4latków- bardzo sie Amelce spodobala ta mini ksiazeczkowa wersja .mamy dla 3 latka i do tej pory wracamy - choc juz Amelka odpowiedzi zna na pamiec
    szokam Ty tez masz sporo z zakamarków -wspominałas o tej " jak tata pokazal mi wszechswiat?seria o Pipi tez fajna i zabawna.
    wcześniej wspominane serie ksiazeczek z otwieranymi okienkami równiez.

  11. #531
    Chustomanka Awatar jagienkat
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,373

    Domyślnie

    Wybiorę się z Młodym do biblioteki, jak tylko wyzdrowieję Chodził ze mną już od ciąży, choć do naukowej, wiec teraz będzie miał swoją )
    U nas Empik odpada, bo przed nim stoją te pojazdy na monety i w nich mój synek to już zalega na amen... (na szczęście bez jeżdżenia..!).
    Tuwima moja Mama wczoraj znalazła na strychu, a także Androny! Ach..! Entliczek-Pętliczek... no sam miód!
    Dziewczyny, a coś na mycie ząbków macie? Strasznie nie lubi i zawsze trzeba go mocno przekonywać...

    A Szokam i Mamaija - dzięki za miłe przywitanie <kwiatek>
    Ostatnio edytowane przez jagienkat ; 20-06-2011 o 10:01

  12. #532
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Mialam misję,żeby upolować polecaną tu książkę Tiny Oziewicz "O wiadukcie kolejowym..." i choć pewna dobra dusza znalazła ją już wcześniej w jakiejś księgarni internetowej,to sie spózniłamAle dziś przypadkiem znalazłam ją na allegro,wiec jesli jeszcze komuś sie marzy to proszę:

    http://allegro.pl/o-wiadukcie-kolejo...640812733.html


    Aha, Angen i kuku. Piotrowska wydała jeszcze książki dla dzieci o Pozaniu Nie miałam okazji im się przyjrzeć dokładniej co prawda,ale wydawały się bardzo sympatyczne. Chyba jedna taka nabędę,ponieważ chce zadbać o lokalny patriotyzm syna mego
    Ostatnio edytowane przez kubutkowa ; 23-06-2011 o 01:54

  13. #533
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Dzięki za namiary. Skorzystałam

  14. #534
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubutkowa Zobacz posta
    http://allegro.pl/o-wiadukcie-kolejo...640812733.html


    Aha, Angen i kuku. Piotrowska wydała jeszcze książki dla dzieci o Pozaniu Nie miałam okazji im się przyjrzeć dokładniej co prawda,ale wydawały się bardzo sympatyczne. Chyba jedna taka nabędę,ponieważ chce zadbać o lokalny patriotyzm syna mego
    A ja NIE POLECAM TEGO SPRZEDAJĄCEGO! Kupowałam u niego Kubusia Puchatka, doszedł po prawie dwóch miesiącach dopiero jak zaczęłam spór transakcyjny.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  15. #535
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Kubutkowa Szkoda, ze sie nie udalo z tamta ksiegarnia, ale wazne, ze znalazlas
    I mam nadzieje, ze dotrze.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  16. #536

  17. #537
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubutkowa Zobacz posta

    Aha, Angen i kuku. Piotrowska wydała jeszcze książki dla dzieci o Pozaniu Nie miałam okazji im się przyjrzeć dokładniej co prawda,ale wydawały się bardzo sympatyczne. Chyba jedna taka nabędę,ponieważ chce zadbać o lokalny patriotyzm syna mego
    Właśnie jesteśmy po lekturze "Legendy o założeniu Poznania" Piotrowskiej, bardzo fajnie się czytało, tym bardziej że Staś akurat ostatnio podpytywał o Lecha Trafili mu z prezentem na koniec przedszkola
    2 + 7 (2005-2018)

  18. #538
    Chustomanka Awatar jagienkat
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,373

    Domyślnie

    dziewczyny, szukam prezentów dla gromady dzieci (czeka nas wizyta u rodziny). Dla jakiego wieku nadaje się Pan Kuleczka? Czy 8-latka jest juz za duża?


  19. #539
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jagienkat Zobacz posta
    dziewczyny, szukam prezentów dla gromady dzieci (czeka nas wizyta u rodziny). Dla jakiego wieku nadaje się Pan Kuleczka? Czy 8-latka jest juz za duża?
    Myślę ze dla 8latki to już coś innego lepiej kupić...

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  20. #540
    Chustomanka Awatar jagienkat
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,373

    Domyślnie

    A co..? macie pomysł? ja mam 2-latka i sie nie znam...
    i cos dla 6 latka, chlopca


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •