Strona 199 z 807 PierwszyPierwszy ... 99149189191192193194195196197198199200201202203204205206207209249299699 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 3,980 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3961
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    A książkę "gdzie jest pingwin?" znacie? https://www.google.pl/search?q=gdzie...%3B1832%3B1031 Wpadłam na nią przypadkowo i normalnie aż mnie korci, by kupić (córa bardzo lubi pingwiny).

    ach znamy znamy, młodszej ukochana sympatyczna w każdym razie jest ta szukajka

  2. #3962
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    ach znamy znamy, młodszej ukochana sympatyczna w każdym razie jest ta szukajka
    Młodszej, tzn. w jakim wieku?, bo przyznam, że nie pamiętam Myślisz, że dla fanki pingwinów (taak...tych z Madagaskaru...) byłby to fajny prezent? Wpadłam na nią zupełnie przypadkiem w jakiejś księgarni internetowej i tak teraz mnie kusi, by zamówić w Arosie razem z Nocą na Czereśniowej
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  3. #3963
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nalia Zobacz posta
    piszecie o mamoko i czereśniowej, więc podpytam...szukam ksiązek dla 3-latka na urodziny (nie gadający, mało kumaty, uwielbia samochodziki ) wymyśliłam Auta i na budowie, ale zastanawiałam się też nad Mamoko miasteczko i czereśniową. Ale sama już nie wiem, bo żadnej w rękach nie miałam i nie wiem czy będą dla takiego malucha... A może coś innego tak ciut aktywizującego? Pod choinke dostanie ode mnie Turlututu...
    Mam wszystkie wymienione przez Ciebie i dwulatka kochającego auta na stanie Polecałabym albo Czereśniową (najlepiej zimę) albo Auta.

  4. #3964
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    polecilabym raczej Czeresniowa - nawet nie dlatego ze tam beda auta, smieciarki; chyba pociag etc, aczkolwiek ja w ogole mam wrazenie ze mlodszym latwiej z nia niz z Mamoko (ktorego osobuscie nie kocham). U nas to tak kolo drugich urodzin ogladalismy raczej, ale to pewnie zalezy od dziecka.
    jak auta to moze kartonowe Auto, choc ono teoretycznie tym bardziej raczej dla mlodszych, nie sprawdzalam na dzieciach.

    <pisane z telefonu>
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  5. #3965
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    zeby do Pl bylo za darmo trzeba zamowic za minimum 25 funtow i tylko bezposrednio od Amazona.
    tak, właśnie tę opcję ćwiczyłam kilkakrotnie. w różnych konfiguracjach

  6. #3966
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    tak, właśnie tę opcję ćwiczyłam kilkakrotnie. w różnych konfiguracjach
    to dziwne, zamawialam ostatnio ksiazki chrzesniakowi meza i plyty ojcu i nie mialam problemow z bezplatna...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #3967
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o książki do szukania jakieś sześć lat temu była w sprzedaży seria Wielkie Poszukiwania. Mój syn na niej nauczył się czytać. Jak komuś wpadnie w ręce, to polecam.
    https://www.google.pl/search?q=wielk...w=1440&bih=737

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  8. #3968
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Niby nie ksiazki, ale widziałyście to: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl...pa_polski.html
    Są jeszcze inne wersje: USA, Niemcy, Francja. Trochę cena zbija z nóg
    rewelacja! tylko ta cena.... może za jakiś czas będzie jakaś promocja?

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    I zgadzam się z tym, że jak dziecko ma kontakt z książką, to wie jak się z nią obchodzić i nie będzie jej rwało czy brudziło.
    Mój starszak kontakt z książkami miał od małego a naniszczył się niestety ich trochę... Dopiero jak miał około 2 -2,5 lat odważyłam się przynieść pierwsze dziecięce książki z biblioteki. Nie wiem, z czego to wynika, ten typ chyba już tak ma. Ostatnio znów nabazgrał po ścianie. Mam wrażenie, że nie umie się powstrzymać, jak sobie umyśli jakiś "ekspelement" to dopnie swego. Teraz w każdym razie zabiera książki przed młodszym bratem, żeby mu nie zniszczył


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  9. #3969
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    moje panny z typu nie niszczącego ani książek ani zabawek i do teraz bardzo o swoje rzeczy dbają
    choć był okres że pisać po ścianach bardzo lubiły nie jakoś mocno ale ciągnęło je

  10. #3970
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    o matko, W zarysowal pol sciany w pokoju jednym - a ja obieralam ziemniaki i sie cieszylam, ze sie spokojnie bawia razem ostatnio mural u F machneli na scianie, tym razem oboje. ale ksiazek nie tykaja, na szczescie...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #3971
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    nie wiem, czy ktoś już polecał (nie mam czasu przebijać się przez ostatnie strony), ale bardzo fajna jest "Basia. Wielka księga". Mojemu trzylatkowi bardzo przypadła do gustu, przeczytaliśmy już od Mikołaja całą, niektóre historyjki na wyraźne żądanie po kilka razy. Historyjki są krótsze, niż w tych pojedynczych "Basiach", bardzo przyjemne do czytania, nadaje się nie tylko dla dziewczynek
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  12. #3972
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    a ja dzięki mojej mamie odkryłam księgarnię internetową z odbiorem osobistym w Poznaniu, blisko miejsca gdzie mieszkam i cieszę się bardzo, bo ceny dziecięcych książek, np.Miffy, Elmer, Tupcio Chrupcio niższe niż w Arosie

    http://czytam.pl/
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  13. #3973
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Znają pewnie niektórzy Joelle Jolivet??

    No to dziś od koleżanki dostałam dla Fistaszka kolorowankę, jest ekstremalnie fantastyczna (na prawdę się waham czy mu ją dam czy może jednak sama będę w długie zimowe wieczory kolorować). popatrzcie:
    https://www.google.pl/search?q=coloriages+joelle+jolivet&client=firefox-a&hs=FWK&rls=org.mozillalfficial&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=AL2xUtf bPIWd7Qbi44C4Aw&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=614


    Pewnie tego na zdjęciach nie widać, ale niektóre strony mają ukryte smakowite okienka, pod nimi kryją się kolejne partie do pokolorowania - np. pod skrzydłem łabędziej mamy chowają się trzy pisklaki.

    I jeszcze raz przypomnieć chciałam o polecanej tu książce Rhony Davies Historia Bożego Narodzenia, dorzuciłam ją do większego zamówienia prezentowego w Bonito, trochę bez przekonania. Po przejrzeniu już wiem, że tekst dla mojego niespełna trzylatka będę musiała trochę adaptować, ale ilustracje są powalające!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez murmle ; 18-12-2013 o 17:34
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  14. #3974
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    weszlam dzis do ksiegarni - to byl blad ale kupilam wigilie u Mellopsow i jeszcze znizke wynegocjowalam, bo byla ostatnia i miala naddarta obwolute i jeszcze ruszajacego sie Mikolaja - inne tomy z tej serii robily furore, mam nadzieje, ze ten tez sie spodoba. ogladalam Winter Tales Sabudy - ale doszlam do wniosku, ze poczekam za rok - bo na Amazonie jednak o polowe taniej. albo kupie po nowym roku, bez okazji...

    a malowanka cudna
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #3975
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    na prawdę się waham czy mu ją dam czy może jednak sama będę w długie zimowe wieczory kolorować
    potrzymaj rok-dwa, a Fistaszek będzie miał większą radość z kolorowania, a i Ty będziesz mogła się do kolorowania dołączyć (u nas tak jest z tymi wzorkami świątecznymi, średni niby lubi rysować, ale jeszcze na takie atrakcje za młody)
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  16. #3976
    Chusteryczka Awatar Marko
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,534

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    potrzymaj rok-dwa, a Fistaszek będzie miał większą radość z kolorowania, a i Ty będziesz mogła się do kolorowania dołączyć (u nas tak jest z tymi wzorkami świątecznymi, średni niby lubi rysować, ale jeszcze na takie atrakcje za młody)
    Dołączam się do zdania Jul.

  17. #3977
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    No schowam, schowam, jeśli wytrzymam i sama nie zacznę kolorować
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  18. #3978
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    murmle, to Zoologia?
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  19. #3979
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Tytuł jest Coloriage - to kolorowanka tej pani od Zoologi, Księgi wszystkich rzeczy i Kostiumów, mam wrażenie, że jest w niej po trochu z każdej książki ale najwięcej zwierząt.

    Na Zoologie i Prawie Wszystko zasadzam się po Nowym Roku, bo w ramach prezentów mamj już5 książek dla Fistaszka.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  20. #3980
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Tytuł jest Coloriage - to kolorowanka tej pani od Zoologi, Księgi wszystkich rzeczy i Kostiumów, mam wrażenie, że jest w niej po trochu z każdej książki ale najwięcej zwierząt.

    Na Zoologie i Prawie Wszystko zasadzam się po Nowym Roku, bo w ramach prezentów mamj już5 książek dla Fistaszka.
    Zoologia i Prawie wszystko są cudne! Formatem podobne do Map i Cyrkowców, więc wielkoludy


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •