Strona 147 z 807 PierwszyPierwszy ... 4797137139140141142143144145146147148149150151152153154155157197247647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,921 do 2,940 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #2921
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    ja jeszcze nie zrobiłam zamówienia w arosie
    zastanawiam się nad tą książką, http://aros.pl/ksiazka/charlie-i-lol...-lubie-snieg-2
    chłopaki ostatnio oglądają bajkę i bardzo im się podoba, a czy tam jest dużo do czytania czy więcej do oglądania
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  2. #2922
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    w bookdepository (www.bookdepository.co.uk) - trzeba sobie porownac co taniej wyjdzie (bd wysyla za darmo do PL).
    oni mają zdaje się też sklep na ebayu.co.uk - już kilka rzeczy od nich kupowałam. niedrogo i szybko. ostatnio Muka ściągnęłam

  3. #2923
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    ja jeszcze nie zrobiłam zamówienia w arosie
    zastanawiam się nad tą książką, http://aros.pl/ksiazka/charlie-i-lol...-lubie-snieg-2
    chłopaki ostatnio oglądają bajkę i bardzo im się podoba, a czy tam jest dużo do czytania czy więcej do oglądania
    Mieliśmy z biblioteki. W porządku, ale bez szału.

  4. #2924
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    jul Kot Prot wymiata! za każdym razem kiedy któreś z nas jest w usa przywodzimy! UWIELBIAMy!
    grafika postacie są boskie!
    teraz mąż będzie jechał pewnie znowu coś NAM przywiezie,dziewczyny zarówno książki jak i bajki tyż lubią.

    a ja uroczyście obiecałam nie kupować w najbliższym czasie literatury,korzystać z biblio! czuję się fatalnie na tym odwyku eh!
    czy ktoś też tak ma?
    staram się za często/gęsto tutaj nie zaglądać bo robię tzw. windowshoping w sieci , wrzucam sobie do koszyczka ;-P
    Ostatnio edytowane przez stokrotka.a ; 11-10-2013 o 16:46
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  5. #2925
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Też jestem na odwyku. Staram się nie wchodzić do księgarń internetowych. Ostatnio przytaszczyłam 6 książek z biblio, to mi mąż wyliczył, że ponad stówkę zaoszczędziłam

  6. #2926
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    A ktoś w końcu ma książkę "W przedszkolu" wyd. Czarnej Owieczki? Bo zastanawiam się czy byłby to fajny prezent dla córy, która bardzo lubi 4 pory roku na Czereśniowej. Niestety nie bardzo mam na miejscu księgarnie, w której mogłaby być ta książka.
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  7. #2927
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    A ktoś w końcu ma książkę "W przedszkolu" wyd. Czarnej Owieczki? Bo zastanawiam się czy byłby to fajny prezent dla córy, która bardzo lubi 4 pory roku na Czereśniowej. Niestety nie bardzo mam na miejscu księgarnie, w której mogłaby być ta książka.
    Randia ma

  8. #2928
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Pomelo przeciwieństwa jest boski
    ale
    poczucia humoru nie zawsze łapie moja prawie 5 latka a prawie 2 latka w ogóle

  9. #2929
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    A ktoś w końcu ma książkę "W przedszkolu" wyd. Czarnej Owieczki? Bo zastanawiam się czy byłby to fajny prezent dla córy, która bardzo lubi 4 pory roku na Czereśniowej. Niestety nie bardzo mam na miejscu księgarnie, w której mogłaby być ta książka.
    ja właśnie kupiłam moja córka zachwycona!! To jej pierwsza książka z takiego rodzaju. Mi też się bardzo podoba, ale nie mam porównania do innych.

  10. #2930
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaUlki Zobacz posta
    ja właśnie kupiłam moja córka zachwycona!! To jej pierwsza książka z takiego rodzaju. Mi też się bardzo podoba, ale nie mam porównania do innych.
    O widzisz... to będę ją musiała wpisać na listę prezentów gwiazdkowych dla córy
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  11. #2931
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    A ja dziś obejrzałam w księgarni i zachwycona nie byłam. Ciężko się to ogląda. Straszny bałagan, nie wiadomo na czym oko posadzić. Dziki, wszechogarniający, wylewający się wręcz tłum, bez ładu i składu. Przerażające widmo ścisku.

    Poza tym obejrzałam 2 z 3 nowych Albertów i nie powalają. Raczej ich nie kupię, a miał to być pomysł na Bożenarodzenie. Nic to, wątek prężny przed grudniem jakoś mnie pewnie natchniecie
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  12. #2932
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    a, z arosowej paczki na razie wydałam dzieciom tylko Biblię dla maluchów, i jestem na tak - jakiś czas temu szukałam jakiejś formy biblii zdatnej dla mniejszych dzieci, napisanej prostym a nie "ukościelnionym" językiem, ze znośnymi obrazkami, takiej, żeby dzieci miały ochotę ją czytać, koleżanka poleciła mi tą, ale że w międzyczasie coś tam w domu się pojawiło to kupiłam dopiero teraz. Jest ok nawet dla trzylatka, nie muszę tłumaczyć co drugiego słowa, jest dużo obrazków, mało tekstu; mojej pięciolatce się b. podoba, ale po niej zdecydowanie widzę zainteresowanie tematem (chyba z przedszkolnej religii). Ale zdecydowanie dla wierzących, nie jest to czysta historia biblijna jak w Naszym dzieciom o Biblii Anny de Vries, jak ją pamiętam ze swojego dzieciństwa (na nią moje dzieci, zwłaszcza młodszy, jeszcze za małe).
    mój trzylatek dostał już jakiś czas temu. największy szał był około 2-gich urodzin, czytaliśmy w kółko. Ja jednak jakoś nie przepadam za ta wersją - ani treściowo, ani graficznie.
    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    ja jeszcze nie zrobiłam zamówienia w arosie
    zastanawiam się nad tą książką, http://aros.pl/ksiazka/charlie-i-lol...-lubie-snieg-2
    chłopaki ostatnio oglądają bajkę i bardzo im się podoba, a czy tam jest dużo do czytania czy więcej do oglądania
    też się nad tym zastanawiam, mielismy z biblioteki "naprawdę niedobrze się czuję" i bardzo nam się podobało.


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  13. #2933
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Moje dzieci bardzo lubiły tę "Biblię dla maluchów", jeszcze gdzieś ją mamy, bardzo wyczytany egzemplarz.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  14. #2934

  15. #2935
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    mój trzylatek dostał już jakiś czas temu. największy szał był około 2-gich urodzin, czytaliśmy w kółko. Ja jednak jakoś nie przepadam za ta wersją - ani treściowo, ani graficznie.
    dobra, doprecyzuje - "Biblia dla maluchów" wg mnie jest ok, a chęcią czytałam ale bez tego, żeby był zachwyt książką samą w sobie - jest zdecydowanie najlepsza, z tego, na co trafiłam w temacie dla tej kategorii wiekowej, w dużej mierze przez ten ukościelniony język (nawet tłumaczenia nawet fajnie zapowiadających się książeczek wypadają średnio... imho pan Jezus mógłby kochać a nie tylko miłować, jeść a nie tylko spożywać etc; aczkolwiek ostatnio spotkałam się z tezą, że powinno się czytać dzieciom Nowy Testament bez zmian tekstu robionych stosownie do ich wieku, ale za to z odpowiednimi licznymi ilustracjami)

    Jeśli ktoś poleci coś stosowniejszego dla pięciolatki będę bardzo wdzięczna - widzę, że temat ją bardzo pociąga, a ta pozycja jest chyba dla niej do w miarę szybkiego wyeksploatowania, zwłaszcza że specjalnie chce żeby jej czytać Nowy Testement, i już za drugim niezbyt długim czytaniem mieliśmy powtórki. Gdybym trafiła na książkę ze 2 lata temu byłabym przeszczęśliwa, choć i teraz się nie zmarnuje

    stokrotko - ja byłam na odwyku, teraz zrobiłam stosunkowo niewielkie zakupy, w dużej mierze już pod Boże Narodzenie, i planuję na odwyk wrócić Byłam mocno zdziwiona, że w Bonito, od marca zrobiłam tylko 2 razy zakupy, i to mizerniutkie w porównaniu z poprzednimi miesiącami - a jak mi się dobrze zrobiło, jak popatrzyłam tam w historii, ile zaoszczędziłam!
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  16. #2936
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Och, miałam tę książkę!!! Aż mi serce mocniej zabiło!

  17. #2937
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    A czy ktoś ma:


    Właśnie zamóiłam w Empiku...
    Nie będziesz żałowała! Ciepła książeczka i piękne obrazki
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

  18. #2938
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    przyszła paka z arosa tyle cudności, że ho ho Teraz tylko muszę podzielić co na mikołajki, co na gwiazdkę moim chłopakom i innym dzieciakom, no i co do wydzielania w międzyczasie

    No i odwyk zaczynam tak na miesiąc, może dwa

    A ze znalezisk to wpadł mi "puc, bursztyn i goście" mojego męża jeszcze z dzieciństwa, z Naszej Księgarni za całe 700 zł jeszcze
    I "Diogenes w beczce" staruteńki, cieszy mnie bardzo bo starszy synek ostatnio o mitologie podpytuje.
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  19. #2939
    Chustomanka Awatar musajka
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,073

    Domyślnie

    O mam też Diogenesa w beczce z lat młodości. Miałam taki ilustrowany przez jakiegoś czeskiego czy słowackiego rysownika, z mnóstwem detali, na które patrzyłam godzinami

  20. #2940
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nalia Zobacz posta
    A ze znalezisk to wpadł mi "puc, bursztyn i goście" mojego męża jeszcze z dzieciństwa, z Naszej Księgarni za całe 700 zł jeszcze
    Kochałam tę książkę! Moja czeka w piwnicy na powrót na regał

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    a, z arosowej paczki na razie wydałam dzieciom tylko Biblię dla maluchów, i jestem na tak
    Masz jakieś nowe wydanie? Widziałam, że pierwsza taka biblia wyszła dawno temu i jestem ciekawa czy cos zmieniali w miedzyczasie czy mogę kupić starszą wersję?
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •