Strona 307 z 807 PierwszyPierwszy ... 207257297299300301302303304305306307308309310311312313314315317357407 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,140 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #6121
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Natala, jak teraz wygląda wysyłka z amazona do pl? pytam tak na szybko zanim zacznę się wczytywać
    sie placi, niestety. nie wiem ile - bo nie korzystalam od zmian, ale juz nie ma bezplatnej wysylki. jak sie chce nowe ksiazki to sie oplaca przez book depository zamawiac - oni maja dalej wysylke da darmo.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #6122
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    oo, znów przepadłam, pójdę z torbami, pójdę jak nic. Pocieszam się ze przecież prawie żadnyhc zabawek dziecku nie kupuję, bo mało co go kręci, więc nadrabiam książkami, bo to uwielbia
    o, nowy Pomelo? Zapisuję, W wielbi Pomelo. A co to to Antonino?jakaś kontynuacja? coś przegapiłam?
    właśnie konstruuję nowe zamówienie bo połowa poprzedniego leż schowana na potem, mama mu zbiór- bo bez obrazków, filomena bo taka sobie, panama jakoś średnio wchodzi.. więc zakupuję nowe alberty- te wchodzą doskonale , poza tym obrazkowe mam mu, drugie urodziny prosiaczka, kilka kartonówek- tak na ostatni raz.. Czy marchewka z groszkiem dla dwulata będzie ok? a lotta trzy opowiadania? dwulat rozgarnięty i nawet przy książce dość cierpliwy


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  3. #6123
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    O dzięki, całkiem zapomniałam o book depository
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  4. #6124
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    zuku - Lotta imo moze jeszcze chwilke poczekac, W tez rozgarniety, ale tak blizej trzech lat chyba zaczelismy czytac (w kolko i nieustannie ). Antonino pierwszy to Antonino w walce z czasem - moi lubia bardzo i juz sie ciesza na nastepne. na stronie wydawnictwa mozna podgladnac odrobine wnetrze.

    a co do kartonowek - moj mlodszy jak widzi cos ciekawego to sie nadal domaga kupna. wiec bym sie nie zarzekala, ze to tak na ostatni raz
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #6125
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,735

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc, jak ostatnio sprawdzałam book depository i amazona, to wyszło mi na to samo. Znaczy na book depository książki były o funta, dwa, trzy droższe i przy zamówieniu ok. 8-10 książek wychodziło mi na to samo, a nawet na korzyść amazona. Także warto sprawdzić.

  6. #6126
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    natala, dziękuję Ci bardzo za konsultację w moim ulubionym wątku
    a jak z tą marchewką? bo taaka piękna ona.. a antonina może chwycę choć graficznie mnie nie porwał. A Biegnij dynio biegnij warte zainteresowania?


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  7. #6127
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,735

    Domyślnie

    Dynia taka sobie, chociaż moja lubi. Ale z tej serii OQO lepsze są Kukuryk (nasza ulubiona) albo Zły wilk.
    Antonino u nas przeszedł bez szału, miałyśmy z biblioteki. Jak dla mojej córki to chyba za mało tekstu było, a mnie też jakoś nie porwał na tyle, żeby wymyślać.

  8. #6128
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Marchewki nie znam. Biegnij dynio mamy, F sie bal dlugo - ale nie az tak jak Kukuryka, przy ktorym dostal histerii i tyle bylo z czytania. w sumie cala seria fajna, nie wiem czy bym umiala jedna ulubiona znalezc - bardzo lubimy o Zolwiu, ktory chcial spac (ale to zdaje sie trudno kupic), Orzechowego lasucha, Czary... Drzewa po drodze i Trzy swinki tez teraz sie przymierzam do Jasia i Malgosi, ale ciagle cos nowego wydaja (w sensie nie Tako, tylko w ogole) i mi z koszyka wypada...

    Antonino specyficzny jest, to prawda. i tekstu malo - ale jakis taki w tym swoim zabieganiu. ciekawia mnie nastepne bardzo. a piersi nawet bardziej
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #6129
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    Żuku, jak już masz filomenę w szafie, to spróbujcie przeczytać - mnie nie porwała na pierwszy rzut oka, a Ala (w wieku Twojego) od razu zapałała sympatią. Coś w niej jest

  10. #6130
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,735

    Domyślnie

    Moja Kukuryka zna na pamięć, ostatnio recytowała go huśtając się na placu zabaw. Ona chyba jeszcze nie dorosła do bania się książek... Teraz mam w koszyku Jasia i Małgosię i Czary, ale nie wiem czy nie wypadną.

  11. #6131
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,644

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    to jest zebranych w jedna ksiazke 7 znanych wczesniej opowiadan - wizyta w zoo, przedszkole, nowy braciszek, rodzinne Święta, powrót Mamy do pracy, taniec - tyle znalazlam w opisie, powinno byc cos jeszcze - bo z tego wychodzi szesc (OK, w opisie jest - to moze jest i powrot do pracy i balagan?)
    Tak, Basia i bałagan bezpośrednio nawiązuje do Basi i mamy w pracy.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  12. #6132
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Tak, Basia i bałagan bezpośrednio nawiązuje do Basi i mamy w pracy.
    a to ja wiem - bo ksiazke mamy (pojedyncza) - tylko w opisie duzej jest, ze siedem opowiadan - a potem mowa o szesciu - wiec pomyslalam, ze to sa dwa rozne - i mama w pracy i Basia i balagan bo przy mamie w pracy balagan tez byl

    samuela - Czary sa cudne, tematycznie tez (dla nieznajacych - o karmieniu piersia - ale tak nienachalnie).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  13. #6133
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    "Basia. Wielka księga przygód" do nas leci. A jako że starszy ma przesyt dłuższych lektur, to też zamówiłam takie na raz: Pana brumma, Opowieści z parku percego, Alberta le blanc , i oczywiście kolejna tajemnicę lassego i mai. Odpuściłam sobie na razie "tak juz jest i już" i czekam na opinie natali Korcą mnie "Uszy do góry" ale nie wiem czy młody nie za młody, bo różnie podają wiek w opisach. Ponoć nawet ok 11 lat.

    I czekam może ktoś jednak ma Krajewskiej "Mój młodszy brat"? W necie coś o tym niewiele.
    I te wojenne książeczki o których piszecie wydaja się ciekawe, ale czy mój młody ogarnie już temat? Poczekam jeszcze trochę...
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  14. #6134
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    ooo super, nowe Kicie Kocie
    Moj maly uwielbial Antonina, ale kupowac nastepnych juz nie bede, choc ciekawia mnie.

    Wczoraj siedzielismy dlugo czytajac DOMEK, boska jest ta ksiazka! Ciekawe czy inne ksiazki z tej serii tez sa fajne.
    Pieniek tez sie spodobal.
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  15. #6135
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Polećcie coś o króliku dla 2-latki Coś co a mało do czytania.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  16. #6136
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,681

    Domyślnie

    Zapowiedź w BABARYBA

    Ktoś miał książeczki tego autora?

  17. #6137
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    Britta, jak zachęcasz to wyjmę i podsunę jutro
    a którego Brumma polecacie na początek?


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  18. #6138
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    Polećcie coś o króliku dla 2-latki Coś co a mało do czytania.
    miffy mi pierwsze przyszlo do glowy. dopiero weszlam do domu, pogrzebie potem po polkach i napisze - bo na bank cos wygrzebie

    Tak juz jest przyszlo rano, jest tam dziewczynka na wozku - do tego nie mowiaca. na razie tyle wrazen, nie zdazylam nawet porzadnie przegladnac. na szybko za to wiem, ze Dziewczynke z zoo wole graficznie. potem na spokojnie porownam i cos wiecej napisze. wojennych F nie ogarnia, nawet zreszta nie probowalam - Wiktor mlodszy od F prawie o rok - mysle, ze spokojnie moga poczekac...

    pod opinia brityy o Filomenie sie podpisze, sprobuj zuku

    ola - mamy jeszcze DESIGN - ale na razie nie chwycil, przegladneli i czeka. na inne sie szykuje od dawna, ale jakos zawsze cos innego wpada w koszyk... DOMEK zdecydowanie kroluje
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  19. #6139
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez an77 Zobacz posta
    czy może ktoś ma "Brzechwę dzieciom" z ilustracjami Szancera i mógłby mi podesłać skan stron of 23 do 26? Chłopcy podarli je na takie strzępki, że nie ma już co sklejać i brakuje nam tych porwanych wierszy
    an77, dopiero zrobiłam, wyjechaliśmy do Poznania i dopiero jesteśmy z powrotem

    Czy tak ci wystarczy? Tylko telefonem mogę póki co:









    Tylko tak mogłam pomóc.. Bo jeśli chcesz wydrukować te strony, to pewnie jakaś dobra dusza musiałaby ci zeskanować skanerem, żeby było wyraźniej i równiutko..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  20. #6140
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Widzę, że była przez moment dyskusja o serii OQO z Tako, to dorzucę nasze ulubione:
    Trzy świnki, O żółwiu, Orzechowy łasuch i Czary. Mieliśmy też z biblioteki Drzewa po drodze i też nam się podobały. A Biegnij Dynio to nawet mnie przerażało


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •