Strona 655 z 807 PierwszyPierwszy ... 155555605645647648649650651652653654655656657658659660661662663665705755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,081 do 13,100 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #13081
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kilerek_81 Zobacz posta
    Czy nową książką w Biedronce będzie Córka Bajarza https://biedronka.gazetki-promocyjne...-2016/9540/44/
    O tek, myslalam ostatnio ze z wolna zbliza sie premiera biedrowej ksiazki.

  2. #13082
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,781

    Domyślnie

    Widzialam wlasnie w newsletterze super
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #13083

  4. #13084
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Spadlamznieba mieliśmy ten blok Klub małych podróżników dookoła Polski. Kupiłam kiedyś w biedronce. To jest taki duży blok, z mapami regionów Polski. Do kolorowania, oglądania. Najważniejsze cechy danego regionu itp. Fajnie wydane. Za taką cenę polecam

  5. #13085
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Ja mysle o dobre-ksiazki.com.pl i tam wysylka do ruchu jest tylkl przy malym zamowieniu, wieksze mi policzyll poczta. I brak progu darmowej wysyllkk, nie lubie.
    Ja wyszukiwarke nieprzeczytane lubie, bo na arosie bonito to wyskakuje mi milion stron i tak szerokie skojarzenia, ze nic znalezc nie moge.
    Nie wiem, czy się zmienił regulamin, czy też inaczej rozumiemy duże zamówienie, ale bez problemu osiem książek i grę dostarczają do kiosku (Botanicum, Co kryje morze?, Co kryje las?, Galeria dzikich zwierząt, Mapy. Edycja pomarańczowa, Złota klatka, Rzeka czasu, Nela na kole podbiegunowym oraz Dzieci z Carcassonne). Ale przyznaję, że ceny bardzo się zmieniają, gdy zamawiałam parę dni temu kwota za całość była o 40 zł niższa...

  6. #13086
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryba Zobacz posta
    Nie wiem, czy się zmienił regulamin, czy też inaczej rozumiemy duże zamówienie, ale bez problemu osiem książek i grę dostarczają do kiosku (Botanicum, Co kryje morze?, Co kryje las?, Galeria dzikich zwierząt, Mapy. Edycja pomarańczowa, Złota klatka, Rzeka czasu, Nela na kole podbiegunowym oraz Dzieci z Carcassonne). Ale przyznaję, że ceny bardzo się zmieniają, gdy zamawiałam parę dni temu kwota za całość była o 40 zł niższa...
    25 pozycji koło 350zł, w pewnym momencie zniknęła przesyłka do kiosku i najniższa wynosiła prawie 10 pocztą. Te 40zł różnicy możesz zbić jak będziesz dodawać książki do koszyka przez ceneo. Spróbuj znależć swoje pozycje w ceneo, kliknij odnośnik do dobre książki i cena jest niższa. Zwróć uwagę, że jak przejdziesz do ksiazki przez ceneo, a potem juz klikniesz opis na dobreksiazki to cena wzrosnie. Robisz to tak, że kolejno szukasz swoje ksiazki przez ceneo, wchodzisz przez ceneo na dobreksiazki i dodajesz do koszyka. Najlepiej robić to też na oknie incognito, zeby nie pamietal poprzednich ciasteczek i cen. Niestety i dobreksiazki i nieprzeczytane robia taki myk z cenami i w sumie staly klient na tym traci.
    I moze widzisz tez rownice cen na korzysc dobreksiazki wlasnie nie wchodzac an nieprzeczytane przez ceneo, bo razem z ta wysylka dobreksiazki wyszly mnie drozej niz nieprzeczytane.

  7. #13087
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    25 pozycji koło 350zł, w pewnym momencie zniknęła przesyłka do kiosku i najniższa wynosiła prawie 10 pocztą. Te 40zł różnicy możesz zbić jak będziesz dodawać książki do koszyka przez ceneo. Spróbuj znależć swoje pozycje w ceneo, kliknij odnośnik do dobre książki i cena jest niższa. Zwróć uwagę, że jak przejdziesz do ksiazki przez ceneo, a potem juz klikniesz opis na dobreksiazki to cena wzrosnie. Robisz to tak, że kolejno szukasz swoje ksiazki przez ceneo, wchodzisz przez ceneo na dobreksiazki i dodajesz do koszyka. Najlepiej robić to też na oknie incognito, zeby nie pamietal poprzednich ciasteczek i cen. Niestety i dobreksiazki i nieprzeczytane robia taki myk z cenami i w sumie staly klient na tym traci.
    I moze widzisz tez rownice cen na korzysc dobreksiazki wlasnie nie wchodzac an nieprzeczytane przez ceneo, bo razem z ta wysylka dobreksiazki wyszly mnie drozej niz nieprzeczytane.
    Świetny patent z tym ceneo, rzeczywiście - różnica niebagatelna! Będę pamiętać na przyszłość Dzięki!

    No tak - 25 książek, nawet nieco mniejszych czasem, to spora paczka.

  8. #13088
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Dziewczyny chylę czoła na robienie zamówienia w ten sposób (chodzi o wchodzenie na ceneo)
    U mnie notoryczny brak czasu i książki zamawiam wieczorem jak dzieci śpią.
    Ale przyznam, że ciekawy sposób i nie sądziłam, że takie "oszustwa" robią firmy.
    Po raz kolejny jestem zadowolona z bonito bo tam wiem co mam, ile płacę i co kupuję a obsługa klienta stacjonarnie też wesprze i doradzi oraz zaproponuje rabat jeśli go nie wykorzystałam

  9. #13089
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Dziewczyny chylę czoła na robienie zamówienia w ten sposób (chodzi o wchodzenie na ceneo)
    U mnie notoryczny brak czasu i książki zamawiam wieczorem jak dzieci śpią.
    Ale przyznam, że ciekawy sposób i nie sądziłam, że takie "oszustwa" robią firmy.
    Po raz kolejny jestem zadowolona z bonito bo tam wiem co mam, ile płacę i co kupuję a obsługa klienta stacjonarnie też wesprze i doradzi oraz zaproponuje rabat jeśli go nie wykorzystałam
    Nie lubię przepłacać, bo książka tu czy tam, to ta sama książka. Sprawdzając przez ceneo, czasem też wyhaczam inne promocje z darmową dostawa np, tak kupiłam ostatnio okazyjnie Mały Gruffalo, Złote zero w zenicie i Bajki Łysiaka cz2.
    Mnie zakupy internetowe relaksują, choć też robię je po nocach . Nie znaszę natomiast zakupów stacjonarnych, tylko spożywka albo coś co wiem konkretnie gdzie i jak,

  10. #13090
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Zakupów stacjonarnych też nie lubię i nie robię ( no ok bardzo bardzo rzadko robię)z tego powodu mam ciągłe braki garderoby
    Ale księgarnie lubię szczególnie takie z miejscem na odpoczynek, kącikiem dla dzieci.
    Bardzo lubię biblioteki ale tam nie mogę być długo z dziećmi, bo przeszkadzają, bo hałasują etc.
    Nawet czasami się zastanawiam jak to jest, że w księgarniach dzieci nie przeszkadzają a w bibliotece to czasami jakby się szaleju najadły.
    Po prostu lubię kontakt z drugim człowiekiem, a ceny okładkowe w stacjonarnych - no niestety okładkowe, ale zawsze coś można też znaleźć, porozmawiać z kimś, dowiedzieć się o czymś. Dlatego co jakiś czas zaglądam do księgarni stacjonarnych.
    Bo jednak większość moich pozycji to dyskont bonito a nie stacjonarne

  11. #13091
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Syn od Mikołaja chce dostać książkę o metro, jak się buduje, jak wygląda i takie tam.... znajdę coś w tym temacie? proszę pomóżcie

  12. #13092
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Dziewczyny co możecie polecić dla 4-4,5 latków na mikołaja do 12zł? Będę bardzo wdzięczna za pomoc

  13. #13093
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,728

    Domyślnie

    U nas w przedszkolu dzieci rok temu dostały Basię i Boże Narodzenie.

  14. #13094
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Proszę o pomoc! Napalilam się na Brzechwa dzieciom - Dzieła wszystkie - wiersze, ale nigdzie nie mogę znaleźć screenów ile tam jest ilustracji. Ma ją już któraś może? Poprzednim razem kupiłam Sto bajek i był niewypał, bo za mało obrazków

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

  15. #13095
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    http://nk.com.pl/brzechwa-dzieciom-d...l#.WCxOk2bTloM
    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    Proszę o pomoc! Napalilam się na Brzechwa dzieciom - Dzieła wszystkie - wiersze, ale nigdzie nie mogę znaleźć screenów ile tam jest ilustracji. Ma ją już któraś może? Poprzednim razem kupiłam Sto bajek i był niewypał, bo za mało obrazków

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
    A na stronie wydawnictwa zawsze jest pdf z fragmentem, zobacz sobie. Raczej bedzie bogato ilustrowana, bo poprzednie dziela wszhsykie bajkk takie bylo. Bralabym w ciemno .

  16. #13096
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    dziewczyny polećcie coś dla bystrej 3,5 latki na Mikołaja, zainteresowania wszelkie

  17. #13097
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sensibileanima Zobacz posta
    Dziewczyny co możecie polecić dla 4-4,5 latków na mikołaja do 12zł? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
    Basia i BN to imo fajny trop, w bonito za 12.74 zlotego. za te kwote to chyba najlepsza ksiazka bedzie.

    Cytat Zamieszczone przez pompolinka Zobacz posta
    dziewczyny polećcie coś dla bystrej 3,5 latki na Mikołaja, zainteresowania wszelkie
    obrazkowa Lotta z Zakamarkow. takiez Dzieci z Bullerbyn. Wesoly Ryjek z Medii Rodziny; Zubr Pompik tez z MD (to moze byc ciut na wyrost). pomysle i dopisze... i przepraszam, ze bez linkow, ale mi ciezko jedna reka pisac
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #13098
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    25 pozycji koło 350zł, w pewnym momencie zniknęła przesyłka do kiosku i najniższa wynosiła prawie 10 pocztą. Te 40zł różnicy możesz zbić jak będziesz dodawać książki do koszyka przez ceneo. Spróbuj znależć swoje pozycje w ceneo, kliknij odnośnik do dobre książki i cena jest niższa. Zwróć uwagę, że jak przejdziesz do ksiazki przez ceneo, a potem juz klikniesz opis na dobreksiazki to cena wzrosnie. Robisz to tak, że kolejno szukasz swoje ksiazki przez ceneo, wchodzisz przez ceneo na dobreksiazki i dodajesz do koszyka. Najlepiej robić to też na oknie incognito, zeby nie pamietal poprzednich ciasteczek i cen. Niestety i dobreksiazki i nieprzeczytane robia taki myk z cenami i w sumie staly klient na tym traci.
    I moze widzisz tez rownice cen na korzysc dobreksiazki wlasnie nie wchodzac an nieprzeczytane przez ceneo, bo razem z ta wysylka dobreksiazki wyszly mnie drozej niz nieprzeczytane.
    Co kryje las - sprawdziłam. Ceneo i nieprzeczytane 32,63. Bezpośrednio w nieprzeczytane - 32,62.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  19. #13099
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Syn od Mikołaja chce dostać książkę o metro, jak się buduje, jak wygląda i takie tam.... znajdę coś w tym temacie? proszę pomóżcie

    mysle o tym metrze -ale nic mi do glowy nie przychodzi chwilowo poza tym - ale to nie do konca spelnia oczekiwania syna, niestety... (w linku jest podglad!)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #13100
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    http://nk.com.pl/brzechwa-dzieciom-d...l#.WCxOk2bTloM

    A na stronie wydawnictwa zawsze jest pdf z fragmentem, zobacz sobie. Raczej bedzie bogato ilustrowana, bo poprzednie dziela wszhsykie bajkk takie bylo. Bralabym w ciemno .
    Dziękuję i czekam jeszcze, może ktoś potwierdzi czy na każdej stronie jest obrazek Myślałam, że to taki hicior będzie, a tu cisza...

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •