Strona 532 z 807 PierwszyPierwszy ... 32432482522524525526527528529530531532533534535536537538539540542582632 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,621 do 10,640 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #10621
    Chustoholiczka Awatar slonetshko
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    uk
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    ja tylko chcialam napisac (a co tam, moderacja mnie nie pogoni ), ze w aukcji dla Tymka III (http://www.chusty.info/forum/showthr...zmaito%C5%9Bci) mozna sobie wylicytowac wybor ksiazek i ksiazki rozniaste tez (http://www.chusty.info/forum/showthr...-gry-i-zabawki)

    No to szykuj się Kochana

  2. #10622
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    518

    Domyślnie

    Przy okazji zamówień świątecznych ehhhmmm znacie to? Warto?

    I jeszcze gdzieś było ale..... które biuro dedektewistyczne Lassego i Mai jest pierwsze? Dla 8 i 9 latka chcę kupić i warto do tego łamigłówki Lassego i Mai? Czy za łatwe będą?
    Ostatnio edytowane przez swbarbara ; 10-11-2015 o 22:48

  3. #10623
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    diamenty
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  4. #10624
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,812

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swbarbara Zobacz posta
    Przy okazji zamówień świątecznych ehhhmmm znacie to? Warto?

    I jeszcze gdzieś było ale..... które biuro dedektewistyczne Lassego i Mai jest pierwsze? Dla 8 i 9 latka chcę kupić i warto do tego łamigłówki Lassego i Mai? Czy za łatwe będą?
    znacie u nas szal byl na kilka dni teraz juz zapomniana
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  5. #10625
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    518

    Domyślnie

    Annagdynia a trza czytać kolejno? Bo wzięłam zgodnie z pasjami jednemu tajemnice meczu drugiemu pływalni.
    Dzięki qqryk to wywalam na rzecz roku w lesie

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  6. #10626
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,812

    Domyślnie

    Sama skusze sie na Rok w lesie od Mikolaja
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  7. #10627
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swbarbara Zobacz posta
    Annagdynia a trza czytać kolejno? Bo wzięłam zgodnie z pasjami jednemu tajemnice meczu drugiemu pływalni.
    Dzięki qqryk to wywalam na rzecz roku w lesie

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Moim zdaniem zupełnie nie trzeba kolejno.

    A te łamigłówki brązowe, srebrne i złote Najstarszy właśnie między II a III klasa robił - z dużą przyjemnością, są łatwiejsze i trudniejsze, bawił się dobrze.
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

  8. #10628
    Chustoholiczka Awatar gazetka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5,042

    Domyślnie

    Dolacze do pochwal pettsona i findusa, dla dwulatki kartonowe i jak mały findus się zgubił. Poza tym Nusie wszystkie. Rok w lesie obowiązkowy. Czasem Zbojcy i Dzikie stwory. Co ją tam jej na urodziny kombinuje - Felek i Tola, sprawdze co tam jeszcze wypisujecie... Gruffalo był niedostępny niedawno, choć chciałam kupić , na targach się dowiedziałam że dodruk wiosną

    Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka
    Janka - jesień 2013, Hanka - sierpień 2016, Leon - październik 2019



  9. #10629
    Chustoholiczka Awatar gazetka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5,042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundi Zobacz posta
    Seria pytan ode mnie bo sie znowu tego nazbieralo:

    Czy Turlututu na wakacjach jest bardziej do czytania czy kolorowania? Bylam przekonana, ze to nie jest ksiazka tylko kolorowanka z zadaniami. Ale na niektorych zdjeciach wyglada jak zwykla ksiazka. Czy da sie z niej korzystac bez pisania po niej? Nie lubie za bardzo takiego polaczenia jak np. Kicia Kocia w Afryce, gdzie to niby ksiazka a jednak wolno po niej pisac :/

    I pytanie mam o ''Listy od Swietego Mikolaja'' Tolkiena. Warto to przeczytac dzieciom w okresie przedswiatecznym?

    Czasem piszecie do roznych wydawnictw z jakimis pytaniami... Nie wiecie czy wydawnictwo Znak odpisuje na takie maile? I na jaki adres pisac wlasciwie? Bo ja pisalam kilka razy na rozne adresy mailowe, ktore znalazlam na stronie i niestety zadnych odpowiedzi nie bylo A ja ciagle z tym jednym pytaniem: o co chodzi z ''Doktorem Dolittle na Ksiezycu''? Ze zapowiedz byla na okladce a ksiazki nie ma. Bo ja sie niestety nie znam, moze po prostu to tak dlugo trwa? A moze zdarza sie czesto, ze mimo zapowiedzi ksiazka nie zostaje wydana?
    Okladke z zapowiedzia juz kiedys wklejalam: #9414
    A tu jeszcze zdjecie w srodku, ksiazka wydana w 2014 wiec mysle, ze o jesien 2014 wlasnie chodzilo.


    Wiem, ze sie powtarzam troche z tym Doktorem, ale chcialabym wiedziec czego sie spodziewac. Tym bardziej, ze czytamy akurat czesc poprzedzajaca ta o Ksiezycu.
    Gundi mój kolega jest szefem sprzedaży w znaku, zapytać? O tego doktora?

    Listy św. Mikołaja to IMO bardziej dla fascynatow Tolkiena niż dla dzieci, choć PAN Błysk wygląda fajnie. No bo jak, te listy pisze Tolkien czy Mikołaj i kto do kogo? Książkę jako taka uwielbiam
    Janka - jesień 2013, Hanka - sierpień 2016, Leon - październik 2019



  10. #10630
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Dziękuję, o Doktora Dolittle zapytalam przez Facebook i dostalam szybką odpowiedź
    I za opinię o Listach od Mikołaja również dziękuję bardzo.

    Edit:
    Muszę chyba coś z koszyka wywalić Tak się zastanawiam czy "Mieszkamy w książce " jest takie fajne. Za dużo zdjęć środka Google nie pokazuje niestety.
    Ostatnio edytowane przez Gundi ; 11-11-2015 o 01:32
    2009 2012

  11. #10631
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Wczoraj wróciliśmy do Historyjek o Bobo w książce jest informacja, że będzie 3 część przygód ktoś coś wie na ten temat?

  12. #10632
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammillka Zobacz posta
    natknęłam się dzisiaj na: Dlaczego dorośli mają dziwne zęby? Poznańska Anna Manna wyd. Kaszamanna

    a tu zapowiedź nowości:
    Dlaczego dorośli mają dziwne zęby posiadamy obecnie z biblioteki i muszę przyznać, że jest super! Może nie ma w niej naukowej wiedzy, ale ogólnie udziela nam informacji dlaczego zęby są dziurawe, cuchnące i że bakterie z chorych zębów mogą zaatakować inne części ciała. Ta pozycja przydałaby się może też niektórym dorosłym
    Niko 2012, Zo 2017

  13. #10633
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slonetshko Zobacz posta
    No to szykuj się Kochana
    z przyjemnoscia

    Cytat Zamieszczone przez swbarbara Zobacz posta
    Annagdynia a trza czytać kolejno? Bo wzięłam zgodnie z pasjami jednemu tajemnice meczu drugiemu pływalni.
    Dzięki qqryk to wywalam na rzecz roku w lesie
    imo dobrze zaczac od diamentow - bo tam jest wyjasnione jak Biuro powstalo - potem wszystko jedno.

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Sama skusze sie na Rok w lesie od Mikolaja
    skus sie skus, cudna jest

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Wczoraj wróciliśmy do Historyjek o Bobo w książce jest informacja, że będzie 3 część przygód ktoś coś wie na ten temat?
    niby miala byc dawno - ale jak beda ja tyle wydawali ile czesc druga, to jeszcze poczekamy Hokus-Pokus samo gdzies napisalo, ze oni sa wydawnictwo dzialajace wg zasad slow
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #10634
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Podpowiedzcie - co o pająkach dla półtora roku? Opowiedz mi mamo co robią pająki właśnie zamówiłam. Ale może jest coś jeszcze? Fascynacja przyszła i z życia i z ilustracji "jak mały Findus się zgubił".
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  15. #10635
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Carle Pajączek
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  16. #10636
    Chustomanka Awatar danae
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eyja Zobacz posta
    Podpowiedzcie - co o pająkach dla półtora roku? Opowiedz mi mamo co robią pająki właśnie zamówiłam. Ale może jest coś jeszcze? Fascynacja przyszła i z życia i z ilustracji "jak mały Findus się zgubił".
    lektura bardziej pod kątem oswajania lęków, ale i dla samych obrazków można - Jak pokonać pająki? Strachy na lachy! nam się bardzo podobały, trochę wnętrza na szybko znalazłam tu: http://mamanietylkoadama.blogspot.co...k-pokonac.html
    Tutek 30 XII 2012 i Zoja 13 ​II 2015

  17. #10637
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Pajączek carle juz dawno za nami. Może czas go odświeżyć. Zapomniałam o nim. Dzięki!
    Danae super! Myślę że chwyci
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  18. #10638
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    A ja znowu szukam dla 10-latka, podpowiecie coś z nowości? Lubi zagadki

    Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka

  19. #10639
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Tym razem i ja spytam, a nuż...
    Ostatnio kolejne wieczory czytam pieciolatkowi wyciągnięte w biblio ptzez niego Star Wars Imperium kontratakuje, oczywiście szykujemy się na inne części (jeśli są, ale zakładam, że tak). Jestem pod wrażeniem wytrwałości (gdybym nie znała postaci na bank bym się pogubiła, a jeszcze zaczynając od środka historii... a to praktycznie jego pierwszy kontakt poza obrazkami lego etc) i zainteresowania tematem i myślę czy by mu czegoś gwiezdno-wojennego nie sprawić. Ktoś ma jakieś doświadczenie i coś do polecenia (tudzież odradzenia)?

    wysłane z telefonu
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  20. #10640
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    jul, my mamy "Star Wars. Wielki ilustrowany przewodnik" z Egmontu. Opisy postaci, historia galaktyki i wojen, troche o samym filmie. Masa zdjec i ilustracji. Michal od dwoch lat oglada, a ostatnio tez czyta. Nawet do szkoly raz zabral mimo ze to ciezki duzy album. Trzylatka tez sie juz zainteresowala tematem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •