Strona 450 z 807 PierwszyPierwszy ... 350400440442443444445446447448449450451452453454455456457458460500550 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,981 do 9,000 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #8981
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    no jasne dzisiaj wyslane, mam nadzieje, ze najpozniej we wtorek bedzie do odbioru
    Ja też czekam bo też mnie kusi

  2. #8982
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ja powiem szczerze nowego Astona trochę się boję, bo on od zawsze w naszym domu kojarzony z kamieniami, młodsza kocha kamienie a teraz co? prezenty u nas raczej ta druga wersja nie przejdzie
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  3. #8983
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    A dla jakiego wieku ten Aston?
    J.2014 i E.2016

  4. #8984
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    mój sześciolatek nadal kocha
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  5. #8985
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Aston piękny, widziałam dziś na targach. Moja najmłodsza go kocha.
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  6. #8986
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    dziewczyny ja z pytaniem - miał ktoś w rękach "Co!?" z Tataraku? Przyjęła się u kogoś? niewiele w necie widziałam i jakoś nie mogę się zdecydować.
    I jeszcze wpadł mi w oko "Niedźwiedź łowca motyli" - dla dwulatki, która łyka wiele będzie ok, czy tam dużo tekstu?
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  7. #8987
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    u nas ostatnio hitem są tajemnice ...
    czytaliśmy tajemnica wyścigu teraz tajemnica meczu, młody (9l) pochłonięty wkońcu pierwszą książką tak naprawdę, że nawet jak do sklepu jedziemy to bierze ją ze sobą i czyta tam ;P [nogdy bym nie przypuszczała
    i już ogląda jakie jeszcze tajemnice są wydane
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  8. #8988
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agum Zobacz posta
    dziewczyny ja z pytaniem - miał ktoś w rękach "Co!?" z Tataraku? Przyjęła się u kogoś? niewiele w necie widziałam i jakoś nie mogę się zdecydować.
    mieliśmy (wciąż mamy, choć już na sprzedaż) - u nas się przyjęła. historia napisana z humorem, bardzo kolorowa.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  9. #8989
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,737

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agum Zobacz posta
    "Niedźwiedź łowca motyli" - dla dwulatki, która łyka wiele będzie ok, czy tam dużo tekstu?
    Niezbyt dużo. Moja dostała jak miała 2,5 i był hit od początku. To jedna z moich ulubionych książek.

  10. #8990
    Chustomanka Awatar danae
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agum Zobacz posta
    dziewczyny ja z pytaniem - miał ktoś w rękach "Co!?" z Tataraku? Przyjęła się u kogoś? niewiele w necie widziałam i jakoś nie mogę się zdecydować.
    I jeszcze wpadł mi w oko "Niedźwiedź łowca motyli" - dla dwulatki, która łyka wiele będzie ok, czy tam dużo tekstu?
    "Co!?" mi się nie podoba, ale mój dwu-i-pół latek zaśmiewa się w głos... jest mocno z przymrużeniem oka, o chłopcu który przyjechał do babci na noc. Krótki tekst, prosta fabuła, żartobliwa (groteskowa wręcz). Ale mnie ciut przeraża postać babci - jednocześnie dość despotycznie każe wnukowi iść spać, z drugiej strony robi dla chłopca wszystko (brakuje mu łóżka, więc ona ścina drzewo, konstruuje łóżko i maluje je itd.). Jak coś to mogę wrzucić fotki
    Tutek 30 XII 2012 i Zoja 13 ​II 2015

  11. #8991
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    dziękuję. To spróbujemy z obydwiema.

    A my w tym tygodniu z biblioteki przyniosłysmy "Chodzi o to, czy wiesz co to. Zwierzęta" Marcina Brykczyńskiego i bardzo nam podeszła. Sztywna, kartonowa. Kilka wierszyków w formie zagadek o zwierzętach z kolorowymi przyjemnymi dla oka ilustracjami, czarno-białe zgadywanki (labirynty, wyszukiwanie określonych zwierząt ukrytych na rysunku). Po kilku zagadkach córa chciała więcej i musiałam kreatywność uruchamiać wymyślając kolejne.

    Kustafa nie wiem czy by Ci odpowiadała,ale właśnie natrafiłam na wiersze Brykczyńskiego o kolorach. Mnie się wydaje całkiem ciekawa.
    Tu można się zorientować jak wygląda wnętrze http://www.wyd-literatura.com.pl/mar...2-kolorow.html
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  12. #8992
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agum Zobacz posta
    dziewczyny ja z pytaniem - miał ktoś w rękach "Co!?" z Tataraku? Przyjęła się u kogoś? niewiele w necie widziałam i jakoś nie mogę się zdecydować.
    I jeszcze wpadł mi w oko "Niedźwiedź łowca motyli" - dla dwulatki, która łyka wiele będzie ok, czy tam dużo tekstu?
    Co uwielbiamy - dla mnie to nie despotyczna babcia kazaca spac, tylko wnuczek robicy wszystko, zeby spac nie isc Niedzwiedzia uwielbiam bardziej ja niz chlopaki, ale generalnie lubiany bardzo. mysle, ze sie spokojnie nada.

    Cytat Zamieszczone przez kaisa Zobacz posta
    A dla jakiego wieku ten Aston?
    od roku, dwoch w gore. moi kochaja do tej pory.

    edit: kustafa - jakos przeoczylam Twoje pytanie - my mamy Brykczynskiego - fajne wierszyki, ladnie ilustrowane - jak na podgladzie - kazdy kolor dominujacy na swojej ilustracji. Kameleon tez fajny, tylko prostszy duzo.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  13. #8993
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    kustafa nie znam, ale o kolorach jest jeszcze takie coś:

    http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2...=1412802602893
    i jeszcze

  14. #8994
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    o Stworkach czytalam gdzies na blogu ksiazkowym (ale nie jestem w stanie sobie przypomniec gdzie), ze pomysl swietny, ale wierszyki srednie. do Kulmowej sie sama przymierzam, ale ciagle z kszyka jakos wypada...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #8995
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,955

    Domyślnie

    Agum, pamiętam,że moja Lena zaczytywała się książką "Co?I", z biblioteki wypozyczalismy co i rusz. nawet jako 4-latka i więcej kazała sobie do niej wracać

  16. #8996
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    kustafa
    no to tej nie polecam, tzn na pewno nie do nauki o kolorach i nie dla tego wieku. Mam i zdecydowanie te wiersze są mniej przystępne dla maluchów i takie "nie wprost" więc IMHO ciężko dziecku będzie skojarzyć treść z konkretnym kolorem
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  17. #8997
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,811

    Domyślnie

    ja tez nabyłam Co?! ale u nas na razie nawet nie ruszona czeka na lepsze dni
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  18. #8998

    Domyślnie

    http://tako.biz.pl/skrzynka.htm


    Trafiłam ostatnio na serię wydawnictwa Tako "Skrzynka potworów". Ciekawa jestem Waszych opinii. Ilustracyjnie mi się podoba, nie wiem tylko jak treść.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  19. #8999
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    http://tako.biz.pl/skrzynka.htm


    Trafiłam ostatnio na serię wydawnictwa Tako "Skrzynka potworów". Ciekawa jestem Waszych opinii. Ilustracyjnie mi się podoba, nie wiem tylko jak treść.
    ja lubie srednio, moje dzieci bardzo. i koniecznie musze kazdy kolejny tom kupic - to co mam robic, kupuje w sumie nie wiem czemu srednio - ale jak mam wybierac co mam czytac, to nie to. ale dla mnie najwazniejsze, ze mlodzi lubia - to sie czasem moge poswiecic - zreszta, az tak wielkie poswiecenie to nie jest, czytywalam gorsze rzeczy
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #9000
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    nam się podobają ale młode lubią takie "straszne" klimaty; u nas na tak
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •