Strona 425 z 807 PierwszyPierwszy ... 325375415417418419420421422423424425426427428429430431432433435475525 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,481 do 8,500 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #8481
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy znacie jakieś książki typu pierwsze czytanki, ale z pod kątem czytania sylabami? Ostatnio Michał czytał u koleżanki i bardzo go wciągnęło. Sylaby były zaznaczone dwoma kolorami, o tak: Mama nosi okulary.
    A jakby jeszcze to było coś znośnego graficznie, to już w ogóle super

    o, to czytał u koleżanki, ale zęby bolą od patrzenia http://www.greg.pl/dla-dzieci/58,586...-sylabowa.html
    Ostatnio edytowane przez britta ; 31-03-2015 o 22:19

  2. #8482
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez danae Zobacz posta
    natala, amberkowy też jest - http://www.matras.pl/gruffalo,p,84027
    dlatego się zastanawiam - żadnego nie widziałam na żywo, w całości i nie wiem którą wybrać - bo tylko na wyrywki widziałam że bardzo się różnią
    kupiłam tego Gruffallo i będę pisać do matrasa, bo to nie jest amberek, tylko wyd. eneduerabe 2013 z przekładem Rusinka.
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 31-03-2015 o 23:00 Powód: lit.

  3. #8483
    Chustoholiczka Awatar majka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Gdynia/Kartuzy
    Posty
    4,780

    Domyślnie

    o to pewnie i ja będę pisać - ha, niech ich maile zaleją i zwroty (dziś w bojowym nastroju)
    Piotruś lipiec 2010, Wojtuś październik 2012, Hania styczeń 2015, [*], [*], Szymon styczeń 2023

  4. #8484
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez britta Zobacz posta
    Dziewczyny, czy znacie jakieś książki typu pierwsze czytanki, ale z pod kątem czytania sylabami? Ostatnio Michał czytał u koleżanki i bardzo go wciągnęło. Sylaby były zaznaczone dwoma kolorami, o tak: Mama nosi okulary.
    A jakby jeszcze to było coś znośnego graficznie, to już w ogóle super

    o, to czytał u koleżanki, ale zęby bolą od patrzenia http://www.greg.pl/dla-dzieci/58,586...-sylabowa.html
    Cieszynska orpcz tych ksiazeczek do nauki ma tez sporo do czytania - ale imo graficznie jeszcze gorsze... to jest tzw. cykl geograficzy - Jagoda i Janek gdzies - na Litwie, w Austrii - etc. - zaczyna sie chyba od zeszytu 19, bo przy 18 jest napisane, ze to zeszyt zamykajacy pierwszy etap nauki czytania. mialam je kiedys w reku - te wyzsze, ale tylko przegladnelam - doszlam do wniosku, ze jak juz sie naucza czytac (jesli w ogole) to bez snesu wydawac pieniadze na kolejne zeszyty, lepiej im cos porzadnego do czytania kupic. zwlaszcza, ze o ile dobrze pamietam, ich tez bylo od groma i troche. one w srodku chyba maja tekst tego samego koloru, nie taki jak linkowany (ntb bardzo mi sie pomysl podoba) - ale uciac bym sobie nic nie dala, ze tak jest (a nie moge znalezc podgladu srodka, same okladki wszedzie). a czemu to takie szkaradzienstwo jest, to sie naglowic nie moge - bo metoda sama w sobie swietna. szkoda, ze przy okazji nie pomyslano o stronie graficznej - jakby to zupelnie nie mialo wplywu na calosc... (bo w to, ze ktos uwaza, ze to jest ladne jakos uwierzyc nie moge, ale co ja sie tam znam )


    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    kupiłam tego Gruffallo i będę pisać do matrasa, bo to nie jest amberek, tylko wyd. eneduerabe 2013 z przekładem Rusinka.
    czyli moje podejrzenia niestety okazaly sie sluszne...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #8485
    Chustomanka Awatar danae
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    kupiłam tego Gruffallo i będę pisać do matrasa, bo to nie jest amberek, tylko wyd. eneduerabe 2013 z przekładem Rusinka.
    bez sensu - majka do nich dzwoniła, ja pisałam maila, a nikt nawet tego nie sprawdził (bo pewnie odpowiadali tylko na podstawie opisu na stronie:/)
    no ale mogę spokojnie zamówić sobie z arosa Rusinkowe tłumaczenie, problem się sam rozwiązał

    natala, dzięki za tytuł, nie widziałam jej - choć po okładce nie zachwyca, w bibliotece może zobaczę
    Tutek 30 XII 2012 i Zoja 13 ​II 2015

  6. #8486
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez danae Zobacz posta
    natala, dzięki za tytuł, nie widziałam jej - choć po okładce nie zachwyca, w bibliotece może zobaczę
    mam druga Spacerkiem po Łodzi - niby 7+, ale jest.
    Ostatnio edytowane przez natala ; 01-04-2015 o 11:04
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #8487
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Dziewczyny a było u nas o tej książce:
    "Las i jego zwykli-niezwykli mieszkańcy" Justyna Styszyńska, Michał Koziński




    Może któraś ma u siebie?
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  8. #8488
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    dankin - nie bylo. tez czekam na opinie, mlodszy orpcz bycia maniakiem matematycznym jest tez maniakiem naklejkowym

    to w ogole jakas nowosc jest - zaraz wrzuce w watek. jak ja nie lubie, jak sie wydawnictwa nie chwala zapowiedziami (chyba, ze przegapilam...)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #8489
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Nie mam, ale wygląda świetnie!

    Danae, dzięki mi się w Auto-moto podobało, że obrazki są realistyczne, nie bajkowe. Ale widziałam tylko podgląd w necie, nie kupiłam jeszcze. "Na budowie" spodobało się Miszce bardzo.
    Dostał też drugą część Czereśniowej i bardzo mu się podobało odszukiwanie postaci znanych z poprzedniej części.
    I hura hura! Findusa obdarzył taką samą sympatiomiłością jak ja bardzo się cieszę, będę bez żadnych wyrzutów sumienia kupować kolejne części
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  10. #8490
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    natala tak nowość książka bardzo fajnie wygląda ale wcześniej wolałabym ją pomacać, stacjonarnie u nas w księgarniach nie ma
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  11. #8491
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    natala tak nowość książka bardzo fajnie wygląda ale wcześniej wolałabym ją pomacać, stacjonarnie u nas w księgarniach nie ma
    szkoda, ze wczoraj nie wylapalam, bo zdazylam zrobic w nocy zamowienie. co prawda i tak sporo wieksze niz planowlam (cholerne zuzu toys ), ale moze by sie zmiescilo w koszyku jakos. a tak musi czekac do nastepnego - chyba, ze nasza wysylkowa miejscowa bedzie miala...

    edit: na razie nie ma, moze za jakis czas skoro to kompletna nowosc - ale czekac nie bede, bo chce zamowic pare rzeczy na juz.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #8492
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    przyszla



    (w Pl ma ja wydac Wytwornia) i rozleglo sie zbiorowe ŁAŁ! W siedzi i przesuwa, F sie zlosci, bo juz jego kolej powinna byc - niesamowita jest!
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  13. #8493
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    no to czekamy na 10 kwietnia (wtedy ma się pojawić w księgarniach) i zobaczymy

  14. #8494
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    przyszla



    (w Pl ma ja wydac Wytwornia) i rozleglo sie zbiorowe ŁAŁ! W siedzi i przesuwa, F sie zlosci, bo juz jego kolej powinna byc - niesamowita jest!
    no to czekamy
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  15. #8495
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ojjj też czekam
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  16. #8496
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,737

    Domyślnie

    W Merlinie fajne promocje! Mapy za 30 zł! Tappi za 10 i dużo innych taniej niż w arosie. Tylko dzisiaj ta promocja.

  17. #8497
    Chustonoszka Awatar sossua
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    108

    Domyślnie

    Dziewczyny, fajny jest detektyw Pozytywka?
    Pola i Zoja

  18. #8498
    Chustoholiczka Awatar majka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Gdynia/Kartuzy
    Posty
    4,780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    kupiłam tego Gruffallo i będę pisać do matrasa, bo to nie jest amberek, tylko wyd. eneduerabe 2013 z przekładem Rusinka.
    no, niestety, mam to samo, można zwrócić (przesyłka na swój koszt, ale procedura łatwa - 14 dni) albo reklamować - jeszcze się nie zagłębiłam w szczegóły.
    Piotruś lipiec 2010, Wojtuś październik 2012, Hania styczeń 2015, [*], [*], Szymon styczeń 2023

  19. #8499
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    A co sądzicie o "Prawie wszystko" i o "Zoologii" Joelle Jolivet ?

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  20. #8500
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniafrania Zobacz posta
    A co sądzicie o "Prawie wszystko" i o "Zoologii" Joelle Jolivet ?
    zoologia bardzo się nam sprawdziła, przeglądana była cały czas


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •