Strona 588 z 807 PierwszyPierwszy ... 88488538578580581582583584585586587588589590591592593594595596598638688 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,741 do 11,760 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #11741
    Chustofanka Awatar soska
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franada Zobacz posta
    Cudna książka. Moja córka zachwycona Ja też.

    Książka z mojego dzieciństwa. Bardzo ją lubiłam.

    Wysłane z telefonu
    żona męża Łukasza, mama córek Anieli 2014 i Matyldy 2017

  2. #11742
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    A ja nie znam, ale dzięki dobrym opiniom

    Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka



  3. #11743
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    A ja nie znam, ale dzięki Waszymvdobrym opiniom kupiłam i czeka schowane Dla jakiego wieku Waszym zdaniem? Na 2,5 latka nie będzie za wcześnie?

    Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
    Edit: sorki, chciałam edytowac, ale mi się nie udało z tel.

    Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka



  4. #11744
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    a czytałyście "mała Nina" ? ja właśnie zaczęłam ale chyba nie będę kontynuować, tam jest dużo takich tekstów dlaczego rodzice się rozstali, a my się w domu kłócimy i mój syn się teraz dopytuje czy tez się rozstaniemy ..... itp. Boję się, że on jeszcze za mały i wrażliwy do niej a ma 8 lat.
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  5. #11745
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Małą Ninę chcę przeczytać najpierw sama. Było/jest dużo kontrowersji wokół tej książki. I kłótnie między rodzicami to pikuś że tak powiem ale ja sobie myślę że czytanie razem plus rozmowa może dać dużo dobrego.
    Ania ja myślę że kłótnie nie są złe dopóki z każdej z nich umiemy się pogodzić, przytulić, porozmawiać ze sobą i dzieci to widzą, łapią te szczegóły.

    A Naszą Mamę Czarodziejkę b.lubimy. Kiedyś dzieci miały fazę na czytanie tej książki w kółko. Musimy odświeżyć.

  6. #11746
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,586

    Domyślnie

    Wiecie coś na temat "Biblioteki pana Lemoncella"? Może ktoś miał w rękach? Z opisu wygląda fajnie
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  7. #11747
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Małą Ninę chcę przeczytać najpierw sama. Było/jest dużo kontrowersji wokół tej książki. I kłótnie między rodzicami to pikuś że tak powiem ale ja sobie myślę że czytanie razem plus rozmowa może dać dużo dobrego.
    Ania ja myślę że kłótnie nie są złe dopóki z każdej z nich umiemy się pogodzić, przytulić, porozmawiać ze sobą i dzieci to widzą, łapią te szczegóły.

    A Naszą Mamę Czarodziejkę b.lubimy. Kiedyś dzieci miały fazę na czytanie tej książki w kółko. Musimy odświeżyć.
    za Twoją radą, zaczełam czytać dalej sama, no i już wiem, że nie będe jej czytać synowi, on jest mega wrażliwcem, może książka fajna jest dla dzieci których rodzice właśnie są po rozstaniu, ale chyba nie będę mu dostarczała dodatkowych emocji, nawet jak później rozmawiamy to wiem, że to w nim długo siedzi
    książkę czyta się fajnie bardzo przyjemnie
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  8. #11748
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    dzięki za podpowiedzenie Zagadek Ewy Kozyry-Pawlak To jest to czego szukałam, no i pieknie wydane. Lece szukać i wrzucac do koszyka.

    "Mamę czarodziejkę" tez bardzo lubimy
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  9. #11749
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    dziewczyny czy wiecie może, czy gdzieś poza wydawnictwem kupię książkę "Płetwal błękitny"?

  10. #11750
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    moja ulubiona stacjonarna księgarnia
    http://bullerbyn.com.pl/produkt/pletwal-blekitny/

  11. #11751
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Znacie "Mój tata jest olbrzymem"? Przejrzałam, zabawna, fajna, chyba ruszymy dzisiaj do poduchy z chłopcami
    - Edit: jednak to nie ksiazka w naszym typie niby dla dzieci, ale zarty sytuacyjne raczej dla doroslych i nie takie zachowania rodzicow sa nam bliskie. Ksiazka wraca na polke po dwoch rozdzialach


    Z ostatnich naszych czytanek
    "Kosmiczni odkrywcy" - bardzo fajna, bardzo się spodobała chłopakom (niecałe 4 i 6lat)
    "Mumciuś" - może być
    "Przygody słonia Bombika" - oczarowani, całe 5 tomów po kolei machnęliśmy, bo nie zgadzali się, żeby je przerwać czymś innym
    "Mała czarownica" i "Rozbójnik Hotzenplotz" - tutaj ja się zawiodłam, w sumie trochę mi było szkoda czasu kontynuować książki (Czarownicę czytałam 7latce) i widziałam, że dzieci też reagowały mniej entuzjastycznie niż w przypadku tych tytułów wyżej i nie targowały się specjalnie o kolejny rozdział. Mamy jeszcze "Małego duszka" i nie wiem, czy ruszymy...
    "Srebrny dzwoneczek" (czytany 7latce) - jesteśmy w połowie i bardzo nam się podoba, na pewno sięgniemy po następną Kiereś, jak skończymy

    I pod Waszym wpływem kupiłam "Dzieci z Bullerbyn" z ilustracjami, super, tylko jak teraz powiedzieć m., skoro zwykłe wydanie stoi dwukrotnie przeczytane na półce...
    Ostatnio edytowane przez Karusek ; 04-05-2016 o 10:34
    2 + 7 (2005-2018)

  12. #11752
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    dziewczyny zdarzyło wam się dostac książki porysowane? kupiłam w nieprzeczytane i dostałam z dużą rysą "dzieci z bullerbyn, i lalo także zarysowane

  13. #11753
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magdas-b Zobacz posta
    dziewczyny zdarzyło wam się dostac książki porysowane? kupiłam w nieprzeczytane i dostałam z dużą rysą "dzieci z bullerbyn, i lalo także zarysowane

    tak, zawsze spokojnie wymieniali, bez kosztów dla mnie samej trzeba zadzwonić lub mailowo do nich napisać; sprawnie im to szło
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  14. #11754
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sensibileanima Zobacz posta
    dziewczyny czy wiecie może, czy gdzieś poza wydawnictwem kupię książkę "Płetwal błękitny"?
    W ambelucji na pewno

  15. #11755
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    Dziś koleżanka z pracy pożyczyła mi Moją pierwszą mitologie p. Marciniak (Nasza Księgarnia) i bardzo mi pasuje po przejrzeniu, chciałbym kupić zamiast drugiego Inkiowa, ale w bonito chyba nie ma, będę jeszcze patrzeć po innych księgarniach. I Tsatsiki i mamuśka - do tej pory nas omijalo, ale na pierwszy rzut oka powinno się mojej siedmiolatce podobać. Jeszcze różowe środy, ale to inna koleżanka szybko przyjęła - i tak mamy sporo do czytania na weekend, bo jeszcze też pożyczona Ryjowke przeznaczenia i kilka drobiazgów z biblio.

    wysłane z telefonu
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  16. #11756
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    dziewczyny, nie pamiętam która tu pisała o tym głosowaniu przecinek i kropka, ale weszłam wtedy, zagłosowałam i teraz mi przyszedł mail, że wygrałam kartę 100 zł do Empiku dziękuję niniejszym tej z Was, dzięki której to się stało szczęśliwam, bo dawno niczego nie wygrałam a do tego końcówka kwietnia dała mi nieźle popalić, więc miła odmiana
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  17. #11757
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Gratuluję, na pewno świetnie ją wykorzystasz
    J.2014 i E.2016

  18. #11758
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    dziewczyny, nie pamiętam która tu pisała o tym głosowaniu przecinek i kropka, ale weszłam wtedy, zagłosowałam i teraz mi przyszedł mail, że wygrałam kartę 100 zł do Empiku dziękuję niniejszym tej z Was, dzięki której to się stało szczęśliwam, bo dawno niczego nie wygrałam a do tego końcówka kwietnia dała mi nieźle popalić, więc miła odmiana

    Gratuluję!

    Zna ktoś ten komiks?

    https://sklep.egmont.pl/komiksy/przy...lua,10664.html
    teraz ma być jeszcze druga część

    https://sklep.egmont.pl/komiksy/wszy...m-2,11695.html
    Ostatnio edytowane przez wruuuu ; 30-04-2016 o 21:36

  19. #11759
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    dziewczyny, nie pamiętam która tu pisała o tym głosowaniu przecinek i kropka, ale weszłam wtedy, zagłosowałam i teraz mi przyszedł mail, że wygrałam kartę 100 zł do Empiku dziękuję niniejszym tej z Was, dzięki której to się stało szczęśliwam, bo dawno niczego nie wygrałam a do tego końcówka kwietnia dała mi nieźle popalić, więc miła odmiana
    Gratuluje i zazdroszczę
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  20. #11760
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,804

    Domyślnie

    Kudlata gratuluje
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •