Strona 174 z 806 PierwszyPierwszy ... 74124164166167168169170171172173174175176177178179180181182184224274674 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,480 z 16118

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3461
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    Trafiłam kiedyś w tym wątku na książkę... w sumie nie dziecięcą.. jakby to opisać?
    Coś o tym jak rysować zaczarowany ogród? link był z amazona.. książka chyba anglojęzyczna.
    Kojarzy się komuś? Bo bardzo chciałam a za nic odkopać nie mogę.

  2. #3462
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  3. #3463
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    z dotykowo futerkowych to my już od paru lat mamy takie : http://www.empik.com/kaczatko-chce-s...0624,ksiazka-p
    Masa jest podobnych książeczek z różnych wydawnictw.
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  4. #3464
    sylwik
    Guest

    Domyślnie

    O kurcze! PRzesył do Pl 25funtów!.....

  5. #3465
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylwik Zobacz posta
    O kurcze! PRzesył do Pl 25funtów!.....
    Nie, gratis od 25 funtów
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  6. #3466
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    A jeżeli nie chcesz robić zakupów za 25 funtów, to jest też w Book Depository, tam mają przesyłkę gratis
    http://www.bookdepository.co.uk/Secr.../9781780671062

  7. #3467
    Chusteryczka Awatar Marko
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,534

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 100kropek Zobacz posta
    Trafiłam kiedyś w tym wątku na książkę... w sumie nie dziecięcą.. jakby to opisać?
    Coś o tym jak rysować zaczarowany ogród? link był z amazona.. książka chyba anglojęzyczna.
    Kojarzy się komuś? Bo bardzo chciałam a za nic odkopać nie mogę.
    A szukasz kolorowanki (bo ta zalinkowana to jest taka precyzyjna kolorowanka) czy książki typu "jak rysować"?

  8. #3468
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Dziewczyny, ja znowu w temacie TESCO

    U nas są takie dwupaki, za 16,99 : dwie książki. Są dwa rodzaje, albo W noc wigilijną, C.C.Moore + Złotowłosa, albo Śnieżynka + Babcia gąska i coś tam (nie pamiętam tytułu)

    Ja wzięłam ten dwupak:





    Co do nocy Wigilijnej - o wiele bardziej lubię oryginał, to staaaare staruteńkie wydanie w miękkiej okładce, kwadratowe, ale tu też są ładne ilustracje.

    Ale Złotowłoska!! Cudo - no nie mogę się napatrzeć Pięknie zilustrowana!

    PS.

    Acha, i każda z książek jest podwójnie foliowana, czyli jak rozerwiecie w domu dwupak, to wypadną i tak dwie osobno dodatkowo zafoliowane książkie, można komuś dać czy wysłać na prezent
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  9. #3469
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    pochwalę obsługę klienta w Naszej Księgarni!
    dostałam paczuszkę, w której 1 książka była omyłkowo spakowana (pomylili tytuły). Paczuszka przyszła wczoraj. Koło 15.00 napisałam maila, że jeden tytuł dostałam nie taki, jak miał być. Dzisiaj rano przed 10.00 już miałam u siebie tę właściwą książkę! Jutro kurier (zamówiony przez NK) odbierze ten egzemplarz, który niesłusznie trafił do mnie. Jeszcze chyba takiej obsługi nie doświadczyłam!
    (w dodatku książka z uszkodzonych )
    2 + 7 (2005-2018)

  10. #3470
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    to ja wpisze nasze aktualne ksiazkowe zachwyty. po pierwsze Piecyk, czapeczka i budyń Anny Onichimowskiej. przeurocza opowiesc o samotnym trollu i Pufkach, z ktorymi chcialby sie zaprzyjaznic. czemus tylko Pufki malenkie sa, ich domek miesci sie na trollowej dloni. do tego ksiazka z autografem i dedykacja (zdobyczne targowe ) - ktore to F z pietyzmem kaze sobie odczytywac przez kazdym czytaniem ksiazki.

    po drugie Jak sie koty urodzily Joanny Papuzińskiej. znowu przeurocze opowiastki z zycia wziete - o dziadkach i wnuczkach w letniskowym domku. o kotach, psach, Wronce... tez z dedykacja, tym razem od ilustratora (modrooczka dzieki raz jeszcze!). wiec j.w.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #3471
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    Jeszcze chyba takiej obsługi nie doświadczyłam!
    Ja w Media Rodzinie - dosłali własciwa, a omyłkową zostawili w ramach przeprosin

    Kupiłam sobie (tak, wiem, dziecku ) wreszcie to:


    Czwarte "poczytaj mi mamo" gdzie znalazlam kilka znanych na pamięć historii z dzieciństwa, i jeszcze tę księgę portretów zwierząt, która jest śmieszna bardzo
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  12. #3472
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    widziały: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/kat...e/?sort_1=name

    i od razu powiedzcie co z tego dla 2,5 latki
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  13. #3473
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    widziały: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/kat...e/?sort_1=name

    i od razu powiedzcie co z tego dla 2,5 latki
    pora na potwora. 30 lutego. czerwony kapturek - jak sie lubi Pacovska - uprzedzam (my lubimy, W dostanie od Mikolaja albo pod choinke, jeszcze nie wiem). czterej medrcy. sniadanie krola. mapy - niektore ociupine na wyrost - ale ociupine...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #3474

    Domyślnie

    Martaj, dzięki za linka!
    My z tego mamy Mapy i Śniadanie króla, w obu mój 2,5 latek się zaczytuje - mapy mają fantastyczne ilustracje, mnóstwa ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, a Śniadanie króla - pięknie ilustrowany, tylko niestety krótki wiersz, niezmiennie wzbudza salwy śmiechu.

  15. #3475
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ktos w watku (przepraszam, nie pamietam kto, a nie moge znalezc) pytal o sensowne wydanie basni typu Kot w butach. znalazlam przed chwila cos takiego http://www.sklep.gildia.pl/literatur...asnie-perrault - co prawda premiera sie spoznia, ale mysle, ze warto poczekac. ta seria Buchmana jest bardzo ladnie wydawana, na porzadnym papierze (widzialam czesc na Targach), ilustrator tez gwarantuje porzadna robote (juz dodawlam do schowka...)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  16. #3476
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Kupiłam sobie (tak, wiem, dziecku ) wreszcie to:

    Ja też zbunkrowałam na razie przed dzieciakami, ale sama juz cichaczem przekartkowałam


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  17. #3477
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    czterodniówka w Hokus-Pokus. 40% taniej na niektóre tytuły: http://www.hokus-pokus.pl/

  18. #3478
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    wiecie co

  19. #3479
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Kammiku, przy okazji dziękuję za polecenie w tym wątku Majaluoma - całą rodziną się ostro chichraliśmy (w bibliotece na razie był jeden, ale już obczaiłam, że kolejne dwa powinny wrócić na 2 dni przed naszym terminem oddania książek, może nikt nie skradnie przed nami )
    dzięki!
    2 + 7 (2005-2018)

  20. #3480
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    Kammiku, przy okazji dziękuję za polecenie w tym wątku Majaluoma - całą rodziną się ostro chichraliśmy
    Cała przyjemność po mojej stronie! Bardzo lubię tę serię też i dlatego, że tata tam gra pierwsze skrzypce w domu, miła odmiana po wszystkich mamocentrycnzych
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •