Strona 234 z 807 PierwszyPierwszy ... 134184224226227228229230231232233234235236237238239240241242244284334734 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,661 do 4,680 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #4661
    Chustonoszka Awatar kasz
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola Bemowo
    Posty
    112

    Domyślnie

    podobno fajne książki zamówiłam popatrze dam znać
    Wero i Miki (10.09.2015)

  2. #4662
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    jestem szczerze zaskoczona, złożyłam dziś zam. w bonito i po 1h paczka spakowana, a jutro już u mnie

  3. #4663
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,201

    Domyślnie

    dankin, to mega szybko! Super

    Ja dziś w nocy, po uśpieniu dzieci, jadę na drugi koniec miasta odebrać książki, które miałam obiecane dostać do domu, samochodem, bo nieporęczne i ciężkie.. Taa.. Jasne..
    Ostatni raz robiłam zbiorowe zamówienie ze znajomymi Tylko 5 dni czekania na przelew od współzamawiających, i ech, szkoda gadać Mam nadzieję, że książki mi to wynagrodzą...
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  4. #4664
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    soul książki zawsze poprawiają humor


    właśnie zamówiłam pakiet "Koszmarnych opowieści" Chris Mould i tak się zastanawiam czy aby nie na wyrost. Dziewczyny lubią ostatnio piratów, szczególnie młodsza. Jakoś bardzo brakuje mi zaznaczenia na książce kategorii wiekowej, bo opis kategorii: "literatura dziecięca" jest ostatnio zbyt szerokim jak dla mnie

  5. #4665
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Ja dzisiaj wieczorem lub jutro rano będę mieć na poczcie do odebrania zamówienie z Bonito - bardzo jestem ciekawa "Harolda" i Percy`ego, a córa będzie miała zapas malowanek wodnych na dłuższy czas Powoli kompletuję też zamówienie z NK i mam nadzieję, że do końca m-ca niczym mnie już tutaj nie skusicie

    edit: Soul, generalnie to nie decydowałabym się na wspólne zamówienie przed wpłatą należnej kwoty. Ale współczuję problemów ze znajomymi "Mówiły jaskółki, że niedobre są spółki".
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  6. #4666
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    przyszły właśnie " Opowieści tajemnicze i szalone" Poe i muszę przyznać baaaardzo osobliwa książka ale jeszcze musi u nas poleżeć nim młodym dam

    zam z bonito też przyszło

  7. #4667
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    i ja wczoraj złożyłam zamówienie w bonito, bo starszy pozazdrościł młodszemu Elmera (kupionego stacjonarnie na wyprzedaży za 50 % ceny) i też chce "coś do czytania i z obrazkami kolorowymi". A do czytania, bo ostatnio dostał "Coś tu nie pasuje" i "Wędruj z mapą" z Debitu, w których raczej mało tekstu, choć już uwielbiane. Z bonito leci Czarne życie, findus na biwaku, pirat Rabarbar i Tajemnica diamentów, a na deser Bazgroły dla chłopców. Młody będzie przeszczęśliwy O sobie tez nie zapomniałam i tez mały prezent zamówiłam sobie na dzień kobiet
    Ostatnio edytowane przez Nalia ; 06-03-2014 o 14:09
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  8. #4668
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    dziewczyny możecie polecić jakąś książkę o smokach dla 4-latka

  9. #4669
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammillka Zobacz posta
    dziewczyny możecie polecić jakąś książkę o smokach dla 4-latka
    Świat w obrazkach. Smoki.

  10. #4670
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,788

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammillka Zobacz posta
    dziewczyny możecie polecić jakąś książkę o smokach dla 4-latka
    na tej i na następnej stronie było, potem jeszcze polecano ciut starszą książkę Natalii Usenko i Andrzeja Niedźwiedzia "Bajki o smokach i rycerzach" (moim dzieciom pasowała, mieliśmy z biblio)
    W "Miejscu na miotle" jest też smok, którego moje dzieci lubią i co jakiś czas w domu pada "Jestem bardzo straszny smok, mam ochotę na... i sok!"
    Ostatnio edytowane przez jul ; 06-03-2014 o 14:24
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  11. #4671
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    dziękuję - na pewno coś wybiorę

    edit: zamówiłam na czytam.pl książkę "O smoku, który lubi krówki" mam nadzieję, że spodoba się dla siostrzeńca, do tego "Marchewiusza wielkiego" oraz "Floriana ogrodnika" a dla 2,5-latki kilka książeczek z serii Marysia. Teraz zostało czekać
    Ostatnio edytowane przez kammillka ; 06-03-2014 o 15:19

  12. #4672
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,201

    Domyślnie

    Mam ksiązki już w domu!!!!!!!!! Późną porą pojechałam wprawdzie, ale są! Czy muszę pisać, że moje obawy się spełniły, i goniłam ostatni autobus po godz. 22 z rozwianym włosem i obłędem w oczach..? Jak wpadłam do środka bez oddechu, oczywiście wszystkie oczy wpatrzone we mnie, karton pod pachą, torebka zamiast na ramieniu to gdzieś na szyi, i rozpuszczone włosy WSZĘDZIE Pociesznie musiałam wyglądać ale było warto! jak przeczytamy wszystkie to będę polecać, bo póki co polegam tylko na intuicji i recenzjach, oraz ilustracjach wypatrzonych w necie.. Mikołaj dziś jedzie z moim M do mojej mamy, bo wybrał w tym roku zamiast nart i gór - swoją ukochaną babcię.. dla niego to bardzo ważne, i mimo kasy na paliwo - nie mogliśmy mu odmówić, niech jedzie, nie będę go uszczęśliwiać na siłę, on przecież lepiej wie, gdzie mu dobrze

    i do plecaczka z książek wziął te dwie:



    o przezwyciężaniu lęku i oswajaniu, http://albubu.pl/laszlo-boi-sie-ciemnosci/

    oraz to - pierwszy komiks mojego syna! Ta daaam! Taki prosty, niewiele tekstu, już do samodzielnego czytania.



    "Jest to opowieść o chłopcu, który spędza samotne wakacje u babci. Historia opisuje rozwój przyjaźni między dwojgiem bohaterów, przedstawia różne sposoby radzenia sobie z nudą. Dodatkowo autor podejmuje problem rozumienia przez małe dziecko fantazji i rzeczywistości."

    Przejrzałam je, i chyba są niezłe, ale wiadomo, muszę doczytać do końca

    Ach, normalnie jak ja kocham zapach świeżo wydrukowanych książek!!!!!
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  13. #4673
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    a ja przeglądam właśnie "Opowieści grozy wuja Montimera", myślę że zaczniemy czytać na wakacje Książka dla starszych dzieciaczków. Przeczytałam fragment i wiem że moim młodym się spodoba choć wcześniej jednak sama przeczytam Wizualnie super, jezykowo również; mnie starej się bardzo podoba
    a tu przykładowa recenzja: http://mysupernaturalbooks.blogspot....=1394029839786

  14. #4674
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    danikin - fajnie wyglada, moze sie na angielska wersje skusze jak F zacznie plynniej czytac

    moje dzieci w ramach obchodow Miedzynarodowego Tygodnia Ksiazki maja dzis w szkole dzien pizamowy. mieli przyniesc ulubione historie do czytania na dobranoc, misie - no i oczywiscie przyjsc ubrani w pizamy. dzieci jak dzieci, ale widok pan pomykajacych w pizamach i szlafrokach - bezcenny
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #4675
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    na blogu obrazowym matki zorro zobaczyłam królową śniegu i przepadłam
    do tego Hilda i łazienkowe pytania - masakra dla mjego portfela gdy na nowo urządzam mieszkanie i chorujemy
    ehhhhhhhh ale będę twarde do kwietnia dam radę bez zamówienia dam radę dam radę

  16. #4676
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,181

    Domyślnie

    trochę OT, ale nie do końca
    może się ktoś skusi, puzzle z bohaterami książek na allegro

    http://allegro.pl/puzzle-dla-dzieci-...024007742.html

    http://allegro.pl/duze-puzzle-dla-dz...019662647.html

    i takie http://allegro.pl/puzzle-dla-dzieci-...023679716.html
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  17. #4677
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    ehhhhhhhh ale będę twarde do kwietnia dam radę bez zamówienia dam radę dam radę
    wytrzymaj, 23 kwietnia światowy dzień książki, będą promocje znowu

  18. #4678
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Kasia i tego się trzymam

  19. #4679
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    a wcześniej, 2 kwietnia Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

  20. #4680
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    wytrzymaj, 23 kwietnia światowy dzień książki, będą promocje znowu
    Cytat Zamieszczone przez britta Zobacz posta
    a wcześniej, 2 kwietnia Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci
    aaaa......chociaż w sumie przerwy są akurat - teraz złozyłam 2 zamówienia i powinnam do 2 kwietnia wytrzymać, a później 3 tyg. do kolejnej okazji...a następna to juz chyba przed Dniem Dziecka...
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •