Strona 189 z 807 PierwszyPierwszy ... 89139179181182183184185186187188189190191192193194195196197199239289689 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,761 do 3,780 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3761
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Już są Zakamarkowe nowości: nowa Lotty i kolejny tytuł ze świetnej serii "Dzieci filozofują":

    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  2. #3762
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    A w Lottcie są stare opowiadania czy nowe?
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  3. #3763
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Lotta z ulicy Awanturników jest tak pomysłowa, sprytna i uparta, że poradzi sobie w każdej sytuacji – zdobędzie upragniony rower, uratuje święta Bożego Narodzenia i wyręczy zająca wielkanocnego!
    100 str.

    Czyli pewnie odgrzewane kotlety...

    A już się napaliłam...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  4. #3764
    Chustofanka Awatar moire
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    405

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    No ale koszt mojego zamówienia to 3585 zł więc w sumie...
    Miałam właśnie pisać, że śledzę wątek od jakiegoś czasu i przez to wydałam kupę forsy w dniu darmowej dostawy, ale widzę, że nie mam się czym martwić Teraz pozostało czekać i uzbrajać się w cierpliwość, tak żeby potem dziecku nie dać wszystkiego na raz.

  5. #3765
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    czy ktoś się skusił/zna tę pozycję: http://aros.pl/ksiazka/gdzie-jest-smok-2 ?
    nie mogę w sieci znaleźć żadnych przykładowych ilustracji ze środka


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  6. #3766
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    a, bo pan Oko jako taki jest OK. rozczarowanie bywalo glownie tym, ze Nacisnij mnie to jedna rozbudowana opowiesc o kulkach (ze tak nieco prostacko splaszcze ) a turlututu to duzo malych - i tu owo rozczarowanie bylo - ze takie krotkie - mysmy sie chyba po Nacisnij.. spodziewaly jednej, dlugiej opowiesci, a nie taki kawalkow. i tych rzeczy do robienia nie az tyle, ile by sie chcialo (tu moje dzieci cytuje...)
    A moje dziecko zakochało się w Turlututu i miłość ta trwa już prawawie rok Naciśnij mnie też polubił i chętnie bawi się ale Turlututu kocha Mamy też od niedawna "A gdzie jest tytuł" zachwytu jeszcze nie ma, ale słucha chętnie jak zaproponuję. Czaje się już na tą z dziurą
    Miłosz-11.05.2010

  7. #3767
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Wytwórnik:-) - bardzom ciekawa

  8. #3768
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    Wytwórnik:-) - bardzom ciekawa
    ja tez martwi mnie tylko troche rozmiar rysunkow - na podgladzie strasznie drobne sie to wszystko wydaje - ale moze format ksiazki bedzie sluszny?

    czuppi - czaje sie na 'a gdzie jest tytul', ale po angielsku im kupie, w ramach ciecia kosztow moze sie pod choinke uda - zeby byla tradycja zachowana - co roku jakis Tullet
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #3769
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    A kto mi podpowie na jaki wiek jest wspomniana niedawno książka " Wszyscy na Ciebie czekamy?

  10. #3770
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 100kropek Zobacz posta
    A kto mi podpowie na jaki wiek jest wspomniana niedawno książka " Wszyscy na Ciebie czekamy?
    ryms wsadza to do dwóch kategorii 4-6 lat i 7-10
    http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/455/index.html


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  11. #3771
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 100kropek Zobacz posta
    A kto mi podpowie na jaki wiek jest wspomniana niedawno książka " Wszyscy na Ciebie czekamy?
    czytam z chlopakami teraz i bym powiedziala, ze 6+ to dobra kategoria, czterolatek pewnie wyslucha, ale ile z tego wyniesie to ciezko powiedziec - to jednak dosc abstrakcyjne moze byc - wszyscy ci 'dziwni' ludzie robiacy dziwne rzeczy dawno, dawno temu... W sie najbardziej cieszy na wycinanie i przyklejanie
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #3772
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,589

    Domyślnie

    Ja bym się skłaniała jednak bardziej ku przedziałowi 7-10. Mój 6-cio latek słucha, ale jednak nie bardzo ogarnia te wszystkie postaci i historie.
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  13. #3773
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucy van Pelt Zobacz posta
    Ja bym się skłaniała jednak bardziej ku przedziałowi 7-10. Mój 6-cio latek słucha, ale jednak nie bardzo ogarnia te wszystkie postaci i historie.
    mojemu troche latwiej, szkola go szkoli

    ale czy jak dojdziemy do konca bedzie pamietal wszystko to watpie, to fakt...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #3774
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 100kropek Zobacz posta
    A kto mi podpowie na jaki wiek jest wspomniana niedawno książka

    " Wszyscy na Ciebie czekamy?

    Ja czytam z czterolatkiem. Jest zachwycony wycinaniem i zaciekawiony postaciami. Historyjki są u nas pretekstem do rozmów o tym co przydarzyło się bohaterom i jak się zachowywali. Wychodzę z założenia, że czym skorupka za młodu...

  15. #3775
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    hmmm, W wlasnie rysuje na znikopisie... Melchizedeka moze on faktycznie wiecej z tej ksiazki wynosi, niz mi sie wydaje??
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  16. #3776
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    byłam w Paryżu - urlop kilkudniowy.

    buszowałam w księgarniach "przymuzealnych" w działach dziecięcych oczywiście, nie kupiłam wiele, ale czuję się spełniona samym macaniem, wzdychaniem i docenieniem wielu świetnych pomysłów autorów, ilustratorów... świat jest piękny

    z radością oznajmiam, że znalazłam "naszych" także - Mizielińscy w wersji Cartes oraz M.A.I.S.O.N

    jutro muszę ruszyć kwestię świątecznych zakupów, już wynotowałam kilka Waszych propozycji.

    przywiozłam:
    - kolorowankę Monet,
    - wyklejankę z dziełami impesjonistów
    - książkę My little Orsay
    - książko-zabawkę w hieroglify (British Museum to firmuje), jeszcze nieodpakowana, ale zawiera zestaw stempelków i M. bardzo chciał to mieć... jak również zabawkę "odkop sobie dinozaura"
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  17. #3777
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,233

    Domyślnie

    U nas pełnia szczęścia w domu...

    W końcu nastał grudzień, i dzieci mają oficjalne pozwolenie na otwieranie tajnej szafki w ich pokoju, gdzie chomikowałam książeczki świąteczne..! Póki co największy szał to bałwanek "Malmi", "Corduroy's Christmas" (książeczka z okienkami - skrytkami, czad, przeurocza!) oraz "Snow Magic". Te non stop są wyciągane i czytane. Jutro dostaną na Mikołaja po cukrowej laseczce, i starszak dostanie "Bazgroły na świąteczne stoły" a mój 3-letni Ignaś to:



    No powiedzcie, czyż ten pluszowy bałwanek nie pasuje prawie że idealnie do książeczki..??
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  18. #3778
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,644

    Domyślnie

    My czytamy "Wszyscy na Ciebie czekamy" z 3,5-latką, ale ewidentnie dla niej liczy się tylko wycinanie. Chociaż jak zaczyna wycinać, to od razu mnie pogania: "Mama, no czytaj!"...
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  19. #3779
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,798

    Domyślnie

    mój trzy-i-ćwierć-latek jest zainteresowany głównie wycinaniem i naklejaniem we "Wszyscy na...", niespełna pięciolatka bardzo zainteresowana - pewnie gdyby była starsza zrozumiałaby więcej, ale chętnie słucha. też rozmawiamy z nią trochę dookoła postaci, rozwijam wątki etc Była bardzo z siebie dumna, jak przy okazji czytania o Józefie powiedziałam, że zapytana przez któreś jego tata pewnie nie żył, kiedy rodzina przyjechała do Józefa do Egiptu, a ona dumnie oświadczyła że on wtedy żył - była z siebie super zadowolona, że wie coś, czego ja nie (czytali o Józefie i braciach na religii, mają w przedszkolu raz na tydzień).

    My ostatnio w kółko wałkujemy Mamę Mu i Krowę Matyldę, jeszcze trochę i zacznę się cieszyć, że trzeba je będzie oddać do biblio

    Wyklejanka z dziełami impresjonistów mnie zainteresowała (zwłaszcza, że ostatnio czytałam "Bezcennego" ), to to czy coś innego? http://www.amazon.fr/Autocollants-im...mpressionistes jedna naklejka na obraz, czy coś bardziej kreatywnego?
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  20. #3780
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    korzystajac z braku potomstwa w domu ide grzebac po szafie i wyciagac ksiazki od Mikolaja
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •