Strona 55 z 807 PierwszyPierwszy ... 545474849505152535455565758596061626365105155555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,100 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #1081
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,624

    Domyślnie

    Nasz ubiegłoroczny świąteczny hicior:

    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  2. #1082
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    twarde strony maja Przybiezeli do Betlejem i chyba tyle...

    jakos zle po polkach szukalam przegapilam oba Mikolaje Kunnasa i Gaske Zuzie, jak moglam

    o chodzeniu z torbami proszemi nie mowic. zakupy po polsku robie hurtem, bo przesylka... angielskie ostatnio tez a odkad odkrylysmy z Malina, rozne fajne tanie ksiegarnie wysylam wszystko do tesciowej a potem kurierem do nas. ostatnio poslalysmy na spolke 32 kilo ksiazek (za obledna cene 83 zlote z groszami,z odbiorem z domu i dowozem do domu... niech sie poczta polska ze wstydu pod ziemie schowa). nastepne zamowienie sie wlasnie kompletuje...

    ale sie pocieszam, ze za pare lat bogata bede. kupilam ostatnio takie cudenko

    dosc limitowane - 3 tysiace egzemplarzy wyszlo, numerowanych, dzis patrze na amazonie na cene i robie tak
    zreszta same popatrzcie...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #1083
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie



    A ja się wczoraj zdziwiłam bo znalazłam nową książkę o Św Mikołaju, premiera była w październiku. Piszą że od 5 do 10 lat, jeszcze nie miałam w ręku ale do piątku przejrzę.

    A twarde strony ma także "Puk puk, kto tam?" Nasza ulubiona. Sztywne kartki i otwierane klapki.
    Ostatnio edytowane przez modrooczka ; 08-11-2012 o 00:46
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  4. #1084
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ooo, puk puk tez gdzies mamy, musze odkopac

    a ja z pytaniem - ma ktos moze tzrecia czesc Poczytaj mi mamo? i moglby mi spis tresci spisac, pieknie prosze dwie poprzednie chwycily srednio, wiec sie musze zastanowic czy w ogole kupowac. a wszedzie (albo zle szukalam) sa tylko autorzy wymienieni, tytulow nie moge znalezc...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #1085
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    SE
    Posty
    1,396

    Domyślnie

    U mnie ostatnio na topie (chłopaki bliźniaki 2 lata 5 miesięcy):
    1."CO!!?" Kate Lum
    2.Czereśniowa (dzięki Natala za polecenie In the Town All Year' Round -wszytko mamy w jednym)
    3.Out of Sight (dzięki rzeżuchmamo)
    4.Poeci polscy wiersz i wierszyki, o takie:


    5. Lola i charlie "Skwarek zgubił się chyba na dobre)
    6. Mamoko (Miasteczko, Dawno temu... nie chwyciło)
    7. Gałgankowy skarb

    I z już mniejszym zapałem: seria o Maksie, Babo, Lalo, Urodziny prosiaczka i Różnimisie.


    Wątek inspirujący Zrobiłam kolejne zamówienie

    edit. i jeszcze o dziwo (książka świetna, ale raczej dla starszych dzieci) lubią DOMEK (dostaliśmy w prezencie). Głównie ze względu na atencję jaką darzą wszystkie lampy
    Ostatnio edytowane przez jadoma ; 12-11-2012 o 16:16

  6. #1086
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    A coś około bożonarodzeniowego możecie mi polecić? Dla prawie dwulatka.
    do przytoczonych wyżej dorzucę "Szopkę" z serii obrazki dla malucha, ale NAKLEJKOWĄ; jest też "Boże Narodzenie", ale mi nie pasował np francuskie ciasto świąteczne opisane jako makowiec etc.

    I w zeszłym roku też chyba jakieś tytułu okołoświąteczne w wątku padały, a dwa lata temu nie pamiętam
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #1087
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    A w temacie świąt. Będą w tym roku jakieś fajne kolorowanki? Bo jakoś tak cicho na ten temat....

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  8. #1088
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    A ma może ktoś takie książki? Warto je kupić dla małego malucha



  9. #1089
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Mamy. Myślę, że warto... Dzieci uwielbiają takie zabawy, trzeba tylko z tych książek korzystać, a nie postawić na półce
    Ta druga jest też na cd, czyta J.Stuhr.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  10. #1090
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    jeszcze "Szmatki z tęczowej szufladki" do masażyków są fajne. W ogóle to dobra książka, dobrze ilustrowana a jeszcze do tego ma na końcu wykroje na pacynki:

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  11. #1091
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Mamy. Myślę, że warto... Dzieci uwielbiają takie zabawy, trzeba tylko z tych książek korzystać, a nie postawić na półce
    Ta druga jest też na cd, czyta J.Stuhr.
    Św. Mikołaj przyniesie a rodzice będą korzystać

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    jeszcze "Szmatki z tęczowej szufladki" do masażyków są fajne. W ogóle to dobra książka, dobrze ilustrowana a jeszcze do tego ma na końcu wykroje na pacynki:
    Ooo taka dwa w jednym

  12. #1092
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    jeszcze "Szmatki z tęczowej szufladki" do masażyków są fajne. W ogóle to dobra książka, dobrze ilustrowana a jeszcze do tego ma na końcu wykroje na pacynki:
    Ale fajna My mamy tej autorki "Bee, mee i kukuryk"
    Ulubione, wymęczone To trzeba nabyć i "Szmatki", jakiś płodozmian zrobić


    ty się ryba nie denerwuj (...)

  13. #1093
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryba Zobacz posta
    Ale fajna My mamy tej autorki "Bee, mee i kukuryk"
    Ulubione, wymęczone To trzeba nabyć i "Szmatki", jakiś płodozmian zrobić
    No właśnie też zwróciłam uwagę w księgarni na tą pozycję "Bee, mee i kukuryku"

  14. #1094

    Domyślnie

    Widziałyście MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata?

    Fantastyczna! To nasze ostatnie odkrycie.
    Recenzja Tu i Tu i TU
    moje miejsce wirtualne Petit bon ton

  15. #1095
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuku Zobacz posta
    Widziałyście MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata?
    [
    Widziałyście, jest gdzieś wątek o nich
    Miłosz-11.05.2010

  16. #1096
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Fajne kolorowanki znalazłam.

    Ali się podoba i naprawdę fajnie wychodzi kolorowanie tych linii.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  17. #1097
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    Fajne kolorowanki znalazłam.

    Ali się podoba i naprawdę fajnie wychodzi kolorowanie tych linii.
    Mnie samej sie podoba i chetnie bym zanabyla dla siebie samej
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  18. #1098
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    twarde strony maja Przybiezeli do Betlejem i chyba tyle...

    jakos zle po polkach szukalam przegapilam oba Mikolaje Kunnasa i Gaske Zuzie, jak moglam

    o chodzeniu z torbami proszemi nie mowic. zakupy po polsku robie hurtem, bo przesylka... angielskie ostatnio tez a odkad odkrylysmy z Malina, rozne fajne tanie ksiegarnie wysylam wszystko do tesciowej a potem kurierem do nas. ostatnio poslalysmy na spolke 32 kilo ksiazek (za obledna cene 83 zlote z groszami,z odbiorem z domu i dowozem do domu... niech sie poczta polska ze wstydu pod ziemie schowa). nastepne zamowienie sie wlasnie kompletuje...

    ale sie pocieszam, ze za pare lat bogata bede. kupilam ostatnio takie cudenko

    dosc limitowane - 3 tysiace egzemplarzy wyszlo, numerowanych, dzis patrze na amazonie na cene i robie tak
    zreszta same popatrzcie...
    Natala juz jestes bogata! £184 za ksiazke (mniemam, ze dla dzieci) to jak dla mnie cena zjawiskowa.

    Prosze podziel sie linkami do tych ksiegarni, o ktorych wspomnialas, to moze nie puszcze rodziny z torbami i przestane kupowac w tych z polskimi ksiazkami w UK
    Ostatnio edytowane przez luliluli ; 18-11-2012 o 21:32 Powód: znowu strzelilam gafe z multicytatem, przepraszam
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  19. #1099
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luliluli Zobacz posta
    Prosze podziel sie linkami do tych ksiegarni, o ktorych wspomnialas, to moze nie puszcze rodziny z torbami i przestane kupowac w tych z polskimi ksiazkami w UK
    najtaniej do UK (bo mozna wybrac przesylke ekonomiczna, idzie od trzech dni do dwoch tygodni plus minus) wysyla http://gildia.pl/; melin jest dobry na ciezkie rzeczy, bo sie placi od sztuki - 20 zlotych podstawowa cena za wysylke plus 6 zlotych ksiazka/4 zlote plyta przy opcji wysylki kurierem (poczta drozej).

    teraz linki do tanich ksiegarni- moze sie komus przyda

    http://dedalus.pl/
    http://www.aurelus.pl/
    http://3telnia.pl/index.html

    tanie rzeczy mozna tez znalezc w liderii, matrasie, arosie, bonie, bonito i na pewno nie tylko...

    link do strony porownujacej ceny kurierow (wiecej nas z UK, moze sie komus przyda ) http://www.kurierem.pl/paczka-Anglia-5.html

    posylam wszystko z tanich ksiegarni do tesciowej (oni wysylaja za granice czesto gesto, ale sie nie oplaca, bo koszt wysylki na ogol jest wiekszy niz ksiazek), ona pakuje w wielkie pudlo, zamawiam kuriera za grosze (za 32 kilo ostatnio zaplacilam 16 funtow z groszami, do podzialu na dwie osoby). odbieraja spod drzwi, dowoza do drzwi, zyc nie umierac przestalam kompletnei kupowac cokolwiek w polskich ksiegarniach na miejscu, chyba, ze maja cos czego nie ma gdzie indziej

    w 3telni maja np. bardzo fajne encyklopedie laroussa przecenione z 45 zl bodajze na 14.50 (http://3telnia.pl/index.html?prod_na...usse&search=ok)

    edit: a swoje waterlife kupilam za, hmmm, nie pamietam - kilkanascie funtow chyba
    Ostatnio edytowane przez natala ; 19-11-2012 o 12:50
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #1100
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    najtaniej do UK (bo mozna wybrac przesylke ekonomiczna, idzie od trzech dni do dwoch tygodni plus minus) wysyla http://gildia.pl/; melin jest dobry na ciezkie rzeczy, bo sie placi od sztuki - 20 zlotych podstawowa cena za wysylke plus 6 zlotych ksiazka/4 zlote plyta przy opcji wysylki kurierem (poczta drozej).

    teraz linki do tanich ksiegarni- moze sie komus przyda

    http://dedalus.pl/
    http://www.aurelus.pl/
    http://3telnia.pl/index.html

    tanie rzeczy mozna tez znalezc w liderii, matrasie, arosie, bonie, bonito i na pewno nie tylko...

    link do strony porownujacej ceny kurierow (wiecej nas z UK, moze sie komus przyda ) http://www.kurierem.pl/paczka-Anglia-5.html

    posylam wszystko z tanich ksiegarni do tesciowej (oni wysylaja za granice czesto gesto, ale sie nie oplaca, bo koszt wysylki na ogol jest wiekszy niz ksiazek), ona pakuje w wielkie pudlo, zamawiam kuriera za grosze (za 32 kilo ostatnio zaplacilam 16 funtow z groszami, do podzialu na dwie osoby). odbieraja spod drzwi, dowoza do drzwi, zyc nie umierac przestalam kompletnei kupowac cokolwiek w polskich ksiegarniach na miejscu, chyba, ze maja cos czego nie ma gdzie indziej

    w 3telni maja np. bardzo fajne encyklopedie laroussa przecenione z 45 zl bodajze na 14.50 (http://3telnia.pl/index.html?prod_na...usse&search=ok)

    edit: a swoje waterlife kupilam za, hmmm, nie pamietam - kilkanascie funtow chyba

    Natala dziekuje ci bardzo, teraz to dopiero oszaleje

    Juz sie nie moge doczekac wolnej chwili, zeby sie zatracic w tych linkach od ciebie
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •