Strona 542 z 807 PierwszyPierwszy ... 42442492532534535536537538539540541542543544545546547548549550552592642 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,821 do 10,840 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #10821
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    I jeszcze Tappi jest fajny

    Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka

  2. #10822
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    mam pytanie odnośnie Pana Brumma- doszła do nas właśnie część pt: "Pan Brumm obchodzi Boże Narodzenie" generalnie robi fajne wrażenie, ale treść.. głównie chodzi o to, że najpierw Ryjek kantuje pana Brumma, potem pan Brumm robi to samo Ryjkowi włamuje się do domu Ryjka, zjada jego świąteczną gęś, wynosi choinkę, którą wcześniej sprzątnął mu sprzed nosa w nieładny sposób Ryjek no i sama nie wiem, co o tym myśleć, mało to wychowawcze, jeśli potraktować to serio. Czy wszystkie części mają taką konwencję, czy tylko ta?

    i jeszcze ponawiam pytanie, co lepsze dla 7 i 10 latka: "kosmos bez tajemnic" czy Astrokot?
    Ostatnio edytowane przez Tuja ; 20-11-2015 o 14:15

  3. #10823
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    może „wigilia małgorzaty”?
    http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl...algorzaty.html

    albo klasyka, np. ania z zielonego wzgórza?
    Wigilia po mojemu zdecydowanie nie jest dla dzieci - nie wiem tez dlaczego w naszej bibliotece stoi na polce obok reksia i findusa
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  4. #10824
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tuja Zobacz posta
    mam pytanie odnośnie Pana Brumma- doszła do nas właśnie część pt: "Pan Brumm obchodzi Boże Narodzenie" generalnie robi fajne wrażenie, ale treść.. głównie chodzi o to, że najpierw pan Ryjek kantuje pana Brumma, potem pan Brumm robi to samo panu Ryjkowi włamuje się do domu Ryjka, zjada jego świąteczną gęś, wynosi choinkę, którą wcześniej sprzątnął mu sprzed nosa w nieładny sposób pan Ryjek no i sama nie wiem, co o tym myśleć, mało to wychowawcze, jeśli potraktować to serio. Czy wszystkie części mają taką konwencję, czy tylko ta?

    i jeszcze ponawiam pytanie, co lepsze dla 7 i 10 latka: "kosmos bez tajemnic" czy Astrokot?

    Brumm w ogole jest malo wychowawczy, moze za to go lubie choc faktycznie bozonarodzeniowa najmniej chyba ze wszystkich. mnie smieszy, chlopaki za pierwszym razem odmowili czytania - bo sie na pewno cos zlego stanie, potem im sie zaczela podobac. zawsze mozna gadke umoralniajaca palnac na koniec

    a Astrokota sie da kupic? bo kiedys nie bylo pamietam. one sa inne, w Astrokocie chyba jest wiecej informacji, ale za to magii okienek nie ma. ciezko powiedziec, niestety...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #10825
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Natala, dzięki za informacje nt Brumma to już wiem, czego się spodziewać

    Astrokota da się kupić- i w arosie i w nieprzeczytanych widziałam. no to dalej myślę, co lepsze, ale może więcej informacji lepiej, szczególnie dla 10-latka

  6. #10826
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Astrokot mial wznowienie

  7. #10827
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    potrzebuję na szybko książki do przedszkola dla dzieci w wieku 3+ raczej do oglądania, zastanawiam sie nad "Rok w lesie" ale szukam jeszcze czegoś innego
    ponawiam pytanie, chcę zrobić zamówienie juz dziś i nadal nie wiem, Rok w lesie niedostępny w arosie i teraz nie wiem co mam zamówic dla przedszkolaków

  8. #10828
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Eee pozostałe części Brumma może nie mają jakiś super morałów ale też nie sprowadzają na złą drogę tej o Bożym Narodzeniu (jeszcze) nie mamy.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  9. #10829
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    ponawiam pytanie, chcę zrobić zamówienie juz dziś i nadal nie wiem, Rok w lesie niedostępny w arosie i teraz nie wiem co mam zamówic dla przedszkolaków
    Mitgutsch?
    Z nowości to może opowiem Ci mamo, co robią samoloty dla chłopców ale nie wiem co wtedy dla dziewczynek żeby podobne było formą i ceną :/
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  10. #10830
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    ponawiam pytanie, chcę zrobić zamówienie juz dziś i nadal nie wiem, Rok w lesie niedostępny w arosie i teraz nie wiem co mam zamówic dla przedszkolaków

    może tu znajdziesz odpowied
    http://www.chusty.info/forum/showthr...prosba-o-pomoc
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  11. #10831
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    a może kilka z tej serii Opowiem Ci mamo: miód, samochody, pająki, żaby, samoloty, samochody, mrówki?
    wicia a mają być kartonowe do oglądania?

  12. #10832
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Raczej coś kartonowego do oglądania, chcę coś kupić tak od nas dla grupy córki w przedszkolu bo słabo u nich z książkami, wcześniej nie pomyślałam żeby jakieś dwie kupić a to dobry pomysł, teraz myślę nad" opowiem ci mamo: miód i samochody albo Migutsch Na wsi i W mieście. Dzięki dziewczyny za pomysły

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

  13. #10833
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    a Ulica Czereśniowa?

  14. #10834
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    albo te okienkowe z Olesiejuka?

  15. #10835
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    No tak jeszcze Czereśniowa co do okienkowych to obawiam się, że mogą się szybko popsuć.

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

  16. #10836
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Jeszcze wiciu możesz rozważyć "mam oko na litery" albo "mam oko na liczby". My używamy ich do oglądania właśnie, sporo się tam dzieje. A przy okazji dla przedszkolaków może być zabawa na wyszukiwanie słów na literkę albo zabawa w liczenie.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  17. #10837
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Eyja miałam kiedyś w ręku"mam oko na liczby" i mi się podobały, " mam oko na litery" nie widziałam ale bardzo przekonuje mnie kwestia zapoznania z liczbami i literami dzieci w takiej formie, najchętniej to bym wszystkie te książki kupiła

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

  18. #10838
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Mam oko na litery jest super, IMO nawet lepsze niż liczby. W te wakacje dostarczało rozrywki na plaży dorosłym i dzieciom (7 lat)



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  19. #10839
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Wiciu miałam w rękach miód i wydaje mi się, że on dla starszych jest, sporo tekstu w ramkach, na obrazkach nadźgane małych elementów. Zupełnie inne są niż auta czy samoloty.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  20. #10840
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Mam oko na litery jest super, IMO nawet lepsze niż liczby. W te wakacje dostarczało rozrywki na plaży dorosłym i dzieciom (7 lat)
    Zgadza się My też rodzinnie lubimy. I osmiolatek i roczniak. I mama; )
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •