Strona 667 z 807 PierwszyPierwszy ... 167567617657659660661662663664665666667668669670671672673674675677717767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,321 do 13,340 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #13321
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Jak większość osób tutaj na forum
    bylam pewna, ze mam tego wczesniejszego bo Synka Gruffala mam Amberkowego
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  2. #13322
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    W końcu mamy mitologię Bardzo długo się zastanawiałam czy nie za wcześnie, ale teraz to już chyba najwyższa pora Dzisiaj zaczęliśmy czytać i syn jest zachwycony.
    Ja wiem, że o mitach tu było milion razy... I szukałam informacji w wątku, ale nie znalazłam.
    Kupiłam "Moją pierwszą mitologię" z Naszej Księgarni, ale tą ze wstążeczką... I teraz nie wiem czy jest jeszcze jakaś druga część. Nie widziałam a są dwie części z inną okładką. To to samo? wystarczy dokupić drugą część z tą inną okładką? Gdzieś czytałam (pewnie tu na forum), że niektóre książki z serii wyszły z inną okładką. Mnie tam wstążeczka nie przeszkadzała, ale przeszkadza mi to, że się teraz w tym wszystkim gubię
    2009 2012

  3. #13323
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Wystarczy dokupić drugą część a za jakiś czas trzecią bo ma być też trzecia
    Cytat Zamieszczone przez Gundi Zobacz posta
    W końcu mamy mitologię Bardzo długo się zastanawiałam czy nie za wcześnie, ale teraz to już chyba najwyższa pora Dzisiaj zaczęliśmy czytać i syn jest zachwycony.
    Ja wiem, że o mitach tu było milion razy... I szukałam informacji w wątku, ale nie znalazłam.
    Kupiłam "Moją pierwszą mitologię" z Naszej Księgarni, ale tą ze wstążeczką... I teraz nie wiem czy jest jeszcze jakaś druga część. Nie widziałam a są dwie części z inną okładką. To to samo? wystarczy dokupić drugą część z tą inną okładką? Gdzieś czytałam (pewnie tu na forum), że niektóre książki z serii wyszły z inną okładką. Mnie tam wstążeczka nie przeszkadzała, ale przeszkadza mi to, że się teraz w tym wszystkim gubię

  4. #13324
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    F dostanie Naszoksiegarniowa pod choinke, na razie rzadzi Inkiow ciekawe, ktora nam sie bardziej spodoba...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #13325
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    U nas ostatnio to na tapecie, faja książka



    Ale mam pytanie, szczególnie do dziewczyn dwujęzycznych - polećcie mi jakiś fajny słownik polsko-angielski dla dzieci, coś niekoniecznie tylko z obrazkami ale też nie taki dla dorosłych, dla szkolniaków początek podstawówki, który już by ich wprawiał w korzystanie ze słownika a jednocześnie nie był nudny, ideałem byłoby gdyby miał też zapis fonetyczny, niezbyt małe litery i dobre tłumaczenie przede wszystkim...

  6. #13326
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Wystarczy dokupić drugą część a za jakiś czas trzecią bo ma być też trzecia
    Ale tej ze wstążeczką nie ma i nie było nigdy drugiej części? Wolałabym mieć komplet no ale w sumie okładka nie jest taka ważna więc dokupię tą z inną okładką. Super, że będzie trzecia

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    F dostanie Naszoksiegarniowa pod choinke, na razie rzadzi Inkiow ciekawe, ktora nam sie bardziej spodoba...
    Przez chwilę myślałam czy Inkiowa dokupić...Ale chyba dam sobie spokoj na razie, choc chwalony w wątku...Jest tyle innych ksiazek,które potrzebuję, że nie mogę kupować tego samego... Już Biblie mam ze 3 w koszyku i trzeba redukować
    2009 2012

  7. #13327
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Również polecam Afryka Kazika.
    Świetna książka nawet dla rodziców mocno zajętych. Kilku stronicowe rozdział pozwolą na codzienne czytanie.
    My nie mamy swojej. Mieliśmy pożyczoną od kolegi syna już dwa razy.

  8. #13328
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak piszesz.
    Pierwsza ze wstążką była a druga wyszła już w nowej szacie graficznej.
    Jakrozmawiałam z Panem to mówił, że będzie już tylko w nowej.
    Szkoda bo mi ta seria ze wstążką się bardzo podoba i mam już sporo pozycji.
    Cytat Zamieszczone przez Gundi Zobacz posta
    Ale tej ze wstążeczką nie ma i nie było nigdy drugiej części? Wolałabym mieć komplet no ale w sumie okładka nie jest taka ważna więc dokupię tą z inną okładką. Super, że będzie trzecia


    Przez chwilę myślałam czy Inkiowa dokupić...Ale chyba dam sobie spokoj na razie, choc chwalony w wątku...Jest tyle innych ksiazek,które potrzebuję, że nie mogę kupować tego samego... Już Biblie mam ze 3 w koszyku i trzeba redukować

  9. #13329
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Dziękuję ślicznie za odpowiedź Nie mam zbyt wiele okazji do oglądania książek w księgarni, tylko czasem bywam w Empiku, ale nie często. Więc muszę dopytywać, bo w Google nie znajduję na wszystko odpowiedzi, za to na Forum wszystko wiecie.
    2009 2012

  10. #13330
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnolia Zobacz posta
    U nas ostatnio to na tapecie, faja książka



    Ale mam pytanie, szczególnie do dziewczyn dwujęzycznych - polećcie mi jakiś fajny słownik polsko-angielski dla dzieci, coś niekoniecznie tylko z obrazkami ale też nie taki dla dorosłych, dla szkolniaków początek podstawówki, który już by ich wprawiał w korzystanie ze słownika a jednocześnie nie był nudny, ideałem byłoby gdyby miał też zapis fonetyczny, niezbyt małe litery i dobre tłumaczenie przede wszystkim...
    Podepne sie, bo potrzebuje dla starszaka
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  11. #13331
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Dziewczyny, pomożecie?
    Moje dziecię zażyczyło sobie na gwiazdkę książkę o reniferach, a w dodatku najlepiej to pop-up... I jakoś nic mi do głowy nie przychodzi w tym temacie.
    Niko 2012, Zo 2017

  12. #13332
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    czy ktoś widział? szukam czegoś dla 5 klasistki i ta wydaje mi sie fajne ale nie widzialam nigdzie http://www.zysk.com.pl/nowosci%2C-za...praca-zbiorowa

  13. #13333
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magdas-b Zobacz posta
    czy ktoś widział? szukam czegoś dla 5 klasistki i ta wydaje mi sie fajne ale nie widzialam nigdzie http://www.zysk.com.pl/nowosci%2C-za...praca-zbiorowa
    W internetowych pełno:
    http://www.ceneo.pl/47830705#mh=D3j6...8iI3EHWvzBM6g2
    Niko 2012, Zo 2017

  14. #13334
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    a widział ktoś na żywo? może jakies opinie bo recenzji nigdzie nie ma

  15. #13335
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Tutaj jedna recenzja: http://fifraku.blogspot.com/2016/11/...odzeniowe.html
    Tutaj zdjęcie z boku: https://www.instagram.com/p/BNebqFqhVX5/

    Z zewnątrz wygląda ładnie, gruba, w twardej oprawie i obwolucie.
    Niko 2012, Zo 2017

  16. #13336
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    super dziękuje Mamata za odpowiedź

  17. #13337
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    spadłamznieba Kiedy byliśmy bardzo młodzi jest u tego samego sprzedawcy co Park Percy i Alberty na allegro.

  18. #13338
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Dziekuję za informację znam ten nick bo kilka raxy kupowałam już od niego i zapewne za jakiś czas kupię jeśli nie dostanę stacjonarnie.
    Lubię mieć serię ale nie mam nigdy ciśnienia na wszystko aczkolwiek ta seria jakoś jest u mnie lubiana mimo tego że było kilka książek które musiałam reklamować nawet po dwa trzy razy bo prxychodziły z luźnymi kartkami.
    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    spadłamznieba Kiedy byliśmy bardzo młodzi jest u tego samego sprzedawcy co Park Percy i Alberty na allegro.

  19. #13339
    Chustofanka Awatar soska
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    445

    Domyślnie

    Proszę Was o podpowiedź. Moja siostrzenica jest fanka Magicznego drzewa. Zastanawiam się nad prezentem dla niej i chciałabym kupić książkę, może też z jakiejś serii, jednak zupełnie brak mi doświadczenia. Ja jestem na etapie książek dla 2 latki, a siostrzenica ma 8 lat. Wpadła mi w oko Zosia z ulicy Kociej. Proszę Was o radę, podpowiedź.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    żona męża Łukasza, mama córek Anieli 2014 i Matyldy 2017

  20. #13340
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez soska Zobacz posta
    Proszę Was o podpowiedź. Moja siostrzenica jest fanka Magicznego drzewa. Zastanawiam się nad prezentem dla niej i chciałabym kupić książkę, może też z jakiejś serii, jednak zupełnie brak mi doświadczenia. Ja jestem na etapie książek dla 2 latki, a siostrzenica ma 8 lat. Wpadła mi w oko Zosia z ulicy Kociej. Proszę Was o radę, podpowiedź.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    może którąś z serii o Duni

    http://www.zakamarki.pl/index.php/mo...z-radosci.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •