Strona 513 z 807 PierwszyPierwszy ... 13413463503505506507508509510511512513514515516517518519520521523563613 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,241 do 10,260 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #10241
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Natala, udało Ci się zerknąć na te książki o kosmosie?
    sprawdzilam, przepraszam, ale padlam wczoraj...

    do ogladania mamy 1001 Wonders of the Universe. fascynujaca imo. poza tym reszta to mapy nieba i takie tam przydatne do teleskopowania.

    z wiedzowo-dzieciowych:
    - angielski Bawidoc Exploring Space - okienka, rzeczy do przesuwania, krecenia, malutkie pop-up'y - czyli to co w bawidacach normalnie
    - The Story of Stars - mamy z serii The Story of... cos innego i tamta jest imo lepsza, ta kupilam na fali. ale moze byc, tylko wydawca ma dosc zadziwiajacy obraz pop-up'u - 10 to jest jak sie policzy wszystko co sie rusza i przesuwa chyba. taki prawdziwy jest jeden (no dobra, jeden i pol) plus mapa nieba ew. druga ale calosc nie najgorsza, jako poczatek - zeby ociupine zaciekawic.
    - dla starszych troche Space. A CompletePicture of the Univesre pop up'ow brak, ale jest duuuzo wiedzy w formie dla mlodszych (ale nei najmlodszych) - rysunki, czesci otwierane. plus wyciagane: plakat o podrozach kosmicznych, ksiazeczka Sky Guide - o tym jak obserwowac niebo, przesuwane mapy nieba (obie polkule osobno) - pokazujace gwiazdozbiory w zaleznosci od daty. F uwielbia
    - pop-up, ale tetmatyczny Moon Landing de facto na kazdej stronie jest pop up, plus cala masa informacji - to tez raczej ksiazka dla starszych.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #10242
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję! przejrzę wieczorem.

    A mogłabyś mi jeszcze napisać słówko o Kici Koci w przedszkolu? Widziałam w zakupowym, że masz
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  3. #10243
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Bardzo dziękuję! przejrzę wieczorem.

    A mogłabyś mi jeszcze napisać słówko o Kici Koci w przedszkolu? Widziałam w zakupowym, że masz
    jeszcze chyba cos wrzuce, ale nie chjce sie tluc, bo T pracuje w nocy i odsypia - a przypomnialam sobie, ze jeszcze mamy cos dzieciecego, ale nie pop-up'owego. O kici pozniej, bo jeszcze nie otworzylam nawet...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #10244
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Bardzo dziękuję! przejrzę wieczorem.

    A mogłabyś mi jeszcze napisać słówko o Kici Koci w przedszkolu? Widziałam w zakupowym, że masz
    przyjemne opowiadanie Kicia kocia idzie jak co dzień do przedszkola, bawi się z dziećmi, rysuje, je obiad, śpi, bawi się na placu zabaw, je podwieczorek i idzie do domu

  5. #10245
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    jeszcze chyba cos wrzuce, ale nie chjce sie tluc, bo T pracuje w nocy i odsypia - a przypomnialam sobie, ze jeszcze mamy cos dzieciecego, ale nie pop-up'owego. O kici pozniej, bo jeszcze nie otworzylam nawet...
    Oo super, dzięki!

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    przyjemne opowiadanie Kicia kocia idzie jak co dzień do przedszkola, bawi się z dziećmi, rysuje, je obiad, śpi, bawi się na placu zabaw, je podwieczorek i idzie do domu
    Dzięki czyli opisówka dnia pkolnego raczej? Problemów przedszkolnych nie porusza?
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  6. #10246
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Oo super, dzięki!



    Dzięki czyli opisówka dnia pkolnego raczej? Problemów przedszkolnych nie porusza?
    Problemów brak trochę problemów jest w Hania idzie do przedszkola

  7. #10247
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Dobrze wiedzieć, zamówię obydwie dzięki
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  8. #10248
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Problemów brak trochę problemów jest w Hania idzie do przedszkola
    jest jeden - Adelka placze, bo zgubila spinke do wlosow - pani ja przytula, a Kicia znajduje zgube. ogolnie historia przyjemna, ale jakas taka nijaka. Basia jest fajna, z problemami przedszkolnymi. i jeszcze z mojego dzisiejszego zamowienia Nowa w przedszkolu - z Bajek-pomagajek Muzy - ale tylko przegladnelam, potem doczytam to cos wiecej napisze.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #10249
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,187

    Domyślnie

    nowa w przedszkolu - jest o tym, że do przedszkola trafia przedszkola z innego kraju, chyba jakas afryka dokładnie nie pamiętam, no i jakies dziecko zaczyna się z niej śmiać. więc pani wraz z mamą organizują dla dzieci dzień w przedszkolu, żeby dzieci mogły poznać jej kulturę, zwyczaje, język itp.
    bardzo fajna książka pokazuje inność ludzi itd.
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  10. #10250
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    nie śledzę ostatnio wątku więc może było, ale zobaczyłam dziś na fb i zachwycił mnie - Ilustrowany inwentarz drzew

    http://www.zakamarki.pl/index.php/il...arz-drzew.html

  11. #10251
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    O przedszkolnych problemach fajny jest "nowy" z serii potworne maluchy. Ale uwaga, bo goła pupa tam się pojawia
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  12. #10252
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    jest jeden - Adelka placze, bo zgubila spinke do wlosow - pani ja przytula, a Kicia znajduje zgube. ogolnie historia przyjemna, ale jakas taka nijaka. Basia jest fajna, z problemami przedszkolnymi. i jeszcze z mojego dzisiejszego zamowienia Nowa w przedszkolu - z Bajek-pomagajek Muzy - ale tylko przegladnelam, potem doczytam to cos wiecej napisze.
    a no faktycznie jest jeden problem, ale uznałam go za mało przedszkolny

  13. #10253
    Chustomanka Awatar wisienka103
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice miasta Kraka
    Posty
    641

    Domyślnie

    Magnolia- ciekawie te drzewa sie zapowiadają. Widziałeś środek?
    Kubuś 2012 Wojtuś 2014

    Piszę bez polskich znaków

  14. #10254
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880
    J.2014 i E.2016

  15. #10255
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Potrzebuję książki w temacie skąd się bierze prąd, czy możecie coś polecić (jeśli w ogóle istnieje takowa)?
    I jeszcze jedno pytanie: które Muminki lepsze? pytam o te wydania ilustrowane dla dzieci, seria z Egmontu czy z Naszej Księgarni? Chyba, że polecacie jeszcze coś innego dla 3-latka na zapoznanie z Muminkami?
    Niko 2012, Zo 2017

  16. #10256
    Chustomanka Awatar wisienka103
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice miasta Kraka
    Posty
    641

    Domyślnie

    Kaisa- w linkach widzę tylko okładki, moze dlatego ze z tel patrzę.
    Kubuś 2012 Wojtuś 2014

    Piszę bez polskich znaków

  17. #10257
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez voilà Zobacz posta
    Potrzebuję książki w temacie skąd się bierze prąd, czy możecie coś polecić (jeśli w ogóle istnieje takowa)?
    I jeszcze jedno pytanie: które Muminki lepsze? pytam o te wydania ilustrowane dla dzieci, seria z Egmontu czy z Naszej Księgarni? Chyba, że polecacie jeszcze coś innego dla 3-latka na zapoznanie z Muminkami?
    jest Prad - wierszowany i encyklopedyczna wiedza to nie jest, ale na pcozatek moze sie nadac (tylko nie wiem czy too sie jeszcze gdzies poza allegro da kupic....).

    co do Muminkow - imo na poczatek najlepsze Egmontu - ale to co zalinkowalas to jakas staroc chyba, teraz Egmont wydal Muminki - znam Muminek i... i sa calkiem przyzwoite (W uwielbia do tej pory).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #10258
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wisienka103 Zobacz posta
    Kaisa- w linkach widzę tylko okładki, moze dlatego ze z tel patrzę.
    Wisienko, pod zdjęciem okładki jest odnośnik: zajrzyj do środka, tam kilka stron możesz podejrzeć. Na telefonie też działa. Cudne są te książki.
    J.2014 i E.2016

  19. #10259
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez voilà Zobacz posta
    Potrzebuję książki w temacie skąd się bierze prąd, czy możecie coś polecić (jeśli w ogóle istnieje takowa)?
    I jeszcze jedno pytanie: które Muminki lepsze? pytam o te wydania ilustrowane dla dzieci, seria z Egmontu czy z Naszej Księgarni? Chyba, że polecacie jeszcze coś innego dla 3-latka na zapoznanie z Muminkami?
    edit
    widzę, że Natala już linkowała

    A tych obrazkowych nie chcesz ?


    http://bonito.pl/szukaj/muminek/1,0,1/0



    te też są fajne


  20. #10260
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,811

    Domyślnie

    Nie dziala mi link do Muminkow Egmontu a tez sie przymierzam.
    Kupilam z NK ale nie podpasowaly statszemu
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •