Strona 374 z 807 PierwszyPierwszy ... 274324364366367368369370371372373374375376377378379380381382384424474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,461 do 7,480 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #7461
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ola23 Zobacz posta
    My probowalismy i nie udalo sie, ale u nas musi byc przynajmniej jakis jeden maly obrazek na kazdej stronie, a w Piaskowym ich jest malo.
    U nas w ciągu dnia muszą być obrazki a do zasypiania już niekoniecznie. A jeśli chodzi o treść - nada się? Czy któraś część jakos bardziej?

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  2. #7462
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniafrania Zobacz posta
    U nas w ciągu dnia muszą być obrazki a do zasypiania już niekoniecznie. A jeśli chodzi o treść - nada się? Czy któraś część jakos bardziej?
    Ja bym polecała wydanie zbiorcze - cenowo bardziej się opłaca i mniej miejsca zajmuje Treściowo wydaje mi się ok dla rozgarniętego 3latka, tzn. nie ma tam nagromadzenia bardzo trudnych pojęć, strasznych historii czy czegoś w tym stylu. Chyba właściwie przy tej książce córa zaczęła "aktywniej czytać", tzn. pytała/dopytywała o różne rzeczy. Generalnie wydaje mi się, że to taki must have - w najgorszym razie poleży trochę na półce, by za jakiś czas zrobić 2gie podejście

    Córa lubi tez Misia i Tygryska Janoscha, ale to mocno specyficzny autor, nie każdemu podejdzie jego styl pisania. Ale jeśli podejdzie, to frajdę ma cała rodzina
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  3. #7463
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    pilnie potrzebuję czegoś dla pięcioletniej dziewczynki,uniwersalnego i ciekawego

    heheh a ja jak mantre "Ja i moja siostra Klara"

  4. #7464
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    nie nada moim zdaniem - nasza lezy w szafie ciagle jeszcze. Zakamarki daja 6+ i mysle, ze to minimum takie, sama dalabym chyba wiecej.
    zgadzam się 6 lat to minimum, mieliśmy całą serię z biblio i starszy wykazywał duże zainteresowanie i dużo rozumiał
    bardzo ciekawa pozycja ale właśnie dla 6+

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    heheh a ja jak mantre "Ja i moja siostra Klara"
    zgadzam się
    Ostatnio edytowane przez annagdynia ; 18-12-2014 o 19:29
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  5. #7465
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    dziewczyny a może, któraś z Was może pożyć książkę kłamstwo ma krótkie nogi nie można jej kupić, a jej główny bohater ma tak samo na imię jak mój syn, który właśnie odkrył kłamstwo, manipulację itp.
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  6. #7466
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    dziewczyny a może, któraś z Was może pożyć książkę kłamstwo ma krótkie nogi nie można jej kupić, a jej główny bohater ma tak samo na imię jak mój syn, który właśnie odkrył kłamstwo, manipulację itp.
    Aniu, a tu: http://www.sklep.deon.pl/produkt/art...e-nogi-ht.html ? Powinno się udać

  7. #7467
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez judyt Zobacz posta

    Jest info, że produkt niedostępny.

  8. #7468
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    A właśnie tak mi się przypomniało - czy któraś z was ma jakieś książki o Kruku Skarpetce? Bo kiedyś zainteresowały mnie graficznie, ale niby treściowo też powinny być dobre. Do tego jak kiedyś patrzyłam było ich 4, a teraz już 8 :]
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  9. #7469
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    A właśnie tak mi się przypomniało - czy któraś z was ma jakieś książki o Kruku Skarpetce? Bo kiedyś zainteresowały mnie graficznie, ale niby treściowo też powinny być dobre. Do tego jak kiedyś patrzyłam było ich 4, a teraz już 8 :]
    Mieliśmy z biblioteki. Sympatyczne, ale bez szału. Myślę, że od 3 lat wzwyż.

  10. #7470
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    Jest info, że produkt niedostępny.
    O, a mnie się udało zapakować do koszyka, ale nie kupiłam. Pewnie się dopiero zorientowali, że nie ma na stanie.

  11. #7471
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ja z pytaniem o Alberta, mamy Pospiesz się Albercie i chciałabym coś jeszcze im dokupić, ale gdzieś tu czytałam, że nie wszystkie książki są fajne, co polecacie, a co raczej nie?

  12. #7472
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Ja z pytaniem o Alberta, mamy Pospiesz się Albercie i chciałabym coś jeszcze im dokupić, ale gdzieś tu czytałam, że nie wszystkie książki są fajne, co polecacie, a co raczej nie?
    My mamy Dobranoc Albercie Albertsonie i Nieźle to sobie wymyśliłeś, Albercie. Inne mieliśmy z biblioteki, ale te jakoś najbardziej przypadły nam do gustu.

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  13. #7473
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Dobranoc, pospiesz sie i niezle to sobie wymysliles moim zdaniem najlepsze, ale tez skierowane do najmlodszych dzieci.

  14. #7474
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    jak dla mnie cudeńko... "Alicja po drugiej stronie lustra..."


    Lewis Carroll: Po drugiej stronie Lustra i co tam Alicja znalazła
    Przekład: Robert Stiller
    Ilustracje: Franciszka Themerson
    Wydawnictwo Fundacja Festina Lente
    Warszawa 2014

    http://festina-lente.pl/alicja-po-dr...stra-zwiastun/


    już się doczekać nie mogę

  15. #7475
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    A ''Basnie Polskie'' Pienkowskiego warto kupic? i dla jakiego wieku?
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  16. #7476
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ola23 Zobacz posta
    A ''Basnie Polskie'' Pienkowskiego warto kupic? i dla jakiego wieku?
    mamy i mam mieszane uczucia - straszliwy sliski papier i maly format odbieraja mi przyjemnosc obcowania z wycinankowymi ilustracjami Pienkowskiego, ktorego bardzo, bardzo lubie. koszmare liternictwo (tak to sie nazywa?) okladki - kolorowe litery - zwlaszcza te na grzbiecie, ni przypial, ni przylatal. jeszcze nie czytalismy - ale tresciowo jak przegladnelam to sie wydawaly OK. generalnie jestem zawedziona wydaniem bardziej niz zawartoscia...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #7477
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Dziś przeglądając Gościa niedzielnego natchnęłam się na recenzję książki dla dzieci w klimacie świątecznym " Wigilia Profesora Norki" http://domnaskraju.pl/produkt/wigilia-profesora-norki/
    Wrzuciłam linka może kogoś zainteresuje jest tam podgląd do książki. Niestety nie wiem jaka kategoria wiekowa. Dochód przeznaczony jest na pomoc dla dzieciaków

  18. #7478
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    a ja mam pytanie o mokołajka, w znaku jest promocja i zastanawiam się nad kupnem
    ktoś ma? podobają się dzieciom, mój 6,5 latek nie zna go, bardzo lubi słuchać a mi nie zawsze chce sie czytać, albo młodszy przeszkadza nam w dłuższej książce


    wruuu - wyglada fajnie, ciekawe czy jeszcze gdzieś ją można kupić u nas w trójmieście, muszę podzwonić po księgarniach katolickich
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  19. #7479
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Ja tego Mikołajka kupiłam od razu, jak go zobaczyłam w takiej cenie. Mamy chyba wszystkie książki, ale całą rodziną jesteśmy fanami, więc nie mogłam się oprzeć. To prezent na święta, więc jeszcze nie używane, ale fragmenty czytane kiedyś w radiu mi się podobały. Na gwiazdkę dostaniemy od siebie nawzajem sprzęt grający do kuchni, to sama będę słuchać.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  20. #7480
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Dziś przeglądając Gościa niedzielnego natchnęłam się na recenzję książki dla dzieci w klimacie świątecznym " Wigilia Profesora Norki" http://domnaskraju.pl/produkt/wigilia-profesora-norki/
    Wrzuciłam linka może kogoś zainteresuje jest tam podgląd do książki. Niestety nie wiem jaka kategoria wiekowa. Dochód przeznaczony jest na pomoc dla dzieciaków
    jesli ilustracje beda tak cudne jak w Pchlich nutkach autorstwa obu braci zakonnikow, to znowu bedzie uczta dla oka kupie nam po Swietach, posle do mamy - bedzie na przyszly rok jak znalazl
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •