Strona 192 z 807 PierwszyPierwszy ... 92142182184185186187188189190191192193194195196197198199200202242292692 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,821 do 3,840 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3821
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Zagalopowałam się, bo zapomniałam, że w ostatniej chwili Księgę Ludensona schowałam do szafy, żeby była na Boże Narodzenie Wieczorem bez świadków poczytam troche i dam znac
    dzieki
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #3822
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    dzieki
    Natala - czy ty pytasz o to: http://www.przecinekikropka.pl/czyte...iega-ludensona

    Wygląda że można ją na tej stronie poczytać i pooglądać


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  3. #3823
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Ponoć w wyd. Czarna Owca są ceny obniżone o 50% :]

    edit: Kupiłabym "W przedszkolu", ale z przesyłką to na jedno wychodzi, a nic innego nie widzę :/
    Ostatnio edytowane przez okoani ; 06-12-2013 o 14:30
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  4. #3824
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Natala - czy ty pytasz o to: http://www.przecinekikropka.pl/czyte...iega-ludensona

    Wygląda że można ją na tej stronie poczytać i pooglądać
    dzieki, dokladnie o to w wolnej chwili zasiade przed ekranem

    edit: przeczytalam Prolog. powinnam isc sprzatac, powinnam isc sprzatac, powinnam... chyba wiem, co trafi do najblizszego zamowienia
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #3825
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    ależ mnie aros wkurzył sympatyczna pani powykreślała kilka pozycji, żeby zamówienie JUŻ poszło bo im zalega
    wczoraj pozycje były dostępne u dostawcy, na ich stronie, rano też dzwoniłam i były dostępne po czym po 2h paczke wysłali niekompletną
    kurcze, pierwszy raz mi taki numer zrobili
    ale może rozbili Ci na dwa zamówienia i resztę doślą później?
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  6. #3826
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    dzieki, dokladnie o to w wolnej chwili zasiade przed ekranem

    edit: przeczytalam Prolog. powinnam isc sprzatac, powinnam isc sprzatac, powinnam... chyba wiem, co trafi do najblizszego zamowienia
    Natala, bierz Ludka! Nie będziesz żałować. A gdybyś chciała dom zwiedzić kiedyś to zapraszam
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  7. #3827
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Przyszły ksiązki z Arosa, niespiesznie, wieczorkiem. Czyli mam bazgroły i Wierzcie w Mikołaja na zapas. Swoją drogą Bazgroły są super
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  8. #3828
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez modrooczka Zobacz posta
    Natala, bierz Ludka! Nie będziesz żałować. A gdybyś chciała dom zwiedzić kiedyś to zapraszam
    z przyjemnoscia

    zaczelismy Wierzcie..., ale F zmeczony padl przy drugim rozdziale (czytamy jeszcze Swiatecznego Findusa i Janoscha tez ). doczytalam prawie do konca - w sumie mi sie podoba, ale jakos sama nie wiem... ciekawi mnie odbior F, poczytamy, zobaczymy...

    no i dzis mielismy glosny protest przy Wszyscy na Ciebie czekamy - jak to Izajasz po Dawidzie? po Dawidzie powinien byc Jan Chrzciciel przeciez! pani w szkole mowila... i tak, powoli, matka zaczyna tracic resztki autorytetu ale zapamietuje zaskakujaco duzo - w czym szkola na pewno ma swoj udzial, tak przy okazji.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #3829
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez modrooczka Zobacz posta
    Swoją drogą Bazgroły są super
    Oj tak! U nas to jest po prostu szał W przedszkolu wszystkim pokazywał, był też podobno moment, kiedy 3 chłopców jednocześnie kolorowało i rysowało z Mikołajem, tak się wciągnęli, a on się podzielił i pozwolił...

    Dziś rano wstaję, godz. 5.40, u chłopaków pali się światło, siedzą w piżamach i dorysowują pingwiny.. Jest to jedna z najbardziej trafionych ostatnio książek/rozrywek.. Zdecydowanie!

    Na stronie z górami, lodem i pingwinami namalował:

    - pingwina który jest bałaganiarzem i powyrzucał wszystko ze swojego igloo
    - pingwina, który siedzi w igloo, ma zapaloną lampę pod sufitem i je z talerzyka parówkę z keczupem i musztardą
    - mamę pingwinową, która pije rano kawusię i czeka aż się obudzi (to ja, to ja )
    - pingwina, który urodził się bez płetw i wcale nie wiedział, że są mu potrzebne
    - pingwina, któremu jest zimno, i który obejmuje się rozpaczliwie płetwami
    - pingwina bez czapki, a w oddali wielki tajfun, z tłumaczeniem: "Jakby mamo zrobić przekrój tego tajfunu, to pod tymi moimi gryzmołami wiatru jest jego czapka, bo to ten tajfun mu ją porwał!"
    - trzech pingwinów w strojnych czapach, którzy idą gęsiego za sobą - to jest pingwinia wersja trzech królów

    ... to tak pokrótce... Czad, co..?
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  10. #3830
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    u nas też bazgrołowy sukces - wczoraj dzieci w związku z Ksawerym nie poszły do przedszkola (a co! drogi w pierwszy dzień śniegu, z zamiecią do tego, musiały być katastroficzne, a przedszkole daleko - koleżanka mając tam blisko jechała pół godziny) i większość dnia córka bazgroliła, wieczorem bazgroliłyśmy razem - super można w kilka osób kolorować, a starsi panowie rysowali razem z nami, choć na swoich kartkach - super! Wydaje mi się, że rzeczywiście to typ książki, która może być dla dzieci, ale i dorosłym może sprawić frajdę - tak a propos mojej dyskusji z Marko (chyba dyskusja na boku, a nie w wątku) o zalinkowanych przez nią książkach do bazgrolenia z amazona.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  11. #3831
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    U nas największym sukcesem wśród książek mikołajowych jest "Kto się schował?" w użyciu cały dzień wczorajszy i dziś od rana
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  12. #3832
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    a mi aros nawalił na całej linii, złożyłam reklamację. Paczka dziś przyszła i kurcze i w niej też brakuje kilku pozycji choć przy płatności za pobraniem, kwotę musiałam zapłacić za całość zamówienia, nie odjęto mi sumy za te wykreślone pozycji i za te niedołożone do paczki; no zła jestem ehhh
    i jeszcze empik: powysyłał mi dodatkowe paczki z książkami, których w ogóle nie zamawiałam choć ponoć nie mnie jednej
    ach lubię ten świąteczny okres

  13. #3833
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    My głównie korzystamy z biblioteki, wieku książek nie kupujemy. A u nas na Mikołaja dzieci dostają drobne prezenty, większe - te wymarzone - pod choinkę. I do ksiażek mikołajowych zawsze coś dorzucam - Kacper dostał karty z piłkarzami, a dla Lidki "Bazgroły..." sa super prezentem, bo ona uwielbia rysować, bazgrolić, wycinac i takie tak.
    A zalinkujesz jakie bazgroły macie? Bo znalazłam kilka książek.
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  14. #3834
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,590

    Domyślnie

    A słyszała któraś z Was o tej książce? Albo jeszcze lepiej - miała ją w rękach?
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  15. #3835
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,186

    Domyślnie

    spojrzałam i to książka dla nas tzn. mojego syna
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  16. #3836
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    spojrzałam i to książka dla nas tzn. mojego syna
    to jest książka o globalnej polityce żywnościowej i głodzie.

  17. #3837
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    wracam do tematu paryskiego - nie mogę jakoś złapać atmosfery mikołajowej,, nie chce mi się dawać nura w pierniczki, jeszcze nie wróciłam jakoś do siebie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    Wyklejanka z dziełami impresjonistów mnie zainteresowała (zwłaszcza, że ostatnio czytałam "Bezcennego" ), to to czy coś innego? http://www.amazon.fr/Autocollants-im...mpressionistes jedna naklejka na obraz, czy coś bardziej kreatywnego?
    wyklejanka niewielkiej objętości (15 raptem stron) , świetnie się sprawdziła jako zabijacz nudy. wkleja się trzy kółka na każde dzieło, trzeba troszkę pokombinować czy np. kwiatki na górze czy na dole, małej szło dobrze


    znacznie ciekawsza jest kolorowanka jak tu http://www.auclairdemaplume.com/?pag...t&id_product=1 - mamy Moneta.

    poza tym z wyprzedaży pop-up domkowy taki http://www.youtube.com/watch?v=QoJ_4y6GIEU Penelopę znałyśmy wcześniej z pop-upa o Luwrze http://www.amazon.co.uk/Penelope-at-...der_2070621979

    różności o sztuce dla dzieci zebrane w jednym on-line szopie tu http://www.boutiquesdemusees.fr/en/s...rderBy=new_asc

    przed podróżą dostałyśmy w prezencie taki przewodnik:



    ilustrowała Marianna Oklejak, teksty ciekawe, miło nawiązywać w trakcie zwiedzania do niego.

    z poprzedniej podróży mamy też Oto jest Paryż:



    oraz mapę dzieciową (to z serii "pogniecionych" map) o taką:




    wychodząc powoli z cienia paryskich atrakcji czytamy Wszyscy na Ciebie czekamy i Kiedy mikołaj spadł z nieba, układając w międzyczasie puzzle z Mona Lisą
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  18. #3838
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    dzięki!
    całkiem fajne - będę miała w pamięci, jak będziemy się udawać w tamte strony (może w przyszłym roku się uda...) - choć liczyłam na coś bardziej kreatywnego mając w pamięci swoje wizyty we francuskich muzeach w wieku licealno-uniwersyteckim, kiedy jednak dokładniej asortymentowi dzieciowemu się nie przyglądałam. "Oto jest Paryż" czeka na odpowiedni czas w szufladzie (nie myślałam, że to taki duży format!). Co to są pogniecione mapy?
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  19. #3839
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    Co to są pogniecione mapy?
    ło takie coś - można zgnieść i schować do kieszeni na przykład. nie ulegają zniszczeniu

    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  20. #3840
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ilonsa Zobacz posta
    A zalinkujesz jakie bazgroły macie? Bo znalazłam kilka książek.
    W klimacie świąt oczywiście te:
    http://czytajki.blogspot.com/2011/12...czne-stoy.html


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •