Strona 110 z 807 PierwszyPierwszy ... 1060100102103104105106107108109110111112113114115116117118120160210610 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,181 do 2,200 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #2181
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Zapakowałam dzieciom na wyjazd z babcią "Nie każdy umiał się przewrócić" Tellegena. Sama zdążyłam z nimi przeczytać dwa rozdzialiki i żałuuuuuję, że tylko tyle.
    Bo z relacji telefonicznych wynika zachwyt (też babci ) i niesamowite poczucie humoru, jakie panuje w tej książce. Już zapowiedziałam, że czeka nas wspólne drugie czytanie, bo sama chcę się zapoznać

    http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl...rzewrocic.html


  2. #2182
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    Zapakowałam dzieciom na wyjazd z babcią "Nie każdy umiał się przewrócić" Tellegena. Sama zdążyłam z nimi przeczytać dwa rozdzialiki i żałuuuuuję, że tylko tyle.
    właśnie mamy na tapecie, szukałam tej książki po przedsmaczku w Bajkonurze (usłyszałyśmy ze 2 rozsziałki właśnie) i akurat się wznowa pojawiła. Polecam.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  3. #2183
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    mam takie dziwne pytanie - czy znacie jakieś książki/opowiadania o rurach
    mamy opowiadanie jedno tylko z "poczytaj mi mamo". jest jakaś jazda na rury w domu

  4. #2184
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie

    czy poleci mi ktoś dwie ksiażki po angielsku dla 3latki i 5 latka, któe bez problemu kupię powiedzmy w empiku?albo jeszcze lepiej w arosie?
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  5. #2185
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lori Zobacz posta
    czy poleci mi ktoś dwie ksiażki po angielsku dla 3latki i 5 latka, któe bez problemu kupię powiedzmy w empiku?albo jeszcze lepiej w arosie?
    wczoraj przyszly, jeszcze nei czytalismy ale mysle, ze by sie nadaly - Kiplinga The elephant' child ilustrowany przez Wilkonia i The cat that walked by himself.

    zreszta Cartalia press ma inne ksiazki po angielsku tez - http://www.sklep.gildia.pl/szukaj/wy...cartalia-press - my mamy jeszcze cos, ale po polsku...

    to tak na juz mi przyszlo do glowy.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #2186
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lori Zobacz posta
    czy poleci mi ktoś dwie ksiażki po angielsku dla 3latki i 5 latka, któe bez problemu kupię powiedzmy w empiku?albo jeszcze lepiej w arosie?
    zerknelam na strone empiku i tak na szybko to na pewno: The Gruffalo, Lost and Found i inne z tej serii, Winnie the Witch, seria z kotka Mog, klasyk Guess How Much I Love You, Room on the Broom, Splat the Cat, Elmer (jesli ktos lubi, ja nie przepadam).


    podczas ostatniego pobytu w Polsce kupilam 'O malym krecie, ktory chcial wiedziec, kto mu narobil na glowe'. Bezapelacyjny hit!

  7. #2187
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kocia_mama Zobacz posta
    nic mnie tak nie boli jak braki dodruków
    teraz kupuję jakieś resztki Mysi, jeśli gdzies znajdę, na pana kłapa już nawet nie liczę

    A pamiętam, ze jak bylam liealistką, to cały empik był w Mysi((
    My tez bezskuteczznie szukamy PAna Klapa i Mysi sama nie wiem, gdzie poza antykwariatami i allegro moglabym tego szukac ??

  8. #2188
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    U nas w kolejce do zakupu" Nie każdy umiał się przewrócić" - podoba mi się po opisie
    Jesteśmy po "Dzieciakach świata" i" Zwierzakach świata" Martyny Wojciechowskiej. Młody zachwycony. Mu bardziej podobały się "Dzieciaki".

  9. #2189
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    My tez bezskuteczznie szukamy PAna Klapa i Mysi sama nie wiem, gdzie poza antykwariatami i allegro moglabym tego szukac ??
    jesli Ci jezyk nie straszny to szukaj w oryginale - na amazonie np. albo w bookdepository.co.uk - oni do Pl wysylaja za darmo (amazon tez, ale powyzej jakiejs kwoty - 20 funtow chyba - i trzeba kupic od nich, a nie od kogos kto przez nich sprzedaje). w Pl inaczej niz allegro/antykwariat raczej nie znajdziesz.

    mysmy Klapa nie mogli - pozyczylismy raz z biblioteki, F sie przestarszyl tego rozkladanego na koncu, dostal histerii i to byl koniec Klapa, niestety...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #2190
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asienkie Zobacz posta
    My tez bezskuteczznie szukamy PAna Klapa i Mysi sama nie wiem, gdzie poza antykwariatami i allegro moglabym tego szukac ??
    nie mogę się powstrzymać od pokazania Wam tej "promocji"
    http://allegro.pl/pan-klap-panie-kla...492913551.html
    że ja nie kupowałam po parę zł tego

  11. #2191
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    nie mogę się powstrzymać od pokazania Wam tej "promocji"
    http://allegro.pl/pan-klap-panie-kla...492913551.html
    że ja nie kupowałam po parę zł tego
    To ten gość, który sprzedaje unikaty. Skąd on to bierze? Bo nie wierzę, że z półki. Za dużo tego ma i za długo sprzedaje...

  12. #2192
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    u nas tez biblioteka pierwsza klasa duzo fjnych nowosci i z Zakamarkow i z Dwoch Siostr, praktycznie wszystko jest takze sporo wypozyczamy. I jeszcze mamy zaprzyjazniona bibliotekarke, dzieki ktorej niektore pozycje czytamy jako jedne z pierwszych
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  13. #2193
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    w bonito jest Gruffalo!! To cudna książka, swego czasu ją skanowałam i drukowałam bo w bibliotece było na nią obłożenie ale teraz będzie NASZA

  14. #2194
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Wszędzie jest EneDueRabe niedawno wydało.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  15. #2195
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    nie mogę się powstrzymać od pokazania Wam tej "promocji"
    http://allegro.pl/pan-klap-panie-kla...492913551.html
    że ja nie kupowałam po parę zł tego
    jacie! ciekawe czy ktoś to kupi albo wiadukt kolejowy za prawie 2000 zł

  16. #2196
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aladw Zobacz posta
    w bonito jest Gruffalo!! To cudna książka, swego czasu ją skanowałam i drukowałam bo w bibliotece było na nią obłożenie ale teraz będzie NASZA
    ala

  17. #2197
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,627

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    nie mogę się powstrzymać od pokazania Wam tej "promocji"
    http://allegro.pl/pan-klap-panie-kla...492913551.html
    że ja nie kupowałam po parę zł tego
    Wątpię, żeby ktoś dał tysiaka za kilka książeczek. Tym bardziej, że pewnie jeszcze kiedyś będą wznowione. Przecież to nie starodruki.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  18. #2198
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    mam takie dziwne pytanie - czy znacie jakieś książki/opowiadania o rurach
    mamy opowiadanie jedno tylko z "poczytaj mi mamo". jest jakaś jazda na rury w domu
    W którejś części serii Opowiadań Piątkowskiej jest o smokach rurowych, które mieszkają pod wanną.

  19. #2199
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    W którejś części serii Opowiadań Piątkowskiej jest o smokach rurowych, które mieszkają pod wanną.
    Dzieki!

    Szukam dalej. Bo wiecie jak to jest czytac w kolko jedno czy dwa opowiadania

  20. #2200
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    mam takie dziwne pytanie - czy znacie jakieś książki/opowiadania o rurach
    mamy opowiadanie jedno tylko z "poczytaj mi mamo". jest jakaś jazda na rury w domu
    http://www.amazon.co.uk/Drop-Ocean-S...ds=water+works jedna z ulubionych mojej corki. moze jest tez po polsku?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •