Strona 789 z 806 PierwszyPierwszy ... 289689739779781782783784785786787788789790791792793794795796797799 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,761 do 15,780 z 16118

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #15761
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nika023 Zobacz posta
    Polećcie proszę jakieś fajne książeczki z okienkami dla 1,5-2latki
    Młodsza lubi zwierzątka głównie, więc coś w tym temacie. Mamy jedną Mysię, ale jakość tej serii to tragedia :/ Dobrze że córkę najbardziej interesują z niej okienka a nie te przesuwane rzeczy (które po naprawdę delikatnym używaniu już po kilku razach się pourywały :/) . Starsza się okienkami w ogóle nie interesowała więc temat dla mnie nowy
    Kicia kocia z okienkami jest super. Chyba ze trzy w serii są.
    Teraz kupiłam Binga z okienkami, bo młody uwielbia tą bajkę.
    Mój dopiero teraz (prawie 2,5 roku) nie niszczy okienek, ale i tak mu nie ufam i nie zostawiam sam na sam.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  2. #15762
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Kicia kocia ma okienka, jeszcze cos mamy ale nie ma mnie w domu
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #15763
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Kicia kocia Janki na razie nie kręci, mamy trochę tych zwykłych książeczek, ale nawet nie chce ich oglądać ale może ta z okienkami by jej faktycznie podeszła?
    No właśnie mamy tą Mysię na wsi, fajna bardzo, ale serio nie wiem jak dziecko miałoby ją samo oglądać. A patrzeć tylko z odległości jak rodzic się bawi to raczej mało interesujące :/
    Spota nie mam, ale z tego co pamiętam to nie kupowałam ostatnio bo mi się wizualnie nie podobała edit: ale jak teraz patrzę, to w sumie nie wiem czemu
    Ostatnio edytowane przez nika023 ; 27-02-2020 o 14:15
    Marcysia '13 Janka '18

  4. #15764
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673
    Ostatnio edytowane przez wruuuu ; 27-02-2020 o 15:02

  5. #15765
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    "Wydaje mi się..." Mamy i bardzo lubimy, szkoda że pingwinka wcześniej nie było, bo teraz trzeciej już nie będę kupować no ale to przesuwanki.
    Te inne muszę sobie sprawdzić, dzięki!
    Może Żubra? Marcysia nie przepadała, ale Janka Koch żubry i dziki
    Marcysia '13 Janka '18

  6. #15766
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nika023 Zobacz posta
    Kicia kocia Janki na razie nie kręci, mamy trochę tych zwykłych książeczek, ale nawet nie chce ich oglądać ale może ta z okienkami by jej faktycznie podeszła?
    No właśnie mamy tą Mysię na wsi, fajna bardzo, ale serio nie wiem jak dziecko miałoby ją samo oglądać. A patrzeć tylko z odległości jak rodzic się bawi to raczej mało interesujące :/
    Spota nie mam, ale z tego co pamiętam to nie kupowałam ostatnio bo mi się wizualnie nie podobała edit: ale jak teraz patrzę, to w sumie nie wiem czemu

    Ta jedna Kicia Kocia jest o zwierzętach
    https://www.youtube.com/watch?v=1d5GNeRTYSE
    http://www.kreatywniewdomu.pl/2019/0...a-w-lesie.html

  7. #15767
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Jance w ogóle kiciokociowa kreska nie pasuje. Nawet nie spojrzy. No mocno sprecyzowane ma upodobania ale pokazałam jej żubra pompika i zachwyciła się bardzo, więc chyba to kupimy
    Marcysia '13 Janka '18

  8. #15768
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    Dzięki za temat i polecenia - jakoś nie myślałam o lsoazkach okienkowych, a dziś wyciągnęłam starą Charlie i Lola Gdzie się podział Skwarek i był zachwyt. Do tej pory nie mieliśmy żadnego Pompika (sama ilustracja żubrów działa na mnie zniechęcająco, choć komiksy Samojlika są dla mnie ilustracyjnie znośne) ani Kici Koci (graficznie zachwytu brak), ale którąś z tych okienkowo-zwierzątkowych na pewno kupię.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  9. #15769
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Kochane zoo, Dear zoo, bo nie wiem czy pl jeszcze dostępne.
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  10. #15770
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    O tak Charlie i Lola u nas byl szał swego czasu.
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  11. #15771
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Wszyscy ziewają, trochę bardziej delikatne.
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  12. #15772
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,857

    Domyślnie

    Tak, wszyscy ziewają u nas swego czasu uwielbiane przez obydwoje dzieci
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  13. #15773
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    O tak Charlie i Lola u nas byl szał swego czasu.
    Moje dzieci też lubiły ale nie w wieku 1,5 roku.
    U moich zdecydowanie królowała Mysia ale te sztywnostronicowe(to były książki kartonowe, duży format) . Nie wiem jak teraz z tymi co wydają Dwie siostry? Nie wiem czy mają je w swojej ofercie. Może mają jakieś sztywnostronicowe?
    Polecana KK sztywnostronicowa jest ciekawa ale jak dziecko nie lubi ilustracji to nie ma co.
    Franklin też był takiego formatu co KK i Mysia sztywnistronicowe. Jeśli lubi tego żółwika to polecam.
    Może seria przesuń paluszkiem? Co prawda kiepsko spasowane ale dzieci lubią i książki są trwałe.
    Ostatnio w książkach dla takich maluszków Soul polecała różne ciekawe pozycje, widziałaś?
    Spota polecam duży wybór.

  14. #15774
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Moje dzieci też lubiły ale nie w wieku 1,5 roku.
    U moich zdecydowanie królowała Mysia ale te sztywnostronicowe(to były książki kartonowe, duży format) . Nie wiem jak teraz z tymi co wydają Dwie siostry? Nie wiem czy mają je w swojej ofercie. Może mają jakieś sztywnostronicowe?
    Polecana KK sztywnostronicowa jest ciekawa ale jak dziecko nie lubi ilustracji to nie ma co.
    Franklin też był takiego formatu co KK i Mysia sztywnistronicowe. Jeśli lubi tego żółwika to polecam.
    Może seria przesuń paluszkiem? Co prawda kiepsko spasowane ale dzieci lubią i książki są trwałe.
    Ostatnio w książkach dla takich maluszków Soul polecała różne ciekawe pozycje, widziałaś?
    Spota polecam duży wybór.
    Tych sztywnostronicowych Myś chyba już nie ma. Te z Dwóch Sióstr mają tylko cienkie kartki.
    Za Franklinem ja nie przepadam, a dziewczyny moje chyba nawet nie znają.
    Przesuń paluszkiem nie mamy, ale mamy "wydaje mi się, że widziałem..." i są super porządnie zrobione i łatwo się przesuwają.
    O, to muszę poszukać wątku Soul.

    W ogóle chyba muszę uzupełnić biblioteczkę o takie maluchowe książki, bo J ma zupełnie inny gust niż M, i to co u starszej było hitem, młodszej nawet nie zaciekawia.
    Na pewno muszę poszukać jakichś obrazkowych Muminków bo lubi przeglądać książeczki, ale nasze za dużo tekstu na razie mają (a może są jakieś z okienkami?), I w sumie nie wiem co jeszcze..
    Dla starszej też by się coś nowego przydało, bo ma prawie same naukowo-przyrodnicze, a fabuł do czytania nam brak...
    Marcysia '13 Janka '18

  15. #15775
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Wątek nie byłSoul tylko post był Soul. Teraz nie odszukam na telefonie ale jak nikt nie zalinkuje to wieczorkiem dodam.

    Nika ale z tego co kojarzę to Twoja starsza córka ma zainteresowania bardzo do przodu, z tego co czytam to ona bardzo cześto jest na etapie lektur mojego 9 letniego syna który jest mega oczytany i czyta non stop i bardzo dużo. Natomiast Twoja młodsza może mieć inaczej.
    Z niektórymi książeczkami może będzie trzeba poczekać a niektóre faktycznie nie będą wzbudzały zainteresowania. Daj jej czas. Sporo rzeczy polubi, zobaczysz. Podajesz przedział 1,5roku-2lata. Przy takich maluszkach to przepaść czytelnicza.
    Pamiętam jak córka wruuu (chyba właśnie starsza pół roku od mojej) czytala coś co do mojej trafiło kilka miesicy później. W tym wieku 3miesiące to bardzo dużo.

  16. #15776
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Nie wiem czy chodzi o ten wątek, ale wrzucam: http://www.chusty.info/forum/showthr...t=ksi%C4%85zki

  17. #15777
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Jeszcze znalazłam Jejku jejku , swego vzasu u nas czytane



    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  18. #15778
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Jejku jejku chyba już niedostępne i niestety ale cieniutkie.
    Masło śpi też jest ciekawe ale równie delikatne jak Jejku jejku

  19. #15779
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Wlasnie mialam wkleic Masło spi

    Przenosze biblioteczke i patrze, co mamy z okienkami
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #15780
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Jejku jejku mamy, to już ekstremalnie delikatne i imo ogolnie zle pomyślane i wykonane. Choć treść fajna.
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •