Strona 742 z 807 PierwszyPierwszy ... 242642692732734735736737738739740741742743744745746747748749750752792 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,821 do 14,840 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #14821
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Co dla półtoraroczniaka do czytania do nauki części ciała?
    Nie mam w swoim zbiorze, ale wygląda ciekawie

  2. #14822
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Co dla półtoraroczniaka do czytania do nauki części ciała?
    jedyne co mi przyszlo do glowy to Nasze cialo Dexeta (ale biore poprawke, ze ledwo zyje, wiec moze o czyms zapomnialam ).

    ja mojego ucze przy przewijaniu - dzieki temu sie mu w ogole daje zmienic pieluche... zaczyna sie od pepka, bo go czemus strasznie pepek smieszy, a potem on pokazuje co ma (a gdzie masz wlosy/szyje/zeby) i w ogole nie zauwaza kiedy pielucha zostaje zmieniona

    edit:wruuu byla pierwsza
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #14823
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,231

    Domyślnie

    Dziewczyny, polećcie proszę książki do samodzielnego czytania, dla dziecka 6,5 letniego, które połyka książki. Ale coś innego niż seria Czytam sobie i tym podobne do nauki czytania, bo te już zaliczone, zresztą niezbyt przypadły do gustu. Ma przeczytane większość Biura detektywistycznego Lassego i Mai, Nelly Rapp, Magiczny domek na drzewie, czyta obecnie Serię z dreszczykiem, co dalej? Coś wciągającego, z niezbyt małą czcionką, myślę, że nie więcej niż 100 stron.

  4. #14824
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Co dla półtoraroczniaka do czytania do nauki części ciała?
    A nie masz w swoich zbiorach Bawidoc Ciało?

  5. #14825
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pepsi Zobacz posta
    Dziewczyny, polećcie proszę książki do samodzielnego czytania, dla dziecka 6,5 letniego, które połyka książki. Ale coś innego niż seria Czytam sobie i tym podobne do nauki czytania, bo te już zaliczone, zresztą niezbyt przypadły do gustu. Ma przeczytane większość Biura detektywistycznego Lassego i Mai, Nelly Rapp, Magiczny domek na drzewie, czyta obecnie Serię z dreszczykiem, co dalej? Coś wciągającego, z niezbyt małą czcionką, myślę, że nie więcej niż 100 stron.
    Kura Adela
    Tappi
    Detektyw pozytywka
    Seria o Cukierku
    Kapitan Majtas (mój uwielbia, zaśmiewa się do łez, byliśmy na tym w kinie)
    Książki Agnieszki Stelmaszczyk tym bardziej, że z tego co piszesz już część zna.
    Baltazar gąbka
    Seria o Krzysi
    Kowboj Kuba
    Magiczny Domek na drzewie
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 17-03-2018 o 09:47

  6. #14826
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    do tego co napisala spadlamznieba - jeszcze seria Operacja.... z Medii Rodziny (zwlaszcza jesli Lasse i Maja sie jej podobali); Malenka pani Flakonik, seria o latajacym detektywie (ciut dluzsze, ale format mniejszy, wiec powinno byc OK), detektyw Nosek - trzy ostatnie z serii Mistrzowie Ilustarcji Dwoch Siostr. Dunia? dluzsze, ale sporo ilustracji. moze Felek i Tola?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #14827
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Syn mi teraz podsunął bo czyta po raz kolejny.
    Nie ze mną takie tere fere (są dwie części) - rodzicom nie do końca może się podobać ale to tak odjechana książka, że dzieciom się spodoba. Zresztą co ja tam będę tłumaczyć. Głowny bohater to Bartek Frajer
    Edit. Widzę, że natala pisze o dziewczynce to nie wiem czy jej się to spodoba, ale może.

  8. #14828
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pepsi Zobacz posta
    Dziewczyny, polećcie proszę książki do samodzielnego czytania, dla dziecka 6,5 letniego, które połyka książki. Ale coś innego niż seria Czytam sobie i tym podobne do nauki czytania, bo te już zaliczone, zresztą niezbyt przypadły do gustu. Ma przeczytane większość Biura detektywistycznego Lassego i Mai, Nelly Rapp, Magiczny domek na drzewie, czyta obecnie Serię z dreszczykiem, co dalej? Coś wciągającego, z niezbyt małą czcionką, myślę, że nie więcej niż 100 stron.
    Felek i Tola
    Dunia
    Koko Smoko
    Ja i moja siostra Klara
    seria Operacja.. z Media Rodzinna
    seria 8+2
    Mój ma prawie 6 i lubi te książki, ale ich jeszcze sam nie czyta

  9. #14829
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    O częściach ciała dla malucha jeszcze
    Bardzo wielki nos Zakamarki
    Nocnik nad nocnikami, jedną strona o ciele

    I nasz hit, jeszcze nie wydane po polsku, Frankenstein an Anatomy primer z serii Baby Lit. U nas z tej serii wydano Romeo i Julia oraz Alicję w krainie czarów.

  10. #14830
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,231

    Domyślnie

    dziękuję ślicznie za wszystkie odpowiedzi

  11. #14831
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    A nie masz w swoich zbiorach Bawidoc Ciało?
    Dla mnie za dużo wszystkiego dla 1,5 roczniaka, na jednej stronie za duzo dobra . Z bardziej dostępnych okienek jest chociaz Cialo bez tajemnic, ale to dla starszych jednak
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  12. #14832
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Dla mnie za dużo wszystkiego dla 1,5 roczniaka, na jednej stronie za duzo dobra . Z bardziej dostępnych okienek jest chociaz Cialo bez tajemnic, ale to dla starszych jednak
    Mój syn Bawidoc dostał w prezencie od wujka jak miał około 1,5 roku i bardzo lubił. Spędzaliśmy nad serią dużo czasu. Córka nawet teraz nie jest zainteresowana. Za to serią bez tajemnic zainteresowana na pewno ponad rok. Te książki są już tak wysłużone, że niedługo się ich żywot skończy

    A tak zmieniając temat to moja córka nareszcie zainteresowsna Mysią. Co mnie cieszy bo bardzo lubię książki o Mysi. Syn uwielbiał od dawna będąc w jej wieku

  13. #14833
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Moja płynnie czytająca siedmiolatka czytała ostatnio (poza trzykrotnym przeczytaniem pierwszego tomu Harrego Pottera w ciagu niespełna tygodnia)
    Przygody w Raju (Zakamarki)
    8+2
    Muminki
    Dunie
    Gdybym nie pomyliła psów, i kolejny tom
    Asterixy po raz tysiąc pięćset osiemdziesiąty
    Pan Popper i jego pingwiny
    Tyle na szybko sobie przypominam



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  14. #14834
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    czy któraś z was miała do czynienia z filmem o pompiku? warto?
    http://zubrpompik.pl/
    https://vimeo.com/234114892?from=outro-embed



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  15. #14835
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    czy któraś z was miała do czynienia z filmem o pompiku? warto?
    http://zubrpompik.pl/
    https://vimeo.com/234114892?from=outro-embed
    My oglądaliśmy jak leciał na Tvp ABC, dzieciakom się podobał, odcinki były na podstawie książki Spokojna bajeczka


    edit
    Czytał ktoś już Komisarza Gordona ?
    Ostatnio edytowane przez wruuuu ; 17-03-2018 o 21:27

  16. #14836
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    dzięki. u nas komisarz gordon od pewnego czasu w schowku, daj znać jak wrażenia



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  17. #14837
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    dzięki. u nas komisarz gordon od pewnego czasu w schowku, daj znać jak wrażenia
    Czytałam kilka dobrych recenzji i chyba się skuszę, podobno książki 4+

    Dla fanów Mikołajka
    Od dzisiaj w Biedronce, książeczki z serii "Mikołajek i jego paczka"
    http://www.biedronka.pl/pl/ksiazkii-dla-dzieci-17-03

  18. #14838
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    wruuu znam i polecam. Synowi się pdobała mamy już drugą część i czeka na swoją kolej.
    Jest też film animowany ale jeszcze nie po polsku(czekam aż będzie po polsku i to bardzo) Jak wpiszesz na yt kommisar gordon to znajdziesz m. In zapowiedź i trochę~ informacji.

  19. #14839
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Mój syn Bawidoc dostał w prezencie od wujka jak miał około 1,5 roku i bardzo lubił. Spędzaliśmy nad serią dużo czasu. Córka nawet teraz nie jest zainteresowana. Za to serią bez tajemnic zainteresowana na pewno ponad rok. Te książki są już tak wysłużone, że niedługo się ich żywot skończy
    Rozumiem zainteresowanie, mój syn też zagląda do okienek z serii Bez tajemnic, ale uważasz że to odpowiednia książka żeby wyłuskać naukę części ciała? Tak jest ogrom wiedzy. Wydaje mi się że jak mamy się skupić na poszczególnych częściach ciała, dobrze by było żeby była jej poświęcona strona i tyle. Na początek cos prostego. No hmm na zasadzie, że oko, ręka, noga to można pokazać w sumie na każdym obrazku przy okazji, niekoniecznie Bawidoc czy Bez tajemnic, ale czy o to nazwiemy książką dla malucha o czesciach ciała?
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  20. #14840
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Od dzisiaj w Biedronce, książeczki z serii "Mikołajek i jego paczka"
    http://www.biedronka.pl/pl/ksiazkii-dla-dzieci-17-03
    Wiesz co jest w środku? To są może te same opowiadania co w zbiorczych, tylko pogrupowane bohaterami?
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •