Strona 712 z 807 PierwszyPierwszy ... 212612662702704705706707708709710711712713714715716717718719720722762 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,221 do 14,240 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #14221
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Może coś takiego: http://www.taniaksiazka.pl/odkrywca-...-p-411629.html link pierwszy z brzegu. U nas ta seria cieszy się baaardzo dużym zainteresowaniem.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  2. #14222
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Też o niej myślałam, ale również niedostępna

  3. #14223
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    Szukam na urodziny książki o planetach - takie życzenie, dla pięciolatki (ma już astrokota). Myślałam żeby kupić książkę o kosmosie z serii świat w obrazkach ale już niedostępna. Znalazłam tez fajną pozycje z serii mały geniusz kosmos ale również już niedostępna. Polecacie coś?

    Wysłane z mojego 5051X przy użyciu Tapatalka
    Może coś z okienkami?
    http://bonito.pl/k-90636404-kosmos-pytania-i-odpowiedzi
    http://bonito.pl/k-90264449-kosmos-ksiazka-z-okienkami

    a może
    http://bonito.pl/k-1593634-misja-kosmos-miedzygwiezdna-podroz-voyagera

    Tu jest podgląd http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2...ja-kosmos.html
    A tu w dobrej cenie: http://pantomasz.pl/?catId=&pageNo=0...S_Text_rokwyd=

  4. #14224
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Może coś takiego: http://www.taniaksiazka.pl/odkrywca-...-p-411629.html link pierwszy z brzegu. U nas ta seria cieszy się baaardzo dużym zainteresowaniem.
    Również polecam.
    Informacji nie ma niewiadomo jak dużo ale wykonanie książki jest obłędne. U mojego syna w pkolu jak pożyczyliśmy książkę (mieli wtedy tydzień o kosmosie) dzieci nie mogły się od niej oderwać i Panie musiały wyznaczać limity oglądaniaaby każde dziecko mogło ją zobaczyć.
    Jestjeszcze jedna książka którą już kiedyś tutaj polecałam Wyprawa na księżyc. WiWielki skok ludzkości.​ Tylko nie wiem czy ddostępna bo kupowana jajakiś czas temu.

  5. #14225
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,728

    Domyślnie

    Polećcie mi coś długiego, z rozdziałami (ale żeby chociaż trochę obrazków było) dla 5,5 latki. Czytamy dużo Lindgren, Dzieci z Bullerbyn i Lotta bardzo jej się podobały. Lubi książki, w której bohaterowie są dziećmi a nie np. zwierzętami. Myślę o 8+2. Hania Humorek jest fajna?
    Zastanawiam się nad Małą księżniczką i Heidi, są jakieś ilustrowane wydania?

  6. #14226
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Polećcie mi coś długiego, z rozdziałami (ale żeby chociaż trochę obrazków było) dla 5,5 latki. Czytamy dużo Lindgren, Dzieci z Bullerbyn i Lotta bardzo jej się podobały. Lubi książki, w której bohaterowie są dziećmi a nie np. zwierzętami. Myślę o 8+2. Hania Humorek jest fajna?
    Zastanawiam się nad Małą księżniczką i Heidi, są jakieś ilustrowane wydania?
    Mala ksiezniczka wyszla w serii Mistrzowie ilustracji Dwoch Siostr - ale taka bardzo ilustrowana to ona jednak nie jest. Moze Malutka Czarownica? Tajemniczy ogord - pamietam do dzis jak nam babcia czytala, chyba 6 lat mialam i bylam zauroczona. Felek i Tola sa fajni, ale tam zwierzeta nie ludzie sa. To samo w rozdzialowej Mamie Mu - fajne, ale o krowie popatrze pozniej na polki i cos moze wiecej wymysle (tylko polki juz w nowym domu, a ja chwilowo jeszcze w starym, wiec to moze wieczorem byc...)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #14227
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Polećcie mi coś długiego, z rozdziałami (ale żeby chociaż trochę obrazków było) dla 5,5 latki. Czytamy dużo Lindgren, Dzieci z Bullerbyn i Lotta bardzo jej się podobały. Lubi książki, w której bohaterowie są dziećmi a nie np. zwierzętami. Myślę o 8+2. Hania Humorek jest fajna?
    Zastanawiam się nad Małą księżniczką i Heidi, są jakieś ilustrowane wydania?
    8+2 będzie super ja uwielbiam, dzieci też ; )
    Teraz drugi raz czytamy Ja i moja siostra Klara - też bardzo fajna

  8. #14228
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    Mala ksiezniczka wyszla w serii Mistrzowie ilustracji Dwoch Siostr - ale taka bardzo ilustrowana to ona jednak nie jest. Moze Malutka Czarownica? Tajemniczy ogord - pamietam do dzis jak nam babcia czytala, chyba 6 lat mialam i bylam zauroczona. Felek i Tola sa fajni, ale tam zwierzeta nie ludzie sa. To samo w rozdzialowej Mamie Mu - fajne, ale o krowie popatrze pozniej na polki i cos moze wiecej wymysle (tylko polki juz w nowym domu, a ja chwilowo jeszcze w starym, wiec to moze wieczorem byc...)
    Oo, nowy domek! Gratki. Więcej półek na książki?

  9. #14229
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    8+2 będzie super ja uwielbiam, dzieci też ; )
    Teraz drugi raz czytamy Ja i moja siostra Klara - też bardzo fajna
    o tak, Klara swietna, moi uwielbiali.

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Oo, nowy domek! Gratki. Więcej półek na książki?
    wiecej. mam dosc, trzeci dzien ksiazki wypakowuje i konca nie widac.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #14230
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    o tak, Klara swietna, moi uwielbiali.



    wiecej. mam dosc, trzeci dzien ksiazki wypakowuje i konca nie widac.
    Ja chwilowo pakuję wirtualnie, tzn wklepuję do księgozbioru i też końca nie widać. A na pewno mam mniejsza bibliotekę. Przeprowadzkę się przezyje i w koncu to zmiana na lepsze .

  11. #14231
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    921

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Polećcie mi coś długiego, z rozdziałami (ale żeby chociaż trochę obrazków było) dla 5,5 latki. Czytamy dużo Lindgren, Dzieci z Bullerbyn i Lotta bardzo jej się podobały. Lubi książki, w której bohaterowie są dziećmi a nie np. zwierzętami. Myślę o 8+2. Hania Humorek jest fajna?
    Zastanawiam się nad Małą księżniczką i Heidi, są jakieś ilustrowane wydania?
    moja córka mniej więcej rok temu zakochała się w "Karolci" a potem "Witaj Karolciu", po zakończeniu czytania można jeszcze nabyć karciankę 'Karolcia" z pytaniami i grać rodzinnie
    Pola 2011

  12. #14232
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Polecacie Mamę Gorylicę?

  13. #14233
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Polećcie mi coś długiego, z rozdziałami (ale żeby chociaż trochę obrazków było) dla 5,5 latki. Czytamy dużo Lindgren, Dzieci z Bullerbyn i Lotta bardzo jej się podobały. Lubi książki, w której bohaterowie są dziećmi a nie np. zwierzętami. Myślę o 8+2. Hania Humorek jest fajna?
    Zastanawiam się nad Małą księżniczką i Heidi, są jakieś ilustrowane wydania?
    Księga Ludensona
    Pyza
    Madeline w Paryżu (tutaj co prawda więcej ilustracji niż tekstu ale może się podobać)
    Basia - ta zbiorowa albo seria Basia i przyjaciele - to jest seriadla starszaków
    Pippi ale to może już przeczytałyście.
    Dzieci lubią też serie detektywistyczne. Lasse i Maja albo z wyd Media Rodzina- Operacje
    A Dzieci z ulicy Awanturników to nowe wydanie już czytaliście?
    Może coś Ericha Kastnera?

  14. #14234
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,728

    Domyślnie

    O Karolci nie pomyślałam, a to dalej jest lektura szkolna?

    Basię mamy prawie całą przeczytaną, Pippi i Dzieci z ulicy awanturników też. Lasse i Maja próbowałam, ale nie chwyciło, z filmu z kina też chciała wyjść przed końcem.
    Madeline super!

    Kastnera i Księgi Lundensona nie znam, zaraz wyguglam.

  15. #14235
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    O Karolci nie pomyślałam, a to dalej jest lektura szkolna?

    Basię mamy prawie całą przeczytaną, Pippi i Dzieci z ulicy awanturników też. Lasse i Maja próbowałam, ale nie chwyciło, z filmu z kina też chciała wyjść przed końcem.
    Madeline super!

    Kastnera i Księgi Lundensona nie znam, zaraz wyguglam.
    Jak lubi czytać o rodzeństwie to z 8+2 powinna być bardzo zadowolona Niewiele osób poleca tutaj tą książkę a seria ta naprawdę jest zabawna i fajna

  16. #14236
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Polecacie Mamę Gorylicę?
    Jest hmmm specyficzna. Polecam przeczytać najpierw samej. U mnie czytana z dziećmi ale w trakcie dużo spraw musieliśmy przegadać. Dzieci się poplakaly przy opisach syt z domu dziecka. Trudnych. Ciężkich też dla mnie. Potem syt w których mama gorylica namawia do kłamstwa -tez to potrzebowałam przegadać z dziećmi.
    Przeczytaj sama i oceń wg własnego rozsądku.

    Serię 8+2 bardzo lubimy. Właśnie dziś do nas dotarł 4tom. Bardzo lubię tę serię i cieszę się że są tłumaczone dalsze części.

  17. #14237
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Polecacie Mamę Gorylicę?
    Zgadzam sie z mamru - najpierw przeczytaj sama. Mnie sie, szczerze mowiac, nie podobala.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #14238
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,178

    Domyślnie

    Karolcia to lektura w II klasie

    mama gorylica - nie - moje dzieci odmówiły dalszego czytania
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  19. #14239
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Jak lubi czytać o rodzeństwie to z 8+2 powinna być bardzo zadowolona Niewiele osób poleca tutaj tą książkę a seria ta naprawdę jest zabawna i fajna
    8+2 u nas przeczytane wszystkie części ale w okolicach 6urodzin kiedy nabyłam 3 części nie była to odpowiednia pozycja dla mojego syna. Po prostu nie chciał aby to czytać.
    Jak wyszła 4 część kupiłam od razu i wtedy zostałyprzeczytane wszystkie. Zaczęliśmy od 4 części a później już normalnie od 1. Miał wtedy niecałe 6,5 roku
    Bratanica mojego syna która jest w 4 albo 5 klasie obecnie (nie pamiętam teraz) to dostała to od nas na ostatnie święta BN bo chciała. Dzieci u niej w klasie to wtedy czytały.
    Także z tym jest różnie.
    U nas w wieku 5,5 roku na pewno bynie przeszło mimo tego że bardzo dużo czytamy.
    Teraz u nas Dunia jest bardzo na tapecie i inne książki związane ze szkołą, jej powrotem, rówieśnikami i wszystko co mu szkołe ma przybliżyć.

  20. #14240
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    8+2 u nas przeczytane wszystkie części ale w okolicach 6urodzin kiedy nabyłam 3 części nie była to odpowiednia pozycja dla mojego syna. Po prostu nie chciał aby to czytać.
    Jak wyszła 4 część kupiłam od razu i wtedy zostałyprzeczytane wszystkie. Zaczęliśmy od 4 części a później już normalnie od 1. Miał wtedy niecałe 6,5 roku
    Bratanica mojego syna która jest w 4 albo 5 klasie obecnie (nie pamiętam teraz) to dostała to od nas na ostatnie święta BN bo chciała. Dzieci u niej w klasie to wtedy czytały.
    Także z tym jest różnie.
    U nas w wieku 5,5 roku na pewno bynie przeszło mimo tego że bardzo dużo czytamy.
    Teraz u nas Dunia jest bardzo na tapecie i inne książki związane ze szkołą, jej powrotem, rówieśnikami i wszystko co mu szkołe ma przybliżyć.
    Każde dziecko jest inne
    My pierwszą część czytaliśmy jak jak syn nie miał jeszcze 5 lat. Chyba w styczniu albo lutym. U nas słucha nawet córa więc nie ma reguły

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •