Strona 694 z 807 PierwszyPierwszy ... 194594644684686687688689690691692693694695696697698699700701702704744794 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,861 do 13,880 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #13861
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Byliśmy dziś na targach książki dziecięcej Przecinek i kropka
    Wiem, że poszukiwany był Pamiętnik czarnego noska - był i to chyba w dużej ilości.
    Widziałam nowego Proszę słonia ale że ma starego to nie brałam. Książka ładnie wydana.
    Oglądałam te do przesuwania paluszkiem ale mnie nie chwyciły. Nawet chciałam kupić jedną natomiast nie mogłam znaleźć książki która miała by te wszystkie otwory dobrze spasowane. Przez kilka lat będąc jeszcze na studiach pracowałam w poligrafii w technologii i chyba dlatego jestem wyczulona na pewne niedociągnięcia. Uważam, że książka tego typu powinna być wykonana dokładnie. Tutaj coś mi nie pasowało.

    Było też wcześniej pytanie o Koniberki. Byłam świadkiem rozmowy jak Pan mówił że w szkole podstawowej w Krakowie jest to lektura uzupe£niająca. Natomiast nie padła odpowiedz w której klasie. Pan sam był zaskoczony tym bo książka jest dopiero nieca£e pół roku na rynku. Także to też potwierdza że książka dla starszych a nie młodszych dzieci.

    Kartonówk z Krową Matyldą zauroczyła moje dzieci.

  2. #13862
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Uu, studzisz moj zapal na te przesuwane jak juz zamowilam... moze nie bedzie tak zle, odbieram w empiku, od razu zerkne, najwyzej oddam.

  3. #13863
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    marta - daj znac jak zobaczysz na zywo prosze - chce naciagnac babcie na empik myslalam o jakiejs przesuwanej, ale jak sie okaze, ze wszystkie jakies nie takie to wymysle co innego dla Sz...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #13864
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Uu, studzisz moj zapal na te przesuwane jak juz zamowilam... moze nie bedzie tak zle, odbieram w empiku, od razu zerkne, najwyzej oddam.
    źle nie jest. .
    Po prostu mi nie odpowiada. Zresztą nawet moja córka tym się nie zainteresowała jak jej podsuwałam i pokazywałam. No nie podeszły nam obu. A bardzo chciałam kupić przynajmniej jedną. Natomiast kiedy zobaczyła Kica Kocie i Matyldę to od razu zaczęła całować

  5. #13865
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Tu sporo zdjec http://www.kreatywnezycie.pl/przesun...wi-ilustracje/

    Rozumiem ze estetyka wykonania zalezy od egzemplarza, ale nadal seria mi sie podoba. Dam znac jak bede miec swoje na zywo.

    Wiesza natala o promocji w empik teraz 3 za 2?

  6. #13866
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,981

    Domyślnie

    Pamiętam z zamierzchłych czasów taką serię o Mysi, lubilismy ją ale niestety łatwo się psuly książki.


  7. #13867
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Tu sporo zdjec http://www.kreatywnezycie.pl/przesun...wi-ilustracje/

    Rozumiem ze estetyka wykonania zalezy od egzemplarza, ale nadal seria mi sie podoba. Dam znac jak bede miec swoje na zywo.

    Wiesza natala o promocji w empik teraz 3 za 2?
    Wiem I dlatego sie czaje do kiedy promocja?

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #13868
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    źle nie jest. .
    Po prostu mi nie odpowiada. Zresztą nawet moja córka tym się nie zainteresowała jak jej podsuwałam i pokazywałam. No nie podeszły nam obu. A bardzo chciałam kupić przynajmniej jedną. Natomiast kiedy zobaczyła Kica Kocie i Matyldę to od razu zaczęła całować
    A masz tą Krowę Matyldę kartonową? napisz o niej coś więcej bo chciałam zamówić w Empiku i się zastanawiam...

  9. #13869
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Wygląd identyczny jak kartonowa książeczka z serii o Pettsonie i Findusie.
    Tekstu niewiele więc dla mojej córki idealna.(porównywalnie z Pettsonem kartonowym)
    Mój syn śmiał się niemalże od początku. U nas ostatnio faza na Matyldę bo gramy też w gry z Matyldą.
    Jak dla mnie ok.
    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    A masz tą Krowę Matyldę kartonową? napisz o niej coś więcej bo chciałam zamówić w Empiku i się zastanawiam...
    Jeśli chodzi o te przesuwanki to one zupełnie inne niż Mysie.
    Karton bardziej podobny do tych książeczek egmontowych Zbigniewa Dmitrocy. Bardzo mocno lakierowane. Świecą się na maksa
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 09-04-2017 o 07:50

  10. #13870
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Wygląd identyczny jak kartonowa książeczka z serii o Pettsonie i Findusie.
    Tekstu niewiele więc dla mojej córki idealna.(porównywalnie z Pettsonem kartonowym)
    Mój syn śmiał się niemalże od początku. U nas ostatnio faza na Matyldę bo gramy też w gry z Matyldą.
    Jak dla mnie ok.

    Jeśli chodzi o te przesuwanki to one zupełnie inne niż Mysie.
    Karton bardziej podobny do tych książeczek egmontowych Zbigniewa Dmitrocy. Bardzo mocno lakierowane. Świecą się na maksa
    Dzięki wielkie za odpowiedź a tą nową KK o kąpieli macie? Zastanawiam się czy moja córa jeszcze się nią zainteresuje...

  11. #13871
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Chodzi ci o Kk i Nunusia?
    Nie mamy nic z Nunusiem.
    U nas z KK jest tak że są ulubione za jakiś czas inne są ulubione i później znowu powrót. Nie ma tak aby podobały jej się wszystki tego samego dnia.
    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Dzięki wielkie za odpowiedź a tą nową KK o kąpieli macie? Zastanawiam się czy moja córa jeszcze się nią zainteresuje...

  12. #13872
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    W podanym linku też widać brak dopasowania.
    Kółeczko na paluszek niedokładnie dopasowane, czerwone jabłuszko które powinno być schowane lekko wystaje, zdjęcie ze śniegiem też wychodzi coś czarnego.
    No po prostu ja wiem, że to błąd i dziwię się że technologia (i klient) to zaakceptowała.
    Ktoś kto o tym nie wie zapewne nie zwróci uwagi.
    Książki są drogie (zapewne ze względu na formę wydania) dlatego powinno być lepiej zrobione. Pomysł super ale jednak nie do końca im wyszedł, a szkoda
    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Tu sporo zdjec http://www.kreatywnezycie.pl/przesun...wi-ilustracje/

    Rozumiem ze estetyka wykonania zalezy od egzemplarza, ale nadal seria mi sie podoba. Dam znac jak bede miec swoje na zywo.

    Wiesza natala o promocji w empik teraz 3 za 2?

  13. #13873
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Tylko weekend, do dzis do 9.04

    Edit. Cos mi sie cytat nie wkleil, chodzi mi o promo w empik. W ogole gdyby nie ta promocja, to chcialam bojkotowac Wilge, ze sprzedaje tylko w empiku.
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 09-04-2017 o 14:00

  14. #13874
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Starsze pozycje WIlgi są dostępne w tanich księgarniach. Nie bardzo chyba rozumiem ich politykę
    Przyznam, że gdyby nie ta promocja empiku to raczej nie kupiłabym tych przesuwanek. No, może jedną na próbę. Póki co, trzymam się myśli, że jeśli faktycznie będą mocno nie teges, to zwrócę i już.

    Dzięki za opinie o Koniberkach. Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że one dedykowane są 5+, ale wygląda na to, że to spory + Jak będę gdzieś stacjonarnie w księgarni, to sobie pooglądam jeszcze.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  15. #13875
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    Wyczytalam, ze empik jest wlascicielem czesci Wilgi

  16. #13876
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Teraz bedziemy szukac dziury w calym, a gdyby nie uwaga spadlamznieba, ktora ma oko na te sprawy, pewnie nie zauwazylybysmy .
    Tez chcialam kupic jedna za pelna cene. Zobaczymy jeszcze jak ta ustawa o pelnych cenach okladkowych... jak zabic juz i tak kulejace czytelnictwo.

  17. #13877
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    A czy ktoś miał w ręku książkę: Galeria bajek? i może coś powiedzieć?


  18. #13878
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,178

    Domyślnie

    pamiętam, że była dyskusja o książce, ale nie pamiętam Waszych opini, czy ją polecacie?
    Alicja w Krainie Czarów Otwórz mnie a odkryjesz same niespodzianki
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  19. #13879
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Alicję bardzo polecam. Jedna z naszych ulubionych.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  20. #13880
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Alicja fajna, najlepsza z tych trzech w serii.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •