Strona 687 z 807 PierwszyPierwszy ... 187587637677679680681682683684685686687688689690691692693694695697737787 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,721 do 13,740 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #13721
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    kupiliśmy kolejną (milionową już?) ksiażkę o pociągach http://bonito.pl/k-1264333-pociagi-poznaj-budowe


    jest boska polecam!

    az sie zdziwilam, ze taka piekna ksiazka jest, tyle ciekawostek , pieknie wydana, gruba i tylko 25zł

    to zreszta jakas nowosc, chyba dopiero co premiera byla
    A pokażesz trochę środka?

  2. #13722
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    244

    Domyślnie

    Czy mogę tutaj zapytać z jakiego wydawnictwa zbiór baśi andersena i grimmów warto kupić? głównie chodzi o ładne ilustracje i w miare wierność oryginałowi. Może jest jakiś osobny wątek na ten temat, nie mogłam znaleźć...
    Będę wdzieczna za pomoc, tylko nie piszcie o ''przekopaniu tego wątku'' bo 686 str graniczy z cudem...jeśli ktoś ma warte polecenia proszę o polecenie

  3. #13723
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    ilustracje Stephena Biesty są rewelacyjne we wszystkich jego książkach! gość jest szurnięty pod względem szczegłów - ale tak pozytywnie!
    ja z dzieciństwa bardzo dobrze pamiętam książkę w której był statek, taki jak titanic wielki poprzekrajany w kilku miejscach, nie mogłam się od tej ilustracji oderwać

  4. #13724
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    ilustracje Stephena Biesty są rewelacyjne we wszystkich jego książkach! gość jest szurnięty pod względem szczegłów - ale tak pozytywnie!
    ja z dzieciństwa bardzo dobrze pamiętam książkę w której był statek, taki jak titanic wielki poprzekrajany w kilku miejscach, nie mogłam się od tej ilustracji oderwać
    Tak, ilustracje wyglądają jak zdjęcia makiet https://www.google.pl/search?q=Steph...ephen+Biesty&*

    Cytat Zamieszczone przez sta_sienka Zobacz posta
    Czy mogę tutaj zapytać z jakiego wydawnictwa zbiór baśi andersena i grimmów warto kupić? głównie chodzi o ładne ilustracje i w miare wierność oryginałowi. Może jest jakiś osobny wątek na ten temat, nie mogłam znaleźć...
    Będę wdzieczna za pomoc, tylko nie piszcie o ''przekopaniu tego wątku'' bo 686 str graniczy z cudem...jeśli ktoś ma warte polecenia proszę o polecenie
    Grimmów mam z Media rodzina, dla dzieci bardziej pierwsze, drugie z czarno białymi ilustracjami, ale za to 200 bajek


    Originalni Grimm jeszcze z Buchmann tekstowo


    edit. Andersena mam z Martel, cudowne ilustracje, acz nie każdy takie lubi

    Mam też zbiorczy z Media rodzina, ale to też ryciny czarno białe autora.


    I wydania których nie mam , ale były polecane:
    Buchmann

    Media rodzina

    edit2. A i Andersen z il Szancera z G&P
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 04-03-2017 o 22:13

  5. #13725
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,984

    Domyślnie

    Natala, Chani dzięki!


  6. #13726
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sta_sienka Zobacz posta
    Czy mogę tutaj zapytać z jakiego wydawnictwa zbiór baśi andersena i grimmów warto kupić? głównie chodzi o ładne ilustracje i w miare wierność oryginałowi. Może jest jakiś osobny wątek na ten temat, nie mogłam znaleźć...
    Będę wdzieczna za pomoc, tylko nie piszcie o ''przekopaniu tego wątku'' bo 686 str graniczy z cudem...jeśli ktoś ma warte polecenia proszę o polecenie
    Wszystko co marta wkleila!
    Z zastrzezeniem, ze ten trzytomowy Andersen to jednak dla doroslych bardziej!

  7. #13727
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    Wszystko co marta wkleila!
    Z zastrzezeniem, ze ten trzytomowy Andersen to jednak dla doroslych bardziej!
    Tak, tak samo jak te Grimmy 2 tomowe.

  8. #13728
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Isolt Zobacz posta
    kupiliśmy kolejną (milionową już?) ksiażkę o pociągach http://bonito.pl/k-1264333-pociagi-poznaj-budowe


    jest boska polecam!

    az sie zdziwilam, ze taka piekna ksiazka jest, tyle ciekawostek , pieknie wydana, gruba i tylko 25zł

    to zreszta jakas nowosc, chyba dopiero co premiera byla
    A dla jakiego wieku polecasz? Bo mam w koszyku i nie wiem,czy nie odłożyć na później...
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  9. #13729
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Tak, tak samo jak te Grimmy 2 tomowe.
    a tak, zdecydowanie.

    a co do Nocy bez ksiezyca - ilustracje cudne, tekstu nie trawie... ale ja z tych uczulonych na Rusinka
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #13730
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    a tak, zdecydowanie.

    a co do Nocy bez ksiezyca - ilustracje cudne, tekstu nie trawie... ale ja z tych uczulonych na Rusinka
    Wiem, aż sobie zaraz z ciekawości wygoogluję jak ten Rusinek wyglada .

  11. #13731
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nastusienka Zobacz posta
    A dla jakiego wieku polecasz? Bo mam w koszyku i nie wiem,czy nie odłożyć na później...
    Nasz 3.5latek jest mega wkrecony w pociągi i jest dla niego ok. Ale dla dwulatki nie bardzo, w książce są okienka i trochę się boję, że je powyrywa.
    Może tak od 3 lat? Zależy pewnie od tego, czy dziecko kocha pociągi, bo może i wtedy wczesniej by oglądało

    A górnej granicy to chyba nie ma, bo nawet mój mąż oglądał i czytał z zaciekawieniem

    Edit: na okładce napisane że polecane od 5 rż
    Ostatnio edytowane przez Isolt ; 04-03-2017 o 23:44
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  12. #13732
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie




    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  13. #13733
    Chustonoszka Awatar kalopanax.pictus
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    80

    Domyślnie

    Poszukuję przygód Martynki. Ktoś wie gdzie je można tanio kupić albo miałby do odsprzedania?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  14. #13734
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kalopanax.pictus Zobacz posta
    Poszukuję przygód Martynki. Ktoś wie gdzie je można tanio kupić albo miałby do odsprzedania?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    z calym szacunkiem, ale Martynk to my tu raczej nie bardzo lubimy. wiecej dlaczego nie w watku o koszmarnych ksiazeczkach dla dzieci, zwlaszcza od strony 6 http://www.chusty.info/forum/showthr...dzieci-)/page6
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #13735
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    ech, mało mnie tu ostatnio ale nawet w realu nie za wiele mnie kobiety drogie, zbliżają się dwie komunie w rodzinie, chciałabym książki sprezentować.. Polećcie coś, jakieś zestawy dla dziewczynki interesującej się niczym (serio, koszmar- tablet albo telewizor, mieszka na pięknej wsi a całymi dniami siedzi w domu, nadwaga, cukrzyca itp..) oraz dla chłopca, który też jest zaniedbany, interesuje się lego.... Tak po 150-200 zł na głowę chciałabym wydać, mogą być serie a może być misz masz totalny, marzy mi się że zakochają się w książkach i zaczną czytać w końcu......
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  16. #13736
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Kudlata W tamtym roku kupilam na komunie pinkie wydane Opowiesci z Narni

  17. #13737
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Aaaa dotarl moj pirat Rabarbar i il. Lutczyn, nie wiedzialam, ale okladka mnie zachecila, wiec jakis nos mam .

  18. #13738
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    ja w zeszłym roku miałam komunie chrześniaka, który tez nie interesuje się ksiązkami i kupiłam mu "mapy" mizielinskich, "animalium", "pod ziemią pod wodą", "pszczoły" do tego taką małą o Janie Pawle II i jego dzieciństwie oraz opowieści biblijne z NK-miałam kupić z religijnych więcej ale ostatecznie zdecydowałam się na te, bo nie znalazłąm nic fajniejszego

  19. #13739
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magdas-b Zobacz posta
    ja w zeszłym roku miałam komunie chrześniaka, który tez nie interesuje się ksiązkami i kupiłam mu "mapy" mizielinskich, "animalium", "pod ziemią pod wodą", "pszczoły" do tego taką małą o Janie Pawle II i jego dzieciństwie oraz opowieści biblijne z NK-miałam kupić z religijnych więcej ale ostatecznie zdecydowałam się na te, bo nie znalazłąm nic fajniejszego
    Coś w tym stylu bym chciała kupić dziewczynce na 8 urodziny. Ja akurat nie wiem czy lubi książki ale chciałabym jej właśnie książkę dać w prezencie. Czy "Co kryje las¿" jest dla młodszych dzieci? A ten nowy "Atlas Miast"?
    Ewentualnie dodatkowo coś wciągającego do czytania.
    2009 2012

  20. #13740
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    mam atlas miast i switny jest do czytania to może piaskowy wilk albo coś z przyrodniczych moze? moja bardzo lubi multico ma cała serię tych: http://www.multicobooks.pl/dzieci/wo...rody_9198.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •