Strona 680 z 807 PierwszyPierwszy ... 180580630670672673674675676677678679680681682683684685686687688690730780 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,581 do 13,600 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #13581
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez niechbendzie Zobacz posta
    Mam empik na końcu ulicy, sprawdzę, jak będzie w stanie dobrym to Ci wezmę
    dzieki!

    Cytat Zamieszczone przez fensterka Zobacz posta
    tutaj zapytam bo nie wiem w jakim wątku czy sklep dobre.książki jest outletem? dostałam od nich paczkę i 3 książki mają delikatne uszkodzenia? reklamować czy zwracać? poradźcie
    fensterko nie mam pojecia, moze w watku z ksiegarniami on-line ktos bedzie wiedzial...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #13582
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Ja będę w empiku w poniedziałek, jeśli jeszcze nie zdobędziesz to mogę spojrzeć.

    Swoją drogą, strasznie szybko zniknął.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  3. #13583
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Zapytajcie w wydawnictwie czy to koniec nakładu.
    Jakiś czas temu też nie było i myślałam, że nie będzie i dobrze że nie kupowałam stacjonarnie bo chwilę później się pojawił.
    On chyba co jakiś czas znika i pojawia się znowu.

  4. #13584
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fensterka Zobacz posta
    tutaj zapytam bo nie wiem w jakim wątku czy sklep dobre.książki jest outletem? dostałam od nich paczkę i 3 książki mają delikatne uszkodzenia? reklamować czy zwracać? poradźcie
    Reklamować. Zauwazylam ze w dyskontach uszkodzenia zdarzaja sie w skiazkach z konczacym nakladem, jakies koncowki. Niemniej dyskont, to nie outlet.

  5. #13585
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Zapytajcie w wydawnictwie czy to koniec nakładu.
    Jakiś czas temu też nie było i myślałam, że nie będzie i dobrze że nie kupowałam stacjonarnie bo chwilę później się pojawił.
    On chyba co jakiś czas znika i pojawia się znowu.

    na stronie jest, ze chwilowo brak towaru - jak jest popyt, to pewnie znowu sie pojawi
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #13586
    Chustonoszka Awatar kasz
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola Bemowo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Baardzo dziękuję. W takim razie sobie daruję.
    Cytat Zamieszczone przez julaac Zobacz posta
    Mialam i oddałam. IMO te folie to żadna rewelacja - na sylwetkę nakładana jest folia z kropkami takimi jak przy różyczce na przykład. Opis chorób może i dokładny, ale nieciekawy. Graficznie nuda. I miałam książkę z wadą (chyba nie cały nakład taki był, ale mnie się trafiło), pozmieniana kolejność pierwszych 10 stron, groch z kapustą...
    Wero i Miki (10.09.2015)

  7. #13587
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Ja będę w empiku w poniedziałek, jeśli jeszcze nie zdobędziesz to mogę spojrzeć.

    Swoją drogą, strasznie szybko zniknął.
    teoretycznie mam (niechbedzie dzieki!!) - ale jeszcze czekam czy ksiegarnia nie napisze, ze jednak nie ma (na wszelki wypadek kupilam za pobraniem ). wiec jaby co to dam znac! dziekuje

    edit: teoretycznie jednak, nie maja na stanie. ale napisali, ze planowany dodruk ma byc w polowie kwietnia - wiec jest nadzieja
    Ostatnio edytowane przez natala ; 13-02-2017 o 10:37
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #13588
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Przepadłam, Alicja mnie pochłonęła. Wsiąkłam w blog http://podrugiejstroniekrainy.blogspot.com/

    Ilustracyjnie zakupiłam:
    Stiller


    Kozak dwie części:


    Leci do mnie Marianowicza tekst


    W koszyku mam z ilustracjami Tove Jannson, dopytuję wydawnictwo Wąsowscy o Alicję na Czarytorium. Drugą częśc Themersonowej ilustracje też za mną chodzi.


    Jak znajdę w dobrym stanie, to mam chrapkę na ilustracje Siemaszko...


    I też rozkminiam, wersję z ilustracjami Tenniela jaką by tu... Taka z pokolorowanymi, acz niedostępna. Albo Vesper (choć z twardą okładką też chyba niedostępne), ale to inni tłumacze.


    Wiem, że co jakiś czas Alicja wraca, może jakiś wątek dla zainteresowanych. CO macie w zbiorach, co szukacie?

  9. #13589
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Ja z Alicji mam taka pop-up , uwielbiana przez nas. Mam ochotę mieć jakąś swoją , bo w końcu chyba dojrzałam do Alicji, wcześniej nie bardzo mi się podobała. Tylko nie wiem jaką? Muszę sobie pooglądać te ilustracje. I jeszcze korci mnie Alicja od Manueli Adreani , choć to nie oryginał.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  10. #13590
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    My też mamy tę w formie pop up i dzieci b.lubią. W normalnej wersji u nas wydanie z Buchmanna z ilustracjami Ingpena

  11. #13591
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    My też mamy tę w formie pop up i dzieci b.lubią. W normalnej wersji u nas wydanie z Buchmanna z ilustracjami Ingpena
    Tez mam ten zestaw i jeszcze z ciuchów jakas
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  12. #13592
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Dojrzeć to dobre stwierdzenie. Jak dojrzałam to mnie dopadło że nie można mieć jednej. Tyle tłumaczy, tyle ilustracji. Rynek cały czas wrzuca coś nowego.

  13. #13593
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,865

    Domyślnie

    Ja z mojego dzieciństwa pamiętam tą z ilustracjami Siemaszko, natchnęłaś mnie, chyba pogrzebię na strychu u rodziców

  14. #13594
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ja mam chyba z 8 roznych plus pop-up Sabudy i jeszcze kilka w schowkach przeroznych. kiedys sobie bede siedziala w fotelu i czytala po rozdziale, zeby sprawdzic ktory przeklad najlepszy. szybko to nie bedzie, ale kiedys sie na pewno uda...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #13595
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    ja mam chyba z 8 roznych plus pop-up Sabudy i jeszcze kilka w schowkach przeroznych. kiedys sobie bede siedziala w fotelu i czytala po rozdziale, zeby sprawdzic ktory przeklad najlepszy. szybko to nie bedzie, ale kiedys sie na pewno uda...
    Wiem, wiem. Ciekawi mnie jakie dokładnie masz wydania.

  16. #13596
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Wiem, wiem. Ciekawi mnie jakie dokładnie masz wydania.
    daj mi pare dni, dobrze? bo chwilowo mamy przerwe szkolna - mam trojke na stanie, pracuje i troche mi doby brakuje...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #13597
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    916

    Domyślnie

    A ten "Zeszytowy trening mowy.." jest dla jakich dzieci? Bo dla 3 latka (bulgocząco mówiącego) coś potrzebuję i nie wiem czy nie za mały na to... Czy ten nowy pucio lepiej dla takiego wieku?
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  18. #13598
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    3 letnie dziecko u logopedy zaczyna od dźwiękonaśladowczych, ćwiczeń oddechowych, rozluźniających apart mowy i mnóstwa prac z masami plastycznymi.
    Moim zdaniem nawet pierwszy Pucio i Księga dźwięków będzie ok.
    Cytat Zamieszczone przez podgrzybek Zobacz posta
    A ten "Zeszytowy trening mowy.." jest dla jakich dzieci? Bo dla 3 latka (bulgocząco mówiącego) coś potrzebuję i nie wiem czy nie za mały na to... Czy ten nowy pucio lepiej dla takiego wieku?

  19. #13599
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    916

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    3 letnie dziecko u logopedy zaczyna od dźwiękonaśladowczych, ćwiczeń oddechowych, rozluźniających apart mowy i mnóstwa prac z masami plastycznymi.
    Moim zdaniem nawet pierwszy Pucio i Księga dźwięków będzie ok.
    To odwrócę pytanie - dla kogo te Zeszyty?

    Pierwszego Pucia mamy ale już oklepany i szukam więcej.
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  20. #13600
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    natala, to nie wiedzą potrzebna na już, tylko zwykła ciekawość . Oczywiście że w wolnej chwili i tylko jeżeli masz chęć .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •