Strona 659 z 807 PierwszyPierwszy ... 159559609649651652653654655656657658659660661662663664665666667669709759 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,161 do 13,180 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #13161
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Sensi, a "Kochane zoo" Campbella znacie? Kiedyś chyba Mamru polecała. Bardzo fajna kartonówka , prosta ale o zwierzatkach jak najbardziej i przy tym świetna zabawa moja 3-latka nadal bardzo lubi http://bullerbyn.com.pl/produkt/kochane-zoo/

  2. #13162
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,733

    Domyślnie

    Hitem mojej starszej jak miała 1,5-2,5 było Kto się schował.
    Ze zwierzakowych jeszcze Mały Miś.

  3. #13163
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    U mnie też trzylatek dalej uwielbia "Kochane zoo", a pieciolatek mu czyta bardzo fajna książeczka.
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  4. #13164
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Kto się schował mamy, kochane zoo poszukam

  5. #13165
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    sensi - Carla kartonowki sa ze zwierzetami; Jada jada misie Muchomorowe tez i jeszcze ich Czarny baran;
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #13166
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,733

    Domyślnie

    O właśnie Carle. Mój młodszy jest wielkim fanem "Brown bear what do you see" zwłaszcza w tym wydaniu: https://www.youtube.com/watch?v=kU1CqzXlwOY

  7. #13167
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    sensi - Carla kartonowki sa ze zwierzetami; Jada jada misie Muchomorowe tez i jeszcze ich Czarny baran;
    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    O właśnie Carle. Mój młodszy jest wielkim fanem "Brown bear what do you see" zwłaszcza w tym wydaniu: https://www.youtube.com/watch?v=kU1CqzXlwOY
    Dzięki dziewczyny !!!

  8. #13168

    Domyślnie

    Witam wszystkich!!!! Bardzo bardzo potrzebuję waszej pomocy, bo widzę, że mam do czynienia z profesjonalistkami! Zamawiam właśnie prezenty pod choinkę i mam problem z chrześniakiem. Chrześniak ma dopiero 4 latka i jeszcze nie czyta (mama mu czyta), ale bardzo lubi książki. Chciałabym mu kupić taki zestaw książek, żeby starczyło mu na kilka miesięcy do czytania z mamą ale kompletnie nie wiem co wybrać czy możecie mi podpowiedzieć? Najlepiej, żeby książki były z księgarni internetowej Bonito bo tam będę też zamawiać inne książko-prezenty
    Z góry Wam bardzo dziękuję!!!

  9. #13169
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Piszę tu, bo nie wiem, gdzie indziej by się nadawało, a poza tym książka ma być dla dziecka.
    Rozglądam się za jakimś ładnym wydaniem dzieł Mickiewicza, a szczególnie Ballad i romansów. Moje dziecko ma fazę na wieszcza i z własnej woli uczy się na pamięć jego utworów.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  10. #13170
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez strawberry_fields Zobacz posta
    Witam wszystkich!!!! Bardzo bardzo potrzebuję waszej pomocy, bo widzę, że mam do czynienia z profesjonalistkami! Zamawiam właśnie prezenty pod choinkę i mam problem z chrześniakiem. Chrześniak ma dopiero 4 latka i jeszcze nie czyta (mama mu czyta), ale bardzo lubi książki. Chciałabym mu kupić taki zestaw książek, żeby starczyło mu na kilka miesięcy do czytania z mamą ale kompletnie nie wiem co wybrać czy możecie mi podpowiedzieć? Najlepiej, żeby książki były z księgarni internetowej Bonito bo tam będę też zamawiać inne książko-prezenty
    Z góry Wam bardzo dziękuję!!!
    wyglada mi na spam, niestety - jak nie to napsiz jeszcze raz, chetnie podpowiemy. a bonito lubimy tak czy siak

    Cytat Zamieszczone przez Araminta Zobacz posta
    Piszę tu, bo nie wiem, gdzie indziej by się nadawało, a poza tym książka ma być dla dziecka.
    Rozglądam się za jakimś ładnym wydaniem dzieł Mickiewicza, a szczególnie Ballad i romansów. Moje dziecko ma fazę na wieszcza i z własnej woli uczy się na pamięć jego utworów.
    a moze Pan Tadeusz z ilustracjami Wilkonia? cudny jest, tylko lekko nieporeczny do czytania, niestety...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #13171
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schiselle Zobacz posta
    Ja się dopyatm, czy zna ktoś Mój dziadek byłdrzewem czereśniowym? O czym to? Dla jakiego wieku?
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  12. #13172
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schiselle Zobacz posta
    bezskutecznie poszukuje od dawna... tu cos wiecej i jeszcze troche tutaj. z watku zakupowego pamietam, ze mamru kiedys udalo sie kupic...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  13. #13173
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    no mnie się udało wczoraj kliknąć na all za 38zł, a że pamiętam nieco z zakupowego (tylko znaleźć nie mogłam), że to niby unikat to wzięłam jakby nam nie podpasowała, to będę o Tobie pamiętać

    Dzięki za linki!
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  14. #13174
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Natala, Wilkonia sobie obejrzałam, rzeczywiście piękny. W końcu wyszperałam na Allegro tanio Ballady i Pana Tadeusza z ilustracjami Szancera. Młody, że tak powiem, dość intensywnie czyta książki, więc nie chcę mu kupować bardzo drogich, żeby mnie potem serce nie bolało, że się walają po podłodze.
    Ostatnie jego hasło: "Nudziło mi się na polskim, to się nauczyłem na pamięć 'Który skrzywdziłeś' Miłosza."

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  15. #13175
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schiselle Zobacz posta
    no mnie się udało wczoraj kliknąć na all za 38zł, a że pamiętam nieco z zakupowego (tylko znaleźć nie mogłam), że to niby unikat to wzięłam jakby nam nie podpasowała, to będę o Tobie pamiętać
    dzieki!

    Cytat Zamieszczone przez Araminta Zobacz posta
    Natala, Wilkonia sobie obejrzałam, rzeczywiście piękny. W końcu wyszperałam na Allegro tanio Ballady i Pana Tadeusza z ilustracjami Szancera. Młody, że tak powiem, dość intensywnie czyta książki, więc nie chcę mu kupować bardzo drogich, żeby mnie potem serce nie bolało, że się walają po podłodze.
    Ostatnie jego hasło: "Nudziło mi się na polskim, to się nauczyłem na pamięć 'Który skrzywdziłeś' Miłosza."



    a ja tym razem z pytaniem i prosba - czy ktoras miala w rekach Moja pierwsza mitologie Katarzyny Marciniak (oba tomy, bez balonika na okladce )? kawalek widzialam w podgladzie, wydaje sie w porzadku - mam racje? chcialam kupic F pod choinke bo ma fiol na mitologie, na Inkiowa juz nie moge patrzec, Markowska jeszcze dla niego za trudna.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  16. #13176
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    natala miałam oba tomy w ręku i pierwszy to jest dokładnie to samo co z balonikiem na okładce (nawet rozmawiałam z Panem z księgarni na ten temat i to on mi potwierdził że faktycznie to samo co wcześniej z balonikiem), a drugi to nowość wiadomo. Podobno niedługo ma być trzeci tom, więc dzieci będą miały co czytać.
    Jakby co mam ten z balonikiem to mogę fotki zrobić

  17. #13177
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Schiselle "Mój dziadek" to jest niezwykła Książka dla mnie. Jeszcze jej dzieciom nie czytałam. Maluchy na nią za małe. Starszakom bym dała tak 8+
    Przepiękna, wzruszająca, o tym co w życiu ważne. Spłakałam się ze sto razy czytając ją.
    Natalka Ty to masz pamięć zakupowo książkową! Kupiłam za bezcen. Chyba 5zł kosztowała.
    To jest dla mnie niezwykła lektura...
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 21-11-2016 o 23:25

  18. #13178
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    natala miałam oba tomy w ręku i pierwszy to jest dokładnie to samo co z balonikiem na okładce (nawet rozmawiałam z Panem z księgarni na ten temat i to on mi potwierdził że faktycznie to samo co wcześniej z balonikiem), a drugi to nowość wiadomo. Podobno niedługo ma być trzeci tom, więc dzieci będą miały co czytać.
    Jakby co mam ten z balonikiem to mogę fotki zrobić
    nie chce fotek, powiedz czy fajne do czytania prosze bo sie obawiam, ze bede w kolko czytac oba tomy, tak jak Inkiowa ostatnimi czasy (jednak po polsku idzie im gorzej, wiec sobie zycza mame )

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Natalka Ty to masz pamięć zakupowo książkową!
    zapamietalam, bo sama ksiazki szukam od dawna i tak mi sie w oczy rzucila w watku
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  19. #13179
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Natalka jak znajdę to dam Ci znać!

  20. #13180
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,585

    Domyślnie

    Mamru, to o mnie też pamiętaj, bo bardzo bym ją chciała mieć na półce

    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •