Strona 656 z 807 PierwszyPierwszy ... 156556606646648649650651652653654655656657658659660661662663664666706756 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,101 do 13,120 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #13101
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pompolinka Zobacz posta
    dziewczyny polećcie coś dla bystrej 3,5 latki na Mikołaja, zainteresowania wszelkie
    Kajtek i miś - jak dla mnie bardzo niedoceniane opowiadania!

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

  2. #13102
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    kustafo mozna czytac moim zdaniem w kolejnosci dowolnej. Albo tak jak sie ukazywaly: Dziwne zwierzeta, Inna podroz, Sens zycia. A dla mlodszych Sam w domu bo to bardziej obrazkowe i mniej tekstu ma.
    dziękuję. jak zwykle jesteś niezastąpiona



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  3. #13103
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    mysle o tym metrze -ale nic mi do glowy nie przychodzi chwilowo poza tym - ale to nie do konca spelnia oczekiwania syna, niestety... (w linku jest podglad!)
    Bardzo dziękuję natala! Szukam, szukam i nic.. Syn pisząc list powiedział, że to może być książka taka poważna, dla dorosłych... byleby o metrze....

  4. #13104
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Potrzebuję na już trochę inspiracji. Chcę kupić po książce dla rodzenstwa:
    1. Maluch miesieczny, który ma zostac moją chrześniaczką to tu myśle o Raz dwa trzy patrzymy i Hop mały kotek albo inna z tych
    2. Trzylatek, myślę o jakieś wyszukiwance, żeby dotarło do piątku mam Mitgutsch Wiosna lato jesien zima wlasnie w koszyku
    3. Tu największy problem, dziewczynka lat nascie niepelnosprawna, opozniona w rozwoju. Mama podpowiada, że coś interaktywnego, wyjąć ułożyć, tu książka czy może macie jakieś inne pomysły?

    Podpowiedzcie, czy dobrze celuję w zainteresowania wiekowe i będę wdzieczzna za kazda podpowiedz,

  5. #13105
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    Kajtek i miś - jak dla mnie bardzo niedoceniane opowiadania!

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
    a tak, zdecydowanie niedocenione - choc nie wiem czy dla 3,5 latki nie na wyrost ociupine. choc z drugiej strony to taka ksiazka, ktora 'rosnie' razem z dzieckiem.

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Bardzo dziękuję natala! Szukam, szukam i nic.. Syn pisząc list powiedział, że to może być książka taka poważna, dla dorosłych... byleby o metrze....
    mysle dalej. moje dzieci tez - moze cos wymyslimy

    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    Dziękuję i czekam jeszcze, może ktoś potwierdzi czy na każdej stronie jest obrazek Myślałam, że to taki hicior będzie, a tu cisza...

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
    nasza niestety dopiero przyjdzie - bo to ma byc prezent dla W pod choinke. wiec pewnie za pozno na recenzje...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #13106
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Potrzebuję na już trochę inspiracji. Chcę kupić po książce dla rodzenstwa:
    1. Maluch miesieczny, który ma zostac moją chrześniaczką to tu myśle o Raz dwa trzy patrzymy i Hop mały kotek albo inna z tych
    2. Trzylatek, myślę o jakieś wyszukiwance, żeby dotarło do piątku mam Mitgutsch Wiosna lato jesien zima wlasnie w koszyku
    3. Tu największy problem, dziewczynka lat nascie niepelnosprawna, opozniona w rozwoju. Mama podpowiada, że coś interaktywnego, wyjąć ułożyć, tu książka czy może macie jakieś inne pomysły?

    Podpowiedzcie, czy dobrze celuję w zainteresowania wiekowe i będę wdzieczzna za kazda podpowiedz,
    Dla trzylatka może Rok w lesie? jeśli chodzi o malucha to może bardziej coś z "dziurkami" niż te ruchome elementy, ponieważ je można niechcący bardzo szybko zniszczyć...

  7. #13107
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Potrzebuję na już trochę inspiracji. Chcę kupić po książce dla rodzenstwa:
    1. Maluch miesieczny, który ma zostac moją chrześniaczką to tu myśle o Raz dwa trzy patrzymy i Hop mały kotek albo inna z tych
    2. Trzylatek, myślę o jakieś wyszukiwance, żeby dotarło do piątku mam Mitgutsch Wiosna lato jesien zima wlasnie w koszyku
    3. Tu największy problem, dziewczynka lat nascie niepelnosprawna, opozniona w rozwoju. Mama podpowiada, że coś interaktywnego, wyjąć ułożyć, tu książka czy może macie jakieś inne pomysły?

    Podpowiedzcie, czy dobrze celuję w zainteresowania wiekowe i będę wdzieczzna za kazda podpowiedz,
    1) raz dwa trzy patrzymy jest fajne, imo jak najbardziej moze byc.
    2) Migutsch fajny. albo moze cos z serii Rok w...?
    3) chyba cos innego, ale co? moze jak odpoczne to mi cos przyjdzie do glowy, czuje sie dzis jakbym kamienei przewalala...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #13108
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Dla trzylatka może Rok w lesie? jeśli chodzi o malucha to może bardziej coś z "dziurkami" niż te ruchome elementy, ponieważ je można niechcący bardzo szybko zniszczyć...
    U nas te ruchome to był hit. Dziurki przyszły dużo później .

    Rok w lesie, mam kupione na później, to może poleci dalej, a kupię na spokojnie nowy egzemplarz .

  9. #13109
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    1) raz dwa trzy patrzymy jest fajne, imo jak najbardziej moze byc.
    2) Migutsch fajny. albo moze cos z serii Rok w...?
    3) chyba cos innego, ale co? moze jak odpoczne to mi cos przyjdzie do glowy, czuje sie dzis jakbym kamienei przewalala...
    Drugi glos za Rokiem, to puszczę nasz Rok w lesie dalej . Postanowione. CHyba udam się jutro stracjonarnie i też podumam.

  10. #13110
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    Dziękuję i czekam jeszcze, może ktoś potwierdzi czy na każdej stronie jest obrazek Myślałam, że to taki hicior będzie, a tu cisza...

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
    Mogę Ci sprawdzić, ale dopiero w pt po południu? Za późno?



  11. #13111
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    Kajtek i miś - jak dla mnie bardzo niedoceniane opowiadania!

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Potrzebuję na już trochę inspiracji. Chcę kupić po książce dla rodzenstwa:
    1. Maluch miesieczny, który ma zostac moją chrześniaczką to tu myśle o Raz dwa trzy patrzymy i Hop mały kotek albo inna z tych
    2. Trzylatek, myślę o jakieś wyszukiwance, żeby dotarło do piątku mam Mitgutsch Wiosna lato jesien zima wlasnie w koszyku
    3. Tu największy problem, dziewczynka lat nascie niepelnosprawna, opozniona w rozwoju. Mama podpowiada, że coś interaktywnego, wyjąć ułożyć, tu książka czy może macie jakieś inne pomysły?

    Podpowiedzcie, czy dobrze celuję w zainteresowania wiekowe i będę wdzieczzna za kazda podpowiedz,
    Maluchowi nie kupiłabym Hop mały piesek ani innej z tej serii. Z tego co czytam i rozmawiam oraz własnego doświadczenia wiem, ze te książeczki rozrywają się w mig.
    Raz dwa trzy patrzy polecam bardzo,
    Na rynku wydawniczym jakiś czas temu pojawiła się rewelacyjna książka Pierwsza książka dla noworodków i niemowląt bardzo polecam
    Oczami maluszka harmonijka. U mnie świetnie się sprawdziła.Była w kołysce, przy macie wszędzie gdzie można ją było oprzeć.
    Oczami maluszka karty - można je ponaklejać przy przewijaku.
    Chyba, że ma to być coś na lata (ale nie na teraz) Narodziny księżniczki

    Opóźnienie w rozwoju - to trudny temat bo te osoby czasami nawet konkretnych kolorów nie mogą miećbo je drażnią.
    Może Mysia? http://bullerbyn.com.pl/produkt/w-zagrodzie-mysi/

  12. #13112
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    Proszę o pomoc! Napalilam się na Brzechwa dzieciom - Dzieła wszystkie - wiersze, ale nigdzie nie mogę znaleźć screenów ile tam jest ilustracji. Ma ją już któraś może? Poprzednim razem kupiłam Sto bajek i był niewypał, bo za mało obrazków

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
    jeśli dziś dotrę po odbiór książek to sprawdzę bo mam ja zamówioną i dam ci znać

  13. #13113
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Maluchowi nie kupiłabym Hop mały piesek ani innej z tej serii. Z tego co czytam i rozmawiam oraz własnego doświadczenia wiem, ze te książeczki rozrywają się w mig.
    Raz dwa trzy patrzy polecam bardzo,
    Na rynku wydawniczym jakiś czas temu pojawiła się rewelacyjna książka Pierwsza książka dla noworodków i niemowląt bardzo polecam
    Oczami maluszka harmonijka. U mnie świetnie się sprawdziła.Była w kołysce, przy macie wszędzie gdzie można ją było oprzeć.
    Oczami maluszka karty - można je ponaklejać przy przewijaku.
    Chyba, że ma to być coś na lata (ale nie na teraz) Narodziny księżniczki

    Opóźnienie w rozwoju - to trudny temat bo te osoby czasami nawet konkretnych kolorów nie mogą miećbo je drażnią.
    Może Mysia? http://bullerbyn.com.pl/produkt/w-zagrodzie-mysi/
    Kupiłam dla malucha Kontrastowe owady, te Bardzo zalatana pszczoła, świetlik, mrówka i biedronka. Raz dwa trzy nie było stacjonarnie, a nie mam czasu już zamwiać w sobotę jedziemy.

    Patrzę przez pryzmat mojego syna, czarno białe kontrastowe obrazki u nas w ogóle nie chwytały. Te ruchome mamy Piesek, Dinozaur i Sowa. Hit nad hity i oglądamy razem dlatego całe. Jedno ucho psa urwane, ale to dlatego że książka została u babci na podłodze i był oglądanie samodzielne. Jak czytamy razem to nawet jak pociągnie, to nie urywa. Taki mam egzemplarz dziecka . Za tydzień skończy rok, a samodzielnie przewraca strony w serii Binta Lalo i nie urywa, nie gniecie, mogę zostawić na podłodze i całe.

    Iodbiegając trochę od książek, ale zamykając temat najstarszej dziewczynki, to mama podpowiada pętlę motoryczną, ja myślę nad wieżą drewnainą do nakładania na siebie, chyba na cyzms takim stanie.

    Dla średniaka zaklepany Rok w Lesie.

    Kurcze, wiedziałam że w końcu wizyta u tej rodzinki nas czeka, ale odkładałam zakupy z myślą że zamówie jak już się na jakis termin zgadamy, a jak się zgadaliśmy to na dwa dni przed i nawet nie mam czasu spokojnie do stacjonarnego sklepu zajść, a z internetu doszło by najszybciej w pon...

  14. #13114
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Brzechwę WIersze dzieła wszystkie oglądałam dziś w empiku. Ilustracje na każdej, dużo i duże, kolorowo nawet na całych rozkłądówkach, papier świetny. Brać! Ilosciowo ilustracji tak jak w Bajkach, tylko ilustrator inny, też dobry.

  15. #13115
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Mogę Ci sprawdzić, ale dopiero w pt po południu? Za późno?
    Nie, nie za późno! Poczekam

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

  16. #13116
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    Nie, nie za późno! Poczekam

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
    Nie zrobiłam co prawda zdjęć, ale post wyżej daję znać, że oglądałam dziś w empiku Brzechwę Wiersze wszystkie i są ilustracje na każdej stronie i dużo takich na całą rozkładówkę. Rozmieszczenie i ilość ilustracji tak jak w poprzedniej Bajki, tylko inny ilustrator.

    Przeoczyłaś chyba mojego posta albo czekasz na zdjęcia, nie wiem.

  17. #13117
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Ej, faktycznie przegapilam! Dzięki wielkie!!! Wiedziałam, że ktoś się znajdzie co to widział

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

  18. #13118
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Z nowości dziś w empiku oglądałam dziś Misia Uszatka z nk i litery duże mi się jakoś wydały, ale spis treści wskazywał na ogromną ilośc opowiadań. Tu ilustracji było mniej, ale info było że zamieszczone są wszytskie możliwe, jakie oryginalnie się ukazały. Byłam ciekawa, czy powtórzy mi się Uszatek i zaczarowene kółko, ale nie zauważyłam. CHyba nie ma i nie powieli mi sie treść z tym co mam w domu.

  19. #13119
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    jeśli dziś dotrę po odbiór książek to sprawdzę bo mam ja zamówioną i dam ci znać
    I co, dotarłas? Bom ciekawa, a książka do tanich nie należy. Jakbyś mogła, to wrzuć proszę zdjęcie strony z dużą ilością ilustracji i taką, gdzie jest ich mało. Dzięki

    Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

  20. #13120
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Z nowości dziś w empiku oglądałam dziś Misia Uszatka z nk i litery duże mi się jakoś wydały, ale spis treści wskazywał na ogromną ilośc opowiadań. Tu ilustracji było mniej, ale info było że zamieszczone są wszytskie możliwe, jakie oryginalnie się ukazały. Byłam ciekawa, czy powtórzy mi się Uszatek i zaczarowene kółko, ale nie zauważyłam. CHyba nie ma i nie powieli mi sie treść z tym co mam w domu.

    Mi na targach spodobała się ta książka, a że nie mamy jeszcze przygód Misia Uszatka to pewnie Mikołajowi ją podrzucę do worka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •