Strona 61 z 807 PierwszyPierwszy ... 1151535455565758596061626364656667686971111161561 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,220 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #1201
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez britta Zobacz posta
    dziewczyny, mam pytanie, bo wciągamy się w Janoscha. widzę, że pojedyncze opowiadania o Misiu i Tygrysku są nieosiągalne. Jak się ma do nich "Panama. Wszystkie opowieści o Misiu i Tygrysku"? chodzi mi o szatę graficzną - to jest to samo, tylko zebrane w grubszy tom, czy jednak mniej ilustracji w stosunku do tekstu?
    to samo, tylko zebrane
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  2. #1202
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    to samo, tylko zebrane
    tylko, wbrew tytulowi, opowiesci nie sa wcale wszystkie :/
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #1203
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    tylko, wbrew tytulowi, opowiesci nie sa wcale wszystkie :/

    a tak, wiem, to jest tylko 6 historii bodajże. dzięki za odpowiedź, to będzie w takim razie nasz kolejny nabytek

  4. #1204
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    to ja tylko a propos Sabudy, ze jakby ktos chcial Kroniki z Narni (ktore czasem sa po 60 funtow) - to w tym linku czesc jest nowych (co poniektore oznaczone "like new"). z jakiegos powodu nie moga byc wystawione jako nowe, ale takie sa - zafoliowane, w ogole nie otwierane...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #1205
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    wiesz co?? ja Cie chyba nie lubie ]
    polecam się na przyszłość.
    Co kupiłaś?
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  6. #1206
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzezuchama Zobacz posta
    polecam się na przyszłość.
    Co kupiłaś?
    Narnie, Piotrusia Pana, Winter in White i The Christmas Alphabet: 10th Anniversary Edition. reszte swiatecznych zostawiam na przyszly rok

    dziecie starsze zasmiewalo sie dzis przy Cudakach-opakach i Tato, w studni nie ma wody (ja szczerze mowiac tez, to chyba najsmieszniejszy tom z calej serii). zwlaszcza okna na trasie przelotu ptakow spotkaly sie z salwami smiechu w ogole mamy kryzys usypianiowy, od paru dni leze i czytam, czytam, czytam... dzis zebralam stos plus minus do moich kolan z podlogi jak juz zasneli (a domagali sie jeszcze ). tylko powoli mam juz dosc Lotty jezdzacej na rowerze (ciekawe, mlodszy zapalal miloscia przeogromna tylko do tego jednego tomu) i Findusa czytanego w kolko...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #1207
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Podpowiedzcie mi, czy książka "Goście na Boże Narodzenie" będzie ciekawa dla Pierwszoklasisty?
    A może podsuniecie mi jakiś inny ciekawy tytuł dla takiego Kawalera? Właśnie uświadomiłam sobie, że powinnam jeszcze jeden prezent świąteczny przygotować a kompletnie nie wiem, co chłopców w wieku Kacpra interesuje.

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  8. #1208
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    dzisiaj dostałam w swoje łapki książkę BAŁAGAN http://wydawnictwoikropka.pl/sklep/balagan-ksiazka

    jest to świeżutka pozycja na rynku, więc jeszcze nie oklepana.
    Jestem nią zauroczona.
    Mam nadzieję, że mój pedantyczny nieco mąż też z niej skorzysta






  9. #1209
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniafrania Zobacz posta
    Podpowiedzcie mi, czy książka "Goście na Boże Narodzenie" będzie ciekawa dla Pierwszoklasisty?
    IMO dla pierwszaka już za łatwe, chociaż na pewno miłe w czytaniu (więcej ilustracji niż tekstu). Jeśli celujesz w Findusa (a to dobry wybór!), to daj mu lepiej "Niezwykłego Świętego Mikołaja" - najnowszą część, ok. 170 stron, też z pięknymi rysunkami Nordqvista, ale jest co czytać!

    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  10. #1210
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    IMO dla pierwszaka już za łatwe, chociaż na pewno miłe w czytaniu (więcej ilustracji niż tekstu). Jeśli celujesz w Findusa (a to dobry wybór!), to daj mu lepiej "Niezwykłego Świętego Mikołaja" - najnowszą część, ok. 170 stron, też z pięknymi rysunkami Nordqvista, ale jest co czytać!

    Dzięki, pomyślę.
    Akurat "Gości" mam nowych w domu...

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  11. #1211
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniafrania Zobacz posta
    Akurat "Gości" mam nowych w domu...
    Tych "Gości" to bym dla jakiegoś zaprzyjaźnionego przedszkolaka zostawiła... Nie jestem pewna, czy się siedmiolatek ucieszy z nich.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  12. #1212
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    Tych "Gości" to bym dla jakiegoś zaprzyjaźnionego przedszkolaka zostawiła... Nie jestem pewna, czy się siedmiolatek ucieszy z nich.
    Dla Frania zostawię

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  13. #1213
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    zdecydowanie w nowego Findusa bym celowala - moj starszy troche jeszcze nie ogarnia ilosci, w kolko czytamy stare a z nowym ostatnio mamy przerwe... wiec dla siedmiolatka powinien byc jak znalazl (i zdaje sie taki wiek sugeruje wydawnictwo).

    do Balaganu sie przymierzam, chyba sie przyda
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #1214
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Nowego Findusa właśnie czytamy z Alą i rzeczywiście jest inny niz poprzednie. To cała powieść . 7latkowi pewnie się spodoba (dla młodej też jest ok).

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  15. #1215
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    do Balaganu sie przymierzam, chyba sie przyda
    do 21.12 można się fajnie przymierzyć z 25% rabatem. Musiałabym tylko poszukac jakie hasło trzeba wpisać






  16. #1216
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luthienna Zobacz posta
    do 21.12 można się fajnie przymierzyć z 25% rabatem. Musiałabym tylko poszukac jakie hasło trzeba wpisać
    poszukaj, proszę
    Julka 2001, Zosia 2007

  17. #1217
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie

    przyszedł do nas Mysi domek - jak da mnie arcydzieło, to wykonanie i zdjęcia!!!!!!!!! zakochałam się
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  18. #1218
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    hasło rabatowe „qlturka”

    wtedy książka kosztuje ok. 26 zł






  19. #1219
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Dziękuję. Waham się, bo chyba nie lubię takich ilustracji, muszę obejrzeć na żywo.

    Kupiłam (bez oglądania, ale tyle zachwytów przeczytałam) "Dokąd iść? Mapy mówią do nas". I mi sie nie podoba, rozczarowałam sie srodze. W ogóle nie umiem określić dla jakiego odbiorcy jest ta książka. Przetestuję jednorazowo na córkach, ale nie spodziewam sie akceptacji .
    Mysi domek ma dużo większe szanse. (pozostałe zakupy to dla dużej panny - "Bezsenność Jutki", "Igor", "Lodowy smok" Martina i "Władca Lewawu" Terakowskiej).
    Julka 2001, Zosia 2007

  20. #1220
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    A mnie się mapy podobały. Moim córkom (7 i 8,5) też, chociaż oglądamy razem, bo trzeba im tłumaczyć część obrazków. Chciałabym to pokazywać uczniom 4 klasy na lekcji o mapach historycznych i po to sobie kupiłam
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •